Водотік

Подградски поток

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
23,1km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Подградски поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Подградски поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Подградски поток, оцінка вікна 37.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    2004006008000 км5 км10 км15 км20 км
    Висотний профіль водотоку: від 661 до 237 м н. р. м. на 23,1 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    661 м н. р. м.
    Найнижча точка
    206 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    456 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    20 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,33

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Подградски поток за 2018 рік
    2018знято 10 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Подградски поток за 2021 рік
    2021знято 27 черв. 2021
    Аерофотознімок водотоку Подградски поток за 2024 рік
    2024знято 23 серп. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Подградски поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 1 до 2 показники1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Подградски поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 23 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій50% водопроводу

    50% Молоді відкладення

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,4Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 417 мг/л, жорстка води (14,8 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    2 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: кадмій 2,72 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км25 °C55 °C

    Тепло під ногами

    25°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 56 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    46Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 20 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    1об'єкт у радіусі 3 км

    Найближчий: Halda Tunežice (halda), 2,2 км від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    13 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    7 з 10Показники в 5%

    Найвищий: хром 23,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 99 (Košecké Podhradie, 2000m JJV od K747).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    269свердловин у радіусі 3 км

    721 аналізів води поблизу

    З них 269 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    21°C на гирлі свердловини

    4 геотермальні свердловини у радіусі 10 км

    Найтепліший: Belušské Slatiny – BS-1, 6,4 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    18Ділянки в межах 3 км

    18 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    39записів у радіусі 5 км

    25 родовищ, 14 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    14площ у радіусі 3 км

    1 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій50%SR 72 %
    • Молоді відкладення50%SR 8,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív2×
    kvartérpleistocén – holocéndeluviálne sedimenty vcelku: litofaciálne nerozlíšené svahoviny a sutiny2×

    четвертинний покрив

    • deluviálne sedimenty100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву2,1m
    • 0 – 257%SR 16 %
    • 2 – 543%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • HRONIKUM67%SR 8,1 %
    • FATRIKUM33%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • PALEOALPÍNSKE TEKTONICKÉ JEDNOTKY VNÚTORNÝCH ZÁPADNÝCH KARPÁT75%SR 16 %
    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ25%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • veľký zdvih100%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • jadrové pohoria78%SR 11 %
    • vnútrohorské panvy a kotliny22%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Strážovské vrchy78%SR 1,9 %
    • vnútorné kotliny22%SR 4,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • rajón náplavov nížinných tokov50%SR 20 %
    • rajón flyšoidných hornín50%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • formácia kvartérnych sedimentov50%SR 71 %
    • pestrá pieskovcovo-slieňovcovo-vápencová formácia50%SR 2,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území67%SR 95 %
    • Rajón potenciálne nestabilných území33%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 4 з 9 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій80%SR 52 %
    • Вапенце20%SR 3,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne… (Štrky; Fluviálne)40%SR 27 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)40%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Vápence; Neroz)20%SR 1,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • medzizrnová100%SR 86 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • kolektor100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • mezozoikum severnej časti Strážovských vrchov63%SR 0,0 %
    • kvartér a neogén Ilavskej kotliny25%SR 0,0 %
    • mezozoikum severozápadnej časti Strážovských vrchov13%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Генетичний тип підземних вод

    • karbonátogénna mineralizácia60%SR 2,6 %
    • karbonátogénna, resp. silikátovo-karbonátogénna mineralizácia40%SR 0,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімічний тип підземних вод

    • Ца-HCO360%SR 6,1 %
    • Ca-HCO3 alebo Ca-Mg-HCO340%SR 0,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клас якості підземних вод

    • A100%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Ilavská kotlina100%SR 0,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,36Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    14,8°dH, жорстка

    сума кальцію і магнію (2,65 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    417Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • фторидиF0,279 мг/лпроцентиль 92
    • бікарбонатиHCO3272 мг/лпроцентиль 69
    • кальційЦа75,2 мг/лпроцентиль 64
    • МагнійМґ18,7 мг/лпроцентиль 62
    • сульфатиSO429,3 мг/лпроцентиль 33
    • калійK1,93 мг/лпроцентиль 30
    • хлоридиЦл3,48 мг/лпроцентиль 23
    • НатрійНа3,00 мг/лпроцентиль 12

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • нітратиNO35,29 мг/лпроцентиль 40
    • амонійNH40,0546 мг/лпроцентиль 28
    • фосфатиPO40,0500 мг/лпроцентиль 27
    • Хімічне споживання киснюChSK2,06 мг/лпроцентиль 21

    Метали

    • АлюмінійАл132 мкг/лпроцентиль 68
    • цинкЗн8,99 мкг/лпроцентиль 61
    • праскаФе0,0390 мг/лпроцентиль 16
    • марганецьМн7,56 мкг/лпроцентиль 15

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • кадмійЦд2,72 мг/кгпроцентиль 95
    • ВестиПб34,8 мг/кгпроцентиль 90
    • цинкЗн198 мг/кгпроцентиль 89
    • мідьЦу44,4 мг/кгпроцентиль 86
    • нікеельНі34,0 мг/кгпроцентиль 79
    • ртутьГґ0,182 мг/кгпроцентиль 72
    • вісмутБі0,277 мг/кгпроцентиль 68
    • СеленСе0,304 мг/кгпроцентиль 63
    • миш'якАс7,62 мг/кгпроцентиль 61
    • жерстьСн2,85 мг/кгпроцентиль 57
    • хромЦр76,0 мг/кгпроцентиль 56
    • АнтимонСб0,680 мг/кгпроцентиль 54
    • КобальтЦо8,35 мг/кгпроцентиль 48
    • ВанадійV63,4 мг/кгпроцентиль 38
    • МолібденМо0,251 мг/кгпроцентиль 24

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • кальційЦа5,74 %Процентиль 84
    • МагнійМґ1,27 %Процентиль 74
    • фосфорP983 мг/кгпроцентиль 66
    • калійK1,55 %Процентиль 55
    • НатрійНа0,795 %Процентиль 34
    • праскаФе2,37 %Процентиль 31
    • АлюмінійАл5,07 %Процентиль 29
    • титанТі3 773 мг/кгпроцентиль 23
    • марганецьМн599 мг/кгпроцентиль 18
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • стронційСр163 мг/кгпроцентиль 71
    • БорB67,2 мг/кгпроцентиль 69
    • літійЛі28,9 мг/кгпроцентиль 47
    • галійҐа12,3 мг/кгпроцентиль 36
    • рубідійРб82,4 мг/кгпроцентиль 34
    • церійЦе54,4 мг/кгпроцентиль 33
    • барійБа368 мг/кгпроцентиль 23
    • ітрійY22,2 мг/кгпроцентиль 23
    • БерилійБе0,873 мг/кгпроцентиль 21
    • цирконійЗр301 мг/кгпроцентиль 21

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    46Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 33 до 56 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,52 ppm42-й процентиль
    • Калій (K)K1,26 %Процентиль 33
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,13 ppm12-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 403 Бк/м²44-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -20нТл

    Діапазон від -30 до -10 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -31mGal

    Залишковий +3,6 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км25 °C55 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    25 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 56 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Ilavská kotlina100%SR 0,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)203–1 213m н. р. м.
    • Середня висота одиниць467m н. р. м.
    • Середній ухил12,3°
    • Середня температура січня-3,9°C
    • Середня температура липня18,3°C
    • Річні опади700mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Strážovské vrchy71%SR 1,4 %
    • Považské podolie29%SR 1,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Fatransko-tatranská oblasť71%SR 21 %
    • Slovensko-moravské Karpaty29%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • kotlinová klíma50%SR 29 %
    • horská klíma50%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • pôdy nenáchylné na acidifikáciu100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A67%SR 45 %
    • relatívne čistá pôda33%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Mezozoikum bradlového pásma a centrálnych Západných Karpát50%SR 10 %
    • неоген38%SR 48 %
    • Ílovitopiesčité sedimenty kriedy a paleogénu bradlového pásma, tatrika a hronika13%SR 2,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Halda Tunežice – 5 – halda (2,2 km od vody)Mojtín – Hliníkové rudy (bauxity) (2,3 km od vody)Mojtín – Hliníkové rudy (bauxity) (2,8 km od vody)Zliechov – Košecké Rovné pri Kríži – Košecké Rov – občasný (70 m od vody)Košecké Podhradie – Za obcou – Veľké Košecké Pod – občasný (280 m od vody)Košecké Podhradie – Pri ceste do Kopca – Veľké K – trvalý (290 m od vody)Zliechov – medzi obcou a Agrostrážovom – Zliecho – občasný (400 m od vody)Pri ceste do Čičmian – Zliechov – občasný (860 m od vody)Kameňolom – Mojtín – občasný (1,5 km od vody)V strede obce – Mojtín – nijaký (1,6 km od vody)Pri zhorenej chate – Mojtín – nijaký (1,8 km od vody)Zliechov – Slávikova dolina – Zliechov – trvalý (1,8 km od vody)Zliechov – Pejkeje járok – Zliechov – trvalý (1,9 km od vody)V obci – Mojtín – nijaký (2,0 km od vody)Na začiatku obce – Mojtín – občasný (2,1 km od vody)Oproti cintorínu – Mojtín – občasný (2,4 km od vody)Košecké Podhradie – Nad časťou Kopec – Veľké Koš – občasný (2,5 km od vody)Dulov – Pri Váhu – Dulov – trvalý (2,6 km od vody)Lúka – Mojtín – nijaký (2,6 km od vody)Mojtín – občasný (2,7 km od vody)Kameničany – Za štrkovňou – Kameničany – občasný (3,0 km od vody)Belušské Slatiny – BS-1 – nekúpeľný (6,4 km od vody)Belušské Slatiny – BHS-1 – nekúpeľný (6,5 km od vody)Belušské Slatiny – BHS-2 – nekúpeľný (6,5 km od vody)Belušské Slatiny – BHS-3 – nekúpeľný (6,8 km od vody)b2 (5,4 km od vody)b1 (5,5 km od vody)a1 (6,0 km od vody)b1 (6,4 km od vody)b1 (7,7 km od vody)a1 (9,8 km od vody)Belušské Slatiny (8,5 km od vody)Ilava – tehliarske suroviny (830 m od vody)Tunežice – stavebný kameň (2,3 km od vody)Hloža – Podhorie – vápenec ostatný (4,8 km od vody)Hloža – Podhorie – sialitická surovina (4,8 km od vody)Ilava – tehliarske suroviny (870 m od vody)Tunežice – stavebný kameň (2,3 km od vody)Mojtín – vápenec ostatný (3,2 km od vody)Mojtín I – vápenec ostatný (3,2 km od vody)Pružina I – vápenec ostatný (3,8 km od vody)Pružina – vápenec ostatný (3,9 km od vody)Hloža – Podhorie – vápenec ostatný (5,0 km od vody)Hloža – Podhorie – sialitická surovina (5,0 km od vody)Mojtín – vápenec ostatný (3,2 km od vody)Mojtín I – vápenec ostatný (3,2 km od vody)Pružina I – vápenec ostatný (3,8 km od vody)Pružina – vápenec ostatný (3,9 km od vody)Hloža – Podhorie – vápenec ostatný (4,9 km od vody)Hloža – Podhorie – sialitická surovina (4,9 km od vody)Pruské – Kúty – štrkopiesky a piesky (870 m od vody)Mojtín – stavebný kameň (1,5 km od vody)Prejta – štrkopiesky a piesky (1,6 km od vody)Dulov – Dolné Prúdy – štrkopiesky a piesky (2,9 km od vody)Bolešov – Objekt 2 (odhadom – preskúmanosť) – štrkopiesky a piesky (3,2 km od vody)Horovce – štrkopiesky a piesky (3,7 km od vody)Dubnica n/Váhom – Pažite – štrkopiesky a piesky (5,0 km od vody)Košecké Rovné – stavebný kameň – karbonátový sinter (180 m od vody)Zliechov – stavebný kameň – dolomit (320 m od vody)Ilava JV – stavebný kameň – dolomit (1,2 km od vody)Sedmerovec – Pominovec – štrkopiesky (1,4 km od vody)Košeca – stavebný kameň – vápenec (1,5 km od vody)Mojtín – stavebný kameň – dolomit (1,7 km od vody)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Púchov – Tunežic – štrkopiesky (2,2 km od vody)Slavnica – štrkopiesky (2,3 km od vody)Horná Poruba – stavebný kameň – pieskovec (3,8 km od vody)Tuchyňa – tehliarske suroviny (3,9 km od vody)Dolina Bieleho potoka – mlyn Uhliská – stavebný kameň – vápenec (brekcie) (3,9 km od vody)Mojtín – hliníkové rudy (1,9 km od vody)Košeca – všeobecná geológia (720 m od vody)Mojtín – všeobecná geológia (3,1 km od vody)Rohatá skala – všeobecná geológia (3,5 km od vody)Butkov – všeobecná geológia (4,7 km od vody)NOZDROVICE – Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (2,0 km od vody)NOZDROVICE – Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,5 km od vody)– Zosuvy (2,5 km od vody)– Zosuvy (2,5 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,9 km od vody)– Blokové polia (2,9 km od vody)– Zosuvy (3,0 km od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (40 m od vody)Ilava – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (70 m od vody)Košecké Veľké Podhradie – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (90 m od vody)Košeca – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (120 m od vody)Ilava – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (130 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (130 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (140 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (160 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (160 m od vody)Ilava – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (160 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (180 m od vody)Ilava – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (260 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (300 m od vody)Ilava – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (330 m od vody)Ilava – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (340 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (430 m od vody)Košeca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (460 m od vody)Klobušice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (460 m od vody)Ilava – monitorovací vrt (510 m od vody)Klobušice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (530 m od vody)Ilava – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (700 m od vody)Ilava – Klobušica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (700 m od vody)Klobušice – monitorovací vrt (800 m od vody)Klobušice – monitorovací vrt (850 m od vody)Ilava – Klobušice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (860 m od vody)Ilava – Klobušica – negatívny vrt (870 m od vody)Podvažie – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,0 km od vody)Podvažie-Savčina (1,0 km od vody)Podvažie-Savčina (1,1 km od vody)Podvažie-Savčina (1,2 km od vody)Podvažie-Savčina (1,2 km od vody)Klobušice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 km od vody)Košeca-Nozdrovice – pozorovací vrt SHMÚ (1,5 km od vody)Savčina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Klobušice – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,5 km od vody)Klobušice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 km od vody)Tunežice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 km od vody)Prejta – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,7 km od vody)Prejta – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 km od vody)Klobušice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (30 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (30 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (40 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (40 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (50 m od vody)zrážkomerná stanica – Umelé hydrogeologicky významné objekty (50 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (50 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (60 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (70 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (70 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (70 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (70 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (70 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (70 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (80 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (80 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (100 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (100 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (100 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (110 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (110 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (120 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (130 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (130 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (140 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (140 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (170 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (170 m od vody)Zliechov, 700m JV od K979 – prameň (20 m od vody)Zliechov – prameň (60 m od vody)Kopec, 150m JV od K359 – studňa (90 m od vody)Košecké Podhradie, 1000m JV od K527 – prameň (90 m od vody)Košecké Podhradie, 800m VJV od K527 – vrt (110 m od vody)Košecké Rovné – prameň (140 m od vody)Košecké Podhradie – prameň (150 m od vody)Košecké Podhradie, 800m SV od K456 – vrt (160 m od vody)Košecké Rovné, 900m SSV od K855 – prameň (180 m od vody)Košecké Rovné, 1250m JZ od K935 – prameň (200 m od vody)Zliechov, 1350m JV od K804 – prameň (250 m od vody)Košecké Podhradie – prameň (300 m od vody)Zliechov, 250m VSV od K636 – prameň (350 m od vody)Košecké Rovné, 950m SSV od K779 – prameň (380 m od vody)Košecké Podhradie, 650m JV od K534 – prameň (440 m od vody)Košecké Podhradie, 1000m ZJZ od K810 – prameň (490 m od vody)Zliechov – prameň (530 m od vody)Košecké Podhradie – prameň (700 m od vody)Zliechov – prameň (730 m od vody)Zliechov, 500m JJZ od K636 – prameň (740 m od vody)Košecké Podhradie, Malé 850m V od K651 – prameň (910 m od vody)Pružina-Krahulec, 500m JV od K1011 – prameň (1,1 km od vody)Košecké Podhradie – prameň (1,1 km od vody)Zliechov – prameň (1,2 km od vody)Košecké Podhradie – prameň (1,3 km od vody)Košecké Podhradie, 950m J od K790 – prameň (1,3 km od vody)Košecké Podhradie, Malé, 1500m SV od K524 – studňa (1,3 km od vody)Pružina – prameň (1,3 km od vody)Mojtín – prameň (1,4 km od vody)Zliechov – prameň (1,5 km od vody)Zliechov, 250m JJV od K674 – prameň (1,5 km od vody)Košecké Podhradie, 900m Z od k788 – prameň (1,6 km od vody)Košecké Podhradie, 1450m JV od K609 – prameň (1,7 km od vody)Košecké Podhradie, Malé, 1450m S od K554 – studňa (1,8 km od vody)Košecké Podhradie, 1350m ZSZ od K779 – prameň (1,9 km od vody)Mojtín, 950m JV od K730 – prameň (1,9 km od vody)Mojtín – prameň (1,9 km od vody)Mojtín, 650m VJV od K664 – studňa (2,0 km od vody)Zliechov – prameň (2,0 km od vody)Košecké Podhradie – prameň (2,1 km od vody)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • хромЦрекстремальний (1%)
      Найвища 23,0 мкг/лМедіана 9,00 мкг/л17 зразки24% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Košecké Podhradie, 2000m JJV od K747, 1995, 70 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • стронційСрВисокий (5%)
      Найвища 1 130 мкг/лМедіана 730 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Klobušice pri moste, 1200m VSV od K248, 1995, 970 м від води. Порівняння: процентиль 98 усіх вибірок у Словаччина.

