Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Палуджанка, оцінка вікна 31. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 01:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 0 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ВагЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 7 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 1vzorka so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (310 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Antimón 162 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Paludzanka, potok). 117vrtov do 3 km 243 rozborov vody v okolí Z toho 117 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 66°C na ústí vrtu 8 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Bešeňová – FGTB-1, výdatnosť 32,0 l/s, 6,8 km od vody. 10lokalít do 3 km 1 záťaž, 9 skládok Najbližšia záťaž: Lazisko – odkaliská Liptovská Dúbrava, 2,9 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 27záznamov do 5 km 5 ložísk, 22 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 91plôch do 3 km 6 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1993, 770 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1992, 950 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludžanka, 2010, 70 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 920 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1993, 770 m od vody. Porovnanie: 71. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1992, 950 m od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Paludžanka, 2010, 70 m od vody. Porovnanie: 21. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 110 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 220 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 117 vrtov v pásme 3 km, z toho 22 hydrogeologických a 95 ostatných; s číslom archívnej správy 117. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Палуджанка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Горарень Глухе 54 см – Свети Кріж 40 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Палуджанка
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (2)
Geológia a geochémia toku Paludžanka
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody K-61/B 1 zrno 310 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 6 33,8 Bq/l 7,89 Bq/l vrt s prelivom 1 6,34 Bq/l 6,34 Bq/l upravený prameň 2 15,8 Bq/l 15,5 Bq/l studňa 2 23,1 Bq/l 21,7 Bq/l potok, rieka 2 1,31 Bq/l 0,835 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Липтовська Мара štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Bekam, s.r.o. 1,8 км Липтовська Мара štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Bekam, s.r.o. 1,8 км Ліптовске Клячани dekoračný kameň Ťažené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 5,0 км Ліптовске Клячани dekoračný kameň Ťažené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 5,0 км Ліптовске Клячани dekoračný kameň Ťažené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 5,0 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Кріжіанка Zlaté rudy Ау, Сб mineralogický výskyt 2,3 км Жіглавна Antimónové rudy Сб mineralogický výskyt 3,2 км Кам'янисті Antimónové rudy Сб malé ložisko 3,7 км Terézia štôlňa Antimónové rudy Сб malé ložisko 4,3 км Дубрава Antimónové rudy Сб malé ložisko 4,6 км Дубрава – Любелска Antimónové rudy Сб, Ау stredné ložisko 5,0 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Ґаловани úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 м 47826 100Cc20.pdf60 м VN13-5 životné prostredie – 9644470 м Дубрава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 м 30411 100Cc24.pdf100 м Ліптовски Кріж úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 м 47828 100Cc21.pdf100 м LK-24 hydrogeologický 10,0 м 30411100 м Ліптовски Кріж úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 14,0 м 22279 100Cc1.pdf130 м Дубрава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 16,0 м 30411 100Cc25.pdf150 м LK-25 hydrogeologický 16,0 м 30411150 м Дубава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 м 30411 100Cc26.pdf570 м LK-26 hydrogeologický 6,0 м 30411570 м Ліптовски Кріж úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 м 45846 100Cc19.pdf680 м Дубрава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 м 30411 100Cc27.pdf790 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Павчіна Легота – FGL-1 32 °C – 2129 м Ца-Мґ-HCO3 nevyužívaný 1,5 км Ліптовски Трновец – ZGL-2/A 61 °C 31,0 л/с 2500 м На-HCO3 využívaný 3,4 км Бешеньова – ФБе-1 25 °C 5,4 л/с 401 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný 6,7 км Бешеньова – FGTB-1 66 °C 32,0 л/с 1833 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 využívaný 6,8 км Бешеньова – ZGL-1 62 °C 27,0 л/с 1987 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 využívaný 7,0 км Liptovský Ján – vrt 29 °C 30,0 л/с 95 м Ца-Мґ-HCO3 využívaný bez nahlasovania údajov 9,8 км Ліптовски Ян – B-2 29 °C – 65 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 nevyužívaný 9,9 км Ліптовски Ян – B-1 28 °C – 120 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 nevyužívaný 10,0 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody FGL-1 geotermálna voda 22 – 38 5 – 15 1 2,2 км kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 10 2,3 км ZGL-2/A geotermálna voda 55 – 80 31 – 50 1 5,1 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 5,5 км kategória Bešeňová termálne kúpalisko – – 1 6,3 км kategória c3 minerálna voda 23-38 16-30 3 7,0 км ZGL-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 7,1 км kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 8,0 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,8 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Lazisko – odkaliská Liptovská Dúbrava SK200300FK 2,9 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Ґаловани – Ґуотовани – – – 40 м Лазіско – Дубрава – – – 40 м Св.Кріж – Палуджанка – Свети Кріж – – – 60 м Свети Кріж – 1985 – 80 м Ґаловани – прі ГД – Ґуотовани – – – 100 м Svätý Kríž pri HD (obec Vlachy) – Svätý Kríž – – – 540 м Дубрава – 1992 – 1,7 км Фіачіце – Ґуотовани 700 м² – – 2,1 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
25з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
АнтимонСбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 162 μg/lmedián 130 μg/l5 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,20 μg/lmedián 5,25 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 10,0 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 60,0 μg/lmedián 55,0 μg/l6 vzoriek
СтронціумСрbežná hodnota
najvyššie 230 μg/lmedián 230 μg/l5 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
МідьЦуnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,17 мг/лmedián 5,32 мг/л6 vzoriek
АнтимонСбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 220 μg/lmedián 0,750 μg/l18 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,40 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 44,0 μg/lmedián 3,50 μg/l18 vzoriek28 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0500 мг/лmedián 0,00500 мг/л18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,250 μg/l18 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,750 μg/l18 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,25 μg/l18 vzoriek
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 13,0 μg/lmedián 3,50 μg/l18 vzoriek22 % pod medzou stanovenia





