Водотік

ВН Губово

Басейн: ГронКоропові
ділянка
1
довжина ділянок
0,4km
край
Банськобистрицький край
Аерофотознімок водотоку ВН Губово з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці ВН Губово

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

ВН Губово, оцінка вікна 17.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Профіль висот: водосховище

    Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води.

    Водосховище Це водосховище, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи ухилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки.

    2202222242262280,0 км0,1 км0,2 км0,3 км
    Висотний профіль рельєфу (Водойма): від 226 до 222 м н. р. м. на 0,4 км.
    Висота рельєфу вздовж лінії рибальської ділянки, від початку (зліва) до кінця
    Рівень води приблизно
    222 м н. р. м.
    Найнижча точка профілю
    222 м н. р. м.
    Найвища точка профілю
    226 м н. р. м.

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів).

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку ВН Губово за 2018 рік
    2018знято 8 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку ВН Губово за 2021 рік
    2021знято 7 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку ВН Губово за 2024 рік
    2024знято 31 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці ВН Губово

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку ВН Губово

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 0 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій100% водопроводу

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,7Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 867 мг/л, дуже тяжко води (29,5 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    2 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Антимон 8,45 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 93. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 65 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    51Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 58 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    9 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 7Показники в 5%

    Найвищий: Вести 4,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 90 (Hubovo).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    6свердловин у радіусі 3 км

    125 аналізів води поблизу

    З них 6 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    19°C на гирлі свердловини

    2 геотермальні свердловини у радіусі 10 км

    Найтепліший: Tornaľa – HM-5, 5,6 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    0Ділянки в межах 3 км

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    1запис у радіусі 5 км

    1 рудопрояв

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    1площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав1×

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • середнє піднесення100%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Південний Словацький басейн100%SR 4,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 1 з 1 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Сілтовце100%SR 0,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Сілтовце)100%SR 0,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Неоген Гемерська Пагоркатина100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клас якості підземних вод

    • E100%SR 6,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Басейн Римава100%SR 2,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,72Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    29,5°dH, дуже тяжко

    сума кальцію і магнію (5,27 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    867Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • кальційЦа138 мг/лпроцентиль 96
    • бікарбонатиHCO3535 мг/лпроцентиль 95
    • МагнійМґ44,6 мг/лпроцентиль 93
    • сульфатиSO4104 мг/лпроцентиль 90
    • фторидиF0,168 мг/лпроцентиль 72
    • НатрійНа15,1 мг/лпроцентиль 71
    • калійK4,31 мг/лпроцентиль 67
    • хлоридиЦл18,0 мг/лпроцентиль 66

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK6,52 мг/лпроцентиль 90
    • амонійNH40,526 мг/лпроцентиль 87
    • фосфатиPO40,141 мг/лпроцентиль 51
    • нітратиNO32,82 мг/лпроцентиль 15

    Метали

    • марганецьМн385 мкг/лпроцентиль 95
    • праскаФе0,181 мг/лпроцентиль 72
    • АлюмінійАл69,5 мкг/лпроцентиль 51
    • цинкЗн3,09 мкг/лпроцентиль 21

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • АнтимонСб8,45 мг/кгпроцентиль 93
    • ртутьГґ0,586 мг/кгпроцентиль 91
    • вісмутБі0,469 мг/кгпроцентиль 88
    • миш'якАс14,7 мг/кгпроцентиль 85
    • цинкЗн163 мг/кгпроцентиль 84
    • жерстьСн3,89 мг/кгпроцентиль 80
    • мідьЦу34,1 мг/кгпроцентиль 78
    • ВестиПб21,7 мг/кгпроцентиль 75
    • МолібденМо0,527 мг/кгпроцентиль 73
    • ВанадійV77,3 мг/кгпроцентиль 68
    • СеленСе0,288 мг/кгпроцентиль 60
    • нікеельНі26,6 мг/кгпроцентиль 59
    • кадмійЦд0,157 мг/кгпроцентиль 43
    • хромЦр67,8 мг/кгпроцентиль 42
    • КобальтЦо6,28 мг/кгпроцентиль 18

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • фосфорP1 317 мг/кгпроцентиль 88
    • праскаФе3,39 %Процентиль 79
    • калійK1,69 %Процентиль 76
    • АлюмінійАл6,48 %Процентиль 75
    • титанТі5 046 мг/кгпроцентиль 70
    • НатрійНа0,928 %Процентиль 62
    • МагнійМґ1,00 %Процентиль 60
    • кальційЦа2,04 %Процентиль 50
    • марганецьМн810 мг/кгпроцентиль 46
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ітрійY42,6 мг/кгпроцентиль 95
    • галійҐа20,4 мг/кгпроцентиль 92
    • БерилійБе2,14 мг/кгпроцентиль 88
    • БорB77,4 мг/кгпроцентиль 86
    • рубідійРб105 мг/кгпроцентиль 84
    • церійЦе67,8 мг/кгпроцентиль 75
    • літійЛі34,4 мг/кгпроцентиль 73
    • барійБа503 мг/кгпроцентиль 71
    • цирконійЗр438 мг/кгпроцентиль 62
    • стронційСр142 мг/кгпроцентиль 55

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    51Ngy/год в повітрі

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,73 ppm68-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,43 ppm54-й процентиль
    • Калій (K)K1,30 %Процентиль 50

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 210 Бк/м²75-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -29нТл

    Діапазон від -29 до -29 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -2mGal

    Залишковий +4,8 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Басейн Римава100%SR 2,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)187–403m н. р. м.
    • Середня висота одиниць290m н. р. м.
    • Середній ухил8,0°
    • Середня температура січня-3,8°C
    • Середня температура липня17,8°C
    • Річні опади700mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Бодва Хіллз100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Лученец-Кошице депресія100%SR 7,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти слабо чутливі до підкислення100%SR 5,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт100%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • неоген100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Tornaľa – HM-5 – непросторовий (5,6 км від води)Tornaľa – HVŠ-1 – непросторовий (6,1 км від води)b3 (4,5 км від води)b2 (4,6 км від води)b4 (4,6 км від води)a2 (4,9 км від води)a1 (4,9 км від води)a1 (6,6 км від води)a1 (8,8 км від води)Tornaľa – Králik (5,1 км від води)Neporadza (vrt RK-1) – вугілля (3,1 км від води)– Зсуви (3,0 км від води)Hubovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 км від води)Včelince – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (580 м від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (1,0 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,2 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (1,3 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (1,3 км від води)pramenná línia – Джерела підземних вод (1,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,6 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,7 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,7 км від води)pramenná línia – Джерела підземних вод (1,8 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,9 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,0 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,0 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (2,1 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (2,2 км від води)pramenná línia – Джерела підземних вод (2,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,3 км від води)pramenná línia – Джерела підземних вод (2,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,4 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (2,5 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (2,5 км від води)pramenná línia – Джерела підземних вод (2,7 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,8 км від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (2,9 км від води)p.Lokierti,1000m S od K382 – но (580 м від води)Hubovo RD,2250m ZSZ od K382 – но (1,0 км від води)Hubovo ústav,1500m Z od K349 – но (1,3 км від води)Hubovo č.d.84,1250m ZJZ od K367 – но (1,3 км від води)Pod Horným Lazom,1000m JZ od K382 – джерело (1,6 км від води)Lenka č.d.7,1500m ZJZ od K285 – но (2,1 км від води)Lenka č.d.42 vo dvore, na polievanie – но (2,2 км від води)Kesovce č.d.42,1500m Z od K325 – но (2,5 км від води)Sanola,750m J od K351 Makov – но (2,5 км від води)Tornaľa,1000m JJZ od K353 – но (2,9 км від води)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Hubovo, 650 м від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччині.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 20,0 мкг/лМедіана 15,0 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Hubovo, 650 м від води. Порівняння: процентиль 84 усіх вибірок у Словаччині.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Hubovo, 650 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.