    • барійБаВисокий (5%)
      Найвища 230 мкг/лМедіана 93,0 мкг/л16 зразки

      Найбільше значення: Malé Košecké Podhradie, 1000 m V od K651, 1995, 970 м від води. Порівняння: процентиль 98 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 7,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л17 зразки53% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Klobušice pri moste, 1200m VSV od K248, 1995, 970 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 6,70 мкг/лМедіана 0,900 мкг/л14 зразки7% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Malé Košecké Podhradie, 1000 m V od K651, 1995, 970 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 7,54 мкг/лМедіана 2,20 мкг/л17 зразки12% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Klobušice pri moste, 1200m VSV od K248, 1995, 970 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л17 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Podhradský potok, 1993, 60 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдПідвищений (10 %)
      Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л16 зразки81% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Košeca, 650 m S od K442, 80 м від води. Порівняння: процентиль 93 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 1,60 мкг/л17 зразки35% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Podhradský potok, 1993, 60 м від води. Порівняння: процентиль 86 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 14,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л16 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Klobušice pri moste, 1200m VSV od K248, 1995, 970 м від води. Порівняння: процентиль 79 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччина
      Найвища 4,03 мг/лМедіана 1,71 мг/л17 зразки

      Найбільше значення: Nosický, kanál, 230 м від води. Порівняння: процентиль 9 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Баріт (BaSO₄)15 зразків, не більше 315 зерен
    • Маґнетіт (Fe₃O₄)15 зразків, не більше 815 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)14 зразків, не більше 815 зерен
    • Пиріт (FeS₂)14 зразків, не більше 5 зерен
    • Рутіл (TiO₂)14 зразків, не більше 315 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)13 зразків, не більше 815 зерен
    • Анатас (TiO₂)12 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)7 зразків, не більше 815 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)5 зразків, не більше 3 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Ауріпіґмент (As₂S₃)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Халкопиріт (CuFeS₂)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)2 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)15 зразків, не більше 1815 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)15 зразків, не більше 315 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)15 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))13 зразків, не більше 55 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))12 зразків, не більше 55 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)11 зразків, не більше 315 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)11 зразків, не більше 315 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))11 зразків, не більше 315 зерен
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)8 зразків, не більше 5 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)7 зразків, не більше 5 зерен
    • Андалузіт (Al₂SiO₅)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 271 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Види хімічної води поблизу

    • Ца-HCO338×
    • Ца-Мґ-HCO313×
    • Ца-SO41×
    • Мґ-Ца-HCO31×

    Клас якості води за гідрогеохімічною картою

    • trieda A37×
    • trieda E7×
    • trieda B7×
    • trieda D2×

    Метали в підземних водах

    • мідьЦуекстремальний (1%)
      Найвища 19,2 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л52 зразки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 4 925 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л52 зразки37% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,120 мг/лМедіана 0,00500 мг/л52 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л52 зразки62% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л52 зразки98% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л52 зразки98% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л52 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 2,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л52 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 31,0 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л52 зразки15% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 88 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л52 зразки98% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 85 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,40 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л52 зразки77% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 110 м від води. Порівняння: процентиль 83 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л32 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    prameň1225,3 Bq/l13,3 Bq/l
    upravený prameň623,4 Bq/l11,1 Bq/l
    vodný zdroj pre hromadné zásobovanie123,0 Bq/l23,0 Bq/l
    studňa822,1 Bq/l12,6 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • halda1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидвидобутийзакінченийЗ води
    Halda Tunežicehaldastavebný kameň2,2 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Ilavatehliarske surovinyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená830 м
    Ilavatehliarske surovinyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená870 м
    Pruské – Kútyštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – INFINITY TRUST, s.r.o.870 м
    Mojtínstavebný kameňLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie1,5 км
    Prejtaštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – DARJA spol. s r.o.1,6 км
    Tunežicestavebný kameňŤažené ložisko – PK Metrostav, a.s.2,3 км
    Tunežicestavebný kameňŤažené ložisko – PK Metrostav, a.s.2,3 км
    Dulov – Dolné Prúdyštrkopiesky a pieskyŤažené ložisko – AGROFARMA, spol. s r.o. Červený Kameň2,9 км
    Mojtínvápenec ostatnýLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava3,2 км
    Mojtínvápenec ostatnýLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava3,2 км
    Bolešov – Objekt 2 (odhadom – preskúmanosť)štrkopiesky a pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DARJA spol. s r.o.3,2 км
    Mojtín Ivápenec ostatnýLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava3,2 км

    Випадки руди на металогенній карті

    появаТип рудиМеталиВидЗ води
    MojtínHliníkové rudy (bauxity)Алložiskový výskyt2,3 км
    MojtínHliníkové rudy (bauxity)Алložiskový výskyt2,8 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    269 свердловин у смузі 3 км, з них 72 гідрогеологічних і 197 інших; з номером архівного звіту 269.

    Глибина свердловини

    • до 10 м132×
    • 10–30 м118×
    • 30–100 м14×
    • 100–300 м2×
    • nad 300 m1×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Košecaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou10,5 м11749 97Dc18.pdf40 м
    Ilavaširokoprofilový vrt17,5 м34697 97Cd20.pdf70 м
    VM-38/2inžiniersko-geologický10,0 м8536070 м
    VM-38/1inžiniersko-geologický10,0 м8536070 м
    Košecké Veľké Podhradieúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou10,0 м37610 109Ba2.pdf90 м
    VO-37/2inžiniersko-geologický5,0 м85360100 м
    VO-37/4inžiniersko-geologický5,0 м85360110 м
    Košecaštruktúrny vrt s obyčajnou vodou300,0 м84399 109Ba4.pdf120 м
    Ilavaširokoprofilový vrt17,5 м34697 97Cd19.pdf130 м
    Košecaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou–12795 97Dc19.pdf130 м
    VP-37/2inžiniersko-geologický12,0 м85360130 м
    VC-37/2inžiniersko-geologický15,0 м85360130 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Belušské Slatiny – BS-121 °C–58,5 мCa-HCO3-(SO4)nevyužívaný6,4 км
    Belušské Slatiny – BHS-121 °C–226 мCa-Na-HCO3-SO4nevyužívaný6,5 км
    Belušské Slatiny – BHS-220 °C–501 мCa-Na-HCO3-SO4nevyužívaný6,5 км
    Belušské Slatiny – BHS-321 °C0,0 л/с1671 мCa-Na-HCO3-SO4nevyužívaný6,8 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória b2minerálna voda15-225-1515,4 км
    kategória b1minerálna voda15-22< 535,5 км
    kategória a1minerálna voda< 15< 526,0 км
    kategória Belušské Slatinytermálne kúpalisko––18,5 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Zliechov – Košecké Rovné pri Kríži – Košecké Rovné–1980–70 м
    Košecké Podhradie – Za obcou – Veľké Košecké Podhradie350 м²1970–280 м
    Košecké Podhradie – Pri ceste do Kopca – Veľké Košecké Podhradie–1985–290 м
    Zliechov – medzi obcou a Agrostrážovom – Zliechov–1975–400 м
    Pri ceste do Čičmian – Zliechov–1980–860 м
    Kameňolom – Mojtín–1975–1,5 км
    V strede obce – Mojtín–1980–1,6 км
    Pri zhorenej chate – Mojtín1 300 м²1975–1,8 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви13×
    • Blokové polia1×

    ступінь активності

    • Стабілізовани7×
    • Потенціални6×
    • Актівни1×

    Поточний стан

    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova2×
    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0002×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Дубніца над В1 рибальська ділянка · 23 км32Подградски поток32

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг