Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 15:00–17:00 Сіелніцки поток, оцінка вікна 31. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 20:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 21 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км. Річковий алювій33% водопроводу 33% вулканічні породи, 33% Молоді відкладення Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000. pH 7,8Змодельована оцінка Тип води Ca–HCO₃–SO₄ Мінералізація 148 мг/л, м'яка води (4,3 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці. 6 з 15Елементи у верхніх 10% Найвищий: Цинк 259 мг/кг Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 93. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень. 45°C на глибині 1000 м На глибині 2 000 м близько 75 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини. 51Потужність дози Ngy/H Процентиль 55 у Словаччині Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ. 2об'єкти у радіусі 3 км Найближчий: Halda Badín (псувати купу), 1,7 км від води. 6зразків із золотом 14 рудних мінералів в осаді Найбільше 2 зерна в одному зразку (50 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду. 2 з 6Показники в 5% Найвищий: Миш'як 15,4 мкг/л Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 97 (HRON). 549свердловин у радіусі 3 км 456 аналізів води поблизу З них 549 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими. 49°C на гирлі свердловини 20 геотермальних свердловин у радіусі 10 км Найтепліший: Kováčová – K-1, вихід 50,0 л/с, 1,6 км від води. 6Ділянки в межах 3 км 2 екологічні навантаження, 4 сміттєзвалища Найближчий тягар: Sliač – letisko – juh, 670 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду. 25записів у радіусі 5 км 8 родовищ, 17 рудопроявів Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів. 120площ у радіусі 3 км 2 активних Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко. Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел. Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карта охоплює 3 з 5 точок на ватерлінії. Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці. pH 7,83Типовий діапазон Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків. 4,3°dH, м'яка Сума кальцію і магнію (0,77 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів. 148Мінералізація мг/л Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні. Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄ Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї. 51Ngy/год в повітрі Діапазон від 40 до 66 нГр/год Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав. середнє Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода. -49нТл Діапазон від -73 до -17 нТл Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі. -32mGal Залишковий -6,3 мг Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води. Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче. 45 / 75 °Cна глибині 1000 і 2000 м Збільшення на 30 °C на км Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік –. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути. Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром. Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді. Найбільше значення: HRON2001, 800 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hron-hnojisko, senník za obcou Veľká Lúka1997, 870 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hron1997, 800 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: kanál-most na ceste Sliač-Sielnica1997, 70 м від води. Порівняння: процентиль 56 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hron1997, 800 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hron1997, 800 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині. Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять. Найбільше значення: ľavostranný prítok Vlčieho potok -areál RD1997, 830 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота. Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці. Найбільше значення: studňa1994, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1991, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1991, 620 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1991, 300 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1991, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1994, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1991, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1991, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1991, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1991, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: vrt1991, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1991, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині. Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду. Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці. 549 свердловин у смузі 3 км, з них 95 гідрогеологічних і 454 інших; з номером архівного звіту 549. Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond. Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води. Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал. Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Сіелніцки поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Сіелніцки поток
