Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 06:00–08:00 Opátka, score de la fenêtre 35. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 13:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Bystrina Un ruisseau de montagne à forte pente, cascades et fond rocheux. L'eau est claire et froide ; la pêche exige une approche prudente. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2019 à 2025 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 1 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 8 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 25 % metamorfity, 25 % sopečné horniny Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 111 mg/l, mäkká voda (3,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 3 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Meď 95,2 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 56nGy/h dávkový príkon 75. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 386objektov do 3 km ťažené: Sb, Fe Najbližšie: Halda pri bezmennej štôlni č.7 (halda), 60 m od vody. 0vzoriek so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,20 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Opátka, potok). 34vrtov do 3 km 354 rozborov vody v okolí Z toho 34 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – V okruhu 10 km nie je zaznamenaný geotermálny vrt ani zdroj. 0lokalít do 3 km V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 48záznamov do 5 km 3 ložiská, 45 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 1plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,01typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 3,8°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,67 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 111mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 56nGy/h vo vzduchu rozsah 38 až 69 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. moyen Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -35nT rozsah -42 až -26 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -10mGal reziduálna +7,5 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Opátka, potok, 1993, 70 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 2250m JV od K Ostrý hrbok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zlámaný potok, 1993, 640 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 2250m JV od K Ostrý hrbok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kojšov, 2002, 930 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Opátka, potok, 80 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Opátka, potok, 1993, 80 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 2250m JV od K Ostrý hrbok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Opátka, potok, 1993, 80 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 2250m JV od K Ostrý hrbok, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Kojšov, 2002, 930 m od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 230 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 380 m od vody. Porovnanie: 45. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 34 vrtov v pásme 3 km, z toho 8 hydrogeologických a 26 ostatných; s číslom archívnej správy 34. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Bodrog et Hornád
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Opátka
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Opátka
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Opátka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× paleozoikum st. mladší silúr súvrstvie bystrého potoka 2× Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
3,89 mg/l26. percentil21,4 mg/l18. percentil6,32 mg/l17. percentil0,0606 mg/l17. percentil2,72 mg/l10. percentil0,928 mg/l9. percentil16,6 mg/l7. percentil49,3 mg/l7. percentilŽiviny a organické znečistenie
9,63 mg/l71. percentil1,98 mg/l19. percentil0,0240 mg/l13. percentil0,0253 mg/l1. percentilMétaux
159 μg/l73. percentil0,0451 mg/l19. percentil2,61 μg/l17. percentil7,85 μg/l15. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
95,2 mg/kg95. percentil13,5 mg/kg95. percentil25,9 mg/kg92. percentil0,440 mg/kg87. percentil4,47 mg/kg86. percentil0,422 mg/kg82. percentil0,238 mg/kg78. percentil19,9 mg/kg70. percentil0,452 mg/kg62. percentil73,2 mg/kg61. percentil103 mg/kg56. percentil25,9 mg/kg56. percentil0,217 mg/kg43. percentil7,39 mg/kg32. percentil59,4 mg/kg29. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,30 %90. percentil1,74 %81. percentil1 193 mg/kg78. percentil6,47 %75. percentil3,00 %66. percentil4 834 mg/kg64. percentil0,988 %59. percentil801 mg/kg44. percentil1,62 %37. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
38,5 mg/kg91. percentil40,3 mg/kg88. percentil79,6 mg/kg87. percentil107 mg/kg85. percentil2,06 mg/kg85. percentil462 mg/kg58. percentil14,8 mg/kg56. percentil372 mg/kg39. percentil55,4 mg/kg37. percentil78,8 mg/kg4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Risque radon du substrat rocheux
1,74 %92. percentil7,40 ppm52. percentil2,47 ppm36. percentil2 979 Bq/m²86. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián prameň 11 40,2 Bq/l 15,0 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 12,2 Bq/l 6,48 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 12,7 Bq/l 12,7 Bq/l upravený prameň 5 4,97 Bq/l 1,21 Bq/l výtok z banského diela 1 3,16 Bq/l 3,16 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody Halda pri bezmennej štôlni č.7 halda siderity 60 m Bezmenná štôlňa č.7 štôlňa siderity 60 m Halda pri bezmennej štôlni č.1 halda siderit, Fe rudy 70 m Bezmenná štôlňa č.1 štôlňa siderit, Fe rudy 80 m Halda pri pinge č.22 halda siderity 80 m Pinga č.22 pinga, pingový ťah siderity 90 m Pinga č.23 pinga, pingový ťah siderity 100 m Pinga č.24 pinga, pingový ťah siderity 120 m Pinga č.25 pinga, pingový ťah siderity 190 m Pinga č.26 pinga, pingový ťah siderity 210 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Veľký Folkmár – Folkmárska Skala vápenec ostatný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,8 km Zlatá Idka technicky použiteľné kryštály nerastov Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,6 km Zlatá Idka technicky použiteľné kryštály nerastov Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,6 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Opátka, žila Romanova Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 30 m Opátka, výskyt Zlatník Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 580 m Košická Belá, žily Pod Uhliská, Nad Uhliská, Nad mlynom, Na Uhliská, Azurdorka, Roveň-Kurcikovo Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 650 m Košická Belá, žily Jedlinka, Mlynská, Predné Nové Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 830 m Opátka, žila Zlámaný jarok Antimónové rudy Sb mineralogický výskyt 1,0 km Zlatá Idka, Partizán, Studená a Godárska Železné rudy Fe mineralogický výskyt 1,4 km Košické Hámre, Klára Železné rudy Fe mineralogický výskyt 1,6 km Zlatá Idka, žily Trojičná, Alexander a Xaver Antimonitovo-zlaté rudy Sb, Au malé ložisko 1,6 km Košická Belá, žily Tokáreň, Plichtov diel, Košariská Fe, Cu mineralogický výskyt 1,7 km Zlatá Idka, žily Jozef, František-Jozef, Žila so sklonom na juh, Alžbeta, Nová žila a Jeremiáš Antimonitovo-zlaté rudy Sb, Au malé ložisko 1,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody R-48 inžiniersko-geologický 5,0 m 80782110 m R-46 inžiniersko-geologický 5,0 m 80782150 m 1007 ložiskový 247,3 m 79095540 m Košické Hámre úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,5 m 18670 115Ca3.pdf660 m 1006 ložiskový 345,0 m 79095700 m 1075 ložiskový 321,0 m 79095710 m 1005 ložiskový 469,0 m 79095740 m Košické Hámre širokoprofilový vrt 5,1 m 18670 115Ca2.pdf750 m GP-68 ložiskový 102,0 m 79095780 m 340 ložiskový 199,0 m 79095780 m GP-69 ložiskový 100,0 m 79095810 m 342 ložiskový 210,1 m 79095820 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Autres cours d'eau à proximité
Salmonidés – zone à truiteKojšovský potok
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteVN Bukovec II.
2 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truitePerlovský potok
1 parcours de pêche
Salmonidés – zone à truiteVN Jaklovce
1 parcours de pêche
CyprinidésVVN Ružín
1 parcours de pêcheVN Thurzov č. 1 et 2
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
30de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SéléniumSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
ChromeCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,70 μg/lmedián 4,30 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,80 μg/lmedián 0,800 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 2,90 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek11 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 30,0 μg/lmedián 10,0 μg/l9 vzoriek
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
StronciumSrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 110 μg/lmedián 50,0 μg/l9 vzoriek
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 10,0 mg/lmedián 7,59 mg/l9 vzoriek
ArsenicAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 50,0 μg/lmedián 0,500 μg/l26 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
MercureHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,100 μg/l26 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,250 μg/l26 vzoriek42 % pod medzou stanovenia
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 1,00 μg/l26 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,90 μg/lmedián 0,250 μg/l26 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,110 mg/lmedián 0,00500 mg/l26 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,250 μg/l26 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
CuivreCubežná hodnota
najvyššie 1,60 μg/lmedián 0,250 μg/l26 vzoriek
ZincZnbežná hodnota
najvyššie 82,0 μg/lmedián 2,00 μg/l26 vzoriek35 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l17 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,00 μg/lmedián 1,00 μg/l26 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
SéléniumSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l26 vzoriek100 % pod medzou stanovenia