Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 06:00–08:00 Pokutský potok, score de la fenêtre 31. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 06:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Bystrina Un ruisseau de montagne à forte pente, cascades et fond rocheux. L'eau est claire et froide ; la pêche exige une approche prudente. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2017 à 2023 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 1 sur 1 parcours de pêche du cours d'eau avec des données SHMÚ : le site le plus proche présente une norme non respectée dans au moins un indicateur. 1 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Pollution de l'eau dans le bassin versant – HronEau polluée – Slovaquie Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 11 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 71,8 mg/l, mäkká voda (2,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kobalt 15,5 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 60nGy/h dávkový príkon 86. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 7objektov do 3 km ťažené: Au, Ag Najbližšie: Pingové pole (pinga, pingový ťah), 2,1 km od vody. 1vzorka so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Najviac 5 zŕn v jednej vzorke (30 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,30 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (potok, prítok Pokutského potoka, 1000m SZ od Tisovho brala). 12vrtov do 3 km 443 rozborov vody v okolí Z toho 12 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 36°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Vyhne – H-1, výdatnosť 5,0 l/s, 9,8 km od vody. 7lokalít do 3 km 7 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 32záznamov do 5 km 4 ložiská, 28 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 55plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,78typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 2,1°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,37 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 71,8mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 60nGy/h vo vzduchu rozsah 44 až 109 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: potok, prítok Pokutského potoka, 1000m SZ od Tisovho brala, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1000m JZ od K1129 Magurka, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 960 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pokutský potok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok, 1993, 440 m od vody. Porovnanie: 71. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok potoka Kľak, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Klokov. potoka, 1500m JZ od K502, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: potok, prítok Pokutského potoka, 1000m SZ od Tisovho brala, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 100 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 50 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 1,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 990 m od vody. Porovnanie: 35. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 12 vrtov v pásme 3 km, z toho 8 hydrogeologických a 4 ostatných; s číslom archívnej správy 12. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Hron
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Pokutský potok
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Pokutský potok
Eaux de surface près des parcours de pêchesite de surveillance SHMÚ le plus proche, 2025
Parcours de pêche les plus polluéstoutes avec une norme non respectée
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Pokutský potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
1,71 mg/l25. percentil3,29 mg/l14. percentil2,25 mg/l12. percentil0,0533 mg/l9. percentil16,0 mg/l8. percentil2,63 mg/l4. percentil10,6 mg/l3. percentil26,1 mg/l3. percentilŽiviny a organické znečistenie
8,84 mg/l68. percentil2,35 mg/l29. percentil0,0431 mg/l22. percentil0,0350 mg/l20. percentilMétaux
24,5 μg/l90. percentil172 μg/l75. percentil0,0589 mg/l28. percentil8,90 μg/l18. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
15,5 mg/kg95. percentil125 mg/kg95. percentil28,2 mg/kg85. percentil35,5 mg/kg82. percentil0,298 mg/kg71. percentil0,147 mg/kg65. percentil113 mg/kg64. percentil0,299 mg/kg62. percentil0,651 mg/kg51. percentil22,2 mg/kg43. percentil0,311 mg/kg36. percentil0,176 mg/kg33. percentil1,85 mg/kg15. percentil4,03 mg/kg12. percentil38,1 mg/kg6. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,52 %95. percentil7,47 %93. percentil1 468 mg/kg88. percentil6 113 mg/kg87. percentil1,46 %80. percentil1,01 %73. percentil930 mg/kg61. percentil2,28 %55. percentil1,10 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
