Водотік

Хтелнічка

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
51,0km
край
Трнавський край
Аерофотознімок водотоку Хтелнічка з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Хтелнічка

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Хтелнічка, оцінка вікна 26.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 20:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре.

    1001502002503000 км5 км10 км15 км
    Висотний профіль водотоку: від 262 до 149 м н. р. м. на 20,0 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    262 м н. р. м.
    Найнижча точка
    143 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    120 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    6,0 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,17

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Хтелнічка за 2017 рік
    2017знято 26 серп. 2017
    Аерофотознімок водотоку Хтелнічка за 2020 рік
    2020знято 22 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Хтелнічка за 2023 рік
    2023знято 2 черв. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Хтелнічка

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 1 до 2 показники1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    • ХтелнічкаХтелнічка · невиконана норма у 1 з 4 років1 показник

    Проблемні очисні споруди поблизу ділянок1 очисна споруда в радіусі 2 км від ділянки

    • COV Veseleнавантаження 175%0,9 км

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Хтелнічка

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 51 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій100% водопроводу

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,0Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 712 мг/л, дуже тяжко води (25,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Хром 121 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 90. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км38 °C70 °C

    Тепло під ногами

    38°C на глибині 1000 м

    На глибині 2 000 м близько 70 °C (збільшення 32 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    52Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 61 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    7 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 10Показники в 5%

    Найвищий: Хром 9,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 97 (Výtok, potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    643свердловин у радіусі 3 км

    837 аналізів води поблизу

    З них 426 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    71°C на гирлі свердловини

    19 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Piešťany – GTP-1, вихід 11,5 л/с, 4,6 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    24Ділянки в межах 3 км

    24 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    54записів у радіусі 5 км

    25 родовищ, 29 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    1площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав9×

    Четвертинний покрив

    • річкові відкладення46%SR 2,3 %
    • рівні відкладення заплав31%SR 68 %
    • еолійсько-делювіальні відкладення15%SR 0,8 %
    • пролювіальні відкладення7,7%SR 1,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву8,7m
    • 10 – 1567%SR 7,1 %
    • 0 – 233%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (низькі пагорби)50%SR 14 %
    • позитивний блок (гірський хребет)33%SR 60 %
    • negative unit (міжгірські басейни)17%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • дуже маленьке піднесення50%SR 6,4 %
    • середнє піднесення33%SR 32 %
    • велике осідання17%SR 2,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни83%SR 44 %
    • основні гори17%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Дунай83%SR 23 %
    • Мале Карпати17%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон низовинних родовищ100%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 9 з 16 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Пісок50%SR 3,9 %
    • Доломіти33%SR 1,8 %
    • Глини17%SR 3,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісок)50%SR 2,4 %
    • Zvodnence s prevažne puklinovým typom priepustnosti, vrátane krasových (spevnené horninové masívy s diskontinuitami) (Доломіти; Нерозлішене)33%SR 1,8 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Глини)17%SR 3,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Четвертинний Ваху на Дунайській рівнині на північ від лінії Шаджа – Галанта57%SR 2,6 %
    • Четвертинна частина пагорбів Трнава43%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Бухта Трнава100%SR 4,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,01Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    25,0°dH, дуже тяжко

    Сума кальцію і магнію (4,47 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    712Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • БікарбонатиHCO3424 мг/лпроцентиль 93
    • МагнійМґ42,3 мг/лпроцентиль 92
    • КальційЦа109 мг/лпроцентиль 91
    • ХлоридиЦл30,6 мг/лпроцентиль 81
    • КалійK4,88 мг/лпроцентиль 72
    • СульфатиSO463,8 мг/лпроцентиль 72
    • ФторидиF0,135 мг/лпроцентиль 60
    • НатрійНа11,4 мг/лпроцентиль 59

