Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Покутски поток, оцінка вікна 31. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 05:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ГронЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 11 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 71,8 mg/l, mäkká voda (2,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kobalt 15,5 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 60nGy/h dávkový príkon 86. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 7objektov do 3 km ťažené: Au, Ag Najbližšie: Pingové pole (pinga, pingový ťah), 2,1 km od vody. 1vzorka so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Najviac 5 zŕn v jednej vzorke (30 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 1 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,30 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (potok, prítok Pokutského potoka, 1000m SZ od Tisovho brala). 12vrtov do 3 km 443 rozborov vody v okolí Z toho 12 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 36°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Vyhne – H-1, výdatnosť 5,0 l/s, 9,8 km od vody. 7lokalít do 3 km 7 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 32záznamov do 5 km 4 ložiská, 28 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 55plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,78typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 2,1°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,37 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 71,8mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 60nGy/h vo vzduchu rozsah 44 až 109 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: potok, prítok Pokutského potoka, 1000m SZ od Tisovho brala, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1000m JZ od K1129 Magurka, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 960 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pokutský potok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok, 1993, 440 m od vody. Porovnanie: 71. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok potoka Kľak, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: potok, prítok Pokutského potoka, 1000m SZ od Tisovho brala, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 100 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 50 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 1,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 990 m od vody. Porovnanie: 35. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 12 vrtov v pásme 3 km, z toho 8 hydrogeologických a 4 ostatných; s číslom archívnej správy 12. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Покутски поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Покутски поток
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Pokutský potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
1,71 мг/л25. percentil3,29 мг/л14. percentil2,25 мг/л12. percentil0,0533 мг/л9. percentil16,0 мг/л8. percentil2,63 мг/л4. percentil10,6 мг/л3. percentil26,1 мг/л3. percentilŽiviny a organické znečistenie
8,84 мг/л68. percentil2,35 мг/л29. percentil0,0431 мг/л22. percentil0,0350 мг/л20. percentilМетали
24,5 μg/l90. percentil172 μg/l75. percentil0,0589 мг/л28. percentil8,90 μg/l18. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
15,5 мг/кг95. percentil125 мг/кг95. percentil28,2 мг/кг85. percentil35,5 мг/кг82. percentil0,298 мг/кг71. percentil0,147 мг/кг65. percentil113 мг/кг64. percentil0,299 мг/кг62. percentil0,651 мг/кг51. percentil22,2 мг/кг43. percentil0,311 мг/кг36. percentil0,176 мг/кг33. percentil1,85 мг/кг15. percentil4,03 мг/кг12. percentil38,1 мг/кг6. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,52 %95. percentil7,47 %93. percentil1 468 мг/кг88. percentil6 113 мг/кг87. percentil1,46 %80. percentil1,01 %73. percentil930 мг/кг61. percentil2,28 %55. percentil1,10 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
210 мг/кг89. percentil17,0 мг/кг74. percentil498 мг/кг69. percentil28,5 мг/кг55. percentil1,40 мг/кг49. percentil264 мг/кг15. percentil69,9 мг/кг11. percentil45,4 мг/кг10. percentil19,9 мг/кг5. percentil22,1 мг/кг3. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
9,21 ppm87. percentil3,13 ppm87. percentil1,46 %81. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 317/H 5 zŕn 30 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 12 33,2 Bq/l 6,40 Bq/l upravený prameň 3 24,8 Bq/l 17,2 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 2,80 Bq/l 2,80 Bq/l vrt s prelivom 1 10,2 Bq/l 10,2 Bq/l potok, rieka 1 1,51 Bq/l 1,51 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Pingové pole pinga, pingový ťah Ау,Аґ 2,1 км Pingový ťah pinga, pingový ťah Ау,Аґ 2,1 км Pingové pole pinga, pingový ťah Ау,Аґ 2,4 км Pingový ťah pinga, pingový ťah Ау,Аґ 2,4 км Kutacia štôlňa štôlňa Ау,Аґ 2,5 км Pingový ťah pinga, pingový ťah Ау,Аґ 2,5 км Halda k objektu č.3 halda Ау,Аґ 2,5 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Долна Жданя – Раковец stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 км Долна Жданя – Раковец stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,5 км Подградіе stavebný kameň Ťažené ložisko – AKE s.r.o. 4,7 км Подградіе stavebný kameň Ťažené ložisko – AKE s.r.o. 4,9 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Прохоть – Лази Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 2,4 км Прохот – Маіспіак Medené rudy Ау, Цу mineralogický výskyt 2,4 км Прохот Polymetalické rudy Пб, Зн mineralogický výskyt 2,4 км Жупков Ostatné rudy Аґ, Бі mineralogický výskyt 3,5 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Грабічов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 300,0 м 63665 122Ab8.pdf40 м Жарновиця širokoprofilový vrt 80,0 м 23157 122Ad2.pdf90 м Жарновиця širokoprofilový vrt 4,0 м 23157 122Ad1.pdf110 м MEB-1 štruktúrny 1 398,6 м 47469290 м VTP-30/91 ložiskový 25,0 м 825881,4 км Остри Ґрунь úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 200,0 м 84838 122Ad16.pdf1,5 км Прохот úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 2,0 м 84838 122Ab17.pdf2,0 км VTP-28/91 ložiskový 25,0 м 825882,1 км Š-66 inžiniersko-geologický 8,3 м 589292,5 км Прохоть úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 30,0 м 29912 122Ab1.pdf2,8 км Легота под Втачніком štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 200,0 м 63665 122Ab11.pdf2,9 км Гандлова štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 777,0 м 77011 122Ab15.pdf3,0 км Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Вигне – H-1 36 °C 5,0 л/с 92 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný 9,8 км Лукавіца – Жарновиця – LKC-4 35 °C 10,0 л/с 876 м Ца-Мґ-HCO3 nevyužívaný 9,8 км Вигне – H-2 36 °C 2,5 л/с 65 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný 9,9 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 6 4,2 км kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 7,0 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 7,0 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 7,6 км R-3 geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 8,6 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Імель – SV – 1 – Остри Ґрунь 60 м² 1971 – 1,5 км Грабіцов – Грабічов 60 м² 1989 – 1,7 км Грабіцов – Грабічов 350 м² 1978 – 1,8 км Прохот – 1972 – 2,0 км Коларово – Вельки Остров – Ботакла – Кляк – 1970 – 2,0 км Грабічов 100 м² 1986 – 2,2 км Горне Гамре 90 м² 1985 – 2,3 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
26з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 2,40 μg/l13 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 3,70 μg/lmedián 1,00 μg/l13 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 60,0 μg/lmedián 10,0 μg/l13 vzoriek
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,70 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 80,0 μg/lmedián 50,0 μg/l13 vzoriek
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 35,0 мг/лmedián 25,9 мг/л14 vzoriek
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,10 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,10 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,0800 мг/лmedián 0,0100 мг/л33 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 412 μg/lmedián 3,00 μg/l33 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek73 % pod medzou stanovenia



