Водотік

Малаховски поток

Басейн: ГронЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
10,7km
край
Банськобистрицький край
Аерофотознімок водотоку Малаховски поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Малаховски поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Малаховски поток, оцінка вікна 38.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 20:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    2004006008001 0001 2000 км5 км10 км
    Висотний профіль водотоку: від 998 до 370 м н. р. м. на 10,7 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    998 м н. р. м.
    Найнижча точка
    328 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    670 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    63 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,10

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Малаховски поток за 2018 рік
    2018знято 18 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Малаховски поток за 2021 рік
    2021знято 10 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку Малаховски поток за 2024 рік
    2024знято 27 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Малаховски поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1
    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Малаховски поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 11 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Вапняки та доломіти25% водопроводу

    25% річковий алювій, 25% Молоді відкладення

    Жорстка, добре буферована вода з кальцієм і бікарбонатами; Карстові джерела. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,9Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 248 мг/л, м'яка води (8,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Ртуть 19,1 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км41 °C65 °C

    Тепло під ногами

    41°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 79 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 24 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    43Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 11 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    80об'єктів у радіусі 3 км

    видобувається: Hg, As, Cu

    Найближчий: Úpadnica Karol (інший тип об'єкта), 20 м від води.

    Золото в річкових осадах

    4зразки із золотом

    11 рудних мінералів в осаді

    Найбільше 15 зерен в одному зразку (730 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 7Показники в 5%

    Найвищий: Селен 5,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Malachovský potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    1 175свердловин у радіусі 3 км

    368 аналізів води поблизу

    З них 1175 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    47°C на гирлі свердловини

    6 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Kremnica – KŠ-1, вихід 23,2 л/с, 7,2 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    6Ділянки в межах 3 км

    1 екологічне навантаження, 5 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Banská Bystrica – bývalá galvanizovňa LOBB, 2,2 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    26записів у радіусі 5 км

    13 родовищ, 13 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    110площ у радіусі 3 км

    1 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Вапняки та доломіти25%SR 2,7 %
    • Річковий алювій25%SR 72 %
    • Молоді відкладення25%SR 8,6 %
    • Вулканічні гірські породи25%SR 3,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Вапняки та доломіти: Жорстка, добре буферована вода з кальцієм і бікарбонатами; Карстові джерела.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний50%
    • юрський25%
    • невовканічні породи25%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    юрськийранній юрськийФормування Ієрлаца1×
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав1×
    четвернийголоценантропогенні відкладення: заповнює, псує купи та звалища1×
    невовканічні породиСередній міоценформації: І етап стратовулкано, в тому числі формація Себехлеб, Златостуднянська, Шутовська, Старогутська,…1×

    Четвертинний покрив

    • зсуви50%SR 0,8 %
    • рівні відкладення заплав25%SR 68 %
    • делювіальні відкладення25%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву2,9m
    • 2 – 575%SR 48 %
    • 0 – 225%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • FATRIKUM50%SR 14 %
    • HRONIKUM50%SR 8,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат50%SR 16 %
    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ50%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)80%SR 60 %
    • negative unit (міжгірські басейни)20%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • велике піднесення80%SR 26 %
    • невелике просідання20%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • невовканічні породи60%SR 10 %
    • пояс Вепора40%SR 6,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Центральні словацькі неовольканічні породи60%SR 8,8 %
    • Хроновий синклінорій40%SR 1,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • область вапнякових порід25%SR 1,1 %
    • регіон відкладень гірських потоків25%SR 21 %
    • область заповнення відходів (полігони тощо.)25%SR 0,3 %
    • регіон ефузивних порід25%SR 3,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень50%SR 71 %
    • строкате утворення пісковику-мерштун-вапняки25%SR 2,2 %
    • неовоканічние утворення25%SR 4,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ60%SR 95 %
    • Область нестабільних ділянок20%SR 0,4 %
    • Регіон потенційно нестабільних ділянок20%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 4 з 5 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Основні вулканічні породи40%SR 6,6 %
    • Гравій20%SR 52 %
    • Доломіти20%SR 1,8 %
    • Пісковики20%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody40%SR 6,4 %
    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)20%SR 27 %
    • Zvodnence s prevažne puklinovým typom priepustnosti, vrátane krasových (spevnené horninové masívy s diskontinuitami) (Доломіти; Нерозлішене)20%SR 1,8 %
    • Zvodnence s prevažne puklinovým typom priepustnosti, vrátane krasových (spevnené horninové masívy s diskontinuitami) (Пісковики; Нерозлішене)20%SR 0,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • міжзерновий100%SR 86 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • водоносний горизонт100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • невовканічні породи Кремніцке Врчі75%SR 0,0 %
    • Мезозойські та домезозойські утворення північно-східної частини басейну Зволен і північно-західної частини Зволенської...25%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Басейн Зволен50%SR 1,4 %
    • Басейн Жиар50%SR 6,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,94Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    8,0°dH, м'яка

    Сума кальцію і магнію (1,42 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    248Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • ФторидиF0,141 мг/лпроцентиль 62
    • КалійK3,51 мг/лпроцентиль 58
    • ХлоридиЦл6,05 мг/лпроцентиль 40
    • МагнійМґ12,4 мг/лпроцентиль 40
    • НатрійНа6,42 мг/лпроцентиль 37
    • БікарбонатиHCO3145 мг/лпроцентиль 31
    • СульфатиSO426,3 мг/лпроцентиль 28
    • КальційЦа36,5 мг/лпроцентиль 24

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH41,26 мг/лпроцентиль 95
    • ФосфатиPO40,413 мг/лпроцентиль 76
    • НітратиNO36,36 мг/лпроцентиль 51
    • Хімічне споживання киснюChSK2,15 мг/лпроцентиль 24

    Метали

    • ЦинкЗн11,7 мкг/лпроцентиль 70
    • АлюмінійАл70,0 мкг/лпроцентиль 52
    • ПраскаФе0,0895 мг/лпроцентиль 44
    • МарганецьМн8,53 мкг/лпроцентиль 17

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • РтутьГґ19,1 мг/кгпроцентиль 95
    • МідьЦу50,6 мг/кгпроцентиль 89
    • ВестиПб32,5 мг/кгпроцентиль 89
    • АнтимонСб3,79 мг/кгпроцентиль 89
    • ЦинкЗн185 мг/кгпроцентиль 87
    • Миш'якАс14,4 мг/кгпроцентиль 85
    • ВанадійV91,8 мг/кгпроцентиль 84
    • КобальтЦо10,1 мг/кгпроцентиль 73
    • СеленСе0,297 мг/кгпроцентиль 62
    • КадмійЦд0,224 мг/кгпроцентиль 58
    • МолібденМо0,376 мг/кгпроцентиль 50
    • ВісмутБі0,197 мг/кгпроцентиль 42
    • ЖерстьСн2,43 мг/кгпроцентиль 41
    • НікеельНі16,5 мг/кгпроцентиль 16
    • ХромЦр28,9 мг/кгпроцентиль 4

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • МагнійМґ2,73 %Процентиль 94
    • ПраскаФе3,69 %Процентиль 86
    • КальційЦа4,92 %Процентиль 80
    • АлюмінійАл6,62 %Процентиль 79
    • ФосфорP1 037 мг/кгпроцентиль 71
    • ТитанТі4 741 мг/кгпроцентиль 60
    • МарганецьМн919 мг/кгпроцентиль 58
    • НатрійНа0,717 %Процентиль 20
    • КалійK1,10 %Процентиль 5
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • СтронційСр164 мг/кгпроцентиль 72
    • ГалійҐа14,5 мг/кгпроцентиль 54
    • БарійБа448 мг/кгпроцентиль 54
    • ІтрійY24,1 мг/кгпроцентиль 30
    • РубідійРб75,9 мг/кгпроцентиль 20
    • ЛітійЛі23,8 мг/кгпроцентиль 18
    • БерилійБе0,726 мг/кгпроцентиль 15
    • ЦирконійЗр219 мг/кгпроцентиль 9
    • БорB36,0 мг/кгпроцентиль 8
    • ЦерійЦе42,9 мг/кгпроцентиль 7

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    43Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 29 до 48 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,45 ppm34-й процентиль
    • Калій (K)K1,09 %Процентиль 10
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh5,73 ppm7-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 118 Бк/м²73-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє50%SR 64 %
    • низьке50%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -22нТл

    Діапазон від -42 до 25 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -29mGal

    Залишковий +0,2 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км41 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    41 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 24 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 79 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Басейн Зволен50%SR 1,4 %
    • Басейн Жиар50%SR 6,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)328–1 318m н. р. м.
    • Середня висота одиниць681m н. р. м.
    • Середній ухил14,4°
    • Середня температура січня-5,3°C
    • Середня температура липня15,2°C
    • Річні опади883mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Гори Кремніка60%SR 0,0 %
    • Басейн Зволен40%SR 2,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Словацькі центральні гори100%SR 9,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну67%SR 29 %
    • гірський клімат33%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • помірно чутливі до підкислення грунти67%SR 25 %
    • грунти, не схильні до підкислення33%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат60%SR 10 %
    • Неогенові вулканіки40%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Úpadnica Karol – 6 – інший тип об'єкта (20 м від води)Halda štôlne Mária – 5 – псувати купу (40 м від води)Štôlňa Mária – 2 – вставати (70 м від води)Halda – 5 – псувати купу (80 м від води)Stará dobývka – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (80 м від води)Štôlňa – 2 – вставати (90 м від води)Halda – 5 – псувати купу (100 м від води)Spodná Karol štôlňa – 2 – вставати (100 м від води)Halda – 5 – псувати купу (150 м від води)Halda – 5 – псувати купу (150 м від води)Vyšná Karol štôlňa – 2 – вставати (160 м від води)Štôlňa – 2 – вставати (160 м від води)Halda – 5 – псувати купу (170 м від води)Halda – 5 – псувати купу (170 м від води)Stredná Karol štôlňa – 2 – вставати (180 м від води)Halda – 5 – псувати купу (200 м від води)Štôlňa – 2 – вставати (210 м від води)Stará dobývka – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (210 м від води)Halda – 5 – псувати купу (240 м від води)Finstrovitz štôlňa – 2 – вставати (240 м від води)Halda – 5 – псувати купу (250 м від води)Štôlňa – 2 – вставати (250 м від води)Pingové pole – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (260 м від води)Halda – 5 – псувати купу (260 м від води)Halda – 5 – псувати купу (270 м від води)Pingové pole – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (310 м від води)Pinga – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (340 м від води)Jazero – 6 – інший тип об'єкта (390 м від води)Pinga – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (390 м від води)Pinga – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (390 м від води)Šachtica – 1 – стовбур (410 м від води)Halda – 5 – псувати купу (420 м від води)Halda – 5 – псувати купу (440 м від води)Halda – 5 – псувати купу (450 м від води)Halda – 5 – псувати купу (460 м від води)Pinga – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (470 м від води)Halda – 5 – псувати купу (480 м від води)Halda – 5 – псувати купу (500 м від води)Halda – 5 – псувати купу (500 м від води)Halda – 5 – псувати купу (500 м від води)Halda – 5 – псувати купу (510 м від води)Halda – 5 – псувати купу (510 м від води)Halda – 5 – псувати купу (510 м від води)Pinga – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (520 м від води)Halda – 5 – псувати купу (520 м від води)Halda – 5 – псувати купу (530 м від води)Pinga – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (530 м від води)Halda – 5 – псувати купу (530 м від води)Halda – 5 – псувати купу (540 м від води)Halda – 5 – псувати купу (550 м від води)Komín – 1 – стовбур (560 м від води)Pingové pole – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (600 м від води)Struskové pole – 6 – інший тип об'єкта (870 м від води)Stará dobývka – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (930 м від води)Juraj štôlňa – 2 – вставати (940 м від води)Alžbeta štôlňa – 2 – вставати (970 м від води)Stará dobývka – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (1,1 км від води)Halda štôlne bez mena – 5 – псувати купу (1,2 км від води)Štôlňa bez mena – 2 – вставати (1,2 км від води)Halda štôlne bez mena – 5 – псувати купу (1,2 км від води)Halda štôlne bez mena – 5 – псувати купу (1,2 км від води)Štôlňa bez mena – 2 – вставати (1,2 км від води)Štôlňa bez mena – 2 – вставати (1,3 км від води)Halda štôlne bez mena – 5 – псувати купу (1,3 км від води)Halda štôlne bez mena – 5 – псувати купу (1,3 км від води)Stará dobývka – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (1,3 км від води)Stará dobývka – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (1,4 км від води)Halda – 5 – псувати купу (2,1 км від води)Halda Badín – 5 – псувати купу (2,8 км від води)Spodná Karol štôlňa – 2 – вставати (70 м від води)Štôlňa Mária – 2 – вставати (160 м від води)Stredná Karol štôlňa – 2 – вставати (190 м від води)Finstrovitz štôlňa – 2 – вставати (250 м від води)Staré dobývky – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (270 м від води)Pingové pole – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (290 м від води)Pingové pole – 4 – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (360 м від води)Vyšná Karol štôlňa – 2 – вставати (410 м від води)Staré dobývky – піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів (580 м від води)Juraj štôlňa – 2 – вставати (970 м від води)Alžbeta štôlňa – 2 – вставати (1,0 км від води)Malachov – Ртуть руди (400 м від води)Malachov – Nemecký vrch – Ртуть руди (520 м від води)Králiky – Farbená – Миш'як (970 м від води)Králiky – Сурма руди (1,5 км від води)Tajov – Baničky – Миш'як (4,6 км від води)Banská Bystrica – bývalá galvanizovňa LOBB – SK200280FK (2,2 км від води)PDO Horné Pršany – Kremnička – жоден (1,3 км від води)Králiky – жоден (1,8 км від води)Králiky – жоден (2,1 км від води)Badín – жоден (2,1 км від води)Králiky – жоден (2,2 км від води)Badín – BL-1 – непросторовий (5,5 км від води)Badín – BO-10 – непросторовий (6,9 км від води)Kremnica – KŠ-1 – непросторовий (7,2 км від води)Sielnica – BO-9 – непросторовий (7,4 км від води)Sielnica – BO-8 – непросторовий (9,3 км від води)Sielnica – KMV-1 – непросторовий (9,3 км від води)KŠ-1 – k4 (6,0 км від води)a1 (150 м від води)b1 (380 м від води)a1 (1,5 км від води)a1 (1,9 км від води)a1 (6,0 км від води)a1 (6,6 км від води)b1 (6,6 км від води)a1 (6,8 км від води)b1 (7,0 км від води)c1 (7,0 км від води)a1 (7,1 км від води)b1 (7,2 км від води)a1 (7,5 км від води)c1 (7,7 км від води)c1 (7,7 км від води)a1 (8,8 км від води)a1 (9,9 км від води)Banská Bystrica – Štiavnička (1,2 км від води)Kremnica (6,5 км від води)Horné Pršany – будівництво (1,6 км від води)Králiky – будівництво (2,5 км від води)Badín – Skalica – будівництво (3,9 км від води)Horná Mičiná – будівництво (4,5 км від води)Malachov – ртуть руди (80 м від води)Horné Pršany – будівництво (1,6 км від води)Králiky – будівництво (2,5 км від води)Badín – Skalica – будівництво (4,0 км від води)Horná Mičiná – будівництво (4,4 км від води)Badín – Pod Vandekovcom – будівництво (2,1 км від води)Iliaš II – будівництво (2,3 км від води)Horná Mičiná – Markov – будівництво (4,3 км від води)Kôcová – будівництво (4,9 км від води)Malachov – будівництво – андезит (510 м від води)Ihráč Smrečník – будівництво – андезит (1,3 км від води)Králiky – СБ руди (1,5 км від води)Štrkopiesky v koryte Hrona, úsek 188,007 – 199,4 – гравійні піски (2,5 км від води)Ihráč Slobodné – будівництво – андезит (3,2 км від води)Malachov – ртуть руди (220 м від води)Malachov – Nemecký vrch – ртуть руди (350 м від води)Malachov – Ortuťový vrch – ртуть руди (670 м від води)Malachov – гірнича справа (100 м від води)Lopúchový vrch – вулканічні породи (1,7 км від води)Suchá hora – вулканічні породи (3,5 км від води)Tajov – мінералогія (4,3 км від води)Badín – вулканічні породи (4,4 км від води)– Зсуви (100 м від води)– Зсуви (100 м від води)– Зсуви (120 м від води)– Зсуви (120 м від води)– Зсуви (160 м від води)– Зсуви (170 м від води)MALACHOV – Зсуви (180 м від води)– Зсуви (210 м від води)– Зсуви (210 м від води)– Зсуви (240 м від води)– Зсуви (240 м від води)– Блочні поля (260 м від води)– Блокувати тріщини (260 м від води)– Зсуви (260 м від води)Demandice – Зсуви (270 м від води)– Схильні потоки (290 м від води)– Схильні потоки (340 м від води)– Зсуви (380 м від води)– Схильні потоки (380 м від води)– Зсуви (430 м від води)– Блочні поля (450 м від води)MALACHOV – Блочні поля (460 м від води)– Блокувати тріщини (490 м від води)– Зсуви (540 м від води)– Блочні поля (570 м від води)HORNE PRSANY – Блокувати тріщини (600 м від води)– Блокувати тріщини (630 м від води)– Блочні поля (690 м від води)– Блочні поля (690 м від води)– Зсуви (700 м від води)– Зсуви (700 м від води)– Блочні поля (710 м від води)– Зсуви (710 м від води)– Блокувати тріщини (780 м від води)– Блочні поля (820 м від води)– Зсуви (900 м від води)– Блочні поля (910 м від води)– Зсуви (920 м від води)– Зсуви (980 м від води)– Блочні поля (1,1 км від води)– Блочні поля (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Камені (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Схильні потоки (1,2 км від води) (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Блокувати тріщини (1,3 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Камені (1,4 км від води)– Блокувати тріщини (1,4 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)MALACHOV – Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Блочні поля (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)– Блокувати тріщини (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Блочні поля (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)MALACHOV – Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)MALACHOV – Блочні поля (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)Malachov – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (70 м від води)Radvaň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (610 м від води)Radvaň – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (610 м від води)Banská Bystrica-Radvaň – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (660 м від води)Banská Bystrica – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (700 м від води)Banská Bystrica-Fončorda – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (740 м від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 км від води)Kráľová – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (1,2 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 км від води)Banská Bystrica-Štiavničky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 км від води)Banská Bystrica-Štiavničky – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (1,3 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Kráľová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Banská Bystrica-Štiavničky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Banská Bystrica – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,5 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Banská Bystrica-Iliaš – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,5 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Nbanská Bystrica-Kráľová (1,7 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Banská Bystrica-Kráľová (1,7 км від води)Banská Bystrica-Kráľová (1,7 км від води)Banská Bystrica-Štiavničky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Banská Bystrica-Štiavničky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Banská Bystrica-Kráľová (1,8 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)Banská Bystrica – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,0 км від води)Smrečina – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,1 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,1 км від води)Banská Bystrica-Iliaš – structural borehole with thermal water, minerálnou v (2,2 км від води)Banská Bystrica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,2 км від води)Rudlovský potok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,2 км від води)Banská Bystrica – моніторинг свердловини (2,2 км від води)Banská Bystrica – моніторинг свердловини (2,3 км від води)Banská Bystrica – моніторинг свердловини (2,3 км від води)Banská Bystrica – моніторинг свердловини (2,3 км від води)Banská Bystrica – моніторинг свердловини (2,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (950 м від води)prameň – Джерела підземних вод (1,2 км від води)vodárensky využívaný prameň – Джерела підземних вод (1,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,6 км від води)prameň s monitorovaním výdatnosti – Джерела підземних вод (1,9 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,2 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,6 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,7 км від води)zlato 1 ks – золото (40 м від води)zlato 1 ks – золото (510 м від води)zlato 15 ks – золото (730 м від води)zlato 1 ks – золото (960 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • СеленСеекстремальний (1%)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л12 зразки58% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malachovský potok1993, 110 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБаВисокий (5%)
      Найвища 190 мкг/лМедіана 17,5 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: pravostranný prítok potok Cenovo-Dolný Harmanec1997, 110 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л3 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malachovský potok1992, 20 м від води. Порівняння: процентиль 79 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: Malachovský potok1993, 110 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malachovský potok1992, 20 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malchovský potok1997, 100 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л12 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malchovský potok1997, 100 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Підвищений (10 %)
      Найвища 33,8 мг/лМедіана 25,5 мг/л12 зразки

      Найбільше значення: pravostranný prítok Malachovského potoka -Ortúty-chatová osa1997, 150 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Цінабаріт (HgS)185 зразків, не більше 4115 зерен
    • Пірит (FeS₂)105 зразків, не більше 4500 зерен
    • Сфалерит (ZnS)104 зразків, не більше 73 зерен
    • Халькопірит (CuFeS₂)43 зразків, не більше 155 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)29 зразків, не більше 50 зерен
    • Марказіт (FeS₂)9 зразків, не більше 5 зерен
    • Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)8 зразків, не більше 15 зерен
    • Реалґар (AsS)8 зразків, не більше 5 зерен
    • Ауріпіґмент (As₂S₃)5 зразків, не більше 55 зерен
    • Золото (Ау)4 зразків, не більше 15 зерен
    • Антимоніт (Sb₂S₃)2 зразків, не більше 2 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    ЗразокЗолото в зразкуЗ води
    105/C1 зерно40 м
    37/H1 зерно510 м
    68/H15 зерен730 м
    351/A1 зерно960 м

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • МідьЦуекстремальний (1%)
      Найвища 41,7 мкг/лМедіана 1,75 мкг/л28 зразки

      Найбільше значення: prameň1991, 960 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 20,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л28 зразки46% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 960 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлекстремальний (1%)
      Найвища 0,730 мг/лМедіана 0,0100 мг/л28 зразки25% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсекстремальний (1%)
      Найвища 31,2 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л28 зразки79% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 100 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л28 зразки82% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л28 зразки82% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 100 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л28 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 2,40 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л28 зразки82% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнТрохи піднесений
      Найвища 230 мкг/лМедіана 1,50 мкг/л28 зразки39% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1991, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛізвичайне значення
      Найвища 8,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л28 зразки79% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 53 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л28 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 39 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело води для індивідуального постачання142,0 Bq/l42,0 Bq/l
    джерело1727,1 Bq/l9,00 Bq/l
    developed spring112,7 Bq/l12,7 Bq/l
    мінеральне джерело168,7 Bq/l68,7 Bq/l
    вільний свердловина119,6 Bq/l19,6 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)

    • Гґ68×
    • Ас8×
    • Цу1×

    Види об'єктів майнінгу

    • псувати купу35×
    • вставати21×
    • піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів19×
    • інший тип об'єкта3×
    • стовбур2×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Упадніца Каролінший тип об'єктаРуди Hg20 м
    Halda štôlne Máriaпсувати купуГґ40 м
    Штуолня МаріавставатиРуди Hg70 м
    Spodná Karol štôlňaвставатиРуди Hg70 м
    Псувати купупсувати купуГґ80 м
    Stará dobývkaпіндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджівРуди Hg80 м
    ВставативставатиГґ90 м
    Псувати купупсувати купу100 м
    Spodná Karol štôlňaвставатиРуди Hg100 м
    Псувати купупсувати купуГґXIX століття150 м

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Малаховртуть рудиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава80 м
    Горне ПршанибудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená1,6 км
    Горне ПршанибудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená1,6 км
    Бадін – Под ВандековцомбудівництвоВидобутий депозит – DIAN DS s.r.o.2,1 км
    Іліаш ІІбудівництвоВидобутий депозит – M H R Č spol. s r.o.2,3 км
    КралікибудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená2,5 км
    КралікибудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená2,5 км
    Бадін – СкалицябудівництвоВидобутий депозит – Ресале СЕ3,9 км
    Бадін – СкалицябудівництвоВидобутий депозит – Ресале СЕ4,0 км
    Горна Мічіна – МарковбудівництвоВидобутий депозит – Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o.4,3 км
    Горна МічінабудівництвоВидобутий депозит – Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o.4,4 км
    Горна МічінабудівництвоВидобутий депозит – Špeciálne cestné práce SLOVKOREKT, spol. s r.o.4,5 км

    Випадки руди на металогенній карті

    ПояваТип рудиМеталиВидЗ води
    МалаховРтуть рудиГґdeposit occurrence400 м
    Малахов – Nemecký vrchРтуть рудиГґdeposit occurrence520 м
    Краліки – ФарбенаМиш'якАсмінерологічне явище970 м
    КралікиСурма рудиСбмінерологічне явище1,5 км
    Тайов – БанічкиМиш'якАсмінерологічне явище4,6 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    1 175 свердловин у смузі 3 км, з них 67 гідрогеологічних і 1108 інших; з номером архівного звіту 1175.

    Глибина свердловини

    • до 10 м558×
    • 10–30 м394×
    • 30–100 м104×
    • 100–300 м102×
    • понад 300 м10×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    M-3депозит150,7 м649560 м
    Малаховсвердловина зі звичайною водою450,0 м83227 111Cc6.pdf70 м
    KP-12/69депозит300,0 м3142870 м
    KP-7депозит300,0 м3142880 м
    VSP-3/75депозит26,0 м4232180 м
    VSP-10/75депозит43,0 м4232180 м
    VSP-2/75депозит40,0 м4232180 м
    VSP-18/75депозит26,0 м4232180 м
    VSP-4/75депозит58,0 м4232180 м
    VSP-8/75депозит28,0 м4232180 м
    VSP-12/75депозит15,0 м4232180 м
    VSP-11/75депозит38,0 м4232180 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Бадін – BL-124 °C1,1 л/с220 мSO4-HCO3-Ца-Мґневикористаний5,5 км
    Бадін – BO-1027 °C26,6 л/с305 мневикористаний6,9 км
    Кремніца – KŠ-147 °C23,2 л/с531 мЦа-Мґ-SO4-HCO3невикористаний7,2 км
    Сіелніца – BO-929 °C5,5 л/с353 мневикористаний7,4 км
    Сіелніца – BO-834 °C17,7 л/с405 мневикористаний9,3 км
    Сіелніца – KMV-133 °C3,0 л/с417 мЦа-SO4у вживанні9,3 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 510150 м
    категорія b1мінеральна вода15-22< 54380 м
    категорія Банська Бистриця – Штіавнічкатермальні купальні––11,2 км
    KŠ-1геотермальна вода38 – 5531 – 5016,0 км
    категорія Кремніцатермальні купальні––16,5 км
    категорія c1мінеральна вода23-38< 537,0 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Банська Бистриця – бивала ґалванізовня ЛОББSK200280FK2,2 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    ПДО Горне Пршани – Кремнічка41 969 м²1986контрольований1,3 км
    Краліки400 м²1980–1,8 км
    Краліки–1970–2,1 км
    Бадін–1970–2,1 км
    Краліки150 м²1980–2,2 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви71×
    • Блочні поля20×
    • Блокувати тріщини11×
    • Схильні потоки4×
    • Камені2×
    • Зсуви + схильні потоки1×

    Ступінь активності

    • Потенціални57×
    • Стабілізовани52×
    • Актівни1×

    Поточний стан

    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick7×
    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0003×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Банська Бистриця1 рибальська ділянка · 11 км26Малаховски поток26

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Грон