Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
29з 100
Низька активність · середнє з 11 рибальських ділянок
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Дуже висока0
Висока0
Середня2
Низька9
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
00
06
12
18
Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 15:00.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Стан води на водотоці
Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників
Рівні води на водотоці
Станція
Статус
Зміна
Температура
Грабушіце
58 см
–
Грановніца
7 см
–
Кошиці
74 см
–
Кисак
113 см
–
Марґецани
363 см
–
Спішська Нова Вес
132 см
–
Спішске Влахи
176 см
–
Жданя
61 см
–
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Помірний схилТечія відчутна, мілини та плеса чергуються. Перехід між рівнинним та передгірним водотоком.
Висотний профіль водотоку: від 854 до 163 м н. р. м. на 156,7 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
854 м н. р. м.
Найнижча точка
163 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
692 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
4,4 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,44
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Hornád
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 169 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
річковий алювій81% водопроводу
10% вапняки та доломіти, 7% вулканічні породи
гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,2Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Мінералізація 407 мг/л, помірно жорстка води (13,9 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
6 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: ртуть 3,01 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
39°C на глибині 1000 м
тепловий потік 70 мВт/м²
на глибині 2 000 м близько 77 °C (збільшення 38 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
50Потужність дози Ngy/H
Процентиль 52 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
163об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Cu, Fe, U, Ag, Mn
Найближчий: Kutačka (pinga, pingový ťah), 140 м від води.
Золото в річкових осадах
17зразків із золотом
19 рудних мінералів в осаді
Найбільше 8 зерен в одному зразку (200 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
10 з 10Показники в 5%
Найвищий: барій 1 200 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 100 (Hornád).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
4 576свердловин у радіусі 3 км
4318 аналізів води поблизу
З них 4519 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
48°C на гирлі свердловини
14 геотермальних свердловин у радіусі 10 км
Найтепліший: Poprad – PP-1, вихід 61,2 л/с, 6,7 км від води.
Найближчий тягар: Krompachy-Haľňa – HO_ČOV, 50 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
277записів у радіусі 5 км
86 родовищ, 191 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
233площ у радіусі 3 км
48 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
річковий алювій81%SR 72 %
Вапняки та доломіти9,5%SR 2,7 %
Вулканічні гірські породи7,1%SR 3,2 %
Пісковики і конгломерати2,4%SR 1,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
річковий алювій:Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.
Геологічний вік гірських порід
kvartér81%
trias9,5%
perm4,8%
neogén2,4%
neovulkanity2,4%
Найпоширеніші породи
система
старість
одиниця
пункти
kvartér
holocén
fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív
32×
trias
stredný – mladší trias
wettersteinské vápence: svetlosivé organodetritické a organogénne masívne, rifové vápence
PALEOALPÍNSKE TEKTONICKÉ JEDNOTKY VNÚTORNÝCH ZÁPADNÝCH KARPÁT43%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
pozitívna jednotka (pohorie)57%SR 60 %
negatívna jednotka (medzihorské kotliny)22%SR 14 %
negatívna jednotka (roviny nížin a nížinných kotlín, neotektonické panvové depresie)12%SR 13 %
pozitívna jednotka (nížinné pahorkatiny)8,2%SR 14 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
veľký zdvih35%SR 26 %
malý pokles24%SR 8,8 %
stredný zdvih16%SR 32 %
veľmi malý zdvih8,2%SR 6,4 %
veľmi malý pokles6,1%SR 7,3 %
malý zdvih4,1%SR 7,7 %
інший6,1%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
vnútrokarpatský paleogén31%SR 11 %
gemerské pásmo24%SR 5,9 %
vnútrohorské panvy a kotliny24%SR 44 %
veporské pásmo18%SR 6,4 %
neovulkanity3,9%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
spišsko-šarišský paleogén31%SR 5,8 %
východoslovenská panva24%SR 7,6 %
Словацький рай16%SR 0,7 %
Sľubica – Čierna hora12%SR 0,0 %
Ґалмус7,8%SR 0,0 %
Kozie chrbty (Vikartovský chrbát)5,9%SR 0,6 %
інший3,9%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
rajón náplavov horských tokov35%SR 21 %
rajón náplavov nížinných tokov31%SR 20 %
rajón vápencových hornín12%SR 1,1 %
rajón flyšoidných hornín7,7%SR 5,4 %
rajón striedajúcich sa jemnozrnných až štrkovitých sedimentov3,8%SR 0,3 %
rajón epiklastických hornín3,8%SR 1,4 %
інший7,7%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
formácia kvartérnych sedimentov69%SR 71 %
vápencovo-dolomitická formácia12%SR 1,5 %
spodná terigénna formácia7,7%SR 0,6 %
molasová formácia3,8%SR 0,5 %
formácia neovulkanitov3,8%SR 4,5 %
formácia epimetamorfovaných hornín3,8%SR 2,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Rajón stabilných území95%SR 95 %
Rajón potenciálne nestabilných území5,5%SR 4,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 42 з 61 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій81%SR 52 %
Піесковце9,5%SR 15 %
Kyslé plutonity2,4%SR 3,7 %
Sliene a slieňovce2,4%SR 0,4 %
Kyslé vulkanity2,4%SR 3,2 %
Bázické vulkanity2,4%SR 6,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne… (Štrky; Fluviálne)48%SR 27 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)33%SR 22 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Pieskovce; Ner)9,5%SR 15 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Kyslé plutoni)2,4%SR 3,7 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Sliene a slie)2,4%SR 0,4 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Kyslé vulkani)2,4%SR 3,2 %
інший2,4%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
medzizrnová85%SR 86 %
puklinovo-krasová15%SR 0,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
kolektor100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
paleogén Hornádskej a časti Popradskej kotliny40%SR 1,4 %
kvartér Hornádu v Košickej kotline26%SR 0,0 %
mezozoikum Slovenského raja a Havraních vrchov s priľahlým paleozoikom11%SR 0,0 %
paleozoikum slovenského rudohoria v povodí Hornádu8,5%SR 2,1 %
mezozoikum a kryštalinikum Čiernej hory6,4%SR 0,0 %
neovulkanity Slanských vrchov6,4%SR 1,7 %
інший2,1%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
potamogénna a karbonátovo-silikátogénna15%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-На-HCO3-SO430%SR 4,5 %
Ca-Mg-HCO3, príp. Ca-Mg-HCO3-SO425%SR 0,9 %
Ca-HCO3, Ca-Mg-HCO3, príp. Ca-HCO3-SO4 až Ca-SO415%SR 1,3 %
Ца-(Mg)-HCO315%SR 1,7 %
Ца-Мґ-HCO3-SO415%SR 0,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
A52%SR 36 %
E43%SR 6,5 %
C4,3%SR 4,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Levočská panva – Z a J časť58%SR 9,5 %
Moldavská kotlina33%SR 1,3 %
Košická kotlina8,3%SR 4,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 8,19Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
13,9°dH, помірно жорстка
сума кальцію і магнію (2,47 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
розчинені речовини
407Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
катіони (позитивні іони)
Ца 57Мґ 32Na+K 11
аніони (негативні іони)
HCO₃ 62SO₄ 28Цл 11
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
сульфатиSO470,9 мг/лпроцентиль 76
фторидиF0,181 мг/лпроцентиль 76
МагнійМґ21,6 мг/лпроцентиль 70
хлоридиЦл20,0 мг/лпроцентиль 69
калійK3,95 мг/лпроцентиль 64
НатрійНа12,2 мг/лпроцентиль 62
кальційЦа63,4 мг/лпроцентиль 51
бікарбонатиHCO3203 мг/лпроцентиль 46
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
нітратиNO310,0 мг/лпроцентиль 73
фосфатиPO40,308 мг/лпроцентиль 69
амонійNH40,107 мг/лпроцентиль 49
Хімічне споживання киснюChSK3,11 мг/лпроцентиль 48
Метали
АлюмінійАл316 мкг/лпроцентиль 89
марганецьМн84,1 мкг/лпроцентиль 76
цинкЗн13,0 мкг/лпроцентиль 74
праскаФе0,133 мг/лпроцентиль 61
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
ртутьГґ3,01 мг/кгпроцентиль 95
мідьЦу119 мг/кгпроцентиль 95
вісмутБі1,26 мг/кгпроцентиль 95
жерстьСн7,66 мг/кгпроцентиль 95
АнтимонСб14,8 мг/кгпроцентиль 95
миш'якАс24,8 мг/кгпроцентиль 92
кадмійЦд0,393 мг/кгпроцентиль 80
СеленСе0,406 мг/кгпроцентиль 78
МолібденМо0,542 мг/кгпроцентиль 75
нікеельНі31,3 мг/кгпроцентиль 74
цинкЗн130 мг/кгпроцентиль 73
ВестиПб20,2 мг/кгпроцентиль 71
хромЦр83,6 мг/кгпроцентиль 67
ВанадійV64,4 мг/кгпроцентиль 41
КобальтЦо7,33 мг/кгпроцентиль 31
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
50Ngy/год в повітрі
Діапазон від 17 до 63 нГр/год
природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-36нТл
Діапазон від -238 до 33 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-27mGal
Залишковий -2,0 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
39 / 77 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 38 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 70 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Levočská panva – Z a J časť58%SR 9,5 %
Moldavská kotlina33%SR 1,3 %
Košická kotlina8,3%SR 4,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)136–1 553m н. р. м.
Середня висота одиниць509m н. р. м.
Середній ухил8,2°
Середня температура січня-4,1°C
Середня температура липня17,4°C
Річні опади718mm
Геоморфологічні одиниці
Hornádska kotlina40%SR 0,0 %
Košická kotlina21%SR 2,8 %
Čierna hora19%SR 0,0 %
Spišsko-gemerský kras9,6%SR 0,0 %
Kozie chrbty3,8%SR 0,0 %
Volovské vrchy1,9%SR 2,8 %
інший3,8%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Fatransko-tatranská oblasť46%SR 21 %
Slovenské rudohorie31%SR 10 %
Lučensko-košická zníženina21%SR 7,6 %
Matransko-slanská oblasť1,9%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
kotlinová klíma88%SR 29 %
horská klíma12%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
pôdy stredne náchylné na acidifikáciu66%SR 25 %
pôdy náchylné na acidifikáciu21%SR 31 %
pôdy nenáchylné na acidifikáciu13%SR 27 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A74%SR 45 %
relatívne čistá pôda16%SR 53 %
kontaminovaná pôda, obsah rizikových prvkov je vyšší ako limitné hodnoty B6,5%SR 1,3 %
kontaminovaná pôda, obsah rizikových prvkov je vyšší ako limitné hodnoty C3,2%SR 0,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Vnútrokarpatský paleogén32%SR 11 %
неоген27%SR 48 %
Mladšie paleozoikum centrálnych Západných Karpát20%SR 1,9 %
Mezozoikum bradlového pásma a centrálnych Západných Karpát15%SR 10 %
Neogénne vulkanity4,9%SR 11 %
Plutonity centrálnych Západných Karpát2,4%SR 3,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
барійБаекстремальний (1%)
Найвища 1 200 мкг/лМедіана 50,0 мкг/л178 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád, 1994, 40 м від води. Порівняння: процентиль 100 усіх вибірок у Словаччина.
хромЦрекстремальний (1%)
Найвища 80,0 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л205 зразки28% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád, 1994, 40 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 45,0 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л201 зразки45% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 1000m SZ od K664, 1992, 750 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
мідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 85,0 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л205 зразки29% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Monok, potok, 1997, 930 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 75,0 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л205 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: HORNAD, 2005, 80 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 4,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л200 зразки94% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Olšovec, potok, 1993, 200 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
літійЛіекстремальний (1%)
Найвища 122 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л201 зразки55% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Brusník, potok, 1993, 630 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
кадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 3,80 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л205 зразки13% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád, 30 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 27,0 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л203 зразки30% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 1000m SZ od K664, 1992, 750 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
стронційСрВисокий (5%)
Найвища 1 010 мкг/лМедіана 210 мкг/л201 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Vernársky potok, 1993, 200 м від води. Порівняння: процентиль 98 усіх вибірок у Словаччина.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2Підвищений (10 %)
Найвища 33,9 мг/лМедіана 7,82 мг/л201 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Monok, potok, 1997, 930 м від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Баріт (BaSO₄)389 зразків, не більше 4115 зерен
Рутіл (TiO₂)335 зразків, не більше 815 зерен
Маґнетіт (Fe₃O₄)321 зразків, не більше 4115 зерен
Гематіт (Fe₂O₃)319 зразків, не більше 4115 зерен
Пиріт (FeS₂)308 зразків, не більше 4115 зерен
Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)292 зразків, не більше 4115 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)200 зразків, не більше 4115 зерен
Анатас (TiO₂)196 зразків, не більше 555 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)89 зразків, не більше 1815 зерен
Цінабаріт (HgS)70 зразків, не більше 120 зерен
Халкопиріт (CuFeS₂)30 зразків, не більше 500 зерен
Золото (Ау)17 зразків, не більше 8 зерен
Схееліт (CaWO₄)15 зразків, не більше 17 зерен
Касітеріт (SnO₂)10 зразків, не більше 5 зерен
Арзенопиріт (FeAsS)6 зразків, не більше 5 зерен
Сфалеріт (ZnS)6 зразків, не більше 4 зерен
Марказіт (FeS₂)4 зразків, не більше 55 зерен
Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)1 зразків, не більше 5 зерен
Реалґар (AsS)1 зразків, не більше 1 зерен
Найближчі зразки з золотом
зразок
Золото в зразку
З води
TP-3443
1 зерно
40 м
4868
4 зерна
60 м
TP-5238
1 зерно
60 м
TP-4883
1 зерно
70 м
TP-4920
2 зерна
80 м
TP-3388
1 зерно
80 м
4869
1 зерно
100 м
TP-3441
1 зерно
110 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
цирконій (ZrSiO₄)337 зразків, не більше 4115 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)317 зразків, не більше 4115 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))309 зразків, не більше 2187 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)212 зразків, не більше 4115 зерен
Turmalíny (komplexný borosilikát)210 зразків, не більше 315 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)144 зразків, не більше 1815 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)112 зразків, не більше 300 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))65 зразків, не більше 325 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))57 зразків, не більше 55 зерен
Корунд (Al₂O₃)50 зразків, не більше 50 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)6 зразків, не більше 1177 зерен
Кианіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-HCO3117×
Ца-Мґ-SO4-HCO343×
Ца-HCO339×
Мґ-Ца-HCO319×
Ца-SO4-HCO315×
Ца-Мґ-HCO3-SO413×
Ца-Мґ-SO45×
Мґ-Ца-SO4-HCO33×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
trieda A148×
trieda B32×
trieda C27×
trieda E19×
trieda F13×
trieda D9×
trieda G9×
trieda H7×
Метали в підземних водах
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 45,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л326 зразки86% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 490 м від води. Порівняння: процентиль 100 усіх вибірок у Словаччина.
літійЛіекстремальний (1%)
Найвища 663 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л326 зразки21% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 100 усіх вибірок у Словаччина.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 11,3 мг/лМедіана 0,0100 мг/л326 зразки49% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: drenáž, 1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
хромЦрекстремальний (1%)
Найвища 17,4 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л326 зразки56% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: drenáž, 1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
цинкЗнекстремальний (1%)
Найвища 11 600 мкг/лМедіана 12,0 мкг/л326 зразки13% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1993, 400 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
мідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 18,0 мкг/лМедіана 0,850 мкг/л326 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 200 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
ртутьГґекстремальний (1%)
Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л326 зразки88% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 9,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л326 зразки56% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 330 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
кадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 13,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л326 зразки95% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 200 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 8,90 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л326 зразки66% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 16,6 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л326 зразки71% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 820 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
праскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л112 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1993, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.
Радон у водах
Тип сайту
зразки
Найвищий радон
медіана
studňa
9
40,2 Bq/l
14,5 Bq/l
potok, rieka
16
9,04 Bq/l
1,08 Bq/l
vodný zdroj pre hromadné zásobovanie
7
10,8 Bq/l
1,36 Bq/l
prameň
84
49,8 Bq/l
7,27 Bq/l
upravený prameň
10
33,6 Bq/l
16,1 Bq/l
vodná nádrž
1
0,890 Bq/l
0,890 Bq/l
vodný zdroj pre individuálne zásobovanie
8
33,7 Bq/l
3,70 Bq/l
vrt s prelivom
5
64,4 Bq/l
4,06 Bq/l
vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody
1
3,00 Bq/l
3,00 Bq/l
minerálny prameň
2
15,3 Bq/l
13,6 Bq/l
výtok z banského diela
1
0,370 Bq/l
0,370 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Цу48×
Фе42×
U13×
Аґ11×
Мн9×
Пб9×
Гґ5×
Ба1×
Пґ1×
Види об'єктів майнінгу
štôlňa63×
halda48×
pinga, pingový ťah37×
odkalisko5×
šachta4×
iný druh objektu4×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
видобутий
закінчений
З води
Kutačka
pinga, pingový ťah
Cu rudy
140 м
Halda
halda
U ruda
1972
220 м
Štôlňa
štôlňa
Cu rudy
230 м
Štôlňa č.14
štôlňa
U ruda
1972
300 м
Štôlňa Tereza
štôlňa
dolomit
1976
330 м
Štôlňa, kutacia jama
štôlňa
Cu rudy
360 м
štôlňa
štôlňa
U rudy
1970
790 м
Halda štôlne Irena
halda
Фе
koniec 19.stor.-zač.20.stor.
