Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 15:00–17:00 Ľuborčiansky potok, Fensterpunktzahl 44. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 09:05. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Wie das Fließgewässer flussabwärts fällt: Gefälle, Gefälle und Wassergeschwindigkeit. Schnelles Fließgewässer Podhorský potok: schnelles Wasser, steiniger Boden, Gewehre und die Teiche darunter. Typische Forellengewässer. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Steigung und Gefälle sind Richtwerte und beziehen sich nur auf die Abschnitte der Fischereireviere. Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2017 bis 2023: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 3 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 494 mg/l, tvrdá voda (16,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 0,301 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 71. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 70 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 55. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Dubnica nad Váhom (odkalisko), 2,5 km od vody. 0vzoriek so zlatom 9 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 1,80 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221). 431vrtov do 3 km 203 rozborov vody v okolí Z toho 431 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 40°C na ústí vrtu 11 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Trenčianske Teplice – V-3, výdatnosť 12,9 l/s, 6,4 km od vody. 6lokalít do 3 km 1 záťaž, 5 skládok Najbližšia záťaž: Nemšová – vojenský útvar, 1,5 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 14záznamov do 5 km 11 ložísk, 3 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 31plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 2 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,35typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,8°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,00 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 494mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 54 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 410 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Nemšová v obci, 500 m Z od K230, 1995, 750 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vlára, potok, 440 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vlára, potok, 440 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 1995, 410 m od vody. Porovnanie: 72. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 1995, 410 m od vody. Porovnanie: 61. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Nemšová – pred ústím do Váhu, 1600m S od K221, 1995, 410 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Vlára, potok, 440 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 40 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 431 vrtov v pásme 3 km, z toho 145 hydrogeologických a 286 ostatných; s číslom archívnej správy 431. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Waag
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Ľuborčiansky potok
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil des Fließgewässers
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Ľuborčiansky potok
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Höchste Nitratwerte
Geológia a geochémia toku Ľuborčiansky potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
91,4 mg/l81. percentil287 mg/l73. percentil54,2 mg/l65. percentil15,0 mg/l62. percentil11,1 mg/l58. percentil0,131 mg/l58. percentil17,4 mg/l58. percentil2,96 mg/l49. percentilŽiviny a organické znečistenie
8,07 mg/l63. percentil0,138 mg/l50. percentil0,0493 mg/l25. percentil1,92 mg/l18. percentilMetalle
12,3 μg/l72. percentil98,9 μg/l61. percentil0,123 mg/l57. percentil24,9 μg/l45. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,301 mg/kg71. percentil0,142 mg/kg64. percentil26,7 mg/kg62. percentil17,8 mg/kg61. percentil108 mg/kg61. percentil0,270 mg/kg55. percentil24,9 mg/kg51. percentil8,33 mg/kg48. percentil70,4 mg/kg47. percentil0,184 mg/kg36. percentil0,307 mg/kg35. percentil62,0 mg/kg34. percentil5,35 mg/kg31. percentil2,05 mg/kg23. percentil0,274 mg/kg8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5,07 %81. percentil812 mg/kg46. percentil707 mg/kg33. percentil3.922 mg/kg29. percentil1,36 %27. percentil0,701 %26. percentil0,738 %24. percentil4,68 %16. percentil2,06 %13. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
171 mg/kg75. percentil65,6 mg/kg65. percentil406 mg/kg51. percentil26,4 mg/kg31. percentil11,3 mg/kg28. percentil77,3 mg/kg23. percentil22,2 mg/kg23. percentil0,900 mg/kg23. percentil50,1 mg/kg19. percentil351 mg/kg17. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,33 %59. percentil7,60 ppm58. percentil2,60 ppm55. percentilGeotermálny potenciál