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • НітратиNO322,0 мг/лпроцентиль 93
    • ФосфатиPO40,507 мг/лпроцентиль 81
    • Хімічне споживання киснюChSK4,30 мг/лпроцентиль 72
    • АмонійNH40,152 мг/лпроцентиль 61

    Метали

    • ЦинкЗн8,66 мкг/лпроцентиль 60
    • МарганецьМн39,9 мкг/лпроцентиль 56
    • ПраскаФе0,0506 мг/лпроцентиль 23
    • АлюмінійАл10,7 мкг/лпроцентиль 3

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ХромЦр121 мг/кгпроцентиль 90
    • ВестиПб19,2 мг/кгпроцентиль 67
    • ЦинкЗн112 мг/кгпроцентиль 64
    • АнтимонСб0,830 мг/кгпроцентиль 64
    • НікеельНі27,6 мг/кгпроцентиль 63
    • КадмійЦд0,245 мг/кгпроцентиль 63
    • ВісмутБі0,234 мг/кгпроцентиль 57
    • РтутьГґ0,108 мг/кгпроцентиль 53
    • МідьЦу24,1 мг/кгпроцентиль 52
    • Миш'якАс6,42 мг/кгпроцентиль 47
    • МолібденМо0,359 мг/кгпроцентиль 47
    • СеленСе0,215 мг/кгпроцентиль 42
    • ЖерстьСн2,39 мг/кгпроцентиль 39
    • КобальтЦо6,90 мг/кгпроцентиль 25
    • ВанадійV57,4 мг/кгпроцентиль 23

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • МагнійМґ1,55 %Процентиль 82
    • ФосфорP1 115 мг/кгпроцентиль 78
    • КальційЦа4,19 %Процентиль 76
    • КалійK1,61 %Процентиль 65
    • ПраскаФе2,40 %Процентиль 33
    • ТитанТі4 019 мг/кгпроцентиль 32
    • АлюмінійАл5,04 %Процентиль 28
    • МарганецьМн622 мг/кгпроцентиль 21
    • НатрійНа0,720 %Процентиль 21
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ГалійҐа14,9 мг/кгпроцентиль 58
    • РубідійРб86,9 мг/кгпроцентиль 46
    • ЦерійЦе57,5 мг/кгпроцентиль 44
    • БорB58,5 мг/кгпроцентиль 43
    • БарійБа415 мг/кгпроцентиль 42
    • ЦирконійЗр374 мг/кгпроцентиль 40
    • ІтрійY25,2 мг/кгпроцентиль 36
    • БерилійБе1,05 мг/кгпроцентиль 30
    • СтронційСр115 мг/кгпроцентиль 30
    • ЛітійЛі24,5 мг/кгпроцентиль 21

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    52Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 38 до 56 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,85 ppm76-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,76 ppm62-й процентиль
    • Калій (K)K1,23 %Процентиль 26

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 411 Бк/м²45-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє64%SR 64 %
    • низьке36%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -0нТл

    Діапазон від -11 до 14 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -12mGal

    Залишковий +13,0 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км38 °C70 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    38 / 70 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 32 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік –.

