Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 15:00–17:00 ВН Турчек – прітоки, оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 04:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води. Водосховище Це водосховище, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи ухилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів). Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 7 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Вулканічні гірські породи50 % čiary vody 50 % mladé sedimenty Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 155 mg/l, mäkká voda (4,3 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 148 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 46nGy/h dávkový príkon 17. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 75objektov do 3 km ťažené: Au Najbližšie: Halda (halda), 720 m od vody. 0vzoriek so zlatom 7 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 з 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Stroncium 2 380 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (TURIEC). 40vrtov do 3 km 315 rozborov vody v okolí Z toho 40 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 47°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Kremnica – KŠ-1, výdatnosť 23,2 l/s, 6,0 km od vody. 7lokalít do 3 km 7 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 14záznamov do 5 km 1 ložisko, 13 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 23plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Вулканічні гірські породи: Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 3 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,92typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 4,3°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,78 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 155mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 46nGy/h vo vzduchu rozsah 30 až 71 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: TURIEC, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TURIEC, 70 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 41. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 70 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,3 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,9 km od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 35. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 40 vrtov v pásme 3 km, z toho 22 hydrogeologických a 18 ostatných; s číslom archívnej správy 40. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці ВН Турчек
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Профіль висот: водосховище
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці ВН Турчек
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku VN Turček
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів neovulkanity mladší miocén formácia Vlčieho vrchu, komplex šibeničného vrchu 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
1,95 мг/л30. percentil6,76 мг/л19. percentil3,65 мг/л17. percentil90,7 мг/л16. percentil2,63 мг/л15. percentil0,0539 мг/л10. percentil20,0 мг/л10. percentil13,4 мг/л5. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0595 мг/л31. percentil0,0599 мг/л30. percentil3,84 мг/л25. percentil1,70 мг/л13. percentilМетали
49,7 μg/l43. percentil5,10 μg/l38. percentil0,0576 мг/л27. percentil6,49 μg/l12. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
148 мг/кг95. percentil14,8 мг/кг94. percentil23,5 мг/кг79. percentil1,01 мг/кг71. percentil0,166 мг/кг69. percentil0,316 мг/кг65. percentil26,2 мг/кг60. percentil77,4 мг/кг58. percentil105 мг/кг58. percentil0,229 мг/кг55. percentil0,171 мг/кг47. percentil5,26 мг/кг30. percentil2,05 мг/кг23. percentil14,4 мг/кг11. percentil0,145 мг/кг8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,80 %95. percentil2,56 %93. percentil7,23 %90. percentil1 317 мг/кг84. percentil5 431 мг/кг78. percentil4,12 %75. percentil1 057 мг/кг73. percentil0,875 %52. percentil0,895 %4. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
227 мг/кг92. percentil500 мг/кг70. percentil15,5 мг/кг64. percentil0,977 мг/кг26. percentil22,4 мг/кг23. percentil230 мг/кг10. percentil44,1 мг/кг9. percentil20,5 мг/кг6. percentil59,3 мг/кг5. percentil21,7 мг/кг3. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,59 ppm50. percentil6,98 ppm34. percentil1,01 %6. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан vrt s prelivom 2 59,1 Bq/l 46,7 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 20,5 Bq/l 20,5 Bq/l джерело 3 41,8 Bq/l 13,1 Bq/l upravený prameň 1 34,7 Bq/l 34,7 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 0,850 Bq/l 0,850 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Галда halda Ау 720 м Штуолня štôlňa Ау 720 м Галда halda Ау 770 м Галда halda Ау 810 м Штуолня štôlňa Ау 820 м Галда halda Ау 830 м Галда halda Ау 1,2 км Штуолня štôlňa Ау 1,2 км Галда halda Ау 1,2 км Штуолня štôlňa Ау 1,3 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Лом Склене stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Vojenské lesy a majetky SR, štátny podnik Pliešovce 3,8 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Кремніцке Бане Polymetalické rudy Пб, Зн mineralogický výskyt 3,6 км Тайов – Банічки Arzénové rudy Ас mineralogický výskyt 4,3 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Турчек vrt pre vodné dielo 150,0 м 62252 110Db6.pdf40 м Турчек vrt pre vodné dielo 150,0 м 62252 110Db5.pdf40 м Турчек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 78,0 м 67771 110Db17.pdf50 м LX-4 mapovací 221,7 м 4924160 м Турчек vrt pre vodné dielo 91,0 м 62252 110Db10.pdf80 м Турчек vrt pre vodné dielo 100,0 м 62252 110Db8.pdf110 м Турчек vrt pre vodné dielo 85,0 м 62252 110Db7.pdf140 м Турчек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 146,0 м 67771 110Db12.pdf160 м Турчек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 182,0 м 67771 110Db16.pdf310 м Турчек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 132,0 м 67771 110Db14.pdf480 м Турчек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 120,0 м 67771 110Db11.pdf520 м Турчек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 93,0 м 67771 110Db15.pdf630 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Кремніца – KŠ-1 47 °C 23,2 л/с 531 м Ца-Мґ-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,0 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 2 3,8 км KŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 6,2 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 8,0 км kategória Kremnica termálne kúpalisko – – 1 8,5 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Горни Турчек 80 м² – – 870 м Горни Турчек – – – 950 м Горни Турчек 240 м² – – 1,3 км Горни Турчек – – – 1,5 км Долни Турчек 50 м² – – 2,2 км Долни Турчек – Чремошне 40 м² – – 2,4 км Кордіки 3 000 м² 1965 – 2,5 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельовіКозі поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіБлатніцки поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіДолінка (Заводіе)
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіТепліца
2 рибальські ділянки
Лососеві – форельо⳥адерски поток
1 рибальська ділянкаРибнік Конштантін
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
24з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СтронціумСрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2 380 μg/lmedián 2 380 μg/l1 vzorka
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,150 μg/l4 vzorky75 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
БаріумБаnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 33,0 μg/lmedián 16,0 μg/l3 vzorky
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
МідьЦуnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 36,6 мг/лmedián 36,6 мг/л3 vzorky
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 22,0 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,180 мг/лmedián 0,00500 мг/л24 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,40 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,750 μg/l24 vzoriek
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,10 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
СеленСеmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнbežná hodnota
najvyššie 42,0 μg/lmedián 16,5 μg/l24 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л19 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l24 vzoriek88 % pod medzou stanovenia