210 mg/kg89. percentil17,0 mg/kg74. percentil498 mg/kg69. percentil28,5 mg/kg55. percentil1,40 mg/kg49. percentil264 mg/kg15. percentil69,9 mg/kg11. percentil45,4 mg/kg10. percentil19,9 mg/kg5. percentil22,1 mg/kg3. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
9,21 ppm87. percentil3,13 ppm87. percentil1,46 %81. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 317/H 5 zŕn 30 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián source 12 33,2 Bq/l 6,40 Bq/l upravený prameň 3 24,8 Bq/l 17,2 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 2,80 Bq/l 2,80 Bq/l vrt s prelivom 1 10,2 Bq/l 10,2 Bq/l potok, rieka 1 1,51 Bq/l 1,51 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody Pingové pole pinga, pingový ťah Au,Ag 2,1 km Pingový ťah pinga, pingový ťah Au,Ag 2,1 km Pingové pole pinga, pingový ťah Au,Ag 2,4 km Pingový ťah pinga, pingový ťah Au,Ag 2,4 km Kutacia štôlňa štôlňa Au,Ag 2,5 km Pingový ťah pinga, pingový ťah Au,Ag 2,5 km Halda k objektu č.3 halda Au,Ag 2,5 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Dolná Ždaňa – Rakovec stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 km Dolná Ždaňa – Rakovec stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,5 km Podhradie stavebný kameň Ťažené ložisko – AKE s.r.o. 4,7 km Podhradie stavebný kameň Ťažené ložisko – AKE s.r.o. 4,9 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Prochoť – Lazy Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 2,4 km Prochot – Maispiak Medené rudy Au, Cu mineralogický výskyt 2,4 km Prochot Polymetalické rudy Pb, Zn mineralogický výskyt 2,4 km Župkov Ostatné rudy Ag, Bi mineralogický výskyt 3,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Hrabičov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 300,0 m 63665 122Ab8.pdf40 m Žarnovica širokoprofilový vrt 80,0 m 23157 122Ad2.pdf90 m Žarnovica širokoprofilový vrt 4,0 m 23157 122Ad1.pdf110 m MEB-1 štruktúrny 1 398,6 m 47469290 m VTP-30/91 ložiskový 25,0 m 825881,4 km Ostrý Grúň úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 200,0 m 84838 122Ad16.pdf1,5 km Prochot úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 2,0 m 84838 122Ab17.pdf2,0 km VTP-28/91 ložiskový 25,0 m 825882,1 km Š-66 inžiniersko-geologický 8,3 m 589292,5 km Prochoť úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 30,0 m 29912 122Ab1.pdf2,8 km Lehota pod Vtáčnikom štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 200,0 m 63665 122Ab11.pdf2,9 km Handlová štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 777,0 m 77011 122Ab15.pdf3,0 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Vyhne – H-1 36 °C 5,0 l/s 92 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 9,8 km Lukavica – Žarnovica – LKC-4 35 °C 10,0 l/s 876 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 9,8 km Vyhne – H-2 36 °C 2,5 l/s 65 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 9,9 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 6 4,2 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 7,0 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 7,0 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 7,6 km R-3 geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 8,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Imeľ – SV – 1 – Ostrý Grúň 60 m² 1971 – 1,5 km Hrabicov – Hrabičov 60 m² 1989 – 1,7 km Hrabicov – Hrabičov 350 m² 1978 – 1,8 km Prochot – 1972 – 2,0 km Kolárovo – Veľký Ostrov – Botakla – Kľak – 1970 – 2,0 km Hrabičov 100 m² 1986 – 2,2 km Horné Hámre 90 m² 1985 – 2,3 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
31de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
CuivreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 2,40 μg/l13 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek
ChromeCrmierne zvýšená
najvyššie 3,70 μg/lmedián 1,00 μg/l13 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 60,0 μg/lmedián 10,0 μg/l13 vzoriek
ArsenicAsbežná hodnota
najvyššie 1,70 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
StronciumSrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 80,0 μg/lmedián 50,0 μg/l13 vzoriek
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 35,0 mg/lmedián 25,9 mg/l14 vzoriek
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,10 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,10 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,0800 mg/lmedián 0,0100 mg/l33 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
ZincZnmierne zvýšená
najvyššie 412 μg/lmedián 3,00 μg/l33 vzoriek21 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek73 % pod medzou stanovenia