820 м
Štôlňa Irena
štôlňa
Фе
koniec 19.stor.-zač.20.stor.
830 м
odkalisko Rudňany
odkalisko
950 м
Депозити та гірничодобувні зони
депозит
мінерал
Статус і організація
З води
Košice – Hradová
stavebný kameň
Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o.
300 м
Olcnava
stavebný kameň
Ťažené ložisko – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o., Zvolen
320 м
Olcnava
stavebný kameň
Ťažené ložisko – KSR – Kameňolomy SR, s.r.o., Zvolen
320 м
Košice – Hradová
stavebný kameň
Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o.
380 м
Družstevná pri Hornáde – Malá Vieska
dolomit
Ťažené ložisko – Carmeuse Slovakia, s.r.o.
630 м
Družstevná pri Hornáde – Malá Vieska
dolomit
Ťažené ložisko – Carmeuse Slovakia, s.r.o.
630 м
Hranovnica – Dubina
stavebný kameň
Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o.
940 м
Hranovnica – Dubina
stavebný kameň
Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o.
990 м
Smižany – Spišská Nová Ves
tehliarske suroviny
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená
1,0 км
Smižany – Spišská Nová Ves
tehliarske suroviny
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená
1,0 км
Spišské Tomášovce
stavebný kameň
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená
1,1 км
Spišské Tomášovce
stavebný kameň
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená
1,1 км
Випадки руди на металогенній карті
поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Chrásť nad Hornádom
Hliníkové rudy (bauxity)
Ал
mineralogický výskyt
120 м
Vikartovce
Uránové rudy
U
ložiskový výskyt
530 м
Matejovce nad Hornádom
Uránovo-molybdénové rudy
Цу, У, Мо
ložiskový výskyt
870 м
Spišský Štiavnik
Uránové rudy
У, Цу
ložiskový výskyt
990 м
Petrova Hora
Uránové rudy
У, Мо, Цу
ložiskový výskyt
1,3 км
Chrasť nad Hornádom
Komplexné železné rudy
Фе, Цу
ložiskový výskyt
1,5 км
Kravany
Uránové rudy
U
ložiskový výskyt
1,6 км
Švábovce
Uránové rudy
У, Цу
ložiskový výskyt
1,6 км
Chrasť nad Hornádom, žily Ján, Lendava a Miloj
Komplexné železné rudy
Фе, Цу
ložiskový výskyt
1,8 км
Markušovce
Hliníkové rudy (bauxity)
Ал
ložiskový výskyt
1,8 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
4 576 свердловин у смузі 3 км, з них 1110 гідрогеологічних і 3466 інших; з номером архівного звіту 4519.
Глибина свердловини
до 10 м1731×
10–30 м1156×
30–100 м832×
100–300 м586×
nad 300 m175×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Spišské Vlachy
úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou
6,5 м
13672 114Ba13.pdf
10 м
VS-3
inžiniersko-geologický
8,0 м
91959
10 м
Košice
úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou
10,6 м
20198 115Dc46.pdf
20 м
Krompachy
monitorovací vrt
8,0 м
83829 114Bb28.pdf
20 м
Kolínovce
úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou
5,0 м
16967 114Ba24.pdf
20 м
Družstevná pri Hornáde
širokoprofilový vrt
10,5 м
15981 115Cb23.pdf
20 м
Sokoľ
úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou
8,0 м
70338 115Cb70.pdf
20 м
Sokoľ
úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou
8,0 м
70338 115Cb68.pdf
20 м
Krompachy
monitorovací vrt
4,0 м
86651 114Ba80.pdf
20 м
V-33
inžiniersko-geologický
8,0 м
86835
20 м
JM2-76
inžiniersko-geologický
20,0 м
97061
20 м
JV 16-16
inžiniersko-geologický
5,0 м
87654
20 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
свердловина
Температура
урожай
Глибина
Хімічний тип води
оперувати
З води
Košice – Anička/ Ťahanovce – G-4
26 °C
–
310 м
Na-Ca-Mg-HCO3-Cl
nevyužívaný
70 м
Valaliky – KAH-3
21 °C
–
190 м
На-Цл
nevyužívaný
2,1 км
Šebastovce – KAH-6
18 °C
–
164 м
Na-Ca-Cl-HCO3
nevyužívaný
2,3 км
Družstevná pri Hornáde – GTB-1
30 °C
–
400 м
nevyužívaný
2,4 км
Gánovce – ŠHG-2
25 °C
2,5 л/с
110 м
Ca-Mg-HCO3-SO4
nevyužívaný
2,7 км
Gánovce – ŠHG-1
26 °C
3,0 л/с
150 м
Ca-Mg-HCO3-SO4
nevyužívaný
2,8 км
Kechnec – KG-1
37 °C
0,7 л/с
1114 м
Na-Ca-Cl-HCO3
nevyužívaný
3,1 км
Gánovce – GA-1
23 °C
2,8 л/с
50 м
Ca-Mg-HCO3-SO4
nevyužívaný
3,1 км
Gánovce – GA-1A
27 °C
1,9 л/с
276 м
Ca-Mg-HCO3-SO4
využívaný bez nahlasovania údajov
3,1 км
Letanovce – HKJ-4
25 °C
8,0 л/с
607 м
Ca-Mg-HCO3
nevyužívaný
3,4 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
kategória a1
minerálna voda
< 15
< 5
28
640 м
G-4
geotermálna voda
22 – 38
< 5
1
760 м
kategória b1
minerálna voda
15-22
< 5
6
930 м
kategória c1
minerálna voda
23-38
< 5
3
1,1 км
kategória b2
minerálna voda
15-22
5-15
1
1,3 км
kategória c2
minerálna voda
23-38
5-15
1
1,7 км
kategória a2
minerálna voda
< 15
5-15
1
2,3 км
HKJ-3
geotermálna voda
22 – 38
5 – 15
1
3,8 км
PP-1
geotermálna voda
38 – 55
31 – 50
1
7,0 км
GTD-1,2,3
geotermálna voda
> 100
> 50
1
9,6 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
діяльність
субстанція
класифікація
З води
Krompachy – Kovohuty
SK200500FK
120 м
Košice – Juh – stará plynáreň
SK1001200P
210 м
Spišská Nová Ves – rušňové depo
SK2004900F
260 м
Markušovce – okolie – ťažba rúd
SK2004900F
390 м
Košice – Juh rušňové depo
SK1001200P
510 м
Košice – Juh – VSS Košice
SK1001200P
1,8 км
Margecany – Rušňové depo, Cargo a.s.
SK200510KF
2,3 км
Malá Lodina – VD Ružín
SK200500FK
2,6 км
Відходи сміттєзвалища
полігон
площа
Рік встановлений
моніторинг
З води
Spišské Vlachy
2 400 м²
1980
–
20 м
Spišský Štiavnik
150 м²
1970
–
30 м
Hranovnica
–
1985
–
30 м
Vikartovce
–
1960
–
50 м
Krompachy
100 м²
1970
–
50 м
Spišské Nová Ves – Spišská Nová Ves
3 000 м²
1988
–
50 м
Kúdelník I. – skládka TKO – Spišská Nová Ves
35 000 м²
1991
monitorovaná
50 м
Chrasť nad Hornádom
100 м²
1988
–
50 м
Антропогенні відкладення
Локація
відкладені відходи
З води
Krompachy-Haľňa – HO_ČOV
kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené
50 м
Krompachy-Haľňa – KH-2
kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené
50 м
Krompachy-Haľňa – HC-6
kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené
50 м
Krompachy-Haľňa – KH-4
kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené
70 м
Krompachy-Haľňa – HO_LAVKA
kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené
100 м
Krompachy-Haľňa – KH-3
kaly z výroby mangánu, zinku, medi a kyseliny sírovej. Pevné odpady obsahujú aj olovo, arzén a kadmium. Tekuté odpady obsahujúce kyanid sú uskladnené
120 м
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зосуви219×
Blokové rozpadliny4×
Blokové polia3×
Skalné zrútenia2×
Blokové rozpadliny + blokové polia + zosuvy2×
Svahové prúdy2×
Roztrhanie a rozvoľnenie masívu1×
ступінь активності
Потенціални148×
Актівни48×
Стабілізовани37×
Поточний стан
SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova85×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick64×
Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 00044×
Nedostatočne doložené20×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S7×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.