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Геологія та геохімія водотоку Сіелніцки поток
Скеля під водою
Вода за атласом
Елементи в річкових осадах
Тепло під ногами
Природне гамма-випромінювання
Старі шахтні виробки
Золото в річкових осадах
Мікроелементи у воді струмка
Аналіз свердловин та підземних вод
Геотермальна енергія
Екологічні тягарі та полігони
Поклади та руди
Зсуви та деформації схилів
Геологічна будова під водою
Геологічний вік гірських порід
Найпоширеніші породи
Система Старість Одиниця Пункти четверний голоцен рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав 1× невовканічні породи Середній міоцен утворення: Іновецка, Сельничка, Туровська; Яблочеревний комплекс 1× четверний плейстоцен – голоцен делювіально-полігенетичні відкладення: глинисто-глинисті та піщані глини 1× Четвертинний покрив
Тектонічний поділ
Неотектонічні одиниці
Напрямок неотектонічних рухів
Регіональний геологічний відділ
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Інженерно-геологічні райони
Інженерно-геологічні утворення
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Тип водоносного горизонту
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
Гідрогеологічна функція
Головна гідрогеологічна область
Геотермальні підземні водойми
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Кислотність води
Жорсткість води
Розчинені речовини
Іонний склад води
Основні іони
0,127 мг/лпроцентиль 563,10 мг/лпроцентиль 526,48 мг/лпроцентиль 373,30 мг/лпроцентиль 2122,1 мг/лпроцентиль 205,53 мг/лпроцентиль 1378,0 мг/лпроцентиль 1321,8 мг/лпроцентиль 12Поживні речовини та органічне забруднення
0,559 мг/лпроцентиль 840,289 мг/лпроцентиль 773,46 мг/лпроцентиль 565,53 мг/лпроцентиль 43Метали
396 мкг/лпроцентиль 9219,1 мкг/лпроцентиль 850,214 мг/лпроцентиль 7611,1 мкг/лпроцентиль 23Елементи в річкових відкладеннях
Потенційно токсичні та мікроелементи
259 мг/кгпроцентиль 9314,2 мг/кгпроцентиль 93113 мг/кгпроцентиль 920,577 мг/кгпроцентиль 910,519 мг/кгпроцентиль 904,38 мг/кгпроцентиль 9046,9 мг/кгпроцентиль 8729,5 мг/кгпроцентиль 8715,0 мг/кгпроцентиль 860,352 мг/кгпроцентиль 763,34 мг/кгпроцентиль 710,196 мг/кгпроцентиль 370,216 мг/кгпроцентиль 1814,6 мг/кгпроцентиль 1144,5 мг/кгпроцентиль 10Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
7 697 мг/кгпроцентиль 954,45 %Процентиль 947,32 %Процентиль 911 504 мг/кгпроцентиль 891 240 мг/кгпроцентиль 861,20 %Процентиль 710,910 %Процентиль 592,19 %Процентиль 531,10 %Процентиль 5Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
584 мг/кгпроцентиль 84185 мг/кгпроцентиль 8134,5 мг/кгпроцентиль 8117,9 мг/кгпроцентиль 811,26 мг/кгпроцентиль 41352 мг/кгпроцентиль 3376,4 мг/кгпроцентиль 2150,4 мг/кгпроцентиль 2023,2 мг/кгпроцентиль 1535,0 мг/кгпроцентиль 7Природна радіоактивність і радон
Потужність дози гама-випромінювання
Радоновий ризик підґрунтя
1,37 %Процентиль 682,72 ppm66-й процентиль6,93 ppm32-й процентиль3 275 Бк/м²89-й процентильРадоновий ризик ізоплетів
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Магнітна аномалія
Бугер гравітаційна аномалія
Геотермальний потенціал
Температура гірських порід з глибиною
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Рельєф, клімат і ґрунти
Геоморфологічні одиниці
Геоморфологічні регіони
Клімато-географічні типи
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
Літогеохімічні види
Карта коридору
Мікроелементи в поверхневих водах
Основні іони, мінералізація і рН
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Найближчі зразки з золотом
Зразок Золото в зразку З води 101/A 2 зерна 50 м 149/F 1 зерно 50 м 94/F 1 зерно 70 м 151/F 2 зерна 70 м 104/A 1 зерно 440 м 162/E 1 зерно 620 м Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Метали в підземних водах
Радон у водах
Тип сайту Зразки Найвищий радон Медіана джерело 14 39,0 Bq/l 7,60 Bq/l джерело води для індивідуального постачання 4 42,0 Bq/l 15,5 Bq/l мінеральне джерело 2 20,9 Bq/l 11,6 Bq/l свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою 1 13,6 Bq/l 13,6 Bq/l developed spring 1 18,1 Bq/l 18,1 Bq/l Виробки шахт, родовищ і руд
Види об'єктів майнінгу
Найближчі старі шахти
Назва Вид Видобутий Закінчений З води Галда Бадін псувати купу будівництво 1,7 км Псувати купу псувати купу доломіт 2,5 км Депозити та гірничодобувні зони
Депозит Мінерал Статус і організація З води Бадін – Скалиця будівництво Видобутий депозит – Ресале СЕ 500 м Бадін – Скалиця будівництво Видобутий депозит – Ресале СЕ 550 м Бадін – Под Вандековцом будівництво Видобутий депозит – DIAN DS s.r.o. 2,5 км Горне Пршани будівництво Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená 3,1 км Горне Пршани будівництво Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená 3,1 км Зволен цегляна сировина Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená 3,5 км Зволен цегляна сировина Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená 3,5 км Малахов ртуть руди Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава 4,5 км Випадки руди на металогенній карті
Поява Тип руди Метали Вид З води Малахов Ртуть руди Гґ deposit occurrence 4,1 км Малахов – Nemecký vrch Ртуть руди Гґ deposit occurrence 4,9 км Свердловини та архівні звіти GeoFond
Глибина свердловини
Найближчі свердловини
Локація Вид Глибина Архівний звіт З води 3-263 Сіелніца гідрогеологічний 9,0 м 10174810 м PŠV-1/73 депозит 86,0 м 3230370 м 3-264-Сліач гідрогеологічний 8,0 м 101748110 м Сліач Шму спостереження 7,2 м 19444 123Ab2.pdf150 м Сіелніца свердловина зі звичайною водою 353,0 м 66075 123Aa17.pdf170 м Сліач свердловина з термальною водою, мінеральна вода 572,0 м 66075 123Ab68.pdf180 м Сіелніца Шму спостереження 20,5 м 19444 123Ab3.pdf220 м Сіелніца свердловина зі звичайною водою 270,0 м 82082 111Cc4.pdf250 м Гайніки – Рибаре свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою 11,5 м 2893 123Ab1.pdf250 м B-16/75 депозит 35,0 м 44709280 м Сліач моніторинг свердловини 20,0 м 77309 123Ab87.pdf300 м B-17/75 депозит 23,0 м 44709300 м Геотермальна енергія та мінеральні води
Свердловина Температура Урожай Глибина Хімічний тип води Оперувати З води Сіелніца – BO-9 29 °C 5,5 л/с 353 м невикористаний 90 м Сліач – BO-7 43 °C 27,7 л/с 572 м невикористаний 180 м Сіелніца – BO-8 34 °C 17,7 л/с 405 м невикористаний 490 м Сіелніца – KMV-1 33 °C 3,0 л/с 417 м Ца-SO4 у вживанні 550 м Борова Гора – BL-2 29 °C 30,0 л/с 300 м невикористаний 830 м Сліач 22 °C 0,1 л/с 41 м Ца-SO4 невикористаний 1,4 км Сліач 21 °C 0,1 л/с 25,15 м Ца-SO4 невикористаний 1,5 км Сліач 22 °C 0,0 л/с 14 м Ца-SO4 невикористаний 1,5 км Ковачова – P-4 41 °C – 9 м Ca-SO4 або Ca-Mg-SO4 невикористаний 1,6 км Ковачова – K-1 49 °C 50,0 л/с 512 м Ca-SO4 або Ca-Mg-SO4 невикористаний 1,6 км Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело Вид Температура води (°C) Врожайність (л/с) Рахувати Найближчий від води категорія c1 мінеральна вода 23-38 < 5 4 260 м категорія a1 мінеральна вода < 15 < 5 26 550 м категорія b1 мінеральна вода 15-22 < 5 7 920 м категорія c5 мінеральна вода 23-38 > 50 1 2,2 км категорія Ковачова термальні купальні – – 1 2,4 км категорія d2 мінеральна вода 39-55 5-15 1 2,5 км категорія d4 мінеральна вода 39-55 31-50 1 2,7 км категорія Кремніца термальні купальні – – 1 7,7 км KŠ-1 геотермальна вода 38 – 55 31 – 50 1 8,4 км категорія Банська Бистриця – Штіавнічка термальні купальні – – 1 8,5 км Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Екологічні навантаження
Локація Діяльність Субстанція Класифікація З води Сліач – letisko – juh SK200220FP 670 м Сліач – letisko – трубопровід продукту SK200220FP 1,2 км Відходи сміттєзвалища
Полігон Площа Рік встановлений Моніторинг З води Гайніки ЧОВ – Гайніки 400 м² 1969 контрольований 870 м Купеле – Рибаре – 1986 – 1,6 км Дубічіе – Ковачова 2 000 м² 1970 – 2,4 км Бадін – 1970 – 2,5 км Зсуви та деформації схилів
Види деформацій
Ступінь активності
Поточний стан
Як читати ці дані
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
19з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Катіони (позитивні іони)
Аніони (негативні іони)
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 15,4 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л13 зразки15% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 7,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки63% нижче межі кількісної оцінки
ХромЦрТрохи піднесений
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л12 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
БарійБазвичайне значення
Найвища 46,0 мкг/лМедіана 23,0 мкг/л12 зразки
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л12 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ЛітійЛінижче половини Словаччини
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л12 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
Діоксид кремніюSiO2екстремальний (1%)
Найвища 59,6 мг/лМедіана 37,6 мг/л12 зразки
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 12,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л35 зразки77% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 10,2 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л35 зразки60% нижче межі кількісної оцінки
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 11,4 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л35 зразки77% нижче межі кількісної оцінки
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,280 мг/лМедіана 0,0100 мг/л35 зразки37% нижче межі кількісної оцінки
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 9,80 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л35 зразки71% нижче межі кількісної оцінки
ЛітійЛіВисокий (5%)
Найвища 111 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л35 зразки40% нижче межі кількісної оцінки
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 11,5 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л35 зразки54% нижче межі кількісної оцінки
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 1 338 мкг/лМедіана 7,00 мкг/л35 зразки34% нижче межі кількісної оцінки
РтутьГґВисокий (5%)
Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л35 зразки97% нижче межі кількісної оцінки
МідьЦуПідвищений (10 %)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л35 зразки
СеленСеПідвищений (10 %)
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л35 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л15 зразки100% нижче межі кількісної оцінки




