Водотік

Вичома

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
10,1km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Вичома з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Вичома

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

Vyčoma č. 1, оцінка вікна 36.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 19:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Помірний схил Течія відчутна, мілини та плеса чергуються. Перехід між рівнинним та передгірним водотоком.

    1601701801902002100 км5 км10 км
    Висотний профіль водотоку: від 200 до 169 м н. р. м. на 10,1 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    201 м н. р. м.
    Найнижча точка
    168 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    33 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    3,3 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,30

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Вичома за 2017 рік
    2017знято 17 серп. 2017
    Аерофотознімок водотоку Вичома за 2020 рік
    2020знято 1 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Вичома за 2023 рік
    2023знято 2 черв. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Вичома

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 3 або більше показників1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    • Vyčoma č. 1Вичома · невиконана норма у 2 з 4 років3 показники

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ

    012345Долина Угровска, вище кар’єру, ркм 16,3: без невиконаної норми (2025)Горарень Сліаче, ркм 15,3: 5 показників (2023)Клатова Нова Вес, ркм 5,1: 3 показники (2025)ркм 16 (верхня течія)ркм 5 (у напрямку гирла)
    Показати станції в таблиці (3)
    • Долина Угровска, вище кар’єруркм 16,3жодної невиконаної норми
    • Горарень Сліачеркм 15,35 показників
    • Клатова Нова Весркм 5,13 показники
    • норма не виконана
    • жодної невиконаної норми
    • пункту немає в щорічнику

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Вичома

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 10 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій100% водопроводу

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,8Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 463 мг/л, жорстка води (15,5 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Ртуть 0,525 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 90. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    52Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 62 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    1об'єкт у радіусі 3 км

    Найближчий: Halda Krnča (псувати купу), 2,4 км від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    11 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 8Показники в 5%

    Найвищий: Барій 115 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 93 (bez mena).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    426свердловин у радіусі 3 км

    330 аналізів води поблизу

    З них 424 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    55°C на гирлі свердловини

    8 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Topoľčany – Tovarníky – FGTz-1, 5,4 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    12Ділянки в межах 3 км

    2 екологічні навантаження, 10 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Bošany – skládka koželužní I, 1,2 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    18записів у радіусі 5 км

    10 родовищ, 8 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    2площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав3×
    четвернийплейстоценрічкові відкладення: переважно піски до гравійних пісків донних скупчень у заплавах і низьких терасах1×

    Четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав67%SR 68 %
    • пролювіальні відкладення33%SR 1,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву3,5m
    • 2 – 5100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • дуже маленьке піднесення100%SR 6,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • основні гори67%SR 11 %
    • інтрамонтані басейни33%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Трібеч67%SR 1,1 %
    • Дунай33%SR 23 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон низовинних родовищ100%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 4 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій67%SR 52 %
    • Глини33%SR 3,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)67%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Глини; Морске)33%SR 0,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • кристалічний і мезозойський південний і центральний район Трибча75%SR 0,0 %
    • Неоген з Нітрійських пагорбів25%SR 3,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Басейн100%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,82Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    15,5°dH, жорстка

    Сума кальцію і магнію (2,76 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    463Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • МагнійМґ21,0 мг/лпроцентиль 69
    • БікарбонатиHCO3266 мг/лпроцентиль 67
    • КальційЦа76,0 мг/лпроцентиль 65
    • НатрійНа12,0 мг/лпроцентиль 62
    • ХлоридиЦл14,6 мг/лпроцентиль 61
    • КалійK3,69 мг/лпроцентиль 61
    • СульфатиSO443,7 мг/лпроцентиль 54
    • ФторидиF0,0871 мг/лпроцентиль 34

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH40,181 мг/лпроцентиль 66
    • НітратиNO38,36 мг/лпроцентиль 65
    • ФосфатиPO40,233 мг/лпроцентиль 63
    • Хімічне споживання киснюChSK2,79 мг/лпроцентиль 40

    Метали

    • ПраскаФе0,131 мг/лпроцентиль 60
    • МарганецьМн23,9 мкг/лпроцентиль 44
    • АлюмінійАл37,5 мкг/лпроцентиль 35
    • ЦинкЗн1,46 мкг/лпроцентиль 7

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • РтутьГґ0,525 мг/кгпроцентиль 90
    • Миш'якАс13,7 мг/кгпроцентиль 84
    • ВісмутБі0,358 мг/кгпроцентиль 81
    • МідьЦу32,3 мг/кгпроцентиль 76
    • ЦинкЗн109 мг/кгпроцентиль 61
    • ЖерстьСн2,84 мг/кгпроцентиль 57
    • АнтимонСб0,654 мг/кгпроцентиль 51
    • ХромЦр72,3 мг/кгпроцентиль 50
    • ВанадійV68,1 мг/кгпроцентиль 50
    • ВестиПб15,5 мг/кгпроцентиль 49
    • НікеельНі24,2 мг/кгпроцентиль 48
    • КобальтЦо8,16 мг/кгпроцентиль 45
    • МолібденМо0,278 мг/кгпроцентиль 29
    • СеленСе0,165 мг/кгпроцентиль 28
    • КадмійЦд0,0872 мг/кгпроцентиль 21

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • КалійK1,75 %Процентиль 82
    • ФосфорP1 036 мг/кгпроцентиль 71
    • ТитанТі4 820 мг/кгпроцентиль 63
    • МагнійМґ1,03 %Процентиль 62
    • АлюмінійАл5,97 %Процентиль 61
    • КальційЦа2,13 %Процентиль 52
    • ПраскаФе2,66 %Процентиль 48
    • НатрійНа0,821 %Процентиль 40
    • МарганецьМн717 мг/кгпроцентиль 34
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • БерилійБе2,48 мг/кгпроцентиль 95
    • ГалійҐа20,6 мг/кгпроцентиль 92
    • БарійБа613 мг/кгпроцентиль 87
    • РубідійРб98,2 мг/кгпроцентиль 73
    • ЦерійЦе64,5 мг/кгпроцентиль 67
    • ІтрійY30,0 мг/кгпроцентиль 63
    • СтронційСр149 мг/кгпроцентиль 61
    • ЦирконійЗр428 мг/кгпроцентиль 59
    • БорB61,5 мг/кгпроцентиль 53
    • ЛітійЛі29,9 мг/кгпроцентиль 53

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    52Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 50 до 57 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,70 ppm65-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,74 ppm62-й процентиль
    • Калій (K)K1,33 %Процентиль 60

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 431 Бк/м²46-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє75%SR 64 %
    • низьке25%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -2нТл

    Діапазон від -11 до 16 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -12mGal

    Залишковий +8,0 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік –.

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Басейн100%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)148–352m н. р. м.
    • Середня висота одиниць206m н. р. м.
    • Середній ухил2,9°
    • Середня температура січня-2,8°C
    • Середня температура липня19,0°C
    • Річні опади675mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Дунайські пагорби100%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Дунайська низовина100%SR 18 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • нижній клімат100%SR 38 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення100%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт100%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Halda Krnča – 5 – псувати купу (2,4 км від води)Bošany – skládka koželužní I – SK1000400P (1,2 км від води)Bošany – skládka koželužní II – SK1000400P (1,4 км від води)Baštín – не можна оцінити (100 м від води)Klátová Nová Ves – Klátova Nová Ves – жоден (310 м від води)Baštín – не можна оцінити (320 м від води)Bošany – Veľké Bošany – не можна оцінити (490 м від води)Krušovce – жоден (1,5 км від води)Krnča – не можна оцінити (2,1 км від води)Rajčany – Malé Bošany – не можна оцінити (2,4 км від води)Topoľčany – жоден (2,5 км від води)Dolné Chlebany – постійний (2,5 км від води)Bošany – Nedanovce – час від часу (3,0 км від води)Brodzany – HGT-9 – непросторовий (4,7 км від води)Topoľčany – Tovarníky – FGTz-1 – непросторовий (5,4 км від води)Malé Bielice – MB-4 – непросторовий (6,8 км від води)Malé Bielice – MB-3 – непросторовий (6,8 км від води)Veľké Bielice – VB-3 – непросторовий (7,6 км від води)Veľké Bielice – VB-2 – непросторовий (7,6 км від води)Partizánske – FGTz-2 – непросторовий (7,8 км від води)Partizánske – HGTP-1 – непросторовий (8,0 км від води)FGT-1 – k1 (4,7 км від води)a1 (2,7 км від води)c1 (5,2 км від води)a1 (5,5 км від води)c1 (5,7 км від води)a1 (5,9 км від води)d2 (6,1 км від води)a1 (6,2 км від води)c2 (6,5 км від води)c1 (6,6 км від води)a1 (6,7 км від води)a1 (6,8 км від води)d2 (6,9 км від води)c1 (7,1 км від води)a1 (7,2 км від води)a1 (8,4 км від води)a1 (8,5 км від води)a1 (8,7 км від води)Malé Bielice (6,9 км від води)Krnča – будівництво (2,6 км від води)Krnča – будівництво (2,6 км від води)Klížske Hradište – декоративний камінь (3,2 км від води)Krnča – будівництво (2,5 км від води)Krnča – будівництво (2,6 км від води)Klížske Hradište – декоративний камінь (3,2 км від води)Solčany – керамічні глини (3,6 км від води)Solčany – керамічні глини (3,6 км від води)Krnča – будівництво (2,6 км від води)Klížske Hradište – будівництво (3,0 км від води)Klátová Nová Ves – цегляна сировина (450 м від води)Turčianky – будівництво – доломітизований вапняк (2,8 км від води)Ješkova Ves – цегляна сировина (2,8 км від води)Solčany – Hôrka – будівництво – кварцит (3,1 км від води)Veľký Klíž – будівництво – кварцит, kremitý piesk (3,9 км від води)Veľký Klíž – цегляна сировина (4,2 км від води)Klížske Hradište – Fe руди – лимонник (4,5 км від води)Solčany – Háj – будівництво – кварцит (4,5 км від води)– Зсуви (2,7 км від води)JESKOVA VES – Зсуви (2,8 км від води)Klátova Nová Ves – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (70 м від води)Klátova Nová Ves – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (70 м від води)Janova Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (260 м від води)Janova Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (360 м від води)Sádok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (400 м від води)Sádok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (410 м від води)Jánova Ves – моніторинг свердловини (440 м від води)Jánova ves – моніторинг свердловини (440 м від води)Jánova Ves – моніторинг свердловини (440 м від води)Janova Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (500 м від води)Janova Ves – моніторинг свердловини (510 м від води)Jánova Ves – моніторинг свердловини (510 м від води)Klátová Nová Ves – моніторинг свердловини (510 м від води)Jánova Ves – моніторинг свердловини (510 м від води)Jánova Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (630 м від води)Janova Ves – моніторинг свердловини (630 м від води)Klátova Nová Ves – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (660 м від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (680 м від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (680 м від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (690 м від води)Práznovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (750 м від води)Práznovce – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (800 м від води)Bošany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,0 км від води)Bošany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Turčianky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Turčianky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Krušovce – Шму спостереження (1,6 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Bošany – Шму спостереження (1,8 км від води)Topoľčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Jánova Ves – Cibajky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)Nedanovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)Nedanovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • БарійБаПідвищений (10 %)
      Найвища 115 мкг/лМедіана 98,5 мкг/л4 зразки

      Найбільше значення: bez mena2009, 90 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдПідвищений (10 %)
      Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л4 зразки75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bebrava, 920 м від води. Порівняння: процентиль 93 усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л4 зразки

      Найбільше значення: Bebrava2009, 920 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bebrava2009, 920 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bebrava2009, 920 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bebrava2009, 920 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bebrava2009, 920 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦунижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Bebrava2009, 920 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 19,3 мг/лМедіана 18,1 мг/л4 зразки

      Найбільше значення: Bebrava2009, 920 м від води. Порівняння: процентиль 76 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Ілменіт (FeTiO₃)11 зразків, не більше 4115 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)11 зразків, не більше 555 зерен
    • Рутіл (TiO₂)11 зразків, не більше 555 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)10 зразків, не більше 4115 зерен
    • Барит (BaSO₄)7 зразків, не більше 55 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)5 зразків, не більше 5 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)5 зразків, не більше 55 зерен
    • Анатас (TiO₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Пірит (FeS₂)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Галена (PbS)1 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))11 зразків, не більше 1815 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)11 зразків, не більше 315 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)11 зразків, не більше 315 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)11 зразків, не більше 169 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)11 зразків, не більше 55 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)11 зразків, не більше 815 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)10 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))9 зразків, не більше 815 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))2 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • СеленСеекстремальний (1%)
      Найвища 6,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л27 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 14,0 мкг/лМедіана 1,30 мкг/л27 зразки41% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л27 зразки63% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 576 мкг/лМедіана 127 мкг/л27 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 6,20 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л27 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л27 зразки85% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 150 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л27 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 3,70 мкг/лМедіана 0,600 мкг/л27 зразки41% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлПідвищений (10 %)
      Найвища 0,0700 мг/лМедіана 0,00500 мг/л27 зразки89% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіПідвищений (10 %)
      Найвища 37,0 мкг/лМедіана 12,0 мкг/л27 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 500 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л14 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л27 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело води для громадського постачання27,29 Bq/l6,05 Bq/l
    но411,6 Bq/l9,38 Bq/l
    джерело126,9 Bq/l26,9 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • псувати купу1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Галда Крнчапсувати купубудівництво2,4 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    КрнчабудівництвоВидобутий депозит – PORFIX Sand s. r. o.2,5 км
    КрнчабудівництвоВидобутий депозит – PORFIX Sand s. r. o.2,6 км
    КрнчабудівництвоВидобутий депозит – PORFIX Sand s.r.o.2,6 км
    КрнчабудівництвоВидобутий депозит – PORFIX Sand s. r. o.2,6 км
    КрнчабудівництвоВидобутий депозит – PORFIX Sand s. r. o.2,6 км
    Кліжске ГрадіштебудівництвоВидобутий депозит – KAROB s.r.o.3,0 км
    Кліжске Градіштедекоративний каміньВидобутий депозит – KAROB, s.r.o.3,2 км
    Кліжске Градіштедекоративний каміньВидобутий депозит – KAROB, s.r.o.3,2 км
    Солчаникерамічні глиниДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава3,6 км
    Солчаникерамічні глиниДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава3,6 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    426 свердловин у смузі 3 км, з них 63 гідрогеологічних і 363 інших; з номером архівного звіту 424.

    Глибина свердловини

    • до 10 м259×
    • 10–30 м121×
    • 30–100 м17×
    • 100–300 м24×
    • понад 300 м2×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Пб-167інженерно-геологічний7,0 м9390160 м
    Клатова Нова Вессвердловина зі звичайною водою205,0 м87649 121Bc27.pdf70 м
    Клатова Нова Вессвердловина зі звичайною водою250,0 м87649 121Bc26.pdf70 м
    HVH-7.2гідрогеологічний205,0 м8764970 м
    B-20складання карт101,0 м719670 м
    S-189 Vінженерно-геологічний4,9 м825870 м
    HVH-4.1гідрогеологічний250,0 м8764970 м
    S-188 Nінженерно-геологічний5,8 м8258130 м
    S-187 Nінженерно-геологічний4,8 м8258140 м
    S-181 Nінженерно-геологічний5,8 м8258150 м
    NV-130депозит11,3 м28376160 м
    HKV-1гідрогеологічний22,7 м100425160 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Бродзани – HGT-932 °C–160 мЦа-Мґ-HCO3-SO4невикористаний4,7 км
    Топольчани – Товарніки – ФҐТз-155 °C–2106 мНа-HCO3-SO4невикористаний5,4 км
    Мале Біеліце – MB-439 °C–30 мвикористовується без звітності даних6,8 км
    Мале Біеліце – MB-340 °C8,5 л/с160 мЦа-Мґ-HCO3у вживанні6,8 км
    Вельке Біеліце – VB-339 °C–102 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний7,6 км
    Вельке Біеліце – VB-239 °C–241 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний7,6 км
    Партизанске – ФҐТз-233 °C–998 мЦа-Мґ-HCO3невикористаний7,8 км
    Партизанске – HGTP-120 °C–500 мЦа-Мґ-HCO3у вживанні8,0 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 5102,7 км
    FGT-1геотермальна вода38 – 55< 514,7 км
    категорія c1мінеральна вода23-38< 545,2 км
    категорія d2мінеральна вода39-555-1526,1 км
    категорія c2мінеральна вода23-385-1516,5 км
    категорія Мале Біеліцетермальні купальні––16,9 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Бошани – сміттєзвалище koželužní ISK1000400P1,2 км
    Бошани – сміттєзвалище koželužní IISK1000400P1,4 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Баштін2 000 м²1985–100 м
    Клатова Нова Вес – Клатова Нова Вес5 000 м²1970–310 м
    Баштін6 000 м²1970–320 м
    Бошани – Вельке Бошани15 000 м²1975–490 м
    Крушовце8 000 м²1970–1,5 км
    Крнча5 000 м²1970–2,1 км
    Райчани – Мале Бошани1 800 м²1975–2,4 км
    Топольчани800 м²1985–2,5 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви2×

    Ступінь активності

    • Потенціални1×
    • Стабілізовани1×

    Поточний стан

    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Партизанске1 рибальська ділянка · 10 км28Vyčoma č. 128

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг