Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки 06:00–08:00 Блатніцки поток, оцінка вікна 46. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 09:05. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 17 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek75 % čiary vody 25 % vápence a dolomity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 376 mg/l, tvrdá voda (14,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,471 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 84. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 30°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 62 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 69 °C (prírastok 39 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 41nGy/h dávkový príkon 8. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Stroncium 1 880 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Valčiansky potok). 103vrtov do 3 km 624 rozborov vody v okolí Z toho 103 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 54°C na ústí vrtu 18 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Turčianske Teplice – Háj – TTŠ-1, 10,0 km od vody. 31lokalít do 3 km 31 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 23záznamov do 5 km 23 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 40plôch do 3 km 3 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 7 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,04typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 14,1°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,52 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 376mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 41nGy/h vo vzduchu rozsah 36 až 49 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 30 / 69 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 39 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 62 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Valčiansky potok, 1993, 900 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatnický potok, 2009, 60 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatnícky potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatnícky potok, 40 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatnícky potok, 1993, 30 m od vody. Porovnanie: 74. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Valčiansky potok, 1993, 900 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 90 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatnícky potok, 1993, 40 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 90 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 90 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Zápotočie, 2009, 980 m od vody. Porovnanie: 44. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 280 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 280 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 280 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 90 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 280 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1991, 280 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,1 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 103 vrtov v pásme 3 km, z toho 32 hydrogeologických a 71 ostatných; s číslom archívnej správy 103. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Блатніцки поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Блатніца 15 см 3,7 °C Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Блатніцки поток
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Blatnický potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× trias stredný – mladší trias wettersteinské dolomity: svetlosivé vrstevnaté dolomity, lagunárne vrstvovité dolomity, rohovcové dolomity 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,193 мг/л79. percentil23,0 мг/л73. percentil238 мг/л59. percentil63,0 мг/л50. percentil33,4 мг/л40. percentil4,26 мг/л29. percentil0,746 мг/л6. percentil1,78 мг/л4. percentilŽiviny a organické znečistenie
9,40 мг/л71. percentil0,133 мг/л56. percentil2,07 мг/л21. percentil0,0360 мг/л20. percentilМетали
8,78 μg/l60. percentil30,5 μg/l29. percentil0,0339 мг/л12. percentil4,98 μg/l8. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,471 мг/кг84. percentil0,176 мг/кг48. percentil0,483 мг/кг34. percentil0,0687 мг/кг28. percentil12,1 мг/кг27. percentil0,135 мг/кг17. percentil15,4 мг/кг12. percentil0,171 мг/кг11. percentil12,9 мг/кг8. percentil1,43 мг/кг5. percentil3,11 мг/кг5. percentil28,5 мг/кг4. percentil46,9 мг/кг4. percentil3,40 мг/кг3. percentil25,9 мг/кг2. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
16,1 %98. percentil7,09 %98. percentil545 мг/кг12. percentil274 мг/кг3. percentil0,962 %2. percentil1 572 мг/кг2. percentil1,91 %2. percentil0,515 %2. percentil0,236 %2. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
132 мг/кг45. percentil22,6 мг/кг3. percentil110 мг/кг3. percentil12,7 мг/кг3. percentil0,259 мг/кг3. percentil22,4 мг/кг2. percentil3,88 мг/кг2. percentil35,8 мг/кг2. percentil7,28 мг/кг2. percentil137 мг/кг2. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,56 ppm47. percentil5,67 ppm7. percentil0,927 %5. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 7,89 Bq/l 4,41 Bq/l джерело 3 8,73 Bq/l 2,82 Bq/l upravený prameň 4 20,6 Bq/l 10,6 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 13,9 Bq/l 13,9 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Требостово – Банске Пиріт pyrit mineralogický výskyt 4,8 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody HV-36/1 hydrogeologický – 1820570 м Даньова úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,0 м 18205 110Bb13.pdf110 м Прібовце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 24,0 м 37113 110Bb6.pdf110 м HV-40 hydrogeologický 5,0 м 18205110 м Блатніца úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 м 18205 110Bb19.pdf130 м HV-37 hydrogeologický 8,0 м 18205130 м Блатніца úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,1 м 18205 110Bb18.pdf150 м HV-36 hydrogeologický 8,1 м 18205150 м Прібовце negatívny vrt 14,8 м 8652 110Bb1.pdf160 м Даньова úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,2 м 30957 110Bb5.pdf170 м Даньова úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 м 18205 110Bb12.pdf220 м HV-39 hydrogeologický 6,0 м 18205220 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Мошовце – MZ-2 19 °C 8,0 л/с 50 м Ца-Мґ-HCO3 využívaný 4,2 км Мошовце – MZ-1 21 °C 5,0 л/с 40,5 м Ца-Мґ-HCO3 nevyužívaný 4,2 км Мартін – ZGT-3 – – 2461 м – nevyužívaný 5,3 км Турчянске Теплиці – TTK-1 27 °C 3,5 л/с 56 м Ца-Мґ-HCO3-SO4 využívaný 8,5 км Турчянске Теплиці – TJ-4 26 °C – 108 м Ца-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,6 км Турчянске Теплиці – TJ-3 47 °C 0,2 л/с 62 м Ца-SO4-HCO3 využívaný 8,7 км Турчянске Теплиці 47 °C – 1,2 м Ца-SO4-HCO3 využívaný 8,7 км Турчянске Теплиці – TJ-20 45 °C 5,0 л/с 97 м Ца-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,7 км Турчянске Теплиці – B-2 45 °C 0,2 л/с 34 м Ца-SO4-HCO3 využívaný 8,8 км Турчянске Теплиці – TTM-2 42 °C 21,7 л/с 30 м Ца-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,8 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 2 2,8 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 2 3,9 км kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 2 4,0 км kategória Mošovce termálne kúpalisko – – 1 4,1 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 3 4,6 км kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 8 5,6 км TTŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 8,3 км kategória Turčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 8,6 км kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 2 8,8 км kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 1 9,4 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody východne od obce, píla – Rakovo 30 м² – – 30 м východne od obce, ACHP – Rakovo 80 м² – – 80 м JZ obce – Blatnica 150 м² – – 80 м Rakovo k.ú. – Rakovo – – – 100 м JZ obce – Blatnica 120 м² – – 190 м v obci, rašel. – Ďanová 240 м² 1989 – 240 м severne, za ihriskom – Benice – – – 300 м južne od ihriska – Ďanová 200 м² – – 370 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельо⳥адерски поток
1 рибальська ділянкаРибнік Дянова
1 рибальська ділянка
Лососевий – харіусовий, Лососевий – форелевийТурєць
4 рибальські ділянки
Лососеві – форельовіДолінка (Заводіе)
1 рибальська ділянкаШтрковіско Язерніца
1 рибальська ділянкаРамено Тепліца
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
39з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СтронціумСрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1 880 μg/lmedián 290 μg/l3 vzorky
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,51 μg/lmedián 2,50 μg/l8 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 1,00 μg/l8 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,150 μg/l8 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
ХромЦрbežná hodnota
najvyššie 1,90 μg/lmedián 1,00 μg/l8 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 40,0 μg/lmedián 20,5 μg/l8 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 9,58 мг/лmedián 2,08 мг/л8 vzoriek
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,100 μg/l44 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,230 мг/лmedián 0,00500 мг/л44 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,250 μg/l44 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,150 μg/l44 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,80 μg/lmedián 0,250 μg/l44 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,50 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 52,0 μg/lmedián 1,00 μg/l44 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,40 μg/lmedián 0,800 μg/l44 vzoriek
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 333 μg/lmedián 13,0 μg/l44 vzoriek27 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia