Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 VN Banská Belá, puntuación de la ventana 6. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 06:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 0 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 0 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–SO₄–HCO₃ Mineralizácia 377 mg/l, stredne tvrdá voda (11,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 4 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 2,00 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 115 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 85 °C (prírastok 40 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 70nGy/h dávkový príkon 95. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 366objektov do 3 km ťažené: Au, Ag, Pb, Zn, Cu Najbližšie: Šachtica Š-114 (šachta), 630 m od vody. 1vzorka so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (730 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 1 de 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 75,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Jasenica). 28vrtov do 3 km 160 rozborov vody v okolí Z toho 28 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 52°C na ústí vrtu 11 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Sklené Teplice – ST-1, výdatnosť 22,3 l/s, 8,8 km od vody. 3lokalít do 3 km 1 záťaž, 2 skládky Najbližšia záťaž: Banská Belá – odkalisko Sedem žien, 2,0 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 33záznamov do 5 km 6 ložísk, 27 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 19plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,71typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,1°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,97 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 377mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–SO₄–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 70nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 85 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 40 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 115 mW/m². Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 60 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Jasenica, 2011, 60 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 750 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,2 km od vody. Porovnanie: 29. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 28 vrtov v pásme 3 km, z toho 10 hydrogeologických a 18 ostatných; s číslom archívnej správy 28. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Hron
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VN Banská Belá
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VN Banská Belá
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Banská Belá
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
109 mg/l91. percentil7,83 mg/l88. percentil13,1 mg/l65. percentil15,0 mg/l62. percentil0,140 mg/l62. percentil14,7 mg/l49. percentil54,9 mg/l40. percentil137 mg/l28. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,871 mg/l91. percentil0,635 mg/l87. percentil3,56 mg/l59. percentil3,63 mg/l23. percentilMetales
563 μg/l95. percentil228 μg/l95. percentil686 μg/l95. percentil0,358 mg/l87. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
2,00 mg/kg95. percentil63,9 mg/kg95. percentil1,12 mg/kg95. percentil294 mg/kg95. percentil91,5 mg/kg84. percentil11,0 mg/kg81. percentil33,2 mg/kg77. percentil0,303 mg/kg74. percentil0,151 mg/kg66. percentil0,855 mg/kg65. percentil0,210 mg/kg41. percentil2,12 mg/kg26. percentil3,37 mg/kg6. percentil8,72 mg/kg4. percentil22,2 mg/kg3. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
7,53 %93. percentil1,25 %89. percentil3,64 %85. percentil1203 mg/kg84. percentil1,74 %81. percentil1070 mg/kg70. percentil4832 mg/kg64. percentil1,95 %47. percentil0,761 %35. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
301 mg/kg95. percentil608 mg/kg87. percentil108 mg/kg86. percentil1,70 mg/kg67. percentil61,6 mg/kg59. percentil29,0 mg/kg57. percentil14,3 mg/kg52. percentil391 mg/kg46. percentil28,5 mg/kg45. percentil27,4 mg/kg4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
10,6 ppm95. percentil3,67 ppm95. percentil1,74 %92. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 291 1 zrno 730 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián fuente 7 58,6 Bq/l 17,8 Bq/l upravený prameň 1 10,8 Bq/l 10,8 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Šachtica Š-114 šachta kremenec 1962 630 m Šachtica Š-113 šachta kremenec 1962 640 m Šachtica Š-126 šachta kremenec 1962 640 m Šachtica Š-104 šachta kremenec 1962 660 m Šachtica Š-112 šachta kremenec 1962 700 m Šachtica Š-105 šachta kremenec 1962 720 m Šachtica Š-124 šachta kremenec 1962 730 m Šachtica Š-123 šachta kremenec 1962 740 m Šachtica Š-108 šachta kremenec 1962 760 m Šachtica Š-103 šachta kremenec 1962 760 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Banská Belá kremenec Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 810 m Banská Štiavnica I – Šobov kremenec Ťažené ložisko – GEOPARK SLOVENSKO s.r.o. 3,1 km Banská Štiavnica I – Šobov kremenec Ťažené ložisko – GEOPARK SLOVENSKO s.r.o. 3,2 km Banská Hodruša I olovené a zinkové (polymetalické) rudy Ťažené ložisko – Slovenská banská, spol. s r.o. 4,0 km Banská Štiavnica – Pb, Zn, Cu, Au, Ag olovené a zinkové (polymetalické) rudy Ťažené ložisko – Slovenská banská, spol. s r.o. 4,1 km Banská Štiavnica – Pb, Zn, Cu, Au, Ag olovené a zinkové (polymetalické) rudy Ťažené ložisko – Slovenská banská, spol. s r.o. 4,1 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Banská Belá – Varta Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 810 m Banská Belá – juh Ostatné rudy Bi mineralogický výskyt 1,2 km Banská Belá Zlato-strieborné rudy Au, Ag malé ložisko 1,5 km Banská Štiavnica – Siebenweiber žily Polymetalicko-drahokovové rudy Pb, Zn, Au, Ag ložiskový výskyt 2,7 km Banská Štiavnica – Šobov Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 3,3 km Banská Štiavnica – Grüner žily Polymetalicko-drahokovové rudy Pb, Zn, Au, Ag malé ložisko 3,5 km Banská Štiavnica – Emil a Alžbeta šachta Polymetalické rudy Pb, Zn malé ložisko 3,7 km Banská Štiavnica Polymetalicko-drahokovové rudy Pb, Zn, Cu, Au, Ag veľké ložisko 4,1 km Podhorie – Kozí potok Medené rudy Cu, Au, Mo mineralogický výskyt 4,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody KK-6 ložiskový 37,1 m 8993650 m VBB-1/96 ložiskový 13,0 m 82786680 m KK-1 ložiskový 29,6 m 8993720 m BBR-1 štruktúrny 632,0 m 33728730 m KK-2 ložiskový 30,8 m 8993740 m VBŠ-13/97 bez určenia účelu 10,0 m 82066760 m KK-3 ložiskový 21,0 m 8993760 m VBB-3/96 ložiskový 17,0 m 82786800 m KK-5 ložiskový 49,4 m 8993800 m Banská Štiavnica monitorovací vrt 15,0 m 80521 122Db26.pdf820 m VBB-2/96 ložiskový 12,0 m 82786840 m KK-4 ložiskový 36,0 m 8993840 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Banská Štiavnica – HR-1 46 °C – 910 m Na-Ca-SO4-HCO3 nevyužívaný 2,4 km Sklené Teplice – ST-5 46 °C – 1001 m Ca-Mg-SO4-HCO3 nevyužívaný 8,1 km Sklené Teplice 38 °C 0,4 l/s – Ca-SO4 nevyužívaný 8,7 km Sklené Teplice 39 °C 0,4 l/s – Ca-SO4 využívaný 8,8 km Sklené Teplice – ST-1 52 °C 22,3 l/s 69,7 m Ca-SO4 využívaný 8,8 km Sklené Teplice 49 °C 0,1 l/s 2,5 m Ca-SO4 nevyužívaný 8,8 km Sklené Teplice 48 °C 0,2 l/s – Ca-SO4 nevyužívaný 8,8 km Sklené Teplice – ST-2 51 °C 4,5 l/s 107 m Ca-SO4 využívaný 8,9 km Sklené Teplice 43 °C 0,0 l/s – Ca-SO4 nevyužívaný 8,9 km Sklené Teplice 46 °C 4,5 l/s 29,7 m Ca-SO4 nevyužívaný 8,9 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória d3 minerálna voda 39-55 16-30 1 4,0 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 6,7 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 8,0 km kategória Sklené Teplice termálne kúpalisko – – 1 8,9 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Banská Belá – odkalisko Sedem žien SK200220FP 2,0 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Principlac – Banská Štiavnica 18 328 m² 1991 monitorovaná 1,0 km Banská Belá – odkalisko Sedem žien – Banská Belá – 1975 – 2,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
6de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 75,0 μg/lmedián 75,0 μg/l1 vzorka
CobreCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 2,00 μg/l1 vzorka
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 30,0 μg/lmedián 30,0 μg/l1 vzorka
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 25,2 mg/lmedián 25,2 mg/l1 vzorka
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 128 μg/lmedián 0,800 μg/l12 vzoriek
AluminioAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14,2 mg/lmedián 0,0200 mg/l12 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
PlomoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,0 μg/lmedián 0,500 μg/l12 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,10 μg/lmedián 0,250 μg/l12 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 680 μg/lmedián 5,00 μg/l12 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,80 μg/lmedián 0,500 μg/l12 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 52,0 μg/lmedián 3,00 μg/l12 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l12 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
SelenioSemierne zvýšená
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,500 μg/l12 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
