Водотік

Vadičovský potok – prehrádzka

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
0,1km
край
Жилінський край
Аерофотознімок водотоку Вадічовски поток - преградзка з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Vadičovský potok – prehrádzka

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

Vadičovský potok – prehrádzka, оцінка вікна 35.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 15:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Вадічовски поток - преградзка за 2018 рік
    2018знято 22 трав. 2018
    Аерофотознімок водотоку Вадічовски поток - преградзка за 2021 рік
    2021знято 10 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку Вадічовски поток - преградзка за 2024 рік
    2024знято 31 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Vadičovský potok – prehrádzka

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Geológia a geochémia toku Vadičovský potok – prehrádzka

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 0 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Молоді відкладення100% водопроводу

    молоді неконсолідовані відкладення; Дрібний матеріал легко вмивається в потік під час дощу. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,1Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 371 мг/л, помірно жорстка води (12,5 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Кобальт 10,6 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 77. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Heat underfoot

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 55 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    54Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 71 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš.

    Старі шахтні виробки

    0objektov do 3 km

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0vzoriek so zlatom

    7 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 7Показники в 5%

    Найвищий: мідь 4,90 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 91 (Vadičovský, potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    3vrty do 3 km

    129 rozborov vody v okolí

    З них 3 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    2 zdroje geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km.

    Екологічні тягарі та полігони

    7Ділянки в межах 3 км

    7 skládok

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    1záznam do 5 km

    1 rudný výskyt

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    71plôch do 3 km

    3 aktívnych

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Молоді відкладення100%SR 8,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Молоді відкладення: Mladé nespevnené sedimenty; jemný materiál sa pri zrážkach ľahko dostáva do toku.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérpleistocén – holocéndeluviálne sedimenty vcelku: litofaciálne nerozlíšené svahoviny a sutiny1×

    четвертинний покрив

    • Типова товщина четвертинного покриву3,5m
    • 2 – 5100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • stredný zdvih100%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • bradlové pásmo a pribradlová oblasť100%SR 2,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • varínsky úsek100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 1 з 1 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт Šgúdš, а не з вимірювань на певній воді.

    Головна гідрогеологічна область

    • paleogén a kvartér povodia Kysuce100%SR 2,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,10Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    12,5°dH, помірно жорстка

    сума кальцію і магнію (2,23 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    371Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • кальційЦа75,6 мг/лпроцентиль 65
    • бікарбонатиHCO3248 мг/лпроцентиль 62
    • НатрійНа7,24 мг/лпроцентиль 41
    • калійK2,11 мг/лпроцентиль 33
    • МагнійМґ8,41 мг/лпроцентиль 26
    • сульфатиSO423,4 мг/лпроцентиль 23
    • хлоридиЦл2,51 мг/лпроцентиль 14
    • фторидиF0,0541 мг/лпроцентиль 10

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • амонійNH40,242 мг/лпроцентиль 73
    • фосфатиPO40,146 мг/лпроцентиль 52
    • Chemical oxygen demandХСК1,81 мг/лпроцентиль 15
    • нітратиNO32,87 мг/лпроцентиль 15

    Метали

    • праскаФе0,691 мг/лпроцентиль 95
    • цинкЗн29,3 мкг/лпроцентиль 92
    • марганецьМн28,4 мкг/лпроцентиль 48
    • АлюмінійАл47,1 мкг/лпроцентиль 41

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • КобальтЦо10,6 мг/кгпроцентиль 77
    • нікеельНі30,0 мг/кгпроцентиль 70
    • мідьЦу27,5 мг/кгпроцентиль 64
    • вісмутБі0,252 мг/кгпроцентиль 62
    • МолібденМо0,391 мг/кгпроцентиль 52
    • ВанадійV68,5 мг/кгпроцентиль 51
    • хромЦр72,6 мг/кгпроцентиль 51
    • СеленСе0,250 мг/кгпроцентиль 51
    • жерстьСн2,68 мг/кгпроцентиль 51
    • ртутьГґ0,101 мг/кгпроцентиль 49
    • ВестиПб13,8 мг/кгпроцентиль 39
    • цинкЗн82,9 мг/кгпроцентиль 34
    • миш'якАс5,23 мг/кгпроцентиль 29
    • АнтимонСб0,212 мг/кгпроцентиль 4
    • кадмійЦд0,0522 мг/кгпроцентиль 2

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • НатрійНа0,937 %Процентиль 63
    • кальційЦа2,62 %Процентиль 61
    • АлюмінійАл5,57 %Процентиль 48
    • МагнійМґ0,820 %Процентиль 43
    • праскаФе2,55 %Процентиль 42
    • калійK1,43 %Процентиль 37
    • марганецьМн707 мг/кгпроцентиль 33
    • титанТі3 903 мг/кгпроцентиль 28
    • фосфорP470 мг/кгпроцентиль 6
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • БорB79,2 мг/кгпроцентиль 87
    • літійЛі38,5 мг/кгпроцентиль 85
    • галійҐа17,8 мг/кгпроцентиль 80
    • БерилійБе1,82 мг/кгпроцентиль 74
    • стронційСр137 мг/кгпроцентиль 50
    • рубідійРб86,0 мг/кгпроцентиль 43
    • церійЦе53,9 мг/кгпроцентиль 31
    • барійБа385 мг/кгпроцентиль 30
    • ітрійY21,7 мг/кгпроцентиль 21
    • цирконійЗр286 мг/кгпроцентиль 18

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    54Ngy/год в повітрі

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    низьке

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,43 %Процентиль 77
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,03 ppm69-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,70 ppm65-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 882 Bq/m²66-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • низьке100%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (Šgúdš) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +43нТл

    Діапазон від 43 до 43 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -57mGal

    Залишковий -11,9 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Rock temperature with depth

    35 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 20 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт Šgúdš.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)451–652m н. р. м.
    • Середня висота одиниць541m н. р. м.
    • Середній ухил10,9°
    • Середня температура січня-5,8°C
    • Середня температура липня14,8°C
    • Річні опади950mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Kysucká vrchovina100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Стредне Бескиди100%SR 3,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • horská klíma100%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • pôdy stredne náchylné na acidifikáciu100%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • relatívne čistá pôda100%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Horný Vadičov – nedá sa odhadnúť (140 m od vody)Horný Vadičov – trvalý (330 m od vody)Horný Vadičov – trvalý (750 m od vody)Horný Vadičov – trvalý (1,6 km od vody)Horný Vadičov – nedá sa odhadnúť (1,6 km od vody)Horný Vadičov – trvalý (2,2 km od vody)Horný Vadičov – trvalý (2,7 km od vody)a1 (5,6 km od vody)a1 (6,5 km od vody)Kotrčiná Lúčka – Prostredný Vadičov – keramické íly – vápnité ílovce (4,2 km od vody)HORNY VADICOV – Zosuvy (70 m od vody)HORNY VADICOV – Zosuvy (280 m od vody)– Zosuvy (460 m od vody)– Zosuvy (480 m od vody)– Zosuvy (650 m od vody)– Zosuvy (700 m od vody)HORNY VADICOV – Zosuvy (770 m od vody)– Zosuvy (850 m od vody)– Zosuvy (880 m od vody)– Zosuvy (930 m od vody)HORNY VADICOV – Zosuvy (970 m od vody)– Zosuvy (980 m od vody)– Zosuvy (1,1 km od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)– Zosuvy (1,3 km od vody)– Zosuvy (1,3 km od vody)– Zosuvy (1,4 km od vody)– Zosuvy (1,4 km od vody)– Zosuvy (1,4 km od vody)HORNY VADICOV – Zosuvy (1,4 km od vody)– Zosuvy (1,4 km od vody)– Zosuvy (1,4 km od vody)– Zosuvy (1,5 km od vody)HORNY VADICOV – Zosuvy (1,5 km od vody)– Zosuvy (1,5 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (1,9 km od vody)– Zosuvy (1,9 km od vody)– Zosuvy (2,0 km od vody)– Zosuvy (2,0 km od vody)– Zosuvy (2,0 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,2 km od vody)– Zosuvy (2,2 km od vody)– Zosuvy (2,2 km od vody)– Zosuvy (2,2 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,4 km od vody)– Zosuvy (2,4 km od vody)– Zosuvy (2,4 km od vody)– Zosuvy (2,5 km od vody)POVINNA – Zosuvy (2,6 km od vody)– Zosuvy (2,6 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)Povina – Zosuvy (2,8 km od vody)POVINNA – Svahové prúdy (2,9 km od vody)– Zosuvy (2,9 km od vody)– Zosuvy (2,9 km od vody)– Zosuvy (2,9 km od vody)POVINNA – Zosuvy (3,0 km od vody)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • мідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 4,90 мкг/лМедіана 3,60 мкг/л2 vzorky

      Найбільше значення: Vadičovský, potok, 1997, 710 м від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,15 мкг/л2 vzorky

      Найбільше значення: Vadičovský, potok, 1997, 710 м від води. Порівняння: процентиль 78 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдТрохи піднесений
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л2 vzorky

      Найбільше значення: Vadičovský, potok, 780 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсbežná hodnota
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л2 vzorky50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Vadičovský, potok, 1997, 780 м від води. Порівняння: процентиль 53 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСенижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Vadičovský, potok, 1997, 780 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбнижче половини Словаччина
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Vadičovský, potok, 1997, 780 м від води. Порівняння: процентиль 43 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л2 vzorky100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Vadičovský, potok, 1997, 780 м від води. Порівняння: процентиль 37 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Barit (BaSO₄)9 зразків, не більше 315 зерен
    • Limonit (FeO(OH)·nH₂O)9 зразків, не більше 815 зерен
    • Pyrit (FeS₂)9 зразків, не більше 815 зерен
    • Rutil (TiO₂)9 зразків, не більше 315 зерен
    • Magnetit (Fe₃O₄)7 зразків, не більше 55 зерен
    • Anatas (TiO₂)6 зразків, не більше 55 зерен
    • Ilmenit (FeTiO₃)2 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Granáty ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)9 зразків, не більше 815 зерен
    • Pyroxény ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)9 зразків, не більше 55 зерен
    • Zirkón (ZrSiO₄)9 зразків, не більше 315 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)7 зразків, не більше 55 зерен
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)5 зразків, не більше 5 зерен
    • Sillimanit (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Staurolit (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 16,0 мкг/лМедіана 0,750 мкг/л10 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 4 500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л10 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л10 зразки80% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 9,80 мкг/лМедіана 0,750 мкг/л10 зразки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 310 м від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л10 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 1,70 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л10 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 29,0 мкг/лМедіана 7,00 мкг/л10 зразки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 86 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л10 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 81 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрbežná hodnota
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л10 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 66 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФеbežná hodnota
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччина
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 40 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлнижче половини Словаччина
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 30 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    vodný zdroj pre hromadné zásobovanie111,3 Bq/l11,3 Bq/l
    prameň116,1 Bq/l16,1 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    3 vrty v pásme 3 km, z toho 0 гідрогеологічний і 3 інший; з номером архівного звіту 3.

    Глибина свердловини

    • до 10 м3×
    • 10–30 м0×
    • 30–100 м0×
    • 100–300 м0×
    • nad 300 m0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    RA-14inžiniersko-geologický6,0 м86297930 м
    RA-13inžiniersko-geologický5,0 м862971,5 км
    RA-12inžiniersko-geologický6,0 м862972,3 км

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 525,6 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Horný Vadičov700 м²––140 м
    Horný Vadičov300 м²––330 м
    Horný Vadičov250 м²––750 м
    Horný Vadičov300 м²––1,6 км
    Horný Vadičov450 м²––1,6 км
    Horný Vadičov120 м²––2,2 км
    Horný Vadičov320 м²––2,7 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви70×
    • Svahové prúdy1×

    ступінь активності

    • Потенціални48×
    • Стабілізовани20×
    • Актівни3×

    Поточний стан

    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova19×
    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0009×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти Шгудша не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Кисуцке Нове Место1 рибальська ділянка · 0,1 км33Vadičovský potok – prehrádzka33

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг