Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 VN Lazany, puntuación de la ventana 22. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 07:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Embalse Es un embalse, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 0 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Mladé sedimenty100 % čiary vody Mladé nespevnené sedimenty; jemný materiál sa pri zrážkach ľahko dostáva do toku. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 180 mg/l, mäkká voda (5,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 3 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 60,5 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 62nGy/h dávkový príkon 91. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 7,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (Porubský potok). 114vrtov do 3 km 137 rozborov vody v okolí Z toho 114 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 52°C na ústí vrtu 14 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Bojnice – BR-2, výdatnosť 4,0 l/s, 6,5 km od vody. 5lokalít do 3 km 5 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 24záznamov do 5 km 4 ložiská, 20 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mladé sedimenty: Mladé nespevnené sedimenty; jemný materiál sa pri zrážkach ľahko dostáva do toku. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,72typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,1°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,91 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 180mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 62nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 110 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Porubský potok, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 114 vrtov v pásme 3 km, z toho 9 hydrogeologických a 105 ostatných; s číslom archívnej správy 114. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VN Lazany
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: embalse
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VN Lazany
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Lazany
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité až piesčito-hlinité štrky až reziduálne štrky s úlomkami hornín vo vrchných náp 1× Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,116 mg/l51. percentil2,47 mg/l41. percentil6,28 mg/l36. percentil4,66 mg/l32. percentil25,4 mg/l27. percentil7,03 mg/l20. percentil87,2 mg/l15. percentil25,1 mg/l15. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,391 mg/l82. percentil0,445 mg/l78. percentil9,82 mg/l72. percentil1,10 mg/l4. percentilMetales
69,7 μg/l51. percentil6,34 μg/l47. percentil18,1 μg/l36. percentil0,0557 mg/l26. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
60,5 mg/kg95. percentil24,9 mg/kg92. percentil0,513 mg/kg90. percentil0,709 mg/kg87. percentil156 mg/kg82. percentil20,0 mg/kg70. percentil3,11 mg/kg66. percentil0,275 mg/kg56. percentil20,4 mg/kg35. percentil57,2 mg/kg22. percentil5,75 mg/kg13. percentil0,315 mg/kg13. percentil45,8 mg/kg12. percentil0,119 mg/kg12. percentil0,0570 mg/kg6. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,20 %86. percentil1,49 %80. percentil1,69 %76. percentil1073 mg/kg74. percentil6,06 %63. percentil2,51 %59. percentil4024 mg/kg33. percentil2,35 %30. percentil568 mg/kg14. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
80,0 mg/kg91. percentil614 mg/kg87. percentil474 mg/kg73. percentil32,1 mg/kg72. percentil148 mg/kg60. percentil90,7 mg/kg56. percentil1,42 mg/kg50. percentil12,8 mg/kg39. percentil26,5 mg/kg32. percentil38,5 mg/kg9. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,85 %95. percentil3,30 ppm92. percentil7,68 ppm60. percentilGeotermálny potenciál
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián potok, rieka 2 45,0 Bq/l 24,0 Bq/l fuente 2 15,6 Bq/l 11,8 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Poruba keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,8 km Poruba keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,8 km Nitrianske Pravno tehliarske suroviny Ložisko s predpokladom využívania zásob – Wienerberger s.r.o. 4,1 km Nitrianske Pravno tehliarske suroviny Ložisko s predpokladom využívania zásob – Wienerberger s.r.o. 4,2 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody 162 inžiniersko-geologický 5,0 m 44571440 m VS-42 inžiniersko-geologický 4,0 m 91815560 m 160 inžiniersko-geologický 4,0 m 44571790 m VS-44 inžiniersko-geologický 2,0 m 91815800 m 161 inžiniersko-geologický 4,5 m 44571960 m VS-43 inžiniersko-geologický 3,0 m 91815990 m VS-53 inžiniersko-geologický 4,0 m 918151,1 km 717/75 ložiskový 427,7 m 844001,1 km J-4 inžiniersko-geologický 8,0 m 860431,1 km J-6 inžiniersko-geologický 8,5 m 866601,1 km J-3 inžiniersko-geologický 9,0 m 866601,1 km J-7 inžiniersko-geologický 8,0 m 866601,1 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Bojnice – NB-5 27 °C 1,0 l/s 150 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 5,7 km Bojnice 29 °C 0,1 l/s – Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 5,8 km Bojnice – BR-6 40 °C 4,0 l/s 100 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 5,8 km Bojnice – PA-7 40 °C 1,5 l/s 58 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 5,8 km Bojnice – BR-4 22 °C 0,8 l/s 36 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 6,0 km Bojnice – BR-5 25 °C 1,0 l/s 40,5 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 6,0 km Bojnice – BR-3 35 °C 4,1 l/s 103 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 6,1 km Bojnice – Z-2 46 °C 6,6 l/s 30 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 6,2 km Bojnice – BR-1 47 °C 0,9 l/s 488 m Ca-Mg-HCO3 využívaný 6,2 km Bojnice 46 °C 4,5 l/s – Ca-Mg-HCO3 využívaný 6,5 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória Bojnice termálne kúpalisko – – 1 4,9 km kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 2 6,7 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 1 6,8 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 7,1 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 7,2 km Š-1-NB-II geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 8,9 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Bývalá pieskovňa – Lazany 8 000 m² 1980 – 940 m Kanianka – Za obcou – Kanianka – 1970 – 1,3 km Poruba – Nad obcou – Poruba 12 000 m² 1980 – 1,6 km Lazany 90 000 m² 1975 – 1,7 km Poluvsie 2 000 m² 1985 – 3,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
21de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 7,00 μg/l1 vzorka
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
CobreCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 19,0 μg/lmedián 19,0 μg/l1 vzorka
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 15,1 mg/lmedián 15,1 mg/l1 vzorka
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,200 μg/l11 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 903 μg/lmedián 47,0 μg/l11 vzoriek18 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,10 μg/lmedián 1,20 μg/l11 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
AluminioAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0600 mg/lmedián 0,0400 mg/l11 vzoriek18 % pod medzou stanovenia
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,80 μg/lmedián 0,900 μg/l11 vzoriek
PlomoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l11 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 1,60 μg/lmedián 0,900 μg/l11 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 21,0 μg/lmedián 5,00 μg/l11 vzoriek
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