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Бухта Трнава100%SR 4,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)118–585m н. р. м.
    • Середня висота одиниць223m н. р. м.
    • Середній ухил4,0°
    • Середня температура січня-3,0°C
    • Середня температура липня18,8°C
    • Річні опади685mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Дунайські пагорби70%SR 10 %
    • Мале Карпати30%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Дунайська низовина70%SR 18 %
    • Фатра-Татра район30%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • нижній клімат87%SR 38 %
    • гірський клімат13%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення80%SR 31 %
    • грунти слабо чутливі до підкислення10%SR 5,2 %
    • помірно чутливі до підкислення грунти10%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт75%SR 53 %
    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a25%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген79%SR 48 %
    • Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат21%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Dubovany – Hliník – Horné Dubovany – час від часу (50 м від води)Dolný Lopašov – жоден (50 м від води)Veľké Kostoľany – жоден (90 м від води)Nižná – жоден (110 м від води)Dolný Lopašov – жоден (150 м від води)Chtelnica – Dolný Lopašov – жоден (180 м від води)Veľké Kostoľany – жоден (190 м від води)Dubovany – Dolné Dubovany – жоден (220 м від води)Dubovany – Dolné Dubovany – жоден (250 м від води)Veľké Kostoľany – Zákostoľany – жоден (330 м від води)Dolný Lopašov – час від часу (330 м від води)Dubovany – Dolné Dubovany – жоден (350 м від води)Borovce – не можна оцінити (460 м від води)Chtelnica – жоден (510 м від води)Chríb – Hlboká cesta – Borovce – жоден (530 м від води)Kočín – Lančár – Kočín – жоден (530 м від води)Dubník – Chtelnica – жоден (730 м від води)Dubník – Chtelnica – жоден (1,0 км від води)Borovce – Hliník – Borovce – час від часу (1,0 км від води)Rakovice – Hliník – Rakovice – жоден (1,0 км від води)Skládka odpadov Rakovice – Rakovice – жоден (1,1 км від води)Pečeňady – Zákostoľany – постійний (1,6 км від води)Pečeňady – постійний (2,0 км від води)Prašník – жоден (2,9 км від води)Piešťany – GTP-1 – непросторовий (4,6 км від води)Piešťany – VLÚ-3 – курорт (5,8 км від води)Piešťany – VLÚ-2 – курорт (5,8 км від води)Piešťany – VLÚ-1 – курорт (5,8 км від води)Koplotovce – KB-1 – непросторовий (6,0 км від води)Piešťany – PM-1 – курорт (6,4 км від води)Piešťany – PS-4 – курорт (6,5 км від води)Piešťany – PS-3 – курорт (6,5 км від води)Piešťany – PS-2 – курорт (6,6 км від води)Piešťany – V-7 – курорт (6,6 км від води)Piešťany – PS-1 – курорт (6,6 км від води)Piešťany – V-10 – курорт (6,8 км від води)Piešťany – V-8 – курорт (6,8 км від води)Piešťany – V-1 – курорт (6,8 км від води)Piešťany – V-5 – курорт (6,8 км від води)Piešťany – V-4A – курорт (6,8 км від води)Piešťany – V-12 – курорт (6,8 км від води)Piešťany – V-9 – курорт (6,8 км від води)Piešťany – V-11 – курорт (6,8 км від води)a1 (4,2 км від води)d1 (6,1 км від води)a1 (6,5 км від води)e1 (6,6 км від води)c1 (6,7 км від води)c1 (6,8 км від води)c2 (6,8 км від води)a1 (6,9 км від води)a1 (7,1 км від води)e1 (7,1 км від води)e2 (7,1 км від води)b1 (7,2 км від води)b2 (7,3 км від води)e1 (7,5 км від води)Koplotovce (6,1 км від води)Lančár – будівництво (630 м від води)Chtelnica – Malé Skalky – декоративний камінь (710 м від води)Dolný Lopašov – будівництво (750 м від води)Madunice – Veľké Kostoľany – горючий природний газ (820 м від води)Vrbové – будівництво (3,1 км від води)Dechtice – будівництво (3,3 км від води)Dechtice – Dolná Skalová – будівництво (3,4 км від води)Prašník – будівництво (3,7 км від води)Lančár – будівництво (650 м від води)Chtelnica – Malé Skalky – декоративний камінь (700 м від води)Dolný Lopašov – будівництво (750 м від води)Madunice – Veľké Kostoľany – горючий природний газ (820 м від води)Madunice – горючий природний газ (2,8 км від води)Vrbové – будівництво (3,1 км від води)Dechtice – будівництво (3,3 км від води)Dechtice – Dolná Skalová – будівництво (3,4 км від води)Košariská – доломіт (3,4 км від води)Košariská – доломіт (3,4 км від води)Prašník – будівництво (3,7 км від води)Dechtice – Lažteky – високоякісний вапняк (3,9 км від води)PZZP – Nižná – підземні сховища природного газу (520 м від води)Košariská – доломіт (3,4 км від води)Košariská – доломіт (3,4 км від води)Borovce – гравельні піски та піски (1,0 км від води)Madunice – Sihote pri Váhu – гравельні піски та піски (4,6 км від води)Chtelnica – будівництво – доломіт (90 м від води)Chtelnica – будівництво – вапняк (130 м від води)Chtelnica – будівництво – доломіт (220 м від води)Kočín – будівництво – доломіт (470 м від води)Madunice – pionierske vrty – природний газ (600 м від води)Madunice pionierske vrty – природний газ (1,4 км від води)Nižná – природний газ, pzzp (1,5 км від води)Pečeňady – цегляна сировина (1,8 км від води)Dechtice – будівництво – вапняк (2,3 км від води)Dechtice – будівництво – вапняк (2,4 км від води)Šterusy – будівництво – доломіт (2,9 км від води)Šterusy – будівництво – доломіт (2,9 км від води)Šterusy – будівництво – доломіт (3,0 км від води)Dobrá Voda – stavebný piesok – пісок (3,0 км від води)Dobrá Voda – будівництво – вапняк (3,5 км від води)Dechtice – будівництво – доломіт (3,5 км від води)Vrbové – stavebný piesok – пісковик (3,6 км від води)Dobrá Voda – будівництво – доломіт (3,7 км від води)Krakovany – цегляна сировина (3,7 км від води)Brezová pod Bradlom – будівництво – доломіт (3,7 км від води)Brezová pod Bradlom – будівництво – доломіт (4,1 км від води)Dobrá Voda – будівництво – вапняк (4,1 км від води)Dobrá Voda – будівництво – доломіт (4,4 км від води)U Bajciarov pri Prašníku – будівництво – доломіт (4,4 км від води)Dechtice – будівництво – доломіт (4,7 км від води)U Marušíkov pri Prašníku – будівництво – вапняк (4,8 км від води)Červeník – гравійні піски (4,9 км від води)U Hrotkov pri Prašníku – будівництво – доломіт (4,9 км від води)Drahovce – гравійні піски (5,0 км від води)Chtelnica, Černík – загальна геологія (250 м від води)Dobrá Voda – тектоніка (2,4 км від води)– Зсуви (2,7 км від води)Veľké Kostoľany – моніторинг свердловини (40 м від води)Dolný Lopašov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (70 м від води)Chtelnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (80 м від води)Nižná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (80 м від води)Dolný Lopašov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (80 м від води)Nižná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (100 м від води)Nižná – моніторинг свердловини (100 м від води)Chtelnica – Vítek – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (100 м від води)Nižná – моніторинг свердловини (110 м від води)Veľké Kostoľany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (110 м від води)Nižná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (110 м від води)Veľké Kostoľany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (130 м від води)Lančár – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (130 м від води)Veselé – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (160 м від води)Dolný Lopašov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (180 м від води)Borovce – зрошення свердловини (200 м від води)Veľké Kostoľany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (210 м від води)Veľké Kostoľany – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (230 м від води)Nižná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (240 м від води)Veľké Kostoľany – моніторинг свердловини (270 м від води)Dubovany – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (370 м від води)Veľké Kostoľany – моніторинг свердловини (400 м від води)Rakovice – Borovce – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (440 м від води)Borovce – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (450 м від води)Veselé – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (570 м від води)Dolný Lopašov – негативна свердловина (580 м від води)Chtelnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (600 м від води)Dolný Lopašov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (600 м від води)Dolný Lopašov – моніторинг свердловини (600 м від води)Dolný Lopašov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (620 м від води)Dolný Lopašov – моніторинг свердловини (620 м від води)Dubovany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (630 м від води)Dolný Lopašov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (640 м від води)Dolný Lopašov – моніторинг свердловини (660 м від води)Dolný Lopašov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (660 м від води)Borovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (670 м від води)Veselé – зрошення свердловини (720 м від води)Rakovice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (730 м від води)Veľké Kostoľany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (760 м від води)Veľké Kostoľany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (770 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ХромЦрВисокий (5%)
      Найвища 9,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л34 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Výtok, potok1999, 40 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБаВисокий (5%)
      Найвища 161 мкг/лМедіана 57,0 мкг/л33 зразки

      Найбільше значення: pravostranný prítok do Holešky1999, 20 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки85% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: paralelný kan. s Dudváhom1999, 700 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 5,70 мкг/лМедіана 1,95 мкг/л34 зразки9% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prav. prítok p. Lopašová1999, 500 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л34 зразки29% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: paralelný kan. s Dudváhom1999, 700 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіТрохи піднесений
      Найвища 16,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л34 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: o. Lančár, kanál č.d. 401999, 110 м від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдзвичайне значення
      Найвища 0,160 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л34 зразки97% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Výtok, potok, 120 м від води. Порівняння: процентиль 54 усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Dudváh1999, 720 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л34 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Dudváh1999, 720 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СтронційСрнижче половини Словаччини
      Найвища 141 мкг/лМедіана 141 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Výtok, potok2003, 120 м від води. Порівняння: процентиль 41 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 24,5 мг/лМедіана 9,37 мг/л34 зразки

      Найбільше значення: o. Lančár, kanál č.d. 401999, 110 м від води. Порівняння: процентиль 82 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Рутіл (TiO₂)9 зразків, не більше 55 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Пірит (FeS₂)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Барит (BaSO₄)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)1 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Турмаліни (складний боросилікат)9 зразків, не більше 55 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)6 зразків, не більше 55 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)6 зразків, не більше 55 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))6 зразків, не більше 55 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))2 зразків, не більше 55 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ЦинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 9 760 мкг/лМедіана 191 мкг/л68 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 850 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуекстремальний (1%)
      Найвища 17,4 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л68 зразки

      Найбільше значення: vrt1993, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлекстремальний (1%)
      Найвища 0,640 мг/лМедіана 0,0100 мг/л68 зразки49% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1993, 120 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрекстремальний (1%)
      Найвища 10,7 мкг/лМедіана 0,600 мкг/л68 зразки46% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 140 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 5,50 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л68 зразки49% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л68 зразки57% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 570 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л68 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1993, 790 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 6,10 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л68 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 150 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 58,0 мкг/лМедіана 8,50 мкг/л68 зразки

      Найбільше значення: vrt1993, 60 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л68 зразки93% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 150 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л40 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л68 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    но1321,1 Bq/l12,0 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання215,2 Bq/l11,4 Bq/l
    developed spring628,4 Bq/l17,1 Bq/l
    потік, річка13,26 Bq/l3,26 Bq/l
    джерело530,3 Bq/l19,2 Bq/l
    джерело води для громадського постачання310,4 Bq/l5,88 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    PZZP – Ніжнапідземні сховища природного газуДепозит з очікуваним використанням резервів – SaveGas SR s.r.o.520 м
    ЛанчарбудівництвоВидобутий депозит – Poľnohospodárske výrobné a obchodné družstvo (Кочін)630 м
    ЛанчарбудівництвоВидобутий депозит – Poľnohospodárske výrobné a obchodné družstvo (Кочін)650 м
    Хтелніца – Мале Скалкидекоративний каміньДепозит з очікуваним використанням резервів – Kamenivo Nord 2 s.r.o.700 м
    Хтелніца – Мале Скалкидекоративний каміньДепозит з очікуваним використанням резервів – Kamenivo Nord 2 s.r.o.710 м
    Долни ЛопашовбудівництвоВидобутий депозит – Poľnohospodárske družstvo DOLNÝ LOPAŠOV750 м
    Долни ЛопашовбудівництвоВидобутий депозит – Poľnohospodárske družstvo DOLNÝ LOPAŠOV750 м
    Мадуніце – Вельке Костолянигорючий природний газДепозит з очікуваним використанням резервів – Organizácia neurčená820 м
    Мадуніце – Вельке Костолянигорючий природний газДепозит з очікуваним використанням резервів – organizácia neurčená820 м
    Боровцегравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – bez organizácie1,0 км
    Мадуніцегорючий природний газДепозит, де ведуться геологічні дослідження – NAFTA a.s.2,8 км
    ВрбовебудівництвоДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená3,1 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    643 свердловин у смузі 3 км, з них 105 гідрогеологічних і 538 інших; з номером архівного звіту 426.

    Глибина свердловини

    • до 10 м218×
    • 10–30 м82×
    • 30–100 м62×
    • 100–300 м50×
    • понад 300 м113×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    UCH-2інженерно-геологічний3,0 м6615410 м
    K-9інженерно-геологічний5,0 м5078420 м
    V-18інженерно-геологічний6,0 м5417730 м
    K-2інженерно-геологічний5,0 м5078430 м
    Вельке Костолянимоніторинг свердловини10,0 м78428 132Ad49.pdf40 м
    K-7інженерно-геологічний3,0 м5078440 м
    Цф Піе-48депозит––40 м
    Піе-38депозит––40 м
    Цф Піе-68депозит––40 м
    Цф Шп-138депозит220,0 м–40 м
    M-3/5інженерно-геологічний5,0 м5078440 м
    RH-43гідрогеологічний69,0 м791440 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Пієштяни – GTP-171 °C11,5 л/с1200 мЦа-SO4невикористаний4,6 км
    Пієштяни – VLÚ-340 °C–635 мЦа-Мґ-SO4у вживанні5,8 км
    Пієштяни – VLÚ-217 °C–220 мЦа-SO4у вживанні5,8 км
    Пієштяни – VLÚ-138 °C–635 мЦа-SO4невикористаний5,8 км
    Коплотовце – KB-124 °C14,5 л/с118 мЦа-Мґ-HCO3-SO4використовується без звітності даних6,0 км
    Пієштяни – PM-141 °C–300 мЦа-SO4невикористаний6,4 км
    Пієштяни – PS-443 °C–282 мЦа-SO4невикористаний6,5 км
    Пієштяни – PS-348 °C–410 мЦа-SO4невикористаний6,5 км
    Пієштяни – PS-239 °C–600 мЦа-SO4невикористаний6,6 км
    Пієштяни – V-769 °C4,4 л/с66,5 мЦа-SO4невикористаний6,6 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 544,2 км
    категорія Коплотовцетермальні купальні––16,1 км
    категорія d1мінеральна вода39-55< 516,1 км
    категорія e1мінеральна вода56-80< 536,6 км
    категорія c1мінеральна вода23-38< 526,7 км
    категорія c2мінеральна вода23-385-1516,8 км
    категорія e2мінеральна вода56-805-1517,1 км
    категорія b1мінеральна вода15-22< 517,2 км
    категорія b2мінеральна вода15-225-1517,3 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Дубовани – Алюміній – Горне Дубовани20 000 м²1960–50 м
    Долни Лопашов300 м²1950–50 м
    Вельке Костоляни30 000 м²1965–90 м
    Ніжна1 500 м²1980–110 м
    Долни Лопашов10 000 м²1970–150 м
    Хтелніца – Долни Лопашов20 000 м²1950–180 м
    Вельке Костоляни7 000 м²1985–190 м
    Дубовани – Долне Дубовани400 м²1990–220 м

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви1×

    Ступінь активності

    • Стабілізовани1×

    Поточний стан

    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Врбове1 рибальська ділянка · 51 км18Хтелнічка18

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг