Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad media · promedio de 2 cotos de pesca 06:00–08:00 Domanižanka č. 1, puntuación de la ventana 49. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 06:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Medición del nivel del agua, temperatura y caudal, clima junto al curso de agua y estado desde satélites Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua vivo Un río de piedemonte con fondo de grava y corriente rápida. Aquí el tímalo y la trucha ya prosperan. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2018 a 2024: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 2 de 2 de los cotos de pesca del curso de agua con datos de SHMÚ tienen una norma incumplida en el sitio más cercano en al menos un indicador. 1 de 2 cotos de pesca con mediciones tienen cerca agua subterránea por encima del límite en al menos un indicador. Contaminación del agua en la cuenca: VáhAgua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 19 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 478 mg/l, tvrdá voda (16,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Bizmut 0,370 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 82. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 29°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 54 °C (prírastok 25 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 47nGy/h dávkový príkon 26. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 5,37 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (bez mena). 563vrtov do 3 km 651 rozborov vody v okolí Z toho 563 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 26°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Rajec – Rk-22, výdatnosť 22,0 l/s, 7,9 km od vody. 28lokalít do 3 km 1 záťaž, 27 skládok Najbližšia záťaž: Považská Bystrica – areál bývalých Považských strojární, 2,3 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 46záznamov do 5 km 5 ložísk, 41 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 82plôch do 3 km 9 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 8 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,16typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,9°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,02 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 478mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 47nGy/h vo vzduchu rozsah 37 až 55 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 29 / 54 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 25 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 73. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Považská Bystrica-Doman., 700 m JV od K367, 1997, 70 m od vody. Porovnanie: 73. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Považská Bystrica-Doman., 700 m JV od K367, 1997, 70 m od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok Bystr.potok, Dom., 1050m JV od K417 Kalvária, 1997, 40 m od vody. Porovnanie: 64. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Považská Bystrica-Doman., 700 m JV od K367, 1997, 70 m od vody. Porovnanie: 59. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Domaniža, 1600m od K486, 1997, 100 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 110 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Považská Bystrica-Doman., 700 m JV od K367, 1997, 70 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 590 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 30 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 590 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 563 vrtov v pásme 3 km, z toho 75 hydrogeologických a 488 ostatných; s číslom archívnej správy 563. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Domanižanka
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Estado del agua en el curso de agua
Niveles de agua en el curso de agua
Estación Estado Cambio Temperatura Považská Bystrica 18 cm 4,6 °C Prečín 105 cm – Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Domanižanka
Aguas superficiales cerca de los cotos de pescasitio de monitoreo SHMÚ más cercano, 2025
Cotos de pesca más contaminadostodas con norma incumplida
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Domanižanka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 4× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
324 mg/l82. percentil25,4 mg/l78. percentil79,1 mg/l68. percentil0,115 mg/l51. percentil5,44 mg/l37. percentil2,09 mg/l33. percentil26,5 mg/l28. percentil3,45 mg/l15. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,311 mg/l78. percentil7,80 mg/l62. percentil3,36 mg/l55. percentil0,133 mg/l50. percentilMetales
0,474 mg/l91. percentil56,2 μg/l65. percentil91,8 μg/l59. percentil7,10 μg/l52. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,370 mg/kg82. percentil71,4 mg/kg49. percentil6,34 mg/kg46. percentil23,1 mg/kg42. percentil14,1 mg/kg41. percentil20,0 mg/kg33. percentil0,179 mg/kg32. percentil0,119 mg/kg32. percentil80,5 mg/kg32. percentil0,463 mg/kg31. percentil6,99 mg/kg27. percentil2,11 mg/kg26. percentil0,0656 mg/kg26. percentil0,211 mg/kg17. percentil51,0 mg/kg11. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,37 %92. percentil7,09 %89. percentil704 mg/kg31. percentil1,31 %21. percentil0,672 %15. percentil3423 mg/kg13. percentil2,00 %11. percentil4,30 %8. percentil507 mg/kg8. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
1,83 mg/kg74. percentil56,7 mg/kg38. percentil111 mg/kg25. percentil25,3 mg/kg24. percentil290 mg/kg19. percentil74,2 mg/kg17. percentil48,3 mg/kg14. percentil337 mg/kg13. percentil8,52 mg/kg12. percentil17,6 mg/kg9. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,63 ppm58. percentil1,32 %57. percentil6,03 ppm10. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 5 20,4 Bq/l 11,3 Bq/l fuente 7 15,9 Bq/l 10,2 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 3 11,8 Bq/l 3,42 Bq/l vrt s prelivom 1 1,83 Bq/l 1,83 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 15,4 Bq/l 10,3 Bq/l studňa 1 2,85 Bq/l 2,85 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Pružina I vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,3 km Pružina I vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,3 km Rajecká Lesná dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,6 km Rajec – Šuja dolomit Ťažené ložisko – DOLKAM Šuja a.s. 4,4 km Rajecká Lesná stavebný kameň Ťažené ložisko – International Innovation Center, s.r.o. 4,5 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Pružiná Hliníkové rudy (bauxity) Al ložiskový výskyt 1,7 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Domaniža úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 m 65554 98Cc15.pdf20 m V-10 inžiniersko-geologický 2,3 m 8416330 m 61.1 bez určenia účelu 10,0 m 8613940 m K-3 inžiniersko-geologický 1,5 m 8580940 m Považská Bystrica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 53722 97Db57.pdf50 m 61.2 bez určenia účelu 10,0 m 8613950 m V-9 inžiniersko-geologický 2,3 m 8416350 m Domanižská Lehota úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 60,0 m 65915 98Cc18.pdf60 m Prečín úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 1001,0 m 38088 98Ca5.pdf60 m Domaniža úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 m 65557 98Cc16.pdf60 m Považská Bystrica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,8 m 43971 97Db52.pdf60 m J-5 inžiniersko-geologický 8,0 m 4397060 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Rajec – Rk-22 26 °C 22,0 l/s 1308 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 7,9 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 7 1,0 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 6,4 km kategória Rajec termálne kúpalisko – – 1 7,1 km kategória Belušské Slatiny termálne kúpalisko – – 1 9,3 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Považská Bystrica – areál bývalých Považských strojární SK1000500P 2,3 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Pri potoku – Domaniža 100 m² 1980 – 60 m smer Sádočné – Čelkova Lehota – 1975 – 180 m Nad obcou – Počarová 1 200 m² 1980 – 650 m V obci – Briestenné 700 m² 1975 – 710 m Paľkovec – Domaniža 800 m² 1975 – 790 m Úžľabina – pri kríži – Praznov 120 m² 1970 – 950 m Nad obcou – Domaniža 600 m² 1970 – 980 m hnojisko – Prečín 100 m² 1980 – 1,2 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
OR Považská Bystrica
1 coto de pesca
Salmonidado – de tímalo, Ciprínido, Salmonidado – trucheroVáh
29 cotos de pesca
CiprínidoVN Považská Teplá
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaManínsky potok – CHRO
1 coto de pesca
CiprínidoVN Nosice
1 coto de pesca
CiprínidoVN Pod Dubovcom
1 coto de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
49de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,37 μg/lmedián 2,50 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 62,0 μg/lmedián 37,0 μg/l2 vzorky
CobreCubežná hodnota
najvyššie 2,30 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
CromoCrbežná hodnota
najvyššie 1,10 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
StronciumSrbežná hodnota
najvyššie 255 μg/lmedián 176 μg/l5 vzoriek
ArsénicoAsbežná hodnota
najvyššie 1,37 μg/lmedián 0,510 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 7,90 mg/lmedián 5,88 mg/l7 vzoriek
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,250 μg/l48 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 0,500 μg/l48 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2 385 μg/lmedián 2,50 μg/l48 vzoriek35 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 77,0 μg/lmedián 6,00 μg/l48 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,10 μg/lmedián 0,250 μg/l48 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,20 μg/lmedián 0,250 μg/l48 vzoriek
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,500 μg/l48 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
SelenioSemierne zvýšená
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,500 μg/l48 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
AluminioAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l48 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l48 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l34 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l48 vzoriek100 % pod medzou stanovenia