Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 15:00–17:00 Vrbovský potok, score de la fenêtre 16. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 09:05. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau rapide Podhorský potok: eau rapide, fond pierreux, rapides et fosses en aval. Eaux à truites typiques. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2019 à 2025 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 7 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Flyš50 % čiary vody 50 % mladé sedimenty Striedanie pieskovcov a ílovcov; voda stredne mineralizovaná, pri dažďoch rýchlo zakalená. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 509 mg/l, tvrdá voda (18,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,886 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 92. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 55nGy/h dávkový príkon 73. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 33objektov do 3 km ťažené: Mn Najbližšie: vetrací komín (iný druh objektu), 2,0 km od vody. 0vzoriek so zlatom 8 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 7ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 180 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Kežmarok). 223vrtov do 3 km 379 rozborov vody v okolí Z toho 222 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 62°C na ústí vrtu 12 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Veľká Lomnica – GVL-1, výdatnosť 54,9 l/s, 5,3 km od vody. 51lokalít do 3 km 3 záťaže, 48 skládok Najbližšia záťaž: Kežmarok – OKTAN, 1,5 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 16záznamov do 5 km 1 ložisko, 15 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 30plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Flyš: Striedanie pieskovcov a ílovcov; voda stredne mineralizovaná, pri dažďoch rýchlo zakalená. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,14typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 18,2°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,26 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 509mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 55nGy/h vo vzduchu rozsah 54 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 480 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kežmarok, 2002, 480 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vrbov, 120 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vrbov, 2002, 120 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vrbov, 2002, 120 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vrbov, 2002, 120 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vrbov, 2002, 120 m od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 850 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 400 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 223 vrtov v pásme 3 km, z toho 40 hydrogeologických a 183 ostatných; s číslom archívnej správy 222. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Bodrog et Hornád
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Vrbovský potok
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Vrbovský potok
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Vrbovský potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points paleogén eocén – oligocén zuberecké súvrstvie 1× kvartér pleistocén – holocén deluviálne sedimenty vcelku: litofaciálne nerozlíšené svahoviny a sutiny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
105 mg/l90. percentil88,7 mg/l78. percentil25,4 mg/l78. percentil25,0 mg/l75. percentil245 mg/l61. percentil3,66 mg/l60. percentil11,3 mg/l59. percentil0,119 mg/l52. percentilŽiviny a organické znečistenie
4,59 mg/l76. percentil0,215 mg/l70. percentil0,235 mg/l63. percentil2,87 mg/l15. percentilMétaux
356 μg/l91. percentil0,343 mg/l87. percentil117 μg/l82. percentil9,04 μg/l61. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,886 mg/kg92. percentil37,6 mg/kg86. percentil0,476 mg/kg85. percentil4,25 mg/kg84. percentil32,4 mg/kg76. percentil9,95 mg/kg75. percentil91,1 mg/kg75. percentil80,6 mg/kg73. percentil0,281 mg/kg69. percentil0,831 mg/kg64. percentil108 mg/kg61. percentil0,172 mg/kg47. percentil0,0798 mg/kg36. percentil7,44 mg/kg33. percentil12,9 mg/kg33. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2 012 mg/kg95. percentil1,74 %81. percentil1 127 mg/kg79. percentil3,23 %74. percentil6,34 %72. percentil0,984 %70. percentil2,67 %61. percentil4 316 mg/kg45. percentil0,823 %43. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
42,6 mg/kg91. percentil110 mg/kg88. percentil186 mg/kg82. percentil73,6 mg/kg81. percentil65,5 mg/kg70. percentil30,4 mg/kg65. percentil451 mg/kg55. percentil13,6 mg/kg47. percentil1,35 mg/kg46. percentil291 mg/kg19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,56 %87. percentil7,66 ppm59. percentil2,63 ppm58. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián minerálny prameň 1 4,67 Bq/l 4,67 Bq/l studňa 5 13,4 Bq/l 7,70 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 1,80 Bq/l 1,80 Bq/l vrt s prelivom 2 9,20 Bq/l 5,50 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 0,700 Bq/l 0,700 Bq/l source 4 15,3 Bq/l 14,4 Bq/l upravený prameň 1 0,700 Bq/l 0,700 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody vetrací komín iný druh objektu Mn rudy 2,0 km halda halda Mn rudy 2,1 km pinga? šachtica? pinga, pingový ťah Mn rudy 2,1 km štôlňa štôlňa Mn rudy 2,1 km štôlňa štôlňa Mn rudy 2,1 km halda halda Mn rudy 2,2 km halda halda Mn rudy 2,2 km pinga?jadrtica? pinga, pingový ťah Mn rudy 2,2 km halda halda Mn rudy 2,2 km halda halda Mn rudy 2,2 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Hôrka pri Poprad mangánové rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,5 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Métaux Espèce Od vody Hôrka – Levočské pohorie Mangánové rudy Mn malé ložisko 1,4 km Hôrka – Levočské pohorie (Kišovce) Mangánové rudy Mn ložiskový výskyt 2,7 km Švábovce Mangánové rudy Mn ložiskový výskyt 2,7 km Spišský Štiavnik Uránové rudy U, Cu ložiskový výskyt 4,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody V-6 inžiniersko-geologický 6,5 m 8667230 m Vrbov štruktúrny vrt s termálnou, minerálnou vodou 1 200,0 m 42952 101Dd11.pdf50 m V-3 inžiniersko-geologický 6,0 m 9977560 m V-8 inžiniersko-geologický 8,0 m 8667260 m Kežmarok úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,2 m 10971 101Db28.pdf70 m V-4 inžiniersko-geologický 6,0 m 9977580 m V-5 inžiniersko-geologický 7,0 m 8667280 m V-3 inžiniersko-geologický 6,5 m 8667280 m Vrbov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 150,0 m 35858 101Dd10.pdf90 m Kežmarok monitorovací vrt 4,3 m 68477 101Db35.pdf90 m V-7 inžiniersko-geologický 8,0 m 8667290 m V-1 inžiniersko-geologický 6,0 m 9977590 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Vrbov – Vr-1 56 °C 28,3 l/s 1742 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 140 m Vrbov – Vr-2 59 °C 33,0 l/s 2502 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 200 m Kežmarok – GTK-1 47 °C 1,5 l/s 2500 m Na-HCO3 využívaný 1,4 km Gánovce – ŠHG-2 25 °C 2,5 l/s 110 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 5,3 km Veľká Lomnica – GVL-1 62 °C 54,9 l/s 2100 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný 5,3 km Gánovce – ŠHG-1 26 °C 3,0 l/s 150 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 5,4 km Stará Lesná – FGP-1 58 °C 22,0 l/s 3616 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 5,6 km Gánovce – GA-1A 27 °C 1,9 l/s 276 m Ca-Mg-HCO3-SO4 využívaný bez nahlasovania údajov 6,1 km Gánovce – GA-1 23 °C 2,8 l/s 50 m Ca-Mg-HCO3-SO4 nevyužívaný 6,1 km Letanovce – HKJ-4 25 °C 8,0 l/s 607 m Ca-Mg-HCO3 nevyužívaný 7,2 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody Vr-1,2 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 40 m kategória Vrbov termálne kúpalisko – – 1 200 m kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 16 900 m kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 6 2,5 km kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 1 3,6 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 4,7 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 3 5,2 km kategória Stará Lesná termálne kúpalisko – – 1 6,3 km FGP-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 6,6 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 6,7 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Kežmarok – OKTAN SK1001000P 1,5 km Kežmarok – bývalé kasárne SK1001000P 2,1 km Žakovce – skládka Úsvit SK2004700F 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Vrbov – 1975 – 50 m Vrbov 200 m² 1980 – 150 m Vrbov 40 m² 1960 – 310 m Vrbov 100 m² 1980 – 390 m Kežmarok – 1950 – 620 m Žakovce Úsvit – Žakovce 134 098 m² 1998 monitorovaná 780 m Kežmarok – 1960 – 790 m Kežmarok – 1970 – 810 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
9de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 180 μg/lmedián 10,0 μg/l3 vzorky
ArsenicAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky
CadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,300 μg/l3 vzorky
PlombPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 4,00 μg/l3 vzorky
AntimoineSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky
CuivreCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 2,00 μg/l3 vzorky
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 50,0 μg/lmedián 40,0 μg/l3 vzorky
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 390 μg/lmedián 18,5 μg/l30 vzoriek
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18,0 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,50 μg/lmedián 0,650 μg/l30 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,130 mg/lmedián 0,0100 mg/l30 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,200 μg/l30 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
PlombPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
MercureHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
SéléniumSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
ArsenicAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,70 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ZincZnzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 620 μg/lmedián 17,0 μg/l30 vzoriek
CuivreCumierne zvýšená
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,950 μg/l30 vzoriek
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia



