Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 ВН Муотьова, оцінка вікна 17. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 09:05. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води. Водосховище Це водосховище, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи ухилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів). Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ГронЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 2 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 183 mg/l, mäkká voda (5,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 5 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 1,59 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 95 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 55nGy/h dávkový príkon 73. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Halda Sekier-Môťová (halda), 2,3 km od vody. 0vzoriek so zlatom 5 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 з 6ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 1,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 50. percentil (VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze). 268vrtov do 3 km 215 rozborov vody v okolí Z toho 268 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 49°C na ústí vrtu 17 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Kováčová – K-1, výdatnosť 50,0 l/s, 6,8 km od vody. 4lokalít do 3 km 4 záťaže Najbližšia záťaž: Zvolen – Bučina – čierna impregnácia, 910 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 11záznamov do 5 km 5 ložísk, 6 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 32plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 2 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,78typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,1°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,90 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 183mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 55nGy/h vo vzduchu rozsah 54 až 56 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 95 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze, 1997, 300 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze, 1997, 300 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze, 1997, 300 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze, 1997, 300 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze, 1997, 300 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze, 1997, 300 m od vody. Porovnanie: 27. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: VN-Môťová-200 m nad korunou hrádze, 1997, 300 m od vody. Porovnanie: 23. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 840 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 1,1 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,9 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,9 km od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,7 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 268 vrtov v pásme 3 km, z toho 122 hydrogeologických a 146 ostatných; s číslom archívnej správy 268. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці ВН Муотьова
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Профіль висот: водосховище
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці ВН Муотьова
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku VN Môťová
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,168 мг/л72. percentil4,56 мг/л70. percentil10,3 мг/л55. percentil10,3 мг/л53. percentil27,5 мг/л30. percentil6,28 мг/л17. percentil25,8 мг/л15. percentil87,4 мг/л15. percentilŽiviny a organické znečistenie
8,17 мг/л95. percentil0,518 мг/л86. percentil8,23 мг/л64. percentil0,237 мг/л63. percentilМетали
395 μg/l92. percentil0,322 мг/л86. percentil16,2 μg/l81. percentil28,1 μg/l48. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1,59 мг/кг95. percentil257 мг/кг93. percentil14,1 мг/кг93. percentil0,808 мг/кг93. percentil108 мг/кг91. percentil0,483 мг/кг89. percentil30,7 мг/кг87. percentil45,7 мг/кг87. percentil2,00 мг/кг83. percentil11,5 мг/кг80. percentil3,49 мг/кг74. percentil0,222 мг/кг44. percentil68,1 мг/кг43. percentil0,312 мг/кг36. percentil20,2 мг/кг29. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
3 796 мг/кг96. percentil2 459 мг/кг96. percentil4,16 %92. percentil6 404 мг/кг89. percentil6,52 %76. percentil0,812 %38. percentil0,697 %25. percentil1,34 %24. percentil1,26 %23. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
615 мг/кг87. percentil34,5 мг/кг81. percentil162 мг/кг70. percentil65,4 мг/кг69. percentil452 мг/кг66. percentil1,65 мг/кг64. percentil15,4 мг/кг63. percentil88,0 мг/кг49. percentil23,7 мг/кг17. percentil42,8 мг/кг13. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,95 ppm79. percentil8,45 ppm76. percentil1,29 %45. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 5 15,0 Bq/l 6,00 Bq/l vodná nádrž 1 17,0 Bq/l 17,0 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 1,00 Bq/l 1,00 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Галда Секіер-Муотьова halda stavebný kameň 2,3 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Зволен tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,8 км Зволен tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,8 км Муотьова – Секіер stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,1 км Муотьова – Секіер stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,1 км Шуплатка – Міхалкова stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Arenio group s. r. o. 4,5 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 19,0 м 81988 123Ad109.pdf90 м Бучіна-Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou – 31784 123Ad20.pdf120 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 25,0 м 13781 123Ad13.pdf150 м Zvolen-priehrada širokoprofilový vrt 70,0 м 58585 123Ad48.pdf180 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 49,5 м 82684 123Ad113.pdf210 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 36,0 м 82684 123Ad112.pdf230 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 84,0 м 82684 123Ad118.pdf310 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 75,0 м 82684 123Ad110.pdf310 м Зволен-Муотьова úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 90,0 м 60721 123Ad49.pdf350 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 75,0 м 82684 123Ad111.pdf360 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 49,5 м 82684 123Ad117.pdf360 м Зволен úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 49,5 м 82684 123Ad114.pdf360 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Борова Гора – BL-2 29 °C 30,0 л/с 300 м nevyužívaný 4,6 км Сліач 22 °C 0,1 л/с 41 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,0 км Сліач 21 °C 0,1 л/с 25,15 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,0 км Сліач 22 °C 0,0 л/с 14 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,1 км Сліач – I.A 32 °C 5,5 л/с 58,8 м Ца-SO4 využívaný 5,3 км Сліач – BO-3 30 °C 3,5 л/с 252 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,7 км Сліач – BO-7 43 °C 27,7 л/с 572 м nevyužívaný 5,9 км Ковачова – P-7 12 °C – 9 м Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,7 км Ковачова – P-6 25 °C – 9 м Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,7 км Ковачова 46 °C 20,0 л/с 412 м Ca-SO4, resp. Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,7 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 25 490 м kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 6 720 м kategória c5 minerálna voda 23-38 > 50 1 3,4 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 3 3,5 км kategória d4 minerálna voda 39-55 31-50 1 5,9 км kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 1 6,1 км kategória Kováčová termálne kúpalisko – – 1 6,2 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Зволен – Бучіна – чіерна імпреґнаціа SK200220FP 910 м Зволен – Бучіна – біела імпреґнаціа SK200220FP 940 м Зволен – Железнічне оправовне а строярне SK200220FP 1,2 км Зволен – Бучіна – стара депоніа SK200220FP 1,2 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельовіСекіер
1 рибальська ділянка
Коропові, Лососевий – форелевийСлатіна
2 рибальські ділянки
Коропові, Лососевий – харіусовий, Лососевий – форелевийГрон
19 ділянок
Лососеві – форельовіЛюбіца
1 рибальська ділянка
КороповіКовачовски рибнік
1 рибальська ділянка
КороповіВН Добра Ніва
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
11з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
БаріумБаnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 23,0 μg/lmedián 23,0 μg/l1 vzorka
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,46 мг/лmedián 6,46 мг/л1 vzorka
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11 162 μg/lmedián 16,5 μg/l16 vzoriek
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 0,250 μg/l16 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,100 мг/лmedián 0,00500 мг/л16 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 55,0 μg/lmedián 4,00 μg/l16 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l16 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,250 μg/l16 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,50 μg/lmedián 0,800 μg/l16 vzoriek
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 1,70 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
ОловоПбmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia