Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Долінски поток, оцінка вікна 33. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 07:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 430 mg/l, tvrdá voda (15,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 10 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 1 218 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 98. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 40 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 61. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 18objektov do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: štôlňa Petrova hora I. (štôlňa), 1,3 km od vody. 3vzorky so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Najviac 2 zrná v jednej vzorke (50 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 6 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 75,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (HORNAD). 77vrtov do 3 km 419 rozborov vody v okolí Z toho 77 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 20 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 12lokalít do 3 km 8 skládok, 4 sedimenty Najbližšia záťaž: Krompachy-Haľňa – HO_ČOV, 2,6 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 28záznamov do 5 km 2 ložiská, 26 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 18plôch do 3 km 2 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,33typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,0°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,67 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 430mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 54 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 25 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 40 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: HORNAD, 2005, 530 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 700 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 700 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 700 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pohlodov potok, 1992, 770 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zlatník, potok, 1993, 590 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1992, 700 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: sútok Dolinskeho a Kriveho potoka, 70 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: S okraj obce Víťaz, 1992, 180 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zlatník, potok, 1992, 910 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: 2000m SZ od K800, 1992, 500 m od vody. Porovnanie: 74. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 460 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 340 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 470 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 580 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 460 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 470 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 120 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 77 vrtov v pásme 3 km, z toho 28 hydrogeologických a 49 ostatných; s číslom archívnej správy 77. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Долінски поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Долінски поток
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (4)
Geológia a geochémia toku Dolinský potok
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
71,6 мг/л77. percentil25,5 мг/л76. percentil23,1 мг/л73. percentil4,76 мг/л71. percentil69,0 мг/л57. percentil10,3 мг/л55. percentil210 мг/л49. percentil0,105 мг/л45. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,660 мг/л88. percentil14,6 мг/л85. percentil3,41 мг/л56. percentil0,0580 мг/л29. percentilМетали
305 μg/l88. percentil11,9 μg/l71. percentil49,7 μg/l62. percentil0,0637 мг/л31. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1 218 мг/кг98. percentil166 мг/кг98. percentil16,4 мг/кг95. percentil15,5 мг/кг95. percentil148 мг/кг95. percentil39,0 мг/кг95. percentil2,67 мг/кг95. percentil0,930 мг/кг95. percentil5,39 мг/кг91. percentil0,776 мг/кг90. percentil150 мг/кг81. percentil21,7 мг/кг75. percentil0,328 мг/кг74. percentil0,368 мг/кг73. percentil78,5 мг/кг70. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
3,78 %87. percentil1,83 %87. percentil1,72 %85. percentil1 225 мг/кг80. percentil0,908 %58. percentil5,80 %56. percentil4 467 мг/кг50. percentil1,74 %41. percentil709 мг/кг31. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
948 мг/кг95. percentil43,0 мг/кг92. percentil79,2 мг/кг91. percentil38,0 мг/кг90. percentil77,6 мг/кг86. percentil103 мг/кг81. percentil462 мг/кг69. percentil11,8 мг/кг32. percentil1,04 мг/кг29. percentil103 мг/кг17. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,45 %79. percentil2,58 ppm49. percentil7,24 ppm46. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody TP-5087 2 zrná 50 м TP-5086 1 zrno 90 м TP-5064 1 zrno 90 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 10 38,4 Bq/l 10,6 Bq/l potok, rieka 4 2,02 Bq/l 0,325 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 4,45 Bq/l 4,45 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 11,1 Bq/l 11,1 Bq/l studňa 1 0,500 Bq/l 0,500 Bq/l vrt s prelivom 1 0,800 Bq/l 0,800 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody štôlňa Petrova hora I. štôlňa uranov‚ zrudnenie 1955 1,3 км Štôlňa Petrova hora I. štôlňa uranové zrudnenie 1955 1,3 км Halda štôlne Petrova hora I. halda uranové zrudnenie 1955 1,3 км Halda štôlne Petrova hora I. halda uranov‚ zrudnenie 1955 1,3 км Halda štôlne Irena halda Фе koniec 19.stor.-zač.20.stor. 1,3 км Штуолня Ірена štôlňa Фе koniec 19.stor.-zač.20.stor. 1,3 км Halda štôlne Petrova hora II. halda uranové zrudnenie 1955 1,4 км štôlňa Petrova hora II. štôlňa uranov‚ zrudnenie 1955 1,4 км Halda štôlne Petrova hora II. halda uranov‚ zrudnenie 1955 1,4 км Štôlňa Petrova hora II. štôlňa uranové zrudnenie 1955 1,4 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Якловце – Куртова Скала vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Margecany 4,2 км Якловце – Куртова Скала vápenec vysokopercentný Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Margecany 4,2 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Петрова Гора Uránové rudy У, Мо, Цу ložiskový výskyt 1,6 км Кромпахи – жіла Луціа Železné rudy Фе mineralogický výskyt 2,8 км Krompachy, žily Anton, Clementi, Oskár a Otakár Železné rudy Фе ložiskový výskyt 3,7 км Žakarovce, žila Štefánia Баріт barit ložiskový výskyt 4,4 км Žakarovce – žily Rumanay a Mária Terézia Železné rudy Фе, Цу ložiskový výskyt 4,5 км Кромпахи – жіли Плейси та Валентін Železné rudy Фе mineralogický výskyt 4,6 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody 630/73 ložiskový 301,2 м 76313150 м R-76 inžiniersko-geologický 13,0 м 80782170 м Клукнава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou – 70181 114Bb19.pdf190 м Вітяз širokoprofilový vrt – 58066 114Bb14.pdf220 м Вітяз úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,2 м 16805 114Bb4.pdf230 м Шіроке širokoprofilový vrt 50,0 м 36534 114Bb10.pdf240 м Клукнава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 30,0 м 22179 114Bb1.pdf370 м Клукнава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 51,0 м 70850 114Bb21.pdf390 м 1115 ložiskový 302,3 м 79340440 м Клукнава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 21,0 м 70850 114Bb20.pdf530 м Вітяз úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 24,0 м 7365 114Bb6.pdf550 м Ріхнава úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 38,0 м 67333 114Bb18.pdf570 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 18 380 м kategória a2 minerálna voda < 15 5-15 1 5,9 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 6,1 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Клукнава 180 м² 1990 – 80 м Slaná voda – Víťaz 50 м² 1985 – 80 м Поглодов – Вітяз 50 м² 1960 – 250 м Вітяз – За ПД – Вітяз 80 м² 1985 – 620 м Подланіки – Овчіе 200 м² 1980 – 1,6 км Грішовце – Ріхнава 150 м² 1990 – 1,7 км Ріхнава – Грішовце 600 м² 1991 – 1,9 км Овчіе – 1980 – 2,1 км Antropogénne sedimenty
Локація Uložený odpad Od vody Krompachy-Haľňa – HO_ČOV kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené 2,6 км Кромпахи-Гальня – KH-1 kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené 2,8 км Кромпахи-Гальня – HC-4 kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené 2,9 км Кромпахи-Гальня – KH-2 kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené 2,9 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
32з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 75,0 μg/lmedián 2,50 μg/l16 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 25,6 μg/lmedián 3,70 μg/l16 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 16,4 μg/lmedián 0,600 μg/l15 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 16,0 μg/lmedián 1,95 μg/l16 vzoriek
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,90 μg/lmedián 4,60 μg/l16 vzoriek13 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 42,0 μg/lmedián 12,0 μg/l15 vzoriek40 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l16 vzoriek6 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрmierne zvýšená
najvyššie 430 μg/lmedián 230 μg/l15 vzoriek
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 70,0 μg/lmedián 40,0 μg/l15 vzoriek
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 17,9 мг/лmedián 13,1 мг/л15 vzoriek
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 31,0 μg/lmedián 1,10 μg/l33 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 161 μg/lmedián 6,00 μg/l33 vzoriek15 % pod medzou stanovenia
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 15,0 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek24 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11 600 μg/lmedián 9,00 μg/l33 vzoriek9 % pod medzou stanovenia
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 15,8 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,300 μg/l33 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,6 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,160 мг/лmedián 0,0300 мг/л33 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




