Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Бистрічка (Дол. кубін), оцінка вікна 42. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 09:05. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 6 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Ґранітоіди50 % čiary vody 50 % vápence a dolomity Mäkká, málo mineralizovaná voda, citlivejšia na okyslenie. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 193 mg/l, mäkká voda (6,6 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 40,4 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 90. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 47nGy/h dávkový príkon 25. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Halda Bystrička na Orave (halda), 50 m od vody. 0vzoriek so zlatom 8 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 340 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (dolina Bystričky-potok-prítok, 1500m JV od K1308). 25vrtov do 3 km 224 rozborov vody v okolí Z toho 25 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 18°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Stankovany – STH-1A, výdatnosť 0,7 l/s, 2,6 km od vody. 2lokalít do 3 km 1 záťaž, 1 skládka Najbližšia záťaž: Kraľovany – rušňové depo, Cargo, a.s., 2,3 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 18záznamov do 5 km 7 ložísk, 11 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 35plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Ґранітоіди: Mäkká, málo mineralizovaná voda, citlivejšia na okyslenie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 3 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,82typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 6,6°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,19 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 193mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 47nGy/h vo vzduchu rozsah 44 až 49 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: dolina Bystričky-potok-prítok, 1500m JV od K1308, 1993, 470 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: dolina Bystričky-potok-prítok, 1500m JV od K1308, 1993, 470 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K920, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: dolina Bystričky, 1150m JJZ od K1103, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: dolina Bystričky, 1150m JJZ od K1103, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K920, 490 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K920, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K920, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K920, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K920, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K920, 1993, 490 m od vody. Porovnanie: 53. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 550 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,3 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 100 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 30 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 270 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 940 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 25 vrtov v pásme 3 km, z toho 7 hydrogeologických a 18 ostatných; s číslom archívnej správy 25. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Бистрічка (Дол. кубін)
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Бистрічка (Дол. кубін)
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Bystrička (Dol. kubín)
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kryštalinikum paleozoikum – hercýnske granitoidy (devón – starší karbón?) strednozrnné biotitické granodiority – hybridné tonality s xenolitmi pararúl 1× krieda mladšia jura – staršia krieda mráznické súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,104 мг/л45. percentil39,0 мг/л26. percentil122 мг/л24. percentil5,20 мг/л12. percentil17,1 мг/л10. percentil1,63 мг/л5. percentil0,626 мг/л5. percentil1,65 мг/л4. percentilŽiviny a organické znečistenie
5,32 мг/л41. percentil0,0663 мг/л33. percentil0,0268 мг/л15. percentil1,74 мг/л14. percentilМетали
127 μg/l67. percentil3,54 μg/l25. percentil6,41 μg/l12. percentil0,0227 мг/л5. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
40,4 мг/кг90. percentil119 мг/кг89. percentil0,513 мг/кг87. percentil11,9 мг/кг81. percentil24,4 мг/кг81. percentil0,317 мг/кг76. percentil126 мг/кг71. percentil0,301 мг/кг71. percentil9,77 мг/кг69. percentil28,9 мг/кг68. percentil0,475 мг/кг66. percentil0,123 мг/кг58. percentil2,57 мг/кг46. percentil0,522 мг/кг38. percentil60,9 мг/кг32. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
7,21 %89. percentil1,85 %87. percentil999 мг/кг65. percentil1,52 %50. percentil5,31 %39. percentil751 мг/кг37. percentil0,804 %36. percentil2,43 %35. percentil2 989 мг/кг6. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
206 мг/кг88. percentil38,8 мг/кг86. percentil71,8 мг/кг78. percentil513 мг/кг73. percentil82,8 мг/кг35. percentil12,0 мг/кг33. percentil52,5 мг/кг26. percentil0,724 мг/кг15. percentil19,1 мг/кг13. percentil211 мг/кг8. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,45 %80. percentil6,46 ppm19. percentil2,08 ppm10. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 5 8,01 Bq/l 6,37 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 11,6 Bq/l 11,6 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Галда Бистрічка на Орава halda stavebný kameň 50 м Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Бистрічка stavebný kameň Ťažené ložisko – PK Metrostav, a.s. 120 м Бистрічка stavebný kameň Ťažené ložisko – PK Metrostav, a.s. 150 м Парніца stavebný kameň Ťažené ložisko – DOPRAVEX kameňolomy s. r. o. 2,8 км Кральовани ІІ dolomit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,5 км Кральовани ІІ stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,5 км Кральовани ІІ stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,5 км Кральовани ІІ dolomit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,5 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Šútovská dolina Polymetalické rudy Пб,Зн,Цу mineralogický výskyt 2,7 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody V-2 ložiskový 50,0 м 111461,9 км V-1 ložiskový 110,0 м 111462,0 км V-3 ložiskový 80,0 м 111462,2 км JK-302 inžiniersko-geologický 20,0 м 671902,4 км Кральовани vrt pre vodné dielo 12,5 м 14516 99Cb4.pdf2,5 км JK-304 inžiniersko-geologický 20,0 м 671902,5 км Станковани úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 40,0 м 45517 99Cb6.pdf2,6 км Станковани úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 67,0 м 45517 99Cb7.pdf2,6 км JK-306 inžiniersko-geologický 15,0 м 671902,6 км JK-305 inžiniersko-geologický 20,0 м 671902,6 км Кральовани vrt pre vodné dielo 13,7 м 14516 99Cb3.pdf2,7 км Станковани úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 123,5 м 45517 99Cb8.pdf2,7 км Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Станковани – STH-1A 18 °C 0,7 л/с 67 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 nevyužívaný 2,6 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 6 1,1 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 2 4,4 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Kraľovany – rušňové depo, Cargo, a.s. SK200240FK 2,3 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Кральовани – – – 2,1 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
34з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
БаріумБаextrémna (horný 1 %)
najvyššie 340 μg/lmedián 110 μg/l5 vzoriek
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,40 μg/lmedián 2,10 μg/l5 vzoriek40 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 3,20 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрmierne zvýšená
najvyššie 350 μg/lmedián 160 μg/l5 vzoriek
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l5 vzoriek
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,5 мг/лmedián 5,84 мг/л5 vzoriek
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l17 vzoriek76 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 0,500 μg/l17 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,2 μg/lmedián 1,00 μg/l17 vzoriek
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,50 μg/lmedián 0,500 μg/l17 vzoriek76 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,500 μg/l17 vzoriek76 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l17 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 мг/лmedián 0,00500 мг/л17 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 304 μg/lmedián 0,500 μg/l17 vzoriek65 % pod medzou stanovenia
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,500 μg/l17 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіbežná hodnota
najvyššie 10,0 μg/lmedián 2,00 μg/l17 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l17 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



