Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
27з 100
Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Найкраще вікно сьогодні
15:00–17:00
Dubnica č. 1, оцінка вікна 35.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Швидкий водотікПодгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.
Висотний профіль водотоку: від 544 до 453 м н. р. м. на 5,8 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
544 м н. р. м.
Найнижча точка
444 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
100 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
17 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,14
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Дубніца
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 6 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій100% водопроводу
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,3Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Мінералізація 483 мг/л, жорстка води (17,2 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
9 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Кобальт 20,7 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 96. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
25°C на глибині 1000 м
тепловий потік 65 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 45 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
58Потужність дози Ngy/H
Процентиль 81 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
159об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Fe, Cu
Найближчий: Sádrovka št. (0.obzor, 540 m.n.m.) (вставати), 60 м від води.
Золото в річкових осадах
0зразків із золотом
14 рудних мінералів в осаді
У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.
Мікроелементи у воді струмка
0 з 10Показники в 5%
Найвищий: Стронцій 610 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 94 (Hornád).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
996свердловин у радіусі 3 км
295 аналізів води поблизу
З них 995 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
31°C на гирлі свердловини
3 геотермальні свердловини у радіусі 10 км
Найтепліший: Arnutovce – HKJ-3, вихід 11,8 л/с, 7,1 км від води.
Екологічні тягарі та полігони
8Ділянки в межах 3 км
1 екологічне навантаження, 7 сміттєзвалищ
Найближчий тягар: Spišská Nová Ves – rušňové depo, 2,2 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
66записів у радіусі 5 км
19 родовищ, 47 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
3площ у радіусі 3 км
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій100%SR 72 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний100%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
2×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав100%SR 68 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (гірський хребет)67%SR 60 %
negative unit (міжгірські басейни)33%SR 14 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
велике піднесення67%SR 26 %
дуже маленьке просідання33%SR 7,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
Внутрішній карпатський палеоген50%SR 11 %
Гемер пояс50%SR 5,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Спіш-Шариш Палеоген50%SR 5,8 %
Словацький рай50%SR 0,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
регіон низовинних родовищ100%SR 20 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень100%SR 71 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 2 з 3 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій100%SR 52 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)100%SR 22 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Палеоген Хорнадська і частина басейну Попрад100%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
флювіогенний100%SR 6,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-На-HCO3-SO4100%SR 4,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
E100%SR 6,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Басейн Левоча – w і s частина100%SR 9,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 8,32Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
17,2°dH, жорстка
Сума кальцію і магнію (3,08 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
483Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 60Мґ 31Na+K 9
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 51SO₄ 42
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
СульфатиSO4133 мг/лпроцентиль 94
МагнійМґ25,6 мг/лпроцентиль 78
КальційЦа81,2 мг/лпроцентиль 70
НатрійНа12,2 мг/лпроцентиль 62
ХлоридиЦл15,0 мг/лпроцентиль 62
КалійK3,45 мг/лпроцентиль 57
ФторидиF0,117 мг/лпроцентиль 52
БікарбонатиHCO3204 мг/лпроцентиль 47
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
ФосфатиPO40,305 мг/лпроцентиль 69
АмонійNH40,147 мг/лпроцентиль 60
НітратиNO35,44 мг/лпроцентиль 42
Хімічне споживання киснюChSK2,30 мг/лпроцентиль 27
Метали
МарганецьМн165 мкг/лпроцентиль 88
АлюмінійАл191 мкг/лпроцентиль 78
ПраскаФе0,0545 мг/лпроцентиль 25
ЦинкЗн2,32 мкг/лпроцентиль 15
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
КобальтЦо20,7 мг/кгпроцентиль 96
МідьЦу371 мг/кгпроцентиль 95
МолібденМо1,58 мг/кгпроцентиль 95
ЖерстьСн13,6 мг/кгпроцентиль 95
СеленСе0,801 мг/кгпроцентиль 95
АнтимонСб10,2 мг/кгпроцентиль 94
ВісмутБі0,630 мг/кгпроцентиль 93
РтутьГґ0,731 мг/кгпроцентиль 92
Миш'якАс22,8 мг/кгпроцентиль 91
КадмійЦд0,603 мг/кгпроцентиль 89
НікеельНі35,1 мг/кгпроцентиль 82
ЦинкЗн150 мг/кгпроцентиль 81
ВестиПб19,1 мг/кгпроцентиль 66
ВанадійV70,3 мг/кгпроцентиль 55
ХромЦр68,9 мг/кгпроцентиль 44
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
58Ngy/год в повітрі
Діапазон від 46 до 79 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
низьке
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-48нТл
Діапазон від -58 до -33 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-28mGal
Залишковий +3,1 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
25 / 45 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 20 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Басейн Левоча – w і s частина100%SR 9,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)354–703m н. р. м.
Середня висота одиниць486m н. р. м.
Середній ухил5,4°
Середня температура січня-4,2°C
Середня температура липня17,3°C
Річні опади750mm
Геоморфологічні одиниці
Басейн Горнад100%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Фатра-Татра район100%SR 21 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
клімат басейну67%SR 29 %
гірський клімат33%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
грунти, схильні до підкислення50%SR 31 %
помірно чутливі до підкислення грунти50%SR 25 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a100%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Внутрішній карпатський палеоген50%SR 11 %
Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат50%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
СтронційСрПідвищений (10 %)
Найвища 610 мкг/лМедіана 570 мкг/л4 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád1992, 870 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбПідвищений (10 %)
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки75% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Novoveská Huta1999, 40 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіПідвищений (10 %)
Найвища 31,0 мкг/лМедіана 26,5 мкг/л4 зразки25% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád1992, 870 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрПідвищений (10 %)
Найвища 4,60 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л4 зразки25% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád1992, 260 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуТрохи піднесений
Найвища 4,40 мкг/лМедіана 3,10 мкг/л4 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád1992, 260 м від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсТрохи піднесений
Найвища 3,60 мкг/лМедіана 2,70 мкг/л4 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád1992, 870 м від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдТрохи піднесений
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л4 зразки25% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád, 820 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.
БарійБазвичайне значення
Найвища 60,0 мкг/лМедіана 40,0 мкг/л4 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Novoveská Huta1999, 40 м від води. Порівняння: процентиль 71 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Novoveská Huta1999, 40 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбнижче половини Словаччини
Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Novoveská Huta1999, 40 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччини
Найвища 6,45 мг/лМедіана 3,76 мг/л4 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Novoveská Huta1999, 40 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Барит (BaSO₄)28 зразків, не більше 1815 зерен
Пірит (FeS₂)27 зразків, не більше 1815 зерен
Гематит (Fe₂O₃)17 зразків, не більше 4115 зерен
Магнетит (Fe₃O₄)17 зразків, не більше 1815 зерен
Рутіл (TiO₂)16 зразків, не більше 555 зерен
Анатас (TiO₂)14 зразків, не більше 315 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)13 зразків, не більше 500 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)13 зразків, не більше 815 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)12 зразків, не більше 5 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)4 зразків, не більше 315 зерен
Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)3 зразків, не більше 5 зерен
Цінабаріт (HgS)3 зразків, не більше 4 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)1 зразків, не більше 5 зерен
Касітеріт (SnO₂)1 зразків, не більше 2 зерен
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)17 зразків, не більше 815 зерен
Цирконій (ZrSiO₄)17 зразків, не більше 815 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)16 зразків, не більше 315 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))15 зразків, не більше 315 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))12 зразків, не більше 55 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)12 зразків, не більше 55 зерен
Корунд (Al₂O₃)11 зразків, не більше 5 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))5 зразків, не більше 5 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)5 зразків, не більше 5 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)3 зразків, не більше 55 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-HCO310×
Ца-Мґ-SO4-HCO36×
Ца-HCO33×
Мґ-Ца-SO4-HCO33×
Ца-Мґ-HCO3-SO43×
Ца-HCO3-SO42×
Ца-Мґ-Цл-SO4-HCO31×
Мґ-Ца-HCO31×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас A14×
клас B6×
клас F4×
клас D2×
клас C2×
клас E2×
клас G1×
клас H1×
Метали в підземних водах
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 53,4 мкг/лМедіана 0,600 мкг/л21 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л21 зразки76% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 60 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 9,40 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л21 зразки57% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 25,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л21 зразки67% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л21 зразки62% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1993, 220 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлВисокий (5%)
Найвища 0,100 мг/лМедіана 0,00500 мг/л21 зразки57% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 60 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіВисокий (5%)
Найвища 61,0 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л21 зразