Ez az oldal csak részben van lefordítva. A le nem fordított részek szlovákul jelennek meg, ez az oldal eredeti nyelve. Szlovák eredeti megnyitása

Ma a(z) Rybné vízfolyáson

Horgászati feltételek pontszáma, a nap legjobb időszaka és horgászvizek a legjobb feltételektől

Vízfolyás horgászvizeinek átlaga

Alacsony aktivitás · egy horgászvíz átlaga

A fejlécben lévő szám a vízfolyás közepére vonatkozó becslés az időjárás és a mérések alapján. A horgászvizek átlaga emellett számolja a műholdas adatokat, az árnyékolást és az egyes horgászvizek geológiáját.

Mai legjobb időablak

06:00–08:00

Rybné, ablakpontszám 35.

A pontszám az időjárás, a víz és a környezet szerinti feltételek becslése, nem pedig a kapások előrejelzése. Újraszámolva ekkor: 09:05.

A vízfolyás térképe és horgászvizei

A vízfolyás nyomvonala és horgászvizei. A vonalak színét átválthatja a mai feltételekre, a vízminőségre vagy bármely más paraméterre.

Részletes szűrőkrégió, járás, mederfenék, mélység, árnyékolás, műholdak, vízkémia, szennyezés, halak, geológia

1445horgászvíz
Válasszon kategóriát a kiválasztás szűkítéséhez. Minden lehetőség mellett látható, hány horgászvíz marad.
A térkép színe
Térkép betöltése…

A térképet két ujjal mozgathatja. Teljes képernyős módban egy ujj elég.

    Vízfolyás magassági profilja

    Hogyan esik a vízfolyás lefelé: esés, lejtés és vízsebesség.

    Bystrina Hegyi patak meredek lejtéssel, kaskádokkal és sziklás fenékkel. A víz tiszta és hideg; a horgászat óvatos megközelítést igényel.

    3004005006007008000 km2 km4 km6 km
    A vízfolyás magassági profilja: 754-től 426 m tengerszint feletti magasságig 6,1 km hosszan.
    Horgászvizek sorrendben a legmagasabbtól (balra) a legalacsonyabbig. A horgászvizek között lehet olyan szakasz, amely nem tartozik revírhoz; az nem jelenik meg.
    Legmagasabb pont
    754 m a.s.l.
    Legalacsonyabb pont
    398 m a.s.l.
    Horgászvizek eséseEsésA horgászvíz felső és alsó vége közötti tengerszint feletti magasság különbsége méterben. Minél nagyobb az esés rövidebb hosszon, annál gyorsabb a víz.
    355 m
    Átlagos lejtésVízfolyás eséseEsem kilométerenként ezrelékben (‰, méter kilométerenként). 2 ‰-ig lassú síkvidéki folyó, 5–10 ‰ között dombvidéki folyó (pénzes pér, pisztráng), 10 ‰ felett gyors patak.
    58 ‰
    KanyargósságKanyargósságA vízfolyás hossza elosztva a végei közötti légvonallal. 1,0 egyenes vízfolyás, 1,3 felett erősen kanyarog. A meanderek mederszakaszokat hoznak létre a partok alatt és gázlókat a köztes szakaszokon.
    1,06

    Forrás: Open Topo Data (eudem25m), 2026. nov. 4.. A lejtés és az esés tájékoztató jellegű, csak a horgászvíz szakaszait foglalja magában.

    Domborzat 3D-ben

    A(z) 3D terepmodell betöltése…

    Történelmi képek

    Környezet és természet alakulása 2019 és 2025 között: hogyan változnak a partok, a növényzet és a táj a víz körül. A képek maguktól váltakoznak, kézzel is lapozhatsz.

    Rybné vízfolyás 2019-es évekbeli légi felvétele
    2019felvételezve: 2019. aug. 24.
    Rybné vízfolyás 2022-es évekbeli légi felvétele
    2022felvételezve: 2022. aug. 4.
    Rybné vízfolyás 2025-es évekbeli légi felvétele
    2025felvételezve: 2025. aug. 12.

    Szlovákia ortofotó-mozaikja © GKÚ Pozsony, NLC Zólyom. A felvételek készítésének éve és napja a helyszíntől függ, így az egyes évjáratok évszakban és időjárásban eltérhetnek.

    Vízszennyezés a(z) Rybné vízfolyáson

    Vízminőség az SHMÚ szerint, a horgászvizek közelében lévő szennyvíztisztító telepek és a környező talajvíz

    Talajvíz: mért értékekjellemző érték a(z) 10 km-en belüli állomásokról, 2025

    A méréssel rendelkező horgászvíz közül 0 / 1 esetén a környező felszín alatti víz értéke legalább egy mutatóban határérték feletti.

    Forrás: SHMÚ (a felszíni és felszín alatti vizek minőségének évkönyvei), a VÚVH szennyvíztisztító-telepi nyilvántartása és az EEA. Az SHMÚ mérőpontját a horgászvízhez a vízfolyás azonos neve és a távolság alapján rendeljük; az évkönyv a normát nem teljesítő pontokat sorolja fel, ezért a hiányzó pont nem bizonyítja a víz tisztaságát.

    Geológia a geochémia toku Rybné

    Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku

    Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 6 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km.

    Hornina pod vodou

    Flyš67 % čiary vody

    33 % náplavy riek

    Striedanie pieskovcov a ílovcov; voda stredne mineralizovaná, pri dažďoch rýchlo zakalená. Geologická mapa SR 1:50 000.

    510

    Voda podľa atlasu

    pH 8,2modelový odhad

    typ vody Ca–HCO₃

    Mineralizácia 265 mg/l, stredne tvrdá voda (9,1 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku.

    Prvky v riečnom sedimente

    0 15 felőlprvkov v horných 10 %

    najvyššie: Chróm 92,2 mg/kg

    Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 76. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov.

    1 km2 km35 °C65 °C

    Teplo pod nohami

    35°C v hĺbke 1 000 m

    tepelný tok 65 mW/m²

    V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR.

    20200

    Prirodzené gama žiarenie

    43nGy/h dávkový príkon

    12. percentil na Slovensku

    Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ.

    Staré banské diela

    2objekty do 3 km

    Najbližšie: Štôlňa Ľudmila (štôlňa), 880 m od vody.

    Zlato v riečnom sedimente

    11vzoriek so zlatom

    9 rudných minerálov v sedimente

    Najviac 5 zŕn v jednej vzorke (240 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu.

    Stopové prvky vo vode toku

    0 8 felőlukazovateľov v horných 5 %

    najvyššie: Bárium 45,0 μg/l

    Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 55. percentil (Veľký rybný potok).

    Vrty a rozbory podzemnej vody

    193vrtov do 3 km

    339 rozborov vody v okolí

    Z toho 193 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné.

    Geotermálna energia

    –

    15 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km.

    Environmentálne záťaže a skládky

    9lokalít do 3 km

    9 skládok

    V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované.

    Ložiská a rudné výskyty

    20záznamov do 5 km

    20 rudných výskytov

    Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín.

    Zosuvy a svahové deformácie

    43plôch do 3 km

    6 aktívnych

    Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno.

    Geologická stavba pod vodou

    Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti.

    Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov.

    • Flyš67%SR 4,7 %
    • Náplavy riek33%SR 72 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Flyš: Striedanie pieskovcov a ílovcov; voda stredne mineralizovaná, pri dažďoch rýchlo zakalená.

    Geologický vek hornín

    • flyš67%
    • kvartér33%

    Najčastejšie horninové jednotky

    ÚtvarVekJednotkaPont
    flyšeocénstrihovské a staršie malcovské súvrstvie2×
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív1×

    Kvartérny pokryv

    • fluviálne sedimenty nív100%SR 68 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    • Typická hrúbka kvartérneho pokryvu4,0m
    • 5 – 1033%SR 20 %
    • 2 – 533%SR 48 %
    • 0 – 233%SR 16 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Neotektonické jednotky

    • pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Smer neotektonických pohybov

    • veľký zdvih100%SR 26 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Mapa pokrýva 3 z 3 bodov čiary vody.

    Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda

    Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode.

    Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)

    • Pieskovce100%SR 15 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Typ zvodnenca

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Pieskovce; Ner)100%SR 15 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)

    • puklinová100%SR 12 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Hydrogeologická funkcia

    • kolektor100%SR 95 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Hlavný hydrogeologický región

    • paleogén Čergova100%SR 1,4 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Genetický typ podzemných vôd

    • karbonátovo-silikatogénne podzemné vody100%SR 3,5 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Chemický typ podzemných vôd

    • Ca-Mg-HCO3 typ100%SR 5,5 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Trieda kvality podzemných vôd

    • A100%SR 36 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Chémia povrchových vôd podľa atlasu

    Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku.

    510

    Vízsavasság

    pH 8,21typické pásmo

    Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch.

    Vízkeménység

    9,1°dH, stredne tvrdá

    Súčet vápnika a horčíka (1,63 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde.

    Rozpustené látky

    265mg/l mineralizácia

    Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky.

    Iónové zloženie vody

    Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃

    Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd.

    Hlavné ióny

    • HydrogénuhličitanyHCO3163 mg/l35. percentil
    • KalciumCa49,4 mg/l35. percentil
    • MagnéziumMg9,74 mg/l31. percentil
    • DraslíkK1,75 mg/l26. percentil
    • KloridokCl3,01 mg/l19. percentil
    • NátriumNa3,79 mg/l18. percentil
    • SzulfátokSO421,0 mg/l18. percentil
    • FluoridokF0,0500 mg/l0. percentil

    bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil)

    Živiny a organické znečistenie

    • NitrátokNO35,52 mg/l43. percentil
    • AmóniumNH40,0529 mg/l27. percentil
    • FosforečnanyPO40,0302 mg/l17. percentil
    • Chemická spotreba kyslíkaChSK1,53 mg/l10. percentil

    Fémek

    • VasFe0,0639 mg/l31. percentil
    • MangánMn12,5 μg/l26. percentil
    • AlumíniumAl25,6 μg/l25. percentil
    • CinkZn1,55 μg/l8. percentil

    Prvky v riečnych sedimentoch

    Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku.

    Potenciálne toxické a stopové prvky

    • KrómCr92,2 mg/kg76. percentil
    • KadmiumCd0,225 mg/kg58. percentil
    • BizmutBi0,144 mg/kg20. percentil
    • SzelénSe0,136 mg/kg20. percentil
    • NikkelNi17,6 mg/kg20. percentil
    • CínSn1,85 mg/kg15. percentil
    • VanádiumV52,5 mg/kg13. percentil
    • MolibdénMo0,136 mg/kg7. percentil
    • ÓlomPb7,74 mg/kg5. percentil
    • RézCu11,7 mg/kg4. percentil
    • CinkZn50,6 mg/kg4. percentil
    • KobaltCo3,92 mg/kg4. percentil
    • ArzénAs2,81 mg/kg4. percentil
    • AntimonSb0,200 mg/kg3. percentil
    • HiganyHg0,0270 mg/kg3. percentil

    bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil)

    Hlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
    • NátriumNa1,40 %92. percentil
    • TitánTi4 911 mg/kg66. percentil
    • DraslíkK1,45 %40. percentil
    • AlumíniumAl5,14 %32. percentil
    • MagnéziumMg0,616 %15. percentil
    • VasFe1,82 %6. percentil
    • MangánMn433 mg/kg5. percentil
    • KalciumCa0,597 %4. percentil
    • FoszforP401 mg/kg3. percentil
    Ďalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
    • ZirkónZr527 mg/kg84. percentil
    • BerilliumBe1,69 mg/kg67. percentil
    • BórB59,8 mg/kg47. percentil
    • YtriumY25,9 mg/kg40. percentil
    • CérCe54,1 mg/kg32. percentil
    • RubídiumRb75,7 mg/kg20. percentil
    • BáriumBa339 mg/kg13. percentil
    • GáliumGa8,22 mg/kg11. percentil
    • LítiumLi22,1 mg/kg11. percentil
    • StronciumSr80,5 mg/kg4. percentil

    Prirodzená rádioaktivita a radón

    Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní.

    20200

    Dávkový príkon gama žiarenia

    43nGy/h vo vzduchu

    rozsah 40 až 49 nGy/h

    Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami.

    • Kálium (K)K1,23 %26. percentil
    • Ekvivalentné tórium (eTh)eTh6,12 ppm12. percentil
    • Ekvivalentný urán (eU)eU2,04 ppm9. percentil

    bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil)

    Geotermálny potenciál

    Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie.

    1 km2 km35 °C65 °C

    Teplota hornín s hĺbkou

    35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m

    prírastok 30 °C na km

    Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m².

    Reliéf, klíma a pôdy

    Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ.

    • Nadmorská výška geomorfologických jednotiek (od–do)130–1 157m a.s.l.
    • Priemerná výška jednotiek599m a.s.l.
    • Átlagos lejtés14,8°
    • Priemerná januárová teplota-5,8°C
    • Priemerná júlová teplota14,8°C
    • Ročné zrážky950mm

    Geomorfologické celky

    • Čergov67%SR 0,0 %
    • Ondavská vrchovina33%SR 4,4 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Geomorfologické oblasti

    • Východné Beskydy67%SR 1,3 %
    • Nízke Beskydy33%SR 7,5 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Klimatickogeografické typy

    • horská klíma100%SR 33 %

    značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku

    Mapa pásma

    Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať.

    Štôlňa Ľudmila – 2 – štôlňa (880 m od vody)Halda pri štôlni Ľudmila – 5 – halda (900 m od vody)Snakov – Zlaté rudy (3,1 km od vody)Livov – Zlaté rudy (3,5 km od vody)Maľcov – Malcov – nijaký (250 m od vody)Malcov – nijaký (1,0 km od vody)Livovská Huta – nijaký (1,2 km od vody)Lukov – Venécia – nijaký (1,6 km od vody)Lenartov – nijaký (1,7 km od vody)Lukov – nijaký (2,1 km od vody)Livovská Huta – nijaký (2,2 km od vody)Lenartov – nijaký (2,5 km od vody)Snakov – nijaký (2,7 km od vody)a1 (1,3 km od vody)a1 (1,8 km od vody)a1 (2,3 km od vody)a1 (2,3 km od vody)a1 (2,8 km od vody)a1 (3,3 km od vody)a1 (3,5 km od vody)a1 (5,3 km od vody)a1 (6,1 km od vody)a1 (7,9 km od vody)a1 (9,3 km od vody)a1 (9,3 km od vody)a1 (9,4 km od vody)a1 (9,6 km od vody)a1 (10,0 km od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (40 m od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (50 m od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (60 m od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (70 m od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (400 m od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (600 m od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (750 m od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (1,2 km od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (1,2 km od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (1,6 km od vody)Snakov – tehliarske suroviny (1,6 km od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (1,6 km od vody)Malcov – juh – Au – rozsypy (2,1 km od vody)Lenartov – stavebný kameň – pieskovec (2,6 km od vody)Lenartov – stavebný kameň – pieskovec (2,8 km od vody)Snakov – Au rudy (3,1 km od vody)Livov – Au rudy (3,5 km od vody)Gerlachov – stavebný kameň – pieskovec (3,5 km od vody)Lenartov – mineralógia (2,6 km od vody)– Zosuvy (370 m od vody)MALCOV – Zosuvy (410 m od vody)MALCOV – Zosuvy (440 m od vody)– Zosuvy (770 m od vody)MALCOV – Zosuvy (800 m od vody)– Zosuvy (1,0 km od vody)– Zosuvy (1,0 km od vody)– Zosuvy (1,1 km od vody)– Zosuvy (1,1 km od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)– Zosuvy (1,2 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,3 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,3 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,3 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,3 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,3 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,4 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,4 km od vody)Lukov-Venecia – Zosuvy (1,4 km od vody)MALCOV – Zosuvy (1,4 km od vody)– Zosuvy (1,5 km od vody)MALCOV – Zosuvy (1,6 km od vody)MALCOV – Zosuvy (1,6 km od vody)– Zosuvy (1,8 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)– Zosuvy (2,1 km od vody)LUKOV – Zosuvy (2,2 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,3 km od vody)– Zosuvy (2,5 km od vody)– Zosuvy (2,6 km od vody)LUKOV – Zosuvy (2,6 km od vody)– Zosuvy (2,7 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)– Zosuvy (2,8 km od vody)Lenartov, č.domu 153 – Zosuvy (2,9 km od vody)– Zosuvy (2,9 km od vody)– Zosuvy (2,9 km od vody)Lenartov, č.domu 153 – Zosuvy (3,0 km od vody)Malcov – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (20 m od vody)Maľcov – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (100 m od vody)Malcov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (120 m od vody)Malcov – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (250 m od vody)Livovská Huta – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (950 m od vody)Malcov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (970 m od vody)Malcov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Malcov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 km od vody)Livovská Huta – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (1,2 km od vody)Livovská Huta – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Livovská Huta – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 km od vody)Lukov – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,6 km od vody)Livovská Huta – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 km od vody)Lukov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 km od vody)Lukov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Lukov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 km od vody)Lukov – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (2,7 km od vody)Lukov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Lenartov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Lenártov – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (2,9 km od vody)Snakov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (3,0 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (20 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (30 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (70 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)prameň s monitorovaním výdatnosti – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (100 m od vody)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Hydrogeologické vrty (100 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (110 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (140 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (220 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (360 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (400 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (440 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (530 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (590 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (640 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (760 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (820 m od vody)zrážkomerná stanica – Umelé hydrogeologicky významné objekty (830 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (850 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (850 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (860 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (880 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (920 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (920 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (940 m od vody)vrt, ktorý poskytol hydrogeologické informácie, – Hydrogeologické vrty (950 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (970 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,2 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,2 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,2 km od vody)vrt, ktorý poskytol hydrogeologické informácie, – Hydrogeologické vrty (1,2 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,3 km od vody)Malcov, 2200 m J – prameň (80 m od vody)Lukov – vrt (110 m od vody)Malcov, 800m JV od K663 – prameň (110 m od vody)Malcov, 1300m SSV od K914 – prameň (140 m od vody)Livovská Huta – vrt (470 m od vody)Olejnikov – vrt (530 m od vody)Lutina – vrt (580 m od vody)Malcov – vrt (600 m od vody)Malcov – vrt (670 m od vody)Livovská Huta, 1200 m SZ – prameň (810 m od vody)Malcov, 1200m VSV od K806 – prameň (950 m od vody)Malcov, 1200m VJV od K705 – prameň (1,2 km od vody)Lukov, dolina potoka Fešarka – prameň (1,2 km od vody)Livovská Huta, 1400m SSZ od K920 – prameň (1,3 km od vody)Livovská Huta, v obci – prameň (1,5 km od vody)Livovská Huta, 2400m od K644 – prameň (1,5 km od vody)Malcov, 700m SSV od K996 – prameň (1,7 km od vody)Livov, 2 km J – prameň (1,8 km od vody)Livov – vrt (1,9 km od vody)Livov, 1000m J od K842 – prameň (2,0 km od vody)Livovská Huta, dolina Banského potoka – prameň (2,0 km od vody)Malcov, 650m SV od kóty Jasenov – prameň (2,1 km od vody)Livov, 1200m SV od K842 – prameň (2,4 km od vody)Lukov, 2500m Z od K751 – prameň (2,4 km od vody)Lukov – vrt (2,4 km od vody)Lukov – vrt (2,5 km od vody)Livovská Huta, ústie doliny v údolí Tople – prameň (2,5 km od vody)Livovská Huta, dolina Hradského potoka – prameň (2,6 km od vody)Lenártov, 800m ZSZ od K896, dolina Večného potok – prameň (2,6 km od vody)Livovská Huta, 500m Z od K920 – prameň (2,6 km od vody)Obručné – vrt (2,6 km od vody)Lenartov, 4500 m J – prameň (2,6 km od vody)Lukov – vrt (2,7 km od vody)Lukov, 1300m Z od K663 – prameň (2,7 km od vody)Lenártov, 600m Z od K996,dolina Večného potoka – prameň (2,7 km od vody)Lenártov, 500m JZ od K657 dolina Večného potoka – prameň (2,8 km od vody)Livov, 1700 m J – prameň (2,9 km od vody)Livovská Huta, 700m S od K949 – prameň (2,9 km od vody)Lenartov – vrt (2,9 km od vody)Livov – vrt (2,9 km od vody)zlato 3 ks – zlato (30 m od vody)zlato 1 ks – zlato (30 m od vody)zlato 1 ks – zlato (50 m od vody)zlato 1 ks – zlato (70 m od vody)zlato 3 ks – zlato (110 m od vody)zlato 5 ks – zlato (240 m od vody)zlato 3 ks – zlato (300 m od vody)zlato 3 ks – zlato (350 m od vody)zlato 1 ks – zlato (390 m od vody)zlato 1 ks – zlato (700 m od vody)zlato 3 ks – zlato (740 m od vody)5 km

    Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom.

    Stopové prvky v povrchových vodách

    Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode.

    • BáriumBabežná hodnota
      najvyššie 45,0 μg/lmedián 36,5 μg/l2 vzorky

      Najvyššia hodnota: Veľký rybný potok, 2008, 60 m od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • SzelénSenižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Fešarka, 2008, 980 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ÓlomPbnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Fešarka, 2008, 980 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Fešarka, 2008, 980 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KrómCrnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Fešarka, 2008, 980 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Fešarka, 980 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • RézCunižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Fešarka, 2008, 980 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ArzénAsnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: Fešarka, 2008, 980 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    Hlavné ióny, mineralizácia a pH

    Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály.

    • Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 8,48 mg/lmedián 7,86 mg/l2 vzorky

      Najvyššia hodnota: Veľký rybný potok, 2008, 60 m od vody. Porovnanie: 36. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch

    Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je.

    • Monazit ((Ce,La,Nd)PO₄)23 vzoriek, najviac 55 zŕn
    • Arany (Au)11 vzoriek, najviac 5 zŕn
    • Anatas (TiO₂)7 vzoriek, najviac 55 zŕn
    • Rutil (TiO₂)7 vzoriek, najviac 815 zŕn
    • Limonit (FeO(OH)·nH₂O)6 vzoriek, najviac 55 zŕn
    • Magnetit (Fe₃O₄)5 vzoriek, najviac 55 zŕn
    • Barit (BaSO₄)4 vzorky, najviac 55 zŕn
    • Ilmenit (FeTiO₃)3 vzorky, najviac 315 zŕn
    • Pyrit (FeS₂)1 vzorka, najviac 5 zŕn

    Najbližšie vzorky so zlatom

    VzorkaZlato vo vzorkeOd vody
    30833 zrná30 m
    30761 zrno30 m
    30751 zrno50 m
    30801 zrno70 m
    30823 zrná110 m
    30995 zŕn240 m
    30463 zrná300 m
    31023 zrná350 m

    Horninotvorné a doprovodné minerály

    • Granáty ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)7 vzoriek, najviac 4115 zŕn
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)7 vzoriek, najviac 55 zŕn
    • Zirkón (ZrSiO₄)7 vzoriek, najviac 315 zŕn
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)5 vzoriek, najviac 815 zŕn

    Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita

    Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku.

    Chemické typy vôd v okolí

    • Ca-HCO319×
    • Ca-Mg-HCO318×
    • Mg-Ca-Na-HCO31×
    • Ca-Mg-HCO3-Cl1×
    • Ca-Mg-HCO3-SO41×

    Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy

    • trieda A33×
    • trieda B4×
    • trieda F1×
    • trieda D1×
    • trieda C1×

    Kovy v podzemnej vode

    • HiganyHgextrémna (horný 1 %)
      najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • CinkZnvysoká (horných 5 %)
      najvyššie 2 890 μg/lmedián 3,50 μg/l24 vzoriek13 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KadmiumCdvysoká (horných 5 %)
      najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek96 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • RézCuzvýšená (horných 10 %)
      najvyššie 5,10 μg/lmedián 2,30 μg/l24 vzoriek

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • LítiumLizvýšená (horných 10 %)
      najvyššie 40,0 μg/lmedián 4,00 μg/l24 vzoriek8 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ÓlomPbzvýšená (horných 10 %)
      najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek58 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • AntimonSbmierne zvýšená
      najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • SzelénSemierne zvýšená
      najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek92 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • AlumíniumAlmierne zvýšená
      najvyššie 0,0100 mg/lmedián 0,00500 mg/l24 vzoriek75 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • KrómCrmierne zvýšená
      najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek79 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • VasFebežná hodnota
      najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l14 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    • ArzénAsnižšie ako polovica Slovenska
      najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

      Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku.

    Radón vo vodách

    Druh miestaVzoriekNajvyšší radónMedián
    upravený prameň14,49 Bq/l4,49 Bq/l
    forrás315,6 Bq/l10,0 Bq/l
    vodný zdroj pre hromadné zásobovanie13,29 Bq/l3,29 Bq/l
    potok, rieka12,43 Bq/l2,43 Bq/l

    Banské diela, ložiská a rudné výskyty

    Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody.

    Druhy banských objektov

    • halda1×
    • štôlňa1×

    Najbližšie staré banské diela

    NévFajŤaženéUkončenieOd vody
    Štôlňa Ľudmilaštôlňapieskovce1983880 m
    Halda pri štôlni Ľudmilahaldapieskovce1983900 m

    Rudné výskyty v metalogenetickej mape

    VýskytTyp rudyFémekFajOd vody
    SnakovZlaté rudyAumineralogický výskyt3,1 km
    LivovZlaté rudyAumineralogický výskyt3,5 km

    Vrty a archívne správy Geofondu

    Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke.

    193 vrtov v pásme 3 km, z toho 21 hydrogeologických a 172 ostatných; s číslom archívnej správy 193.

    Hĺbky vrtov

    • legfeljebb 10 m152×
    • 10–30 m9×
    • 30–100 m11×
    • 100–300 m20×
    • nad 300 m0×

    Najbližšie vrty

    HelyszínFajMélységArchívna správaOd vody
    Malcovštruktúrny vrt s obyčajnou vodou100,0 m64150 103Aa12.pdf20 m
    COH-19hydrogeologický100,0 m6415020 m
    V-4inžiniersko-geologický6,0 m5209740 m
    V-2inžiniersko-geologický3,6 m5209750 m
    S-1inžiniersko-geologický3,7 m706260 m
    V-3inžiniersko-geologický6,0 m5209770 m
    V-1inžiniersko-geologický5,7 m5209770 m
    S-2inžiniersko-geologický3,0 m706290 m
    V-4inžiniersko-geologický6,0 m5479790 m
    V-8inžiniersko-geologický7,0 m5479790 m
    V-2inžiniersko-geologický6,0 m5479790 m
    V-6inžiniersko-geologický7,0 m5479790 m

    Geotermálna energia a minerálne vody

    Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu.

    Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd

    ForrásFajVíz hőmérséklete (°C)Výdatnosť (l/s)PočetNajbližší od vody
    kategória a1minerálna voda< 15< 5151,3 km

    Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty

    Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody.

    Skládky odpadov

    SkládkaPlochaRok vznikuMonitorovanieOd vody
    Maľcov – Malcov250 m²1980–250 m
    Malcov80 m²1980–1,0 km
    Livovská Huta200 m²1985–1,2 km
    Lukov – Venécia215 m²1985–1,6 km
    Lenartov20 m²1985–1,7 km
    Lukov200 m²1980–2,1 km
    Livovská Huta200 m²1985–2,2 km
    Lenartov210 m²1980–2,5 km

    Zosuvy a svahové deformácie

    Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto.

    Druhy deformácií

    • Zosuvy43×

    Stupeň aktivity

    • Potenciálny25×
    • Stabilizovaný12×
    • Aktívny6×

    Súčasný stav

    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick10×
    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova6×
    • Nedostatočne doložené3×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S2×
    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0002×

    Ako čítať tieto údaje

    • Pásmo a vzdialenosť. Vzdialenosť sa meria od čiary vody k bodu v registri (u plôch k ich stredu), s presnosťou desiatok metrov. Počty platia len pre pásmo, nie pre celé povodie.
    • Percentil. Pri chémii sa najvyššia hodnota porovnáva so všetkými vzorkami atlasu na Slovensku. Nejde o zákonný limit ani o hodnotenie zdravotného rizika; atlasy sú historické (vyšli: povrchové vody 2015, podzemné vody 1996, riečne sedimenty 1999).
    • Medza stanovenia. Veľa vzoriek má hodnotu na úrovni najnižšej, čo laboratórium určilo; takéto výsledky znamenajú „pod medzou“. Pri nich je pozícia v rozdelení odhad.
    • Šlichy. Evidujú sa len vzorky s nálezom. Počet zŕn v preparáte nie je obsah zlata v gramoch na tonu.
    • Súvislosť s vodou. Banské dielo, skládka či záťaž v blízkosti nič nedokazuje o kvalite vody v toku. Slúži ako podnet na pozornosť a ako východisko pre ďalší prieskum.
    • Vzorkové body. Plošné a rastrové mapy ŠGÚDŠ sa nedajú stiahnuť ako body, preto sa pozdĺž čiary každého revíru zisťuje hodnota v bodoch zhruba každé 3 km. Ide o vzorku čiary, nie o súvislý záznam; veľmi krátky úsek môže mať jediný bod.
    • Rastre atlasu. Chémia vody a sedimentov sú interpolácie meraní v sieti vzoriek (Geochemický atlas SR). Hodnota v bode je modelový odhad pre okolie, nie meranie vo vode. Percentil porovnáva priemer tohto toku so všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku.
    • Polohy a mierky. Mapy majú rôznu mierku (1:50 000 až 1:1 000 000), preto sa podrobnosť v sekciách líši. Mapa mimo pokrytia znamená, že v bode nie je plocha, nie že tam nič nie je.

    Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike.

    Szervezetek és helyszín

    Ki kezeli a horgászvizeket és hol találhatók

    Szervezetek a vízfolyásonki kezeli a horgászvizeket, és milyen feltételek vannak ott ma

    1. OZ Prešov1 horgászvíz · 6,1 km28Rybné28

    További vízfolyások a közelben

    Vízgyűjtő: Bodrog és Hernád