Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 06:00–08:00 Paludžanka, score de la fenêtre 31. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 01:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Mesure du niveau d'eau, de la température et du débit, météo près du cours d'eau et état par satellites Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau rapide Podhorský potok: eau rapide, fond pierreux, rapides et fosses en aval. Eaux à truites typiques. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2018 à 2024 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 1 parcours de pêche du cours d'eau avec des données SHMÚ : le site le plus proche présente une norme non respectée dans au moins un indicateur. 1 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Pollution de l'eau dans le bassin versant – VáhEau polluée – Slovaquie Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 7 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 1vzorka so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (310 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Antimón 162 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Paludzanka, potok). 117vrtov do 3 km 243 rozborov vody v okolí Z toho 117 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 66°C na ústí vrtu 8 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Bešeňová – FGTB-1, výdatnosť 32,0 l/s, 6,8 km od vody. 10lokalít do 3 km 1 záťaž, 9 skládok Najbližšia záťaž: Lazisko – odkaliská Liptovská Dúbrava, 2,9 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 27záznamov do 5 km 5 ložísk, 22 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 91plôch do 3 km 6 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1993, 770 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1992, 950 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludžanka, 2010, 70 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 920 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1993, 770 m od vody. Porovnanie: 71. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Paludzanka, potok, 1992, 950 m od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbrava, 1100m SZ od K1265, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Paludžanka, 2010, 70 m od vody. Porovnanie: 21. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 110 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 220 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,5 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 117 vrtov v pásme 3 km, z toho 22 hydrogeologických a 95 ostatných; s číslom archívnej správy 117. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Paludžanka
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
État de l'eau sur le cours d'eau
Niveaux d'eau sur le cours d'eau
Station Statut Changement Température Horáreň Hluché 54 cm – Svätý Kríž 40 cm – Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Paludžanka
Eaux de surface près des parcours de pêchesite de surveillance SHMÚ le plus proche, 2025
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Profil du cours d'eau de la source à l'embouchurenombre d'indicateurs non respectés en 2025 sur les sites SHMÚ
Afficher les sites dans le tableau (2)
Geológia a geochémia toku Paludžanka
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody K-61/B 1 zrno 310 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián source 6 33,8 Bq/l 7,89 Bq/l vrt s prelivom 1 6,34 Bq/l 6,34 Bq/l upravený prameň 2 15,8 Bq/l 15,5 Bq/l studňa 2 23,1 Bq/l 21,7 Bq/l potok, rieka 2 1,31 Bq/l 0,835 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Liptovská Mara štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Bekam, s.r.o. 1,8 km Liptovská Mara štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Bekam, s.r.o. 1,8 km Liptovské Kľačany dekoračný kameň Ťažené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 5,0 km Liptovské Kľačany dekoračný kameň Ťažené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 5,0 km Liptovské Kľačany dekoračný kameň Ťažené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 5,0 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Križianka Zlaté rudy Au, Sb mineralogický výskyt 2,3 km Žihlavná Antimónové rudy Sb mineralogický výskyt 3,2 km Pierreux Antimónové rudy Sb malé ložisko 3,7 km Terézia štôlňa Antimónové rudy Sb malé ložisko 4,3 km Dúbrava Antimónové rudy Sb malé ložisko 4,6 km Dúbrava – Ľubelská Antimónové rudy Sb, Au stredné ložisko 5,0 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Galovany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 m 47826 100Cc20.pdf60 m VN13-5 životné prostredie – 9644470 m Dúbrava úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 30411 100Cc24.pdf100 m Liptovský Kríž úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 47828 100Cc21.pdf100 m LK-24 hydrogeologický 10,0 m 30411100 m Liptovský Kríž úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 14,0 m 22279 100Cc1.pdf130 m Dúbrava úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 16,0 m 30411 100Cc25.pdf150 m LK-25 hydrogeologický 16,0 m 30411150 m Dúbava úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 30411 100Cc26.pdf570 m LK-26 hydrogeologický 6,0 m 30411570 m Liptovský Kríž úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 m 45846 100Cc19.pdf680 m Dúbrava úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,0 m 30411 100Cc27.pdf790 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Pavčina Lehota – FGL-1 32 °C – 2129 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 1,5 km Liptovský Trnovec – ZGL-2/A 61 °C 31,0 l/s 2500 m Na-HCO3 využívaný 3,4 km Bešeňová – FBe-1 25 °C 5,4 l/s 401 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 6,7 km Bešeňová – FGTB-1 66 °C 32,0 l/s 1833 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 6,8 km Bešeňová – ZGL-1 62 °C 27,0 l/s 1987 m Ca-Mg-SO4-HCO3 využívaný 7,0 km Liptovský Ján – vrt 29 °C 30,0 l/s 95 m Ca-Mg-HCO3 využívaný bez nahlasovania údajov 9,8 km Liptovský Ján – B-2 29 °C – 65 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 9,9 km Liptovský Ján – B-1 28 °C – 120 m Ca-Mg-SO4-HCO3 nevyužívaný 10,0 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody FGL-1 geotermálna voda 22 – 38 5 – 15 1 2,2 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 10 2,3 km ZGL-2/A geotermálna voda 55 – 80 31 – 50 1 5,1 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 5,5 km kategória Bešeňová termálne kúpalisko – – 1 6,3 km kategória c3 minerálna voda 23-38 16-30 3 7,0 km ZGL-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 7,1 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 8,0 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,8 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Lazisko – odkaliská Liptovská Dúbrava SK200300FK 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Gálovany – Gôtovany – – – 40 m Lazisko – Dúbrava – – – 40 m Sv.Kríž – Paludžanka – Svätý Kríž – – – 60 m Svätý Kríž – 1985 – 80 m Gálovany – pri HD – Gôtovany – – – 100 m Svätý Kríž pri HD (obec Vlachy) – Svätý Kríž – – – 540 m Dúbrava – 1992 – 1,7 km Fiačice – Gôtovany 700 m² – – 2,1 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Salmonidés – zone à truiteDemänovka
1 parcours de pêche
CyprinidésGalovanská zátoka
1 parcours de pêche
CyprinidésSokolčianska zátoka
1 parcours de pêche
CyprinidésVN Liptovská Mara
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteMalatínka
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteVVN Bešeňová
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
25de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
AntimoineSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 162 μg/lmedián 130 μg/l5 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,20 μg/lmedián 5,25 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 10,0 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 60,0 μg/lmedián 55,0 μg/l6 vzoriek
StronciumSrbežná hodnota
najvyššie 230 μg/lmedián 230 μg/l5 vzoriek
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ChromeCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CuivreCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,17 mg/lmedián 5,32 mg/l6 vzoriek
AntimoineSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 220 μg/lmedián 0,750 μg/l18 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
MercureHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,40 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,500 μg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 44,0 μg/lmedián 3,50 μg/l18 vzoriek28 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0500 mg/lmedián 0,00500 mg/l18 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
ChromeCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,250 μg/l18 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
PlombPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,750 μg/l18 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,25 μg/l18 vzoriek
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ZincZnnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 13,0 μg/lmedián 3,50 μg/l18 vzoriek22 % pod medzou stanovenia