Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Drietomica, puntuación de la ventana 34. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 06:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua rápido Podhorský potok: agua rápida, fondo pedregoso, rápidos y las pozas debajo de ellos. Aguas trucheras típicas. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 cotos de pesca del curso de agua con datos de SHMÚ: el sitio más cercano tiene una norma incumplida en al menos un indicador. 0 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Contaminación del agua en la cuenca: VáhAgua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 14 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 460 mg/l, tvrdá voda (16,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,374 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 49. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 56. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Stroncium 1 033 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Drietoma – ľavostranný prítok potoka Drietomica, 1400 m ZSZ). 528vrtov do 3 km 403 rozborov vody v okolí Z toho 528 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 29 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 7lokalít do 3 km 7 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 5záznamov do 5 km 3 ložiská, 2 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 76plôch do 3 km 2 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 6 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,22typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,1°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,88 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 460mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 52 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Drietoma – ľavostranný prítok potoka Drietomica, 1400 m ZSZ, 2003, 220 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietomica, potok, 2002, 30 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietoma – ľavostranný prítok potoka Drietomica, 1400 m ZSZ, 2003, 220 m od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietoma – pravostranný prítok Drietomice, 1100 m J od k-284, 2002, 210 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietoma – ľavostranný prítok potoka Drietomica, 1400 m ZSZ, 2003, 220 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietoma – ľavostranný prítok potoka Drietomica, 1400 m ZSZ, 2003, 220 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietomica, potok, 2002, 30 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietomica, potok, 2002, 30 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Drietomica, potok, 30 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Drietomica, potok, 2002, 10 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 420 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 528 vrtov v pásme 3 km, z toho 89 hydrogeologických a 439 ostatných; s číslom archívnej správy 528. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Drietomica
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Drietomica
Aguas superficiales cerca de los cotos de pescasitio de monitoreo SHMÚ más cercano, 2025
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Perfil del curso de agua desde el nacimiento hasta la desembocaduranúmero de indicadores incumplidos en 2025 en los puntos SHMÚ
Mostrar sitios en la tabla (2)
Geológia a geochémia toku Drietomica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
84,7 mg/l74. percentil285 mg/l73. percentil18,5 mg/l61. percentil46,3 mg/l57. percentil6,77 mg/l43. percentil0,101 mg/l42. percentil2,11 mg/l33. percentil5,79 mg/l33. percentilŽiviny a organické znečistenie
8,68 mg/l67. percentil0,107 mg/l49. percentil0,0866 mg/l40. percentil2,36 mg/l29. percentilMetales
0,381 mg/l88. percentil277 μg/l87. percentil50,1 μg/l62. percentil7,08 μg/l52. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,374 mg/kg49. percentil0,0911 mg/kg44. percentil6,13 mg/kg43. percentil0,510 mg/kg37. percentil0,192 mg/kg36. percentil60,1 mg/kg30. percentil7,10 mg/kg28. percentil12,0 mg/kg27. percentil17,9 mg/kg21. percentil0,0839 mg/kg20. percentil0,136 mg/kg17. percentil16,6 mg/kg17. percentil1,84 mg/kg15. percentil65,5 mg/kg14. percentil46,9 mg/kg7. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
4,89 %80. percentil0,973 %68. percentil3974 mg/kg31. percentil1,36 %27. percentil0,686 %24. percentil565 mg/kg14. percentil4,47 %11. percentil517 mg/kg9. percentil1,75 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
70,6 mg/kg76. percentil154 mg/kg65. percentil417 mg/kg55. percentil54,8 mg/kg34. percentil26,5 mg/kg32. percentil11,4 mg/kg29. percentil18,9 mg/kg12. percentil70,5 mg/kg12. percentil0,613 mg/kg11. percentil294 mg/kg5. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,38 %69. percentil7,30 ppm49. percentil2,55 ppm46. percentilGeotermálny potenciál
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián minerálny prameň 2 47,9 Bq/l 25,1 Bq/l studňa, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 9,50 Bq/l 8,30 Bq/l iné, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 11,7 Bq/l 11,7 Bq/l studňa 1 1,00 Bq/l 1,00 Bq/l upravený prameň 3 22,6 Bq/l 22,0 Bq/l fuente 3 31,1 Bq/l 13,5 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 9,09 Bq/l 6,05 Bq/l upravený prameň, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 9,70 Bq/l 9,70 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Nozdrkovce štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,2 km Opatovce – Juh 1 štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – LIM PLUS, s. r. o. 1,8 km Opatovce – Juh 2 štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o. 2,1 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody VM-28/9 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536010 m VM-28/7 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536020 m Drietoma štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 150,5 m 79155 120Bb8.pdf30 m Kostolná širokoprofilový vrt 11,0 m 18465 120Bd18.pdf30 m Drietoma monitorovací vrt 6,6 m 79122 120Bd75.pdf40 m VM-28/8 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536040 m VM-28/10 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536040 m Kostolná širokoprofilový vrt 9,5 m 18465 120Bd16.pdf60 m Drietoma monitorovací vrt 8,7 m 79122 120Bd74.pdf60 m Kostolná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,4 m 16383 120Bd32.pdf90 m Kostolná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,4 m 16383 120Bd31.pdf110 m Drietoma monitorovací vrt 7,0 m 79122 120Bd76.pdf130 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 29 1,4 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Kostolná – Záriečie – Drietoma – 1982 – 60 m Drietoma – Ríos – Brusárne – Drietoma 2 000 m² 1972 – 60 m Kostolná – Záriečie – 1982 – 130 m Kostolná – Záriečie – 1982 – 320 m Zámostie – Trenčín 45 000 m² 1962 monitorovaná 2,0 km Horná Súča – Dúbrava – Horná Súča – 1972 – 2,2 km Veľké Bierovce 150 m² 1975 – 2,9 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
33de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 033 μg/lmedián 336 μg/l10 vzoriek
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,84 μg/lmedián 0,530 μg/l10 vzoriek40 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 4,40 μg/lmedián 1,15 μg/l10 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 3,06 μg/lmedián 0,630 μg/l10 vzoriek30 % pod medzou stanovenia
CobreCumierne zvýšená
najvyššie 3,50 μg/lmedián 1,15 μg/l10 vzoriek40 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 18,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 22,9 mg/lmedián 9,09 mg/l12 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 217 μg/lmedián 11,0 μg/l33 vzoriek
ArsénicoAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 67,5 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,70 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek76 % pod medzou stanovenia
CromoCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek48 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,80 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 060 μg/lmedián 14,0 μg/l33 vzoriek
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek48 % pod medzou stanovenia
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
AluminioAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l33 vzoriek61 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l16 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