    • мідьЦузвичайне значення
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Hubovo, 650 м від води. Порівняння: процентиль 66 усіх вибірок у Словаччині.

    • миш'якАсзвичайне значення
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Hubovo, 650 м від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hubovo, 650 м від води. Порівняння: процентиль 37 усіх вибірок у Словаччині.

    • барійБанижче половини Словаччини
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Hubovo, 650 м від води. Порівняння: процентиль 10 усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Ілменіт (FeTiO₃)6 зразків, не більше 1815 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)6 зразків, не більше 315 зерен
    • Пірит (FeS₂)6 зразків, не більше 5 зерен
    • Рутіл (TiO₂)6 зразків, не більше 315 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)5 зразків, не більше 815 зерен
    • Анатас (TiO₂)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)3 зразків, не більше 55 зерен
    • Барит (BaSO₄)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)2 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)6 зразків, не більше 155 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))6 зразків, не більше 315 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)6 зразків, не більше 4115 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)6 зразків, не більше 315 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)6 зразків, не більше 55 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)6 зразків, не більше 315 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))3 зразків, не більше 5 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))2 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 85 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Види хімічної води поблизу

    • Ца-Мґ-HCO35×
    • Ца-Мґ-SO4-HCO32×
    • Ца-HCO32×
    • Ца-SO4-HCO31×

    Клас якості води за гідрогеохімічною картою

    • клас H3×
    • клас B3×
    • клас A2×
    • клас F1×
    • клас E1×

    Метали в підземних водах

    • літійЛіекстремальний (1%)
      Найвища 146 мкг/лМедіана 35,0 мкг/л9 зразки

      Найбільше значення: prameň1994, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбекстремальний (1%)
      Найвища 3,40 мкг/лМедіана 0,300 мкг/л9 зразки11% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 580 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ртутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л9 зразки56% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1994, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л9 зразки33% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 2,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки78% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • цинкЗнТрохи піднесений
      Найвища 455 мкг/лМедіана 86,0 мкг/л9 зразки

      Найбільше значення: studňa1994, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л9 зразки22% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 580 м від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 2,70 мкг/лМедіана 1,20 мкг/л9 зразки

      Найбільше значення: studňa1994, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 81 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0100 мг/лМедіана 0,0100 мг/л9 зразки11% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • кадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    developed spring141,2 Bq/l41,2 Bq/l
    но218,2 Bq/l10,5 Bq/l
    джерело251,3 Bq/l36,0 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    6 свердловин у смузі 3 км, з них 2 гідрогеологічних і 4 інших; з номером архівного звіту 6.

    Глибина свердловини

    • до 10 м2×
    • 10–30 м3×
    • 30–100 м0×
    • 100–300 м1×
    • понад 300 м0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    3-235 Ленкагідрогеологічний8,0 м101748900 м
    Губовосвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою250,0 м83135 125Dd1.pdf1,2 км
    3-189А Губовогідрогеологічний8,0 м1017481,2 км
    PS-35немає визначеної мети12,0 м843231,4 км
    V-1інженерно-геологічний10,0 м862251,8 км
    Вчелінцесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою25,0 м76669 125Dc59.pdf1,9 км

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Торналя – HM-519 °C–158 мЦа-HCO3використовується без звітності даних5,6 км
    Торналя – HVŠ-118 °C20,0 л/с108 мЦа-Мґ-HCO3-SO4у вживанні6,1 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія b3мінеральна вода15-2216-3014,5 км
    категорія b2мінеральна вода15-225-1514,6 км
    категорія b4мінеральна вода15-2231-5014,6 км
    категорія a2мінеральна вода< 155-1514,9 км
    категорія a1мінеральна вода< 15< 534,9 км
    категорія Торналя – Краліктермальні купальні––15,1 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви1×

    ступінь активності

    • Потенціални1×

    Поточний стан

    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Торналя1 рибальська ділянка · 0,4 км15ВН Губово15

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Грон