Водотік

Люборчіански поток

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
2,6km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Люборчіански поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Люборчіански поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Люборчіански поток, оцінка вікна 44.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    2102202302402500 км1 км2 км
    Висотний профіль водотоку: від 248 до 220 м н. р. м. на 2,6 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    248 м н. р. м.
    Найнижча точка
    215 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    32 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    13 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,08

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Люборчіански поток за 2017 рік
    2017знято 18 серп. 2017
    Аерофотознімок водотоку Люборчіански поток за 2020 рік
    2020знято 13 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Люборчіански поток за 2023 рік
    2023знято 14 серп. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Люборчіански поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • нітрати від 25 до 50 мг/л1

    Найвищі нітрати

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Люборчіански поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 3 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій100% водопроводу

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,3Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 494 мг/л, жорстка води (16,8 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: кадмій 0,301 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 71. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    0 °C80

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 70 мВт/м²

    Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    51Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 55 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    1об'єкт у радіусі 3 км

    Найближчий: Odkalisko Dubnica nad Váhom (odkalisko), 2,5 км від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    9 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 10Показники в 5%

    Найвищий: кадмій 1,80 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 98 (Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    431свердловин у радіусі 3 км

    203 аналізів води поблизу

    З них 431 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    40°C на гирлі свердловини

    11 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Trenčianske Teplice – V-3, вихід 12,9 л/с, 6,4 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    6Ділянки в межах 3 км

    1 екологічне навантаження, 5 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Nemšová – vojenský útvar, 1,5 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    14записів у радіусі 5 км

    11 родовищ, 3 рудопрояви

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    31площ у радіусі 3 км

    1 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív2×

    четвертинний покрив

    • fluviáne sedimenty terás100%SR 3,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву13m
    • 10 – 15100%SR 7,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • malý zdvih100%SR 7,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • vnútrohorské panvy a kotliny50%SR 44 %
    • bradlové pásmo a pribradlová oblasť50%SR 2,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • vnútorné kotliny50%SR 4,5 %
    • podbrančsko-trenčiansky úsek50%SR 0,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • rajón náplavov nížinných tokov100%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • formácia kvartérnych sedimentov100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 2 з 2 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne… (Štrky; Fluviálne)100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • kvartér a neogén Ilavskej kotliny50%SR 0,0 %
    • paleogén a mezozoikum bradlového pásma povodia Vláry50%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,35Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    16,8°dH, жорстка

    сума кальцію і магнію (3,00 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    494Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • кальційЦа91,4 мг/лпроцентиль 81
    • бікарбонатиHCO3287 мг/лпроцентиль 73
    • сульфатиSO454,2 мг/лпроцентиль 65
    • хлоридиЦл15,0 мг/лпроцентиль 62
    • НатрійНа11,1 мг/лпроцентиль 58
    • фторидиF0,131 мг/лпроцентиль 58
    • МагнійМґ17,4 мг/лпроцентиль 58
    • калійK2,96 мг/лпроцентиль 49

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • нітратиNO38,07 мг/лпроцентиль 63
    • фосфатиPO40,138 мг/лпроцентиль 50
    • амонійNH40,0493 мг/лпроцентиль 25
    • Хімічне споживання киснюChSK1,92 мг/лпроцентиль 18

    Метали

    • цинкЗн12,3 мкг/лпроцентиль 72
    • АлюмінійАл98,9 мкг/лпроцентиль 61
    • праскаФе0,123 мг/лпроцентиль 57
    • марганецьМн24,9 мкг/лпроцентиль 45

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • кадмійЦд0,301 мг/кгпроцентиль 71
    • ртутьГґ0,142 мг/кгпроцентиль 64
    • мідьЦу26,7 мг/кгпроцентиль 62
    • ВестиПб17,8 мг/кгпроцентиль 61
    • цинкЗн108 мг/кгпроцентиль 61
    • СеленСе0,270 мг/кгпроцентиль 55
    • нікеельНі24,9 мг/кгпроцентиль 51
    • КобальтЦо8,33 мг/кгпроцентиль 48
    • хромЦр70,4 мг/кгпроцентиль 47
    • вісмутБі0,184 мг/кгпроцентиль 36
    • МолібденМо0,307 мг/кгпроцентиль 35
    • ВанадійV62,0 мг/кгпроцентиль 34
    • миш'якАс5,35 мг/кгпроцентиль 31
    • жерстьСн2,05 мг/кгпроцентиль 23
    • АнтимонСб0,274 мг/кгпроцентиль 8

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • кальційЦа5,07 %Процентиль 81
    • фосфорP812 мг/кгпроцентиль 46
    • марганецьМн707 мг/кгпроцентиль 33
    • титанТі3 922 мг/кгпроцентиль 29
    • калійK1,36 %Процентиль 27
    • МагнійМґ0,701 %Процентиль 26
    • НатрійНа0,738 %Процентиль 24
    • АлюмінійАл4,68 %Процентиль 16
    • праскаФе2,06 %Процентиль 13
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • стронційСр171 мг/кгпроцентиль 75
    • БорB65,6 мг/кгпроцентиль 65
    • цирконійЗр406 мг/кгпроцентиль 51
    • літійЛі26,4 мг/кгпроцентиль 31
    • галійҐа11,3 мг/кгпроцентиль 28
    • рубідійРб77,3 мг/кгпроцентиль 23
    • ітрійY22,2 мг/кгпроцентиль 23
    • БерилійБе0,900 мг/кгпроцентиль 23
    • церійЦе50,1 мг/кгпроцентиль 19
    • барійБа351 мг/кгпроцентиль 17

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    51Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 48 до 54 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,33 %Процентиль 59
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,60 ppm58-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,60 ppm55-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 100 Бк/м²24-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє50%SR 64 %
    • низьке50%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +3нТл

    Діапазон від 2 до 4 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -30mGal

    Залишковий +4,1 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    • Температура породи на глибині 1000 м35°C
    • Щільність поверхневого тепла70mW/m²

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)203–363m н. р. м.
    • Середня висота одиниць245m н. р. м.
    • Середній ухил1,6°
    • Середня температура січня-3,0°C
    • Середня температура липня19,3°C
    • Річні опади650mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Považské podolie100%SR 1,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Slovensko-moravské Karpaty100%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • kotlinová klíma100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • pôdy nenáchylné na acidifikáciu50%SR 27 %
    • pôdy stredne náchylné na acidifikáciu50%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Mezozoikum bradlového pásma a centrálnych Západných Karpát100%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Odkalisko Dubnica nad Váhom – 3 – odkalisko (2,5 km od vody)Nemšová – vojenský útvar – SK1000500P (1,5 km od vody)Volovce – Nemšová – nijaký (400 m od vody)Trenčianska Teplá – trvalý (870 m od vody)Trenčianska Závada – občasný (1,7 km od vody)Újazd – trvalý (2,1 km od vody)Trenčianska Teplá – Dobrá – Trenčianska Teplá – nijaký (2,7 km od vody)Trenčianske Teplice – SB-1A – kúpeľný (6,3 km od vody)Trenčianske Teplice – TT-2 – kúpeľný (6,3 km od vody)Trenčianske Teplice – SB-1 – kúpeľný (6,3 km od vody)Trenčianske Teplice – TT-1 – kúpeľný (6,4 km od vody)Trenčianske Teplice – SB-3 – kúpeľný (6,4 km od vody)Trenčianske Teplice – SB-4A – kúpeľný (6,4 km od vody)Trenčianske Teplice – V-3 – kúpeľný (6,4 km od vody)Trenčianske Teplice – V-2 – kúpeľný (6,4 km od vody)Trenčianske Teplice – P-1 – kúpeľný (6,4 km od vody)Trenčianske Teplice – SB-5A – kúpeľný (6,4 km od vody)Trenčianske Teplice – SB-5 – kúpeľný (6,5 km od vody)a1 (4,6 km od vody)a1 (4,9 km od vody)a1 (5,1 km od vody)a1 (5,3 km od vody)a1 (5,5 km od vody)a1 (6,4 km od vody)d1 (6,6 km od vody)a1 (6,9 km od vody)d1 (7,0 km od vody)d1 (7,1 km od vody)a1 (7,2 km od vody)d2 (7,2 km od vody)b1 (7,6 km od vody)d2 (7,6 km od vody)a1 (8,1 km od vody)a1 (8,6 km od vody)a1 (9,5 km od vody)Trenčianske Teplice (6,6 km od vody)Dubnica nad Váhom – štrkopiesky a piesky (3,1 km od vody)Horné Srnie – vápenec ostatný (3,6 km od vody)Horné Srnie – sialitická surovina (3,6 km od vody)Horné Srnie – vápnitý slieň (3,6 km od vody)Dubnica nad Váhom – štrkopiesky a piesky (3,1 km od vody)Horné Srnie – vápenec ostatný (3,5 km od vody)Horné Srnie – vápnitý slieň (3,5 km od vody)Horné Srnie – sialitická surovina (3,6 km od vody)Kľúčové – štrkopiesky a piesky (1,2 km od vody)Dubnica n/Váhom – Pažite – štrkopiesky a piesky (4,0 km od vody)Opatová – štrkopiesky a piesky (4,2 km od vody)Kľúčové – stavebný kameň – vápenec (2,0 km od vody)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Borčice – Dobrá – štrkopiesky (2,8 km od vody)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Tunežice – Borči – štrkopiesky (3,4 km od vody)Horné Srnie – Samášky – všeobecná geológia (1,8 km od vody)Horné Srnie, Ostrá hora – všeobecná geológia (3,9 km od vody)– Zosuvy (530 m od vody)– Zosuvy (690 m od vody)– Zosuvy (900 m od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)– Zosuvy (1,3 km od vody)– Zosuvy (1,3 km od vody)– Zosuvy (1,3 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (1,9 km od vody)– Zosuvy (2,0 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,2 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)HORNE SRNIE – Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,6 km od vody)ZAVADA – Zosuvy (2,6 km od vody)– Zosuvy (2,6 km od vody)– Zosuvy (2,6 km od vody)KLUCOVE – Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)Ľuborča – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (140 m od vody)Ľuborča – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (310 m od vody)Ľuborča – monitorovací vrt (330 m od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (470 m od vody)Klúčové – Ľuborča – pozorovací vrt SHMÚ (480 m od vody)Kľúčové – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (480 m od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (510 m od vody)Ľuboreča – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (530 m od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (640 m od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (700 m od vody)Kľúčové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (720 m od vody)Nemšová – monitorovací vrt (740 m od vody)Nemšová – monitorovací vrt (740 m od vody)Nemšová – monitorovací vrt (750 m od vody)Trenčianska Teplá – monitorovací vrt (790 m od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (830 m od vody)Trenčianska Teplá – pozorovací vrt SHMÚ (900 m od vody)Kľúčové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (950 m od vody)Kľúčové – pozorovací vrt SHMÚ (980 m od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Trenčianska Teplá – monitorovací vrt (1,1 km od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Kľúčové – monitorovací vrt (1,1 km od vody)Kľúčové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Kľúčové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Kľúčové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Nemšová – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,2 km od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Kľúčové – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Trenčianska Teplá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Trenčianska Teplá – monitorovací vrt (1,2 km od vody)Nemšová – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 km od vody)Trenčianska Teplá – monitorovací vrt (1,3 km od vody)Dobrá – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,3 km od vody)Trenčianska Teplá – monitorovací vrt (1,4 km od vody)Dobrá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 km od vody)Dobrá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • кадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,875 мкг/л4 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 410 м від води. Порівняння: процентиль 98 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 8,00 мкг/лМедіана 3,75 мкг/л4 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 м від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина.

    • стронційСрПідвищений (10 %)
      Найвища 630 мкг/лМедіана 561 мкг/л4 зразки

      Найбільше значення: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 4,30 мкг/лМедіана 2,43 мкг/л4 зразки25% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 м від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,530 мкг/л4 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 м від води. Порівняння: процентиль 81 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 2,40 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 зразки75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Vlára, potok, 440 м від води. Порівняння: процентиль 77 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л4 зразки75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Vlára, potok, 440 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • барійБазвичайне значення
      Найвища 61,0 мкг/лМедіана 38,0 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 1995, 410 м від води. Порівняння: процентиль 72 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦузвичайне значення
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 1,70 мкг/л4 зразки25% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 1995, 410 м від води. Порівняння: процентиль 61 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСенижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 1995, 410 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 29,4 мг/лМедіана 6,69 мг/л4 зразки

      Найбільше значення: Vlára, potok, 440 м від води. Порівняння: процентиль 88 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Анатас (TiO₂)7 зразків, не більше 315 зерен
    • Баріт (BaSO₄)7 зразків, не більше 815 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)7 зразків, не більше 815 зерен
    • Рутіл (TiO₂)7 зразків, не більше 815 зерен
    • Маґнетіт (Fe₃O₄)6 зразків, не більше 315 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)5 зразків, не більше 315 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)4 зразків, не більше 815 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Пиріт (FeS₂)4 зразків, не більше 55 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))7 зразків, не більше 55 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)7 зразків, не більше 1815 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)7 зразків, не більше 315 зерен
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)7 зразків, не більше 315 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)7 зразків, не більше 315 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)6 зразків, не більше 315 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))4 зразків, не більше 5 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))4 зразків, не більше 55 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)3 зразків, не більше 55 зерен
    • Андалузіт (Al₂SiO₅)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)2 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • кадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 44,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л16 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 7,50 мкг/лМедіана 1,40 мкг/л16 зразки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 192 мкг/лМедіана 82,5 мкг/л16 зразки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л16 зразки81% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 2,70 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л16 зразки56% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л16 зразки75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л16 зразки56% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л16 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 88 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 30,0 мкг/лМедіана 10,5 мкг/л16 зразки

      Найбільше значення: prameň, 1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 87 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0200 мг/лМедіана 0,00500 мг/л16 зразки81% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 40 м від води. Порівняння: процентиль 80 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґнижче половини Словаччина
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л16 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    studňa744,0 Bq/l16,5 Bq/l
    vodný zdroj pre hromadné zásobovanie117,7 Bq/l17,7 Bq/l
    minerálny prameň116,9 Bq/l16,9 Bq/l
    upravený prameň112,2 Bq/l12,2 Bq/l
    prameň115,9 Bq/l15,9 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • odkalisko1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидвидобутийзакінченийЗ води
    Odkalisko Dubnica nad Váhomodkaliskoštrkopiesky2,5 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Kľúčovéštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – Spoločenstvo bývalých urbárnikov a lesomajiteľov obce Kľúčové – poz. spol.1,2 км
    Dubnica nad Váhomštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o.3,1 км
    Dubnica nad Váhomštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o.3,1 км
    Horné Srnievápenec ostatnýŤažené ložisko – CEMMAC a.s.3,5 км
    Horné Srnievápnitý slieňŤažené ložisko – CEMMAC a.s.3,5 км
    Horné Srnievápenec ostatnýŤažené ložisko – CEMMAC a.s.3,6 км
    Horné Srniesialitická surovinaŤažené ložisko – CEMMAC a.s.3,6 км
    Horné Srnievápnitý slieňŤažené ložisko – CEMMAC a.s.3,6 км
    Horné Srniesialitická surovinaŤažené ložisko – CEMMAC a.s.3,6 км
    Dubnica n/Váhom – Pažiteštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – ÚTES spol. s r. o.4,0 км
    Opatováštrkopiesky a pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o.4,2 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    431 свердловин у смузі 3 км, з них 145 гідрогеологічних і 286 інших; з номером архівного звіту 431.

    Глибина свердловини

    • до 10 м212×
    • 10–30 м207×
    • 30–100 м5×
    • 100–300 м1×
    • nad 300 m0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    JG-47inžiniersko-geologický10,0 м3830140 м
    JH-50inžiniersko-geologický16,0 м3830150 м
    JH-49inžiniersko-geologický6,0 м3830180 м
    JG-46inžiniersko-geologický5,0 м3830180 м
    ŽK-61ložiskový10,2 м1978290 м
    JG-49inžiniersko-geologický6,0 м3830190 м
    JG-48inžiniersko-geologický6,0 м3830190 м
    Ľuborčaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou7,5 м6903 109Aa35.pdf140 м
    ŽK-62ložiskový10,5 м19782140 м
    JH-48inžiniersko-geologický6,0 м38301140 м
    JG-50inžiniersko-geologický6,0 м38301160 м
    JG-45inžiniersko-geologický15,0 м38301160 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Trenčianske Teplice – SB-1A37 °C2,1 л/с130 мЦа-Мґ-SO4nevyužívaný6,3 км
    Trenčianske Teplice – TT-239 °C–81,4 мЦа-Мґ-SO4využívaný6,3 км
    Trenčianske Teplice – SB-1–2,0 л/с122,43 мЦа-Мґ-SO4nevyužívaný6,3 км
    Trenčianske Teplice – TT-139 °C1,9 л/с55 мЦа-Мґ-SO4nevyužívaný6,4 км
    Trenčianske Teplice – SB-338 °C–60 мЦа-Мґ-SO4využívaný6,4 км
    Trenčianske Teplice – SB-4A32 °C6,0 л/с55,4 мЦа-Мґ-SO4nevyužívaný6,4 км
    Trenčianske Teplice – V-340 °C12,9 л/с38,4 мЦа-Мґ-SO4využívaný6,4 км
    Trenčianske Teplice – V-240 °C1,0 л/с39,15 мЦа-Мґ-SO4využívaný6,4 км
    Trenčianske Teplice – P-138 °C4,8 л/с29,7 мЦа-Мґ-SO4využívaný6,4 км
    Trenčianske Teplice – SB-5A21 °C2,0 л/с90 мЦа-Мґ-SO4využívaný6,4 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 5114,6 км
    kategória Trenčianske Teplicetermálne kúpalisko––16,6 км
    kategória d1minerálna voda39-55< 536,6 км
    kategória d2minerálna voda39-555-1527,2 км
    kategória b1minerálna voda15-22< 517,6 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціядіяльністьсубстанціякласифікаціяЗ води
    Nemšová – vojenský útvarSK1000500P1,5 км

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Volovce – Nemšová–1984monitorovaná400 м
    Trenčianska Teplá–1970–870 м
    Trenčianska Závada2 600 м²1972–1,7 км
    Újazd–1972–2,1 км
    Trenčianska Teplá – Dobrá – Trenčianska Teplá–1975–2,7 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви31×

    ступінь активності

    • Стабілізовани18×
    • Потенціални12×
    • Актівни1×

    Поточний стан

    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova8×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S4×
    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0003×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Тренчин1 рибальська ділянка · 2,6 км40Люборчіански поток40

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг