Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Obidský kanál, puntuación de la ventana 17. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 02:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua muy lento Un tramo de llanura, casi estancado: agua tranquila, a menudo más turbia; el fondo tiende a ser fangoso y arenoso. Típico de los cotos de pesca de carpa. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 18 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Mg–Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 1 423 mg/l, veľmi tvrdá voda (41,6 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Antimón 1,36 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 78. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 49nGy/h dávkový príkon 39. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 50,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Obidský kanál). 222vrtov do 3 km 413 rozborov vody v okolí Z toho 222 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 40°C na ústí vrtu 9 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Štúrovo – FGŠ-1, výdatnosť 70,0 l/s, 7,6 km od vody. 6lokalít do 3 km 6 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 11záznamov do 5 km 2 ložiská, 9 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 6 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,93typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 41,6°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (7,43 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 1423mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Mg–Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 49nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 50 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Obidský kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vojnický potok, 2010, 430 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bučský kanál, 50 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Mužliansky p., 2010, 880 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vojnický potok, 2010, 430 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Obidský kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Obidský kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Obidský kanál, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Vojnický potok, 2010, 430 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 160 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 580 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 160 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 240 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 720 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 222 vrtov v pásme 3 km, z toho 51 hydrogeologických a 171 ostatných; s číslom archívnej správy 222. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Hron
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Obidský kanál
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Obidský kanál
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Nitratos más altos
Geológia a geochémia toku Obidský kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: hliny, ílovité hliny a hlinité piesky v nízkych terasách a nivách 2× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
98,9 mg/l98. percentil303 mg/l96. percentil636 mg/l96. percentil135 mg/l96. percentil88,1 mg/l95. percentil24,4 mg/l95. percentil86,4 mg/l95. percentil0,267 mg/l91. percentilŽiviny a organické znečistenie
34,3 mg/l95. percentil8,26 mg/l95. percentil0,634 mg/l87. percentil0,183 mg/l66. percentilMetales
86,7 μg/l77. percentil0,145 mg/l64. percentil3,67 μg/l26. percentil12,0 μg/l7. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1,36 mg/kg78. percentil0,401 mg/kg78. percentil26,4 mg/kg58. percentil0,219 mg/kg57. percentil75,9 mg/kg56. percentil0,109 mg/kg53. percentil0,355 mg/kg46. percentil5,96 mg/kg41. percentil21,4 mg/kg39. percentil63,5 mg/kg39. percentil7,66 mg/kg37. percentil12,9 mg/kg33. percentil72,2 mg/kg21. percentil1,91 mg/kg17. percentil0,124 mg/kg13. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5,79 %84. percentil1022 mg/kg67. percentil0,975 %58. percentil900 mg/kg57. percentil2,64 %47. percentil4155 mg/kg38. percentil5,22 %35. percentil1,41 %34. percentil0,728 %22. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
287 mg/kg95. percentil66,7 mg/kg68. percentil29,5 mg/kg50. percentil1,39 mg/kg48. percentil379 mg/kg28. percentil69,7 mg/kg11. percentil45,8 mg/kg11. percentil7,44 mg/kg8. percentil16,4 mg/kg7. percentil156 mg/kg4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,18 ppm43. percentil2,51 ppm41. percentil1,27 %37. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 9 8,02 Bq/l 3,41 Bq/l potok, rieka 1 6,35 Bq/l 6,35 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Obid hnedé uhlie Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,4 km Obid hnedé uhlie Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,6 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Búč širokoprofilový vrt 170,0 m 50533 1Db36.pdf20 m Š-9 ložiskový 272,0 m 1134730 m s.č.13 inžiniersko-geologický 20,5 m 1224070 m Obid širokoprofilový vrt 10,0 m 44512 2Cb59.pdf100 m Obid – 13 ložiskový 630,5 m 11347100 m s.č.10 inžiniersko-geologický 10,0 m 1412110 m Š-3 ložiskový 196,0 m 11347120 m s.č.6 inžiniersko-geologický 16,8 m 1412170 m Mužla úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 110,0 m 19003 2Ca16.pdf190 m 1117 hydrogeologický 9,4 m 12240200 m 1113 inžiniersko-geologický 20,0 m 12240230 m W-6102 inžiniersko-geologický 6,7 m 13678270 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Obid – FGO-1 20 °C 2,1 l/s 1000 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 2,3 km Kravany – FGKr-1 20 °C 5,5 l/s 1021 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 4,4 km Štúrovo – VŠ-1 39 °C 49,0 l/s 125 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 7,6 km Štúrovo – FGŠ-1 40 °C 70,0 l/s 210 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 7,6 km Štúrovo – OPKS 36 °C 6,0 l/s 97 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 8,1 km Virt – vrt VŠE 24 °C – 280 m Ca-Mg-HCO3 využívaný bez nahlasovania údajov 8,8 km Virt – JRD 26 °C 6,6 l/s 260 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 9,2 km Virt – HVB-1 26 °C – 241 m Ca-Mg-HCO3 využívaný bez nahlasovania údajov 9,2 km Patince – SB-3 26 °C 29,4 l/s 170 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 10,0 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody FGO-1 geotermálna voda 15 – 22 < 5 1 900 m kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 2,5 km FGKr-1 geotermálna voda 15 – 22 5 – 15 1 3,6 km kategória Štúrovo termálne kúpalisko – – 1 6,7 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 1 7,3 km FGŠ-1 geotermálna voda 38 – 55 > 50 1 8,1 km JRD, VŠE geotermálna voda 22 – 38 16 – 30 1 9,2 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 9,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Búč – Skládka TKO (bývalá skládka) – Búč 11 110 m² 1970 monitorovaná 560 m Mužla 20 000 m² 1970 – 950 m Obid 800 m² 1970 – 990 m Vinica (Kravany n/D.) – Kravany nad Danubio 300 m² 1980 – 2,0 km Vinica (Kravany n/D.) – Kravany nad Danubio 27 500 m² 1981 – 2,2 km Mužla 11 000 m² 1975 – 2,8 km Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
11de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 50,0 μg/lmedián 40,0 μg/l5 vzoriek
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 4,00 μg/l5 vzoriek
CadmioCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,150 μg/l5 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 2,00 μg/l5 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 71,0 μg/lmedián 48,0 μg/l5 vzoriek
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 19,7 mg/lmedián 18,5 mg/l5 vzoriek
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 101 μg/lmedián 2,15 μg/l34 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 126 μg/lmedián 21,5 μg/l34 vzoriek
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,30 μg/lmedián 0,250 μg/l34 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,60 μg/lmedián 1,10 μg/l34 vzoriek32 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 894 μg/lmedián 116 μg/l34 vzoriek
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l34 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,50 μg/lmedián 0,500 μg/l34 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,500 μg/l34 vzoriek65 % pod medzou stanovenia
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,0800 mg/lmedián 0,0100 mg/l34 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l34 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l34 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



