Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de 2 cotos de pesca 06:00–08:00 VN Klenovec – prítoky, puntuación de la ventana 34. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 02:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Embalse Es un embalse, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 0 de 2 cotos de pesca con mediciones tienen cerca agua subterránea por encima del límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 26 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek86 % čiary vody 14 % granitoidy Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,6modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 137 mg/l, mäkká voda (4,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Cín 5,28 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 8objektov do 3 km ťažené: Cu, Fe Najbližšie: Halda pred štôlňou Gyula (halda), 2,1 km od vody. 31vzoriek so zlatom 16 rudných minerálov v sedimente Najviac 6 zŕn v jednej vzorke (90 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 3 de 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 225 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Klenovská Rimava). 109vrtov do 3 km 670 rozborov vody v okolí Z toho 109 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 3 zdroje geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 1lokalít do 3 km 1 skládka V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 34záznamov do 5 km 3 ložiská, 31 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 3plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Mapa pokrýva 7 z 10 bodov čiary vody. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,57typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 4,1°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,73 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 137mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Klenovská Rimava, 2008, 640 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pavlov potok, 2008, 350 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Klenovská Rimava, 2008, 100 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veporský potok, 2008, 80 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veporský potok, 2008, 80 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veporský potok, 80 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veporský potok, 2008, 80 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veporský potok, 2008, 80 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Pavlov potok, 2008, 350 m od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 660 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 380 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,4 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 190 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 930 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 109 vrtov v pásme 3 km, z toho 1 hydrogeologických a 108 ostatných; s číslom archívnej správy 109. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Hron
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VN Klenovec
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: embalse
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VN Klenovec
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Klenovec
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 6× kryštalinikum paleozoikum – hercýnske granitoidy (karbón) porfyrické granodiority prevažne s bielymi výrastlicami K-živcov (veporský typ) 1× Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
2,06 mg/l33. percentil0,0749 mg/l27. percentil3,29 mg/l14. percentil22,9 mg/l13. percentil18,1 mg/l12. percentil2,27 mg/l12. percentil70,2 mg/l11. percentil3,90 mg/l6. percentilŽiviny a organické znečistenie
2,38 mg/l30. percentil3,82 mg/l25. percentil0,0259 mg/l15. percentil0,0315 mg/l12. percentilMetales
0,0629 mg/l30. percentil28,4 μg/l27. percentil6,97 μg/l13. percentil1,45 μg/l7. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
5,28 mg/kg91. percentil0,130 mg/kg36. percentil5,41 mg/kg32. percentil0,435 mg/kg28. percentil12,1 mg/kg27. percentil0,142 mg/kg22. percentil56,7 mg/kg21. percentil0,234 mg/kg21. percentil0,0487 mg/kg12. percentil61,7 mg/kg10. percentil0,0892 mg/kg4. percentil9,05 mg/kg4. percentil26,9 mg/kg4. percentil3,35 mg/kg3. percentil9,84 mg/kg3. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,12 %98. percentil2,29 %96. percentil7,99 %96. percentil1132 mg/kg79. percentil2,54 %41. percentil0,799 %40. percentil3947 mg/kg30. percentil616 mg/kg20. percentil1,06 %15. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
122 mg/kg94. percentil711 mg/kg92. percentil226 mg/kg92. percentil2,24 mg/kg91. percentil18,5 mg/kg84. percentil71,0 mg/kg82. percentil487 mg/kg76. percentil27,6 mg/kg50. percentil28,5 mg/kg44. percentil27,3 mg/kg4. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 122b 1 zrno 20 m 192e 2 zrná 30 m 193a 1 zrno 40 m 119a 1 zrno 50 m 127b 1 zrno 60 m 131b 1 zrno 60 m 122e 2 zrná 80 m 175e 6 zŕn 90 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 16 176 Bq/l 58,6 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 8,50 Bq/l 8,50 Bq/l fuente 5 124 Bq/l 79,9 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Halda pred štôlňou Gyula halda Cu, Fe koniec 19.stor.-zač.20.stor. 2,1 km Štôlňa Gyula štôlňa Fe-Cu-Au rudy koniec 19.stor.-zač.20.stor. 2,1 km Štôlňa Gyula štôlňa Fe-Cu-Au rudy koniec 19. stor.- zač. 20. stor. 2,2 km Pingový ťah pinga, pingový ťah Fe-Cu-Au rudy 2,8 km Štôlňa štôlňa Fe-Cu-Au rudy 2,9 km štôlňa štôlňa Fe-Cu-Au rudy 2,9 km štôlňa štôlňa Fe-Cu-Au rudy 2,9 km Halda halda Fe-Cu-Au rudy 2,9 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Hnúšťa – Samo mastenec – talk Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,4 km Borovniak stavebný kameň Ťažené ložisko – Lesy SR, štátny podnik 4,5 km Kokava nad Rimavicou – Sinec mastenec – talk Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,5 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Ráztočno Mastenec mastenec mineralogický výskyt 210 m Pohronská Polhora – Bánovo Molybdénové rudy Mo mineralogický výskyt 1,7 km Klenovec Medené Medené rudy Cu, Au ložiskový výskyt 2,0 km Chorepa Zlaté rudy Au, pyrit mineralogický výskyt 2,7 km Hnúšťa – Ostrá, As Arzénové rudy As, Au mineralogický výskyt 3,6 km Hnúšťa – Ostrá, Pb-Zn Polymetalické rudy Pb, Zn, Ag, Au mineralogický výskyt 4,1 km Kokava nad Rimavicou, Bodnárka Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 4,2 km Kokava nad Rimavicou, Sinec Mastenec mastenec ložiskový výskyt 4,3 km Hnúšťa, Samo Mastenec mastenec malé ložisko 4,4 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody VS-2 inžiniersko-geologický 35,0 m 235150 m VS-2 inžiniersko-geologický 35,0 m 229860 m VS-3 inžiniersko-geologický 30,0 m 229880 m VS-1 inžiniersko-geologický 40,0 m 2351120 m VS-3 inžiniersko-geologický 30,0 m 2351180 m VS-1 inžiniersko-geologický 35,0 m 2298190 m Klenovec úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,2 m 13801 124Bb1.pdf480 m VPT-59 ložiskový 15,0 m 827511,0 km VPT-60 ložiskový 15,0 m 827511,1 km VPT-61 ložiskový 15,0 m 827511,2 km VPT-58 ložiskový 15,0 m 827511,3 km VPT-62 ložiskový 15,0 m 827511,4 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 4,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Kokava – Chorepa – Kokava nad Rimavicou – 1970 – 2,4 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Salmónido – tramo de la truchaFurmanec
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaRimavica
1 coto de pescaVN Tisovec
1 coto de pesca
Salmónido – tramo del tímaloRohozná
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaKlenovská Rimava
1 coto de pesca
Salmonidado – truchero, CiprínidoVN Málinec
2 cotos de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
18de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 225 μg/lmedián 37,0 μg/l7 vzoriek
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,80 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 56,0 μg/lmedián 53,0 μg/l7 vzoriek
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CobreCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 15,2 mg/lmedián 11,7 mg/l7 vzoriek
AluminioAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,300 mg/lmedián 0,00500 mg/l51 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,250 μg/l51 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l51 vzoriek61 % pod medzou stanovenia
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l51 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,20 μg/lmedián 0,500 μg/l51 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
SelenioSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l51 vzoriek76 % pod medzou stanovenia
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,30 μg/lmedián 0,250 μg/l51 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l51 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 2,80 μg/lmedián 0,600 μg/l51 vzoriek
CincZnmierne zvýšená
najvyššie 219 μg/lmedián 10,0 μg/l51 vzoriek27 % pod medzou stanovenia
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 7,00 μg/lmedián 2,00 μg/l51 vzoriek49 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia