Водотік

Градоцки поток

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
8,7km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Градоцки поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Градоцки поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Градоцки поток, оцінка вікна 49.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Стан води на водотоці

    Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників

    Рівні води на водотоці

    СтанціяСтатусЗмінаТемпература
    Градок2 см4,0 °C
    Джерело: SHMÚОновлено 8 лист. 2026 15:57

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    1002003004005000 км2 км4 км6 км8 км
    Висотний профіль водотоку: від 432 до 175 м н. р. м. на 8,7 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    432 м н. р. м.
    Найнижча точка
    160 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    272 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    31 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,06

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Градоцки поток за 2017 рік
    2017знято 24 серп. 2017
    Аерофотознімок водотоку Градоцки поток за 2020 рік
    2020знято 1 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Градоцки поток за 2023 рік
    2023знято 14 серп. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Градоцки поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Проблемні очисні споруди поблизу ділянок1 очисна споруда в радіусі 2 км від ділянки

    • COV Hradokнавантаження 130%1,3 км

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Градоцки поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 9 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій100% водопроводу

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,0Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 376 мг/л, помірно жорстка води (13,1 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Молібден 0,545 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 75. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    на глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    52Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 62 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    2об'єкти у радіусі 3 км

    Найближчий: Pinga (pinga, pingový ťah), 860 м від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    13 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 10Показники в 5%

    Найвищий: Селен 1,47 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 96 (Hrádocký potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    63свердловин у радіусі 3 км

    335 аналізів води поблизу

    З них 63 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    19°C на гирлі свердловини

    1 геотермальна свердловина у радіусі 10 км

    Найтепліший: Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-1, вихід 10,0 л/с, 7,7 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    6Ділянки в межах 3 км

    6 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    23записів у радіусі 5 км

    9 родовищ, 14 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    6площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív3×
    kvartérpleistocén – holocéndeluviálno-fluviálne sedimenty: prevažne ronové hliny, piesčité hliny s úlomkami, jemnozrnné piesky a splachy1×

    четвертинний покрив

    • Типова товщина четвертинного покриву6,5m
    • 2 – 567%SR 48 %
    • 10 – 1533%SR 7,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • FATRIKUM100%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ50%SR 84 %
    • PALEOALPÍNSKE TEKTONICKÉ JEDNOTKY VNÚTORNÝCH ZÁPADNÝCH KARPÁT50%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • pozitívna jednotka (pohorie)67%SR 60 %
    • pozitívna jednotka (nížinné pahorkatiny)33%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • stredný zdvih67%SR 32 %
    • veľmi malý zdvih33%SR 6,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • jadrové pohoria75%SR 11 %
    • vnútrohorské panvy a kotliny25%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Поважски Іновец75%SR 1,3 %
    • podunajská panva25%SR 23 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • rajón sedimentov úvalín100%SR 0,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • formácia kvartérnych sedimentov100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 4 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій50%SR 52 %
    • Метаморфічні породи50%SR 2,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne… (Štrky; Fluviálne)50%SR 27 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Metamorfity; N)50%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • kvartér Váhu v Podunajskej nížine severne od čiary Šaľa – Galanta50%SR 2,6 %
    • mezozoikum a paleozoikum severozápadnej časti Považského Inovca50%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Piešťanský záliv100%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,95Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    13,1°dH, помірно жорстка

    сума кальцію і магнію (2,33 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    376Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • МагнійМґ17,8 мг/лпроцентиль 59
    • бікарбонатиHCO3235 мг/лпроцентиль 58
    • кальційЦа64,1 мг/лпроцентиль 51
    • сульфатиSO437,0 мг/лпроцентиль 46
    • калійK2,23 мг/лпроцентиль 36
    • хлоридиЦл4,30 мг/лпроцентиль 29
    • фторидиF0,0747 мг/лпроцентиль 27
    • НатрійНа4,87 мг/лпроцентиль 27

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK2,69 мг/лпроцентиль 38
    • нітратиNO34,89 мг/лпроцентиль 37
    • амонійNH40,0499 мг/лпроцентиль 25
    • фосфатиPO40,0448 мг/лпроцентиль 25

    Метали

    • праскаФе0,160 мг/лпроцентиль 68
    • АлюмінійАл111 мкг/лпроцентиль 64
    • марганецьМн19,1 мкг/лпроцентиль 37
    • цинкЗн3,56 мкг/лпроцентиль 26

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • МолібденМо0,545 мг/кгпроцентиль 75
    • КобальтЦо9,64 мг/кгпроцентиль 67
    • кадмійЦд0,242 мг/кгпроцентиль 62
    • ВестиПб17,3 мг/кгпроцентиль 59
    • миш'якАс6,62 мг/кгпроцентиль 50
    • нікеельНі24,0 мг/кгпроцентиль 47
    • АнтимонСб0,605 мг/кгпроцентиль 47
    • мідьЦу22,2 мг/кгпроцентиль 43
    • цинкЗн89,9 мг/кгпроцентиль 43
    • хромЦр67,0 мг/кгпроцентиль 41
    • СеленСе0,190 мг/кгпроцентиль 35
    • ВанадійV62,3 мг/кгпроцентиль 35
    • жерстьСн2,23 мг/кгпроцентиль 32
    • ртутьГґ0,0737 мг/кгпроцентиль 32
    • вісмутБі0,154 мг/кгпроцентиль 24

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • НатрійНа1,22 %Процентиль 87
    • титанТі5 449 мг/кгпроцентиль 78
    • МагнійМґ1,37 %Процентиль 77
    • калійK1,66 %Процентиль 73
    • кальційЦа3,36 %Процентиль 69
    • марганецьМн815 мг/кгпроцентиль 47
    • АлюмінійАл5,51 %Процентиль 46
    • праскаФе2,58 %Процентиль 44
    • фосфорP794 мг/кгпроцентиль 43
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • церійЦе68,6 мг/кгпроцентиль 77
    • галійҐа16,7 мг/кгпроцентиль 73
    • цирконійЗр449 мг/кгпроцентиль 66
    • барійБа452 мг/кгпроцентиль 55
    • ітрійY27,3 мг/кгпроцентиль 49
    • стронційСр131 мг/кгпроцентиль 45
    • рубідійРб81,4 мг/кгпроцентиль 31
    • літійЛі25,9 мг/кгпроцентиль 28
    • БорB50,6 мг/кгпроцентиль 24
    • БерилійБе0,894 мг/кгпроцентиль 22

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    52Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 44 до 62 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,41 %Процентиль 74
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,60 ppm58-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,55 ppm46-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 470 Бк/м²80-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -5нТл

    Діапазон від -30 до 42 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -9mGal

    Залишковий +17,3 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік –.

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Piešťanský záliv100%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)124–1 042m н. р. м.
    • Середня висота одиниць358m н. р. м.
    • Середній ухил10,2°
    • Середня температура січня-3,9°C
    • Середня температура липня17,8°C
    • Річні опади763mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Поважски Іновец75%SR 1,3 %
    • Podunajská pahorkatina25%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Fatransko-tatranská oblasť75%SR 21 %
    • Podunajská nížina25%SR 18 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • nížinná klíma50%SR 38 %
    • horská klíma50%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • pôdy nenáchylné na acidifikáciu100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • неоген50%SR 48 %
    • Mezozoikum bradlového pásma a centrálnych Západných Karpát50%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Pinga – 4 – pinga, pingový ťah (860 m od vody)Pinga – 4 – pinga, pingový ťah (2,1 km od vody)za PD, za hradným ramenom – Hrádok – občasný (660 m od vody)Kužlová obec Považany časť Vieska – Považany – nijaký (1,2 km od vody)V starom koryte Váhu – Brunovce – občasný (1,6 km od vody)Trnina, za PD – Hôrka nad Váhom – občasný (2,3 km od vody)Sihoť – Považany – občasný (2,5 km od vody)Vieska – Považany – nijaký (2,9 km od vody)Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-1 – nekúpeľný (7,7 km od vody)a1 (6,1 km od vody)a1 (7,1 km od vody)a1 (8,1 km od vody)Hrádok – stavebný kameň (170 m od vody)Hrádok – stavebný kameň (170 m od vody)Lúka – dolomit (1,7 km od vody)Hôrka nad Váhom – sľuda (3,0 km od vody)Lúka – dolomit (1,7 km od vody)Hôrka nad Váhom – sľuda (2,9 km od vody)Považany I – štrkopiesky a piesky (1,5 km od vody)Kočovce – východ – štrkopiesky a piesky (4,6 km od vody)Modrovka – Ježovec – stavebný kameň (5,0 km od vody)Hrádok – 9 – stavebný kameň – dolomit (180 m od vody)Hrádok – 4 – stavebný kameň – dolomit (700 m od vody)Hrádok – Zvon – tehliarske suroviny (850 m od vody)Hôrka nad Váhom – 7 – tehliarske suroviny (1,8 km od vody)Nová Ves nad Váhom – 7 – stavebný kameň – dolomit (3,3 km od vody)Nová Ves nad Váhom – 6 – tehliarske suroviny (3,3 km od vody)Nová Ves nad Váhom – 5 – štrkopiesky (3,8 km od vody)Nová Lehota – stavebný kameň – dolomit (4,0 km od vody)Podhradie – stavebný kameň – dolomit (4,1 km od vody)Kočovce – Skalka – stavebný kameň – vápenec (4,3 km od vody)Podhradie – stavebný kameň – dolomit (4,4 km od vody)Stará Lehota – stavebný kameň – dolomit (4,6 km od vody)Kočovce – Sohoň – stavebný kameň – dolomit, vápenec (5,0 km od vody)Modrová – Priehon – 1 – stavebný kameň – dolomit (5,0 km od vody)HORKA NAD VAHOM – Zosuvy (1,5 km od vody)HORKA NAD VAHOM – Zosuvy (1,7 km od vody)HORKA NAD VAHOM – Zosuvy (1,7 km od vody)HORKA NAD VAHOM – Zosuvy (2,4 km od vody)HRADOK – Zosuvy (2,5 km od vody)HORKA NAD VAHOM – Zosuvy (2,6 km od vody)Hrádok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (100 m od vody)Hrádok nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (130 m od vody)Potvorice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (670 m od vody)Potvorice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 km od vody)Považany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 km od vody)Hôrka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Potvorice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Petrovice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 km od vody)Potvorice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 km od vody)Považany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 km od vody)Vieska – pozorovací vrt SHMÚ (1,8 km od vody)Hôrka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 km od vody)Hôrka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 km od vody)Potvorice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 km od vody)Hôrka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Hôrka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Lúka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 km od vody)Hôrka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,2 km od vody)Lúka nad Váhom – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,3 km od vody)Považany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Brunovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Považany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Hôrka nad Váhom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 km od vody)Potvorice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,7 km od vody)Považany – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,8 km od vody)Brunovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 1,47 мкг/лМедіана 0,650 мкг/л6 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2001, 20 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрВисокий (5%)
      Найвища 8,20 мкг/лМедіана 3,50 мкг/л6 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2001, 20 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 5,50 мкг/лМедіана 1,90 мкг/л6 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2001, 110 м від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • барійБаТрохи піднесений
      Найвища 69,0 мкг/лМедіана 67,0 мкг/л3 зразки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2009, 50 м від води. Порівняння: процентиль 77 усіх вибірок у Словаччина.

    • стронційСрзвичайне значення
      Найвища 242 мкг/лМедіана 221 мкг/л3 зразки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2001, 110 м від води. Порівняння: процентиль 62 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАснижче половини Словаччина
      Найвища 0,550 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л6 зразки83% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2001, 20 м від води. Порівняння: процентиль 44 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбнижче половини Словаччина
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2009, 80 м від води. Порівняння: процентиль 43 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2001, 20 м від води. Порівняння: процентиль 37 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛінижче половини Словаччина
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2009, 80 м від води. Порівняння: процентиль 34 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦднижче половини Словаччина
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 80 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
      Найвища 14,1 мг/лМедіана 11,4 мг/л6 зразки

      Найбільше значення: Hrádocký potok, 2001, 20 м від води. Порівняння: процентиль 62 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Маґнетіт (Fe₃O₄)24 зразків, не більше 1815 зерен
    • Рутіл (TiO₂)23 зразків, не більше 815 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)22 зразків, не більше 1815 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)22 зразків, не більше 315 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)18 зразків, не більше 1115 зерен
    • Баріт (BaSO₄)18 зразків, не більше 55 зерен
    • Анатас (TiO₂)8 зразків, не більше 55 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)8 зразків, не більше 5 зерен
    • Пиріт (FeS₂)7 зразків, не більше 5 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)5 зразків, не більше 5 зерен
    • Арзенопиріт (FeAsS)3 зразків, не більше 50 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)1 зразків, не більше 1 зерен
    • Халкопиріт (CuFeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Turmalíny (komplexný borosilikát)25 зразків, не більше 155 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))24 зразків, не більше 2815 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)23 зразків, не більше 815 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)23 зразків, не більше 815 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))20 зразків, не більше 555 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)20 зразків, не більше 815 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)8 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 15 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 37 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ртутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л27 зразки89% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 8,30 мкг/лМедіана 1,60 мкг/л27 зразки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 809 мкг/лМедіана 62,0 мкг/л27 зразки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л27 зразки93% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 2,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л27 зразки89% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л27 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л27 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0100 мг/лМедіана 0,00500 мг/л27 зразки78% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л27 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 90 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛізвичайне значення
      Найвища 11,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л27 зразки7% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 190 м від води. Порівняння: процентиль 61 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л17 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАснижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л27 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 38 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    upravený prameň5172 Bq/l28,8 Bq/l
    studňa316,3 Bq/l16,0 Bq/l
    prameň19,23 Bq/l9,23 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • pinga, pingový ťah2×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидвидобутийзакінченийЗ води
    Pingapinga, pingový ťahdrahé kovy (zlato)860 м
    Pingapinga, pingový ťahdrahé kovy (zlato)2,1 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Hrádokstavebný kameňLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená170 м
    Hrádokstavebný kameňLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená170 м
    Považany Ištrkopiesky a pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ZAPA beton SK s.r.o.1,5 км
    LúkadolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava1,7 км
    LúkadolomitLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava1,7 км
    Hôrka nad VáhomsľudaLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava2,9 км
    Hôrka nad VáhomsľudaLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava3,0 км
    Kočovce – východštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY s.r.o.4,6 км
    Modrovka – Ježovecstavebný kameňŤažené ložisko – Pasienkový urbár, pozemkové spoločenstvo – Modrová5,0 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    63 свердловин у смузі 3 км, з них 26 гідрогеологічних і 37 інших; з номером архівного звіту 63.

    Глибина свердловини

    • до 10 м23×
    • 10–30 м17×
    • 30–100 м10×
    • 100–300 м3×
    • nad 300 m9×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Hrádokširokoprofilový vrt60,0 м27958 120Dd5.pdf100 м
    Hrádok nad Váhomúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou10,5 м5568 120Dd7.pdf130 м
    Potvoriceúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou14,0 м36070 120Dc47.pdf670 м
    V-3inžiniersko-geologický6,0 м86208920 м
    V-2inžiniersko-geologický6,0 м86208950 м
    V-6inžiniersko-geologický6,0 м86208990 м
    V-6inžiniersko-geologický6,0 м862071,0 км
    V-2inžiniersko-geologický6,0 м862071,0 км
    J-10inžiniersko-geologický14,0 м854871,0 км
    V-1inžiniersko-geologický6,0 м862081,0 км
    V-4inžiniersko-geologický6,0 м862081,0 км
    V-5inžiniersko-geologický6,0 м862081,1 км

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-119 °C10,0 л/с1206 мМґ-Ца-SO4nevyužívaný7,7 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 536,1 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    za PD, za hradným ramenom – Hrádok400 м²1972–660 м
    Kužlová obec Považany časť Vieska – Považany150 м²1981–1,2 км
    V starom koryte Váhu – Brunovce75 000 м²1972–1,6 км
    Trnina, za PD – Hôrka nad Váhom25 000 м²1966–2,3 км
    Sihoť – Považany–1972–2,5 км
    Vieska – Považany150 м²1982–2,9 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви6×

    ступінь активності

    • Стабілізовани4×
    • Потенціални2×

    Поточний стан

    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova5×
    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0001×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Нове Место-над-Вагом1 рибальська ділянка · 8,7 км45Градоцки поток45

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг