Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал

Водотік

Детвіански поток

Басейн: ГронЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
12,9km
край
Банськобистрицький край
Аерофотознімок водотоку Детвіански поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Детвіански поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

Детвіански поток, оцінка вікна 37.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 14:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    2004006008001 0001 2000 км5 км10 км
    Висотний профіль водотоку: від 1 045 до 379 м н. р. м. на 12,9 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    1 057 м н. р. м.
    Найнижча точка
    328 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    730 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    57 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,25

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Детвіански поток за 2018 рік
    2018знято 30 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Детвіански поток за 2021 рік
    2021знято 15 черв. 2021
    Аерофотознімок водотоку Детвіански поток за 2024 рік
    2024знято 27 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Детвіански поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Geológia a geochémia toku Detviansky potok

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 13 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій100% водопроводу

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,4Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 183 мг/л, м'яка води (4,1 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    2 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Ванадій 132 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км45 °C73 °C

    Heat underfoot

    45°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 75 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 73 °C (збільшення 28 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    53Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 66 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš.

    Старі шахтні виробки

    0objektov do 3 km

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0vzoriek so zlatom

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 8Показники в 5%

    Найвищий: літій 35,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 92 (bez mena).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    253vrtov do 3 km

    420 rozborov vody v okolí

    З них 253 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    27 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km.

    Екологічні тягарі та полігони

    13Ділянки в межах 3 км

    13 skládok

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    14záznamov do 5 km

    5 ložísk, 9 rudných výskytov

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    8plôch do 3 km

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív1×
    kvartérpleistocén – holocéndeluviálno-fluviálne sedimenty: prevažne ronové hliny, piesčité hliny s úlomkami, jemnozrnné piesky a splachy1×

    четвертинний покрив

    • deluviálne sedimenty100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву4,9m
    • 5 – 1050%SR 20 %
    • 2 – 525%SR 48 %
    • 0 – 225%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • malý zdvih50%SR 7,7 %
    • veľký zdvih50%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • neovulkanity100%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • stredoslovenské neovulkanity100%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • rajón náplavov horských tokov75%SR 21 %
    • rajón sedimentov úvalín25%SR 0,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • formácia kvartérnych sedimentov100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 2 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт Šgúdš, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій25%SR 52 %
    • Іли25%SR 3,9 %
    • Bázické vulkanity25%SR 6,6 %
    • Kyslé vulkanity25%SR 3,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)25%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Íly; Lakustrin)25%SR 3,3 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Bázické vulka)25%SR 6,4 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Kyslé vulkani)25%SR 3,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • neovulkanity pohoria Poľana a časti Zvolenskej kotliny100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,44Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    4,1°dH, м'яка

    сума кальцію і магнію (0,73 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    183Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • калійK3,21 мг/лпроцентиль 53
    • НатрійНа8,17 мг/лпроцентиль 46
    • хлоридиЦл4,82 мг/лпроцентиль 33
    • фторидиF0,0638 мг/лпроцентиль 19
    • бікарбонатиHCO386,9 мг/лпроцентиль 15
    • МагнійМґ5,66 мг/лпроцентиль 14
    • сульфатиSO417,6 мг/лпроцентиль 11
    • кальційЦа19,7 мг/лпроцентиль 10

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Chemical oxygen demandХСК4,29 мг/лпроцентиль 71
    • амонійNH40,123 мг/лпроцентиль 54
    • фосфатиPO40,0770 мг/лпроцентиль 37
    • нітратиNO33,21 мг/лпроцентиль 19

    Метали

    • праскаФе0,161 мг/лпроцентиль 68
    • марганецьМн19,0 мкг/лпроцентиль 37
    • АлюмінійАл39,0 мкг/лпроцентиль 36
    • цинкЗн2,47 мкг/лпроцентиль 16

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ВанадійV132 мг/кгпроцентиль 95
    • КобальтЦо14,4 мг/кгпроцентиль 93
    • жерстьСн4,97 мг/кгпроцентиль 89
    • ВестиПб25,9 мг/кгпроцентиль 83
    • цинкЗн141 мг/кгпроцентиль 78
    • кадмійЦд0,358 мг/кгпроцентиль 77
    • ртутьГґ0,149 мг/кгпроцентиль 65
    • АнтимонСб0,752 мг/кгпроцентиль 59
    • вісмутБі0,241 мг/кгпроцентиль 59
    • СеленСе0,275 мг/кгпроцентиль 56
    • мідьЦу22,4 мг/кгпроцентиль 44
    • миш'якАс5,38 мг/кгпроцентиль 32
    • хромЦр49,3 мг/кгпроцентиль 15
    • нікеельНі11,6 мг/кгпроцентиль 6
    • МолібденМо0,0722 мг/кгпроцентиль 2

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • титанТі7 882 мг/кгпроцентиль 95
    • праскаФе4,56 %Процентиль 95
    • АлюмінійАл7,22 %Процентиль 89
    • фосфорP1 218 мг/кгпроцентиль 84
    • марганецьМн1 242 мг/кгпроцентиль 80
    • МагнійМґ0,834 %Процентиль 45
    • НатрійНа0,829 %Процентиль 42
    • кальційЦа1,27 %Процентиль 24
    • калійK1,26 %Процентиль 15
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • галійҐа19,9 мг/кгпроцентиль 90
    • стронційСр184 мг/кгпроцентиль 81
    • барійБа543 мг/кгпроцентиль 79
    • ітрійY33,3 мг/кгпроцентиль 77
    • рубідійРб95,5 мг/кгпроцентиль 68
    • церійЦе63,7 мг/кгпроцентиль 66
    • цирконійЗр432 мг/кгпроцентиль 60
    • БерилійБе1,56 мг/кгпроцентиль 59
    • літійЛі24,0 мг/кгпроцентиль 18
    • БорB32,3 мг/кгпроцентиль 5

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    53Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 46 до 57 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    низьке

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,49 ppm77-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,65 ppm60-й процентиль
    • Калій (K)K1,29 %Процентиль 46

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 119 Bq/m²25-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • низьке100%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (Šgúdš) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -76нТл

    Діапазон від -142 до 16 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -23mGal

    Залишковий -0,7 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км45 °C73 °C

    Rock temperature with depth

    45 / 73 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 28 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 75 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт Šgúdš.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)360–1 456m н. р. м.
    • Середня висота одиниць595m н. р. м.
    • Середній ухил9,5°
    • Середня температура січня-3,4°C
    • Середня температура липня18,5°C
    • Річні опади675mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Zvolenská kotlina75%SR 2,0 %
    • Поляна25%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Slovenské stredohorie100%SR 9,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • kotlinová klíma100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • pôdy nenáchylné na acidifikáciu100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Neogénne vulkanity100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Hrochoť – Šafranička – Ostatné (2,9 km od vody)Detva – Zlatý vŕšok – Zlaté rudy (3,0 km od vody)Hrochoť – Šafranička – Polymetalické rudy (3,0 km od vody)Detva – DV-24 – Polymetalické rudy (3,4 km od vody)Hrochoť – Šafranička – Medené rudy (3,4 km od vody)Stožok – Ostatné (4,8 km od vody)za Technickými službami, s.r.o. – Detva – – (170 m od vody)za cintorínom – Detva – – (260 m od vody)Kamenná – Detva – nijaký (390 m od vody)Detva – Skliarovo – Polianky – Detva – občasný (410 m od vody)Detva – nedá sa odhadnúť (540 m od vody)Detva – za futbalovým ihriskom – Detva – nijaký (690 m od vody)Studienec – pred hnojiskom – Detva – – (740 m od vody)Krpeľný vŕšok – Detva – nijaký (840 m od vody)Studienec – Detva – nijaký (1,2 km od vody)Pod bielou skalou – Detva – nijaký (1,2 km od vody)Skliarovo – za školou – Detva – – (1,4 km od vody)Piešť, pri KD Za Skalencom – Detva – nijaký (1,9 km od vody)Detva – nijaký (2,6 km od vody)a1 (380 m od vody)a1 (410 m od vody)a1 (700 m od vody)a1 (1,4 km od vody)a1 (1,7 km od vody)a1 (2,3 km od vody)a1 (2,9 km od vody)a1 (3,6 km od vody)a1 (4,1 km od vody)a1 (4,2 km od vody)a1 (5,0 km od vody)a1 (5,3 km od vody)a1 (5,6 km od vody)a1 (5,8 km od vody)a1 (5,9 km od vody)a1 (6,0 km od vody)a1 (6,4 km od vody)a1 (6,7 km od vody)a1 (7,0 km od vody)a1 (7,1 km od vody)a1 (7,2 km od vody)a1 (7,2 km od vody)a1 (7,8 km od vody)a1 (7,9 km od vody)a1 (8,0 km od vody)a1 (8,2 km od vody)b1 (9,7 km od vody)Stožok – stavebný kameň (3,0 km od vody)Detva – zlaté rudy (2,9 km od vody)Stožok – stavebný kameň (3,1 km od vody)Detva – zlaté rudy (3,2 km od vody)Stožok I – stavebný kameň (3,1 km od vody)Hriňová – Mn rudy (2,2 km od vody)Poľana Šafranička – keramické suroviny (3,5 km od vody)Dúbravy – keramické íly (3,9 km od vody)Detva, Kalamárka – vulkanity (1,1 km od vody)Hriňová, Bystré – vulkanity (1,5 km od vody)Vodopád Bystrého potoka – hydrogeológia (1,5 km od vody)– Zosuvy (1,6 km od vody)– Zosuvy (1,6 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,2 km od vody)– Zosuvy (2,4 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,9 km od vody)Detva – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (30 m od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (40 m od vody)Hnúšťa – monitorovací vrt (70 m od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (110 m od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (130 m od vody)Detva – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (200 m od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (210 m od vody)Hnúšťa – monitorovací vrt (370 m od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (440 m od vody)Detva – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (810 m od vody)Krivň – pozorovací vrt SHMÚ (840 m od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (840 m od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (870 m od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,0 km od vody)Detva – negatívny vrt (1,1 km od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 km od vody)Detva-Krné – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 km od vody)Detva-Krnô – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 km od vody)Detva-Krnô – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 km od vody)Kriváň – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,8 km od vody)Hriňová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,1 km od vody)Hriňová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,2 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,2 km od vody)Hriňová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,2 km od vody)Detvianska Lazy a Rohy – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 km od vody)Detva – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,5 km od vody)Dúbravy-Iviny – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,6 km od vody)Kriváň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,6 km od vody)Poľana – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (2,9 km od vody)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)Hriňová-Bystrô – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)Stožok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (3,0 km od vody)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • літійЛіПідвищений (10 %)
      Найвища 35,0 мкг/лМедіана 20,0 мкг/л2 vzorky50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2008, 540 м від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • барійБаbežná hodnota
      Найвища 56,0 мкг/лМедіана 39,5 мкг/л2 vzorky

      Найбільше значення: bez mena, 2008, 540 м від води. Порівняння: процентиль 67 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсbežná hodnota
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,750 мкг/л2 vzorky50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2008, 540 м від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСенижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2008, 540 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбнижче половини Словаччина
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2008, 540 м від води. Порівняння: процентиль 43 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрнижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2008, 540 м від води. Порівняння: процентиль 32 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦднижче половини Словаччина
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 540 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦунижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2008, 540 м від води. Порівняння: процентиль 22 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Oxid kremičitýSiO2Високий (5%)
      Найвища 42,1 мг/лМедіана 39,4 мг/л2 vzorky

      Найбільше значення: Jelšovský potok, 2008, 680 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • цинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 16 400 мкг/лМедіана 7,00 мкг/л33 зразки33% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1991, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 52,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л33 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1991, 530 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрекстремальний (1%)
      Найвища 12,6 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л33 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1991, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки76% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1991, 580 м від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 7,00 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л33 зразки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л33 зразки85% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1991, 200 м від води. Порівняння: процентиль 93 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки61% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1991, 200 м від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлПідвищений (10 %)
      Найвища 0,0400 мг/лМедіана 0,00500 мг/л33 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1991, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л33 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1991, 530 м від води. Порівняння: процентиль 80 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіbežná hodnota
      Найвища 9,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л33 зразки52% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1991, 200 м від води. Порівняння: процентиль 56 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФеbežná hodnota
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґнижче половини Словаччина
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л33 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    vodný zdroj pre hromadné zásobovanie215,2 Bq/l14,6 Bq/l
    vrt s prelivom126,6 Bq/l26,6 Bq/l
    studňa118,8 Bq/l18,8 Bq/l
    prameň37,28 Bq/l6,78 Bq/l
    vodný zdroj pre individuálne zásobovanie271,5 Bq/l36,9 Bq/l
    upravený prameň116,9 Bq/l16,9 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Detvazlaté rudyLožisko s predpokladom využívania zásob – Mining Gold s.r.o.2,9 км
    Stožokstavebný kameňŤažené ložisko – PK Metrostav, a.s.3,0 км
    Stožokstavebný kameňŤažené ložisko – PK Metrostav, a.s.3,1 км
    Stožok Istavebný kameňŤažené ložisko – PK Metrostav a.s.3,1 км
    Detvazlaté rudyLožisko s predpokladom využívania zásob – Mining Gold s.r.o.3,2 км

    Випадки руди на металогенній карті

    появаТип рудиМеталиВидЗ води
    Hrochoť – ŠafraničkaOstatnémineralogický výskyt2,9 км
    Detva – Zlatý vŕšokZlaté rudyАуmineralogický výskyt3,0 км
    Hrochoť – ŠafraničkaPolymetalické rudyПб, Знmineralogický výskyt3,0 км
    Detva – DV-24Polymetalické rudyЦу, Пб, Знmineralogický výskyt3,4 км
    Hrochoť – ŠafraničkaMedené rudyЦуmineralogický výskyt3,4 км
    StožokOstatnémineralogický výskyt4,8 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    253 vrtov v pásme 3 km, z toho 40 гідрогеологічний і 213 інший; з номером архівного звіту 253.

    Глибина свердловини

    • до 10 м147×
    • 10–30 м78×
    • 30–100 м10×
    • 100–300 м12×
    • nad 300 m5×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Detvaširokoprofilový vrt15,0 м42447 123Bd14.pdf30 м
    Detvaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou10,5 м22517 123Bd1.pdf40 м
    Hnúšťamonitorovací vrt11,0 м63891 124Bd16.pdf70 м
    VO116-15životné prostredie–9644470 м
    V-5bez určenia účelu6,0 м85574100 м
    V-4bez určenia účelu6,0 м85574100 м
    Detvaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou12,4 м15077 123Bd6.pdf110 м
    V-3bez určenia účelu6,0 м85574110 м
    JP-41Pinžiniersko-geologický15,0 м91905110 м
    DPS-52inžiniersko-geologický11,0 м91905110 м
    DPS-48inžiniersko-geologický4,7 м91905110 м
    DPS-53inžiniersko-geologický8,0 м91905110 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 526380 м
    kategória b1minerálna voda15-22< 519,7 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    za Technickými službami, s.r.o. – Detva200 м²––170 м
    za cintorínom – Detva250 м²2001–260 м
    Kamenná – Detva200 м²1978–390 м
    Detva – Skliarovo – Polianky – Detva150 м²2005–410 м
    Detva600 м²1979–540 м
    Detva – za futbalovým ihriskom – Detva500 м²1979–690 м
    Studienec – pred hnojiskom – Detva200 м²2003–740 м
    Krpeľný vŕšok – Detva20 000 м²1970–840 м

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви8×

    ступінь активності

    • Потенціални7×
    • Стабілізовани1×

    Поточний стан

    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S8×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти Шгудша не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Зволен1 рибальська ділянка · 13 км27Детвіански поток27

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Грон