Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne de 2 parcours de pêche 15:00–17:00 VN Turček – prítoky, score de la fenêtre 34. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 04:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Hauteur du terrain le long du parcours de pêche et niveau d'eau approximatif. Réservoir C'est un réservoir, le cours d'eau n'est donc pas évalué ici : l'eau n'a ni courant, ni chute, ni pente. Le graphique montre la hauteur du terrain le long du parcours de pêche. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La hauteur est approximative (erreur de quelques mètres). Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2018 à 2024 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 2 parcours de pêche disposant de mesures ont à proximité une eau souterraine dépassant le seuil pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 7 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Roches volcaniques50 % čiary vody 50 % mladé sedimenty Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 155 mg/l, mäkká voda (4,3 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 148 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 46nGy/h dávkový príkon 17. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 75objektov do 3 km ťažené: Au Najbližšie: Halda (halda), 720 m od vody. 0vzoriek so zlatom 7 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Stroncium 2 380 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (TURIEC). 40vrtov do 3 km 315 rozborov vody v okolí Z toho 40 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 47°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Kremnica – KŠ-1, výdatnosť 23,2 l/s, 6,0 km od vody. 7lokalít do 3 km 7 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 14záznamov do 5 km 1 ložisko, 13 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 23plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Roches volcaniques: Silikátové horniny; voda býva mäkká až stredne mineralizovaná. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 3 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,92typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 4,3°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,78 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 155mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 46nGy/h vo vzduchu rozsah 30 až 71 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: TURIEC, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: TURIEC, 70 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 41. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Turček, 2009, 910 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 70 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,5 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,3 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,9 km od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 35. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 40 vrtov v pásme 3 km, z toho 22 hydrogeologických a 18 ostatných; s číslom archívnej správy 40. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau VN Turček
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil d'élévation : réservoir
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau VN Turček
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Turček
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points neovulkanity mladší miocén formácia Vlčieho vrchu, komplex šibeničného vrchu 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty: prevažne hlinito-kamenité (podradne piesčito-kamenité) svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
1,95 mg/l30. percentil6,76 mg/l19. percentil3,65 mg/l17. percentil90,7 mg/l16. percentil2,63 mg/l15. percentil0,0539 mg/l10. percentil20,0 mg/l10. percentil13,4 mg/l5. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0595 mg/l31. percentil0,0599 mg/l30. percentil3,84 mg/l25. percentil1,70 mg/l13. percentilMétaux
49,7 μg/l43. percentil5,10 μg/l38. percentil0,0576 mg/l27. percentil6,49 μg/l12. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
148 mg/kg95. percentil14,8 mg/kg94. percentil23,5 mg/kg79. percentil1,01 mg/kg71. percentil0,166 mg/kg69. percentil0,316 mg/kg65. percentil26,2 mg/kg60. percentil77,4 mg/kg58. percentil105 mg/kg58. percentil0,229 mg/kg55. percentil0,171 mg/kg47. percentil5,26 mg/kg30. percentil2,05 mg/kg23. percentil14,4 mg/kg11. percentil0,145 mg/kg8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,80 %95. percentil2,56 %93. percentil7,23 %90. percentil1 317 mg/kg84. percentil5 431 mg/kg78. percentil4,12 %75. percentil1 057 mg/kg73. percentil0,875 %52. percentil0,895 %4. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
227 mg/kg92. percentil500 mg/kg70. percentil15,5 mg/kg64. percentil0,977 mg/kg26. percentil22,4 mg/kg23. percentil230 mg/kg10. percentil44,1 mg/kg9. percentil20,5 mg/kg6. percentil59,3 mg/kg5. percentil21,7 mg/kg3. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,59 ppm50. percentil6,98 ppm34. percentil1,01 %6. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián vrt s prelivom 2 59,1 Bq/l 46,7 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 20,5 Bq/l 20,5 Bq/l source 3 41,8 Bq/l 13,1 Bq/l upravený prameň 1 34,7 Bq/l 34,7 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 0,850 Bq/l 0,850 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody Halda halda Au 720 m Štôlňa štôlňa Au 720 m Halda halda Au 770 m Halda halda Au 810 m Štôlňa štôlňa Au 820 m Halda halda Au 830 m Halda halda Au 1,2 km Štôlňa štôlňa Au 1,2 km Halda halda Au 1,2 km Štôlňa štôlňa Au 1,3 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Lom Sklené stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Vojenské lesy a majetky SR, štátny podnik Pliešovce 3,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Kremnické Bane Polymetalické rudy Pb, Zn mineralogický výskyt 3,6 km Tajov – Baničky Arzénové rudy As mineralogický výskyt 4,3 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Turček vrt pre vodné dielo 150,0 m 62252 110Db6.pdf40 m Turček vrt pre vodné dielo 150,0 m 62252 110Db5.pdf40 m Turček úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 78,0 m 67771 110Db17.pdf50 m LX-4 mapovací 221,7 m 4924160 m Turček vrt pre vodné dielo 91,0 m 62252 110Db10.pdf80 m Turček vrt pre vodné dielo 100,0 m 62252 110Db8.pdf110 m Turček vrt pre vodné dielo 85,0 m 62252 110Db7.pdf140 m Turček úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 146,0 m 67771 110Db12.pdf160 m Turček úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 182,0 m 67771 110Db16.pdf310 m Turček úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 132,0 m 67771 110Db14.pdf480 m Turček úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 120,0 m 67771 110Db11.pdf520 m Turček úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 93,0 m 67771 110Db15.pdf630 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Kremnica – KŠ-1 47 °C 23,2 l/s 531 m Ca-Mg-SO4-HCO3 nevyužívaný 6,0 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 2 3,8 km KŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 31 – 50 1 6,2 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 8,0 km kategória Kremnica termálne kúpalisko – – 1 8,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Horný Turček 80 m² – – 870 m Horný Turček – – – 950 m Horný Turček 240 m² – – 1,3 km Horný Turček – – – 1,5 km Dolný Turček 50 m² – – 2,2 km Dolný Turček – Čremošné 40 m² – – 2,4 km Kordíky 3 000 m² 1965 – 2,5 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Salmonidés – zone à truiteKozí potok
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteBlatnický potok
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteDolinka (Závodie)
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteTeplica
2 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteGaderský potok
1 parcours de pêcheRybník Konštantín
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
24de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
StronciumSrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2 380 μg/lmedián 2 380 μg/l1 vzorka
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,150 μg/l4 vzorky75 % pod medzou stanovenia
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 33,0 μg/lmedián 16,0 μg/l3 vzorky
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ChromeCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
CuivreCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 36,6 mg/lmedián 36,6 mg/l3 vzorky
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 22,0 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,180 mg/lmedián 0,00500 mg/l24 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,40 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,750 μg/l24 vzoriek
ChromeCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,10 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
SéléniumSemierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ZincZnbežná hodnota
najvyššie 42,0 μg/lmedián 16,5 μg/l24 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l19 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l24 vzoriek88 % pod medzou stanovenia