Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 06:00–08:00 Kanál Vrbová, skóre okna 18. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 08:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Jak klesá tok po proudu: spád, sklon a rychlost vody. Velmi pomalý tok Nížinný, téměř stojatý úsek: klidná, často kalnější voda, dno bývá bahnité a písčité. Typické pro kaprové revíry. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Sklon a spád jsou orientační, zahrnují pouze úseky revírů. Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2017 do 2023: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 1 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 997 mg/l, veľmi tvrdá voda (31,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Ortuť 0,295 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 82. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 55°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 93 °C (prírastok 38 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 49nGy/h dávkový príkon 41. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 z 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 0,500 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 92. percentil (Hlin-Mart. Kanál). 201vrtov do 3 km 337 rozborov vody v okolí Z toho 199 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 70°C na ústí vrtu 14 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Kolárovo – HGK-1, výdatnosť 20,9 l/s, 9,6 km od vody. 1lokalít do 3 km 1 skládka V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 5záznamov do 5 km 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,72typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 31,2°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (5,56 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 997mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 49nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 49 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 55 / 93 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 38 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 50 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hlin-Mart. Kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: V. Studený kanál, 2010, 110 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 201 vrtov v pásme 3 km, z toho 38 hydrogeologických a 163 ostatných; s číslom archívnej správy 199. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Dunaj
Právě u vody
Dnes na toku Kanál Vrbová
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil toku
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku Kanál Vrbová
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Kanál Vrbová
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Bodů kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kvartér holocén fluviálno-organické sedimenty: jemnopiesčité, ílovité až hnilokalové humózne hliny mŕtvych ramien a močiarov 1× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
148 mg/l96. percentil565 mg/l96. percentil48,9 mg/l95. percentil45,4 mg/l94. percentil114 mg/l91. percentil49,3 mg/l90. percentil5,58 mg/l78. percentil0,184 mg/l76. percentilŽiviny a organické znečistenie
5,90 mg/l87. percentil0,359 mg/l72. percentil0,136 mg/l57. percentil4,32 mg/l31. percentilKovy
241 μg/l91. percentil0,107 mg/l52. percentil4,07 μg/l30. percentil15,7 μg/l13. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,295 mg/kg82. percentil34,1 mg/kg80. percentil92,7 mg/kg76. percentil9,64 mg/kg67. percentil8,31 mg/kg67. percentil28,1 mg/kg66. percentil0,320 mg/kg66. percentil3,03 mg/kg63. percentil72,4 mg/kg59. percentil0,222 mg/kg52. percentil0,657 mg/kg52. percentil0,155 mg/kg42. percentil13,7 mg/kg38. percentil0,313 mg/kg36. percentil83,2 mg/kg35. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,70 %85. percentil5,20 %81. percentil3,24 %74. percentil6,22 %68. percentil1,48 %45. percentil758 mg/kg40. percentil770 mg/kg39. percentil0,698 %18. percentil3 604 mg/kg18. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
40,1 mg/kg88. percentil170 mg/kg75. percentil99,1 mg/kg75. percentil465 mg/kg59. percentil1,52 mg/kg57. percentil14,6 mg/kg54. percentil60,6 mg/kg50. percentil26,9 mg/kg46. percentil54,6 mg/kg34. percentil211 mg/kg8. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,61 ppm56. percentil7,07 ppm39. percentil1,27 %35. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 0,0500 Bq/l 0,0500 Bq/l studňa 6 2,31 Bq/l 1,36 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 10,3 Bq/l 10,3 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody VI-2/89 ložiskový 60,0 m 7751650 m VI-2/89 ložiskový 60,0 m – 50 m Vrbová nad Váh monitorovací vrt 8,0 m 82168 1Ac41.pdf100 m 1028 hydrogeologický 16,5 m 12240100 m 2073 inžiniersko-geologický 17,5 m 12240190 m Komárno – Lándor úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 40,0 m 18360 1Cb16.pdf210 m 1515 hydrogeologický 23,0 m 12240230 m Vrbová nad Váh monitorovací vrt 6,0 m 73299 1Ac37.pdf240 m 2041 inžiniersko-geologický 12,5 m 12240250 m MZ-60 inžiniersko-geologický 3,0 m 12243400 m S-11 inžiniersko-geologický 30,0 m 1870430 m MZ-61 inžiniersko-geologický 3,0 m 12243440 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Teplota Výdatnosť Hloubka Chemický typ vody Využívanie Od vody Kolárovo – K-1 42 °C 0,8 l/s 3125 m 3,1 km Želiezovce – HGŽ-3 52 °C – 916 m Na-SO4-Cl nevyužívaný 4,7 km Svätý Peter – PGT-11 50 °C 6,0 l/s 1856 m Na-Cl nevyužívaný 4,7 km Komárno – M-1 42 °C 1,6 l/s 1221 m Na-Ca-Mg-SO4-HCO3-Cl nevyužívaný 5,2 km Komárno – M-2 42 °C – 1060 m Na-HCO3-Cl využívaný bez nahlasovania údajov 5,2 km Komárno – M-3 51 °C 5,0 l/s 1184 m Ca-Na-Mg-SO4-Cl-HCO3 5,3 km Komárno – M-3 36 °C 0,9 l/s 806 m Na-HCO3 využívaný bez nahlasovania údajov 5,3 km Kolárovo – K-4 – 0,3 l/s 2665 m 5,5 km Komárno – Nová Stráž – FGK-1 64 °C 3,3 l/s 1970 m Ca-Na-Mg-SO4-Cl nevyužívaný 6,2 km Komárno – Nová Stráž – FGK-1 45 °C 4,0 l/s 1970 m Na-HCO3-Cl nevyužívaný 6,2 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 4,1 km M-1,2,3 geotermálna voda 38 – 55 < 5 1 4,6 km kategória Komárno termálne kúpalisko – – 1 4,8 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 5,4 km kategória e1 minerálna voda 56-80 < 5 1 5,4 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 1 5,9 km kategória d3 minerálna voda 39-55 16-30 1 6,0 km FGK-1 geotermálna voda 38 – 55 < 5 1 6,1 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Kava – Komárno 200 m² – – 1,7 km Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
10z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
KadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l3 vzorky67 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 79,0 μg/lmedián 74,0 μg/l3 vzorky
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 2,00 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
MěďCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 2,00 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
OlovoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 18,8 mg/lmedián 18,4 mg/l3 vzorky
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,6 μg/lmedián 0,500 μg/l26 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,70 μg/lmedián 0,500 μg/l26 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ZinekZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2 350 μg/lmedián 76,0 μg/l26 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
OlovoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l26 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,100 μg/l26 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 43,0 μg/lmedián 10,5 μg/l26 vzoriek
MěďCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,10 μg/lmedián 0,950 μg/l26 vzoriek
HliníkAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0400 mg/lmedián 0,00500 mg/l26 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l26 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l26 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RtuťHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l26 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