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 7 44,0 Bq/l 16,5 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 17,7 Bq/l 17,7 Bq/l minerálny prameň 1 16,9 Bq/l 16,9 Bq/l upravený prameň 1 12,2 Bq/l 12,2 Bq/l Quelle 1 15,9 Bq/l 15,9 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Name Arten Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko Dubnica nad Váhom odkalisko štrkopiesky 2,5 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Kľúčové štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Spoločenstvo bývalých urbárnikov a lesomajiteľov obce Kľúčové – poz. spol. 1,2 km Dubnica nad Váhom štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 3,1 km Dubnica nad Váhom štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 3,1 km Horné Srnie vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,5 km Horné Srnie vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,5 km Horné Srnie vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,6 km Horné Srnie sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,6 km Horné Srnie vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,6 km Horné Srnie sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,6 km Dubnica n/Váhom – Pažite štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ÚTES spol. s r. o. 4,0 km Opatová štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o. 4,2 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody JG-47 inžiniersko-geologický 10,0 m 3830140 m JH-50 inžiniersko-geologický 16,0 m 3830150 m JH-49 inžiniersko-geologický 6,0 m 3830180 m JG-46 inžiniersko-geologický 5,0 m 3830180 m ŽK-61 ložiskový 10,2 m 1978290 m JG-49 inžiniersko-geologický 6,0 m 3830190 m JG-48 inžiniersko-geologický 6,0 m 3830190 m Ľuborča úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,5 m 6903 109Aa35.pdf140 m ŽK-62 ložiskový 10,5 m 19782140 m JH-48 inžiniersko-geologický 6,0 m 38301140 m JG-50 inžiniersko-geologický 6,0 m 38301160 m JG-45 inžiniersko-geologický 15,0 m 38301160 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Trenčianske Teplice – SB-1A 37 °C 2,1 l/s 130 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,3 km Trenčianske Teplice – TT-2 39 °C – 81,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,3 km Trenčianske Teplice – SB-1 – 2,0 l/s 122,43 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,3 km Trenčianske Teplice – TT-1 39 °C 1,9 l/s 55 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – SB-3 38 °C – 60 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – SB-4A 32 °C 6,0 l/s 55,4 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – V-3 40 °C 12,9 l/s 38,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – V-2 40 °C 1,0 l/s 39,15 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – P-1 38 °C 4,8 l/s 29,7 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,4 km Trenčianske Teplice – SB-5A 21 °C 2,0 l/s 90 m Ca-Mg-SO4 využívaný 6,4 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 11 4,6 km kategória Trenčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 6,6 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 6,6 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 2 7,2 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 7,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Standort Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Nemšová – vojenský útvar SK1000500P 1,5 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Volovce – Nemšová – 1984 monitorovaná 400 m Trenčianska Teplá – 1970 – 870 m Trenčianska Závada 2 600 m² 1972 – 1,7 km Újazd – 1972 – 2,1 km Trenčianska Teplá – Dobrá – Trenčianska Teplá – 1975 – 2,7 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
34aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,875 μg/l4 vzorky50 % pod medzou stanovenia
FührenPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 3,75 μg/l4 vzorky50 % pod medzou stanovenia
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 630 μg/lmedián 561 μg/l4 vzorky
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,30 μg/lmedián 2,43 μg/l4 vzorky25 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,530 μg/l4 vzorky50 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 2,40 μg/lmedián 1,00 μg/l4 vzorky75 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 10,0 μg/lmedián 5,00 μg/l4 vzorky75 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 61,0 μg/lmedián 38,0 μg/l2 vzorky
KupferCubežná hodnota
najvyššie 1,80 μg/lmedián 1,70 μg/l4 vzorky25 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 29,4 mg/lmedián 6,69 mg/l4 vzorky
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 44,0 μg/lmedián 0,250 μg/l16 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
KupferCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,50 μg/lmedián 1,40 μg/l16 vzoriek
ZinkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 192 μg/lmedián 82,5 μg/l16 vzoriek
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l16 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,70 μg/lmedián 0,250 μg/l16 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
SelenSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
FührenPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 30,0 μg/lmedián 10,5 μg/l16 vzoriek
AluminiumAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0200 mg/lmedián 0,00500 mg/l16 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
QuecksilberHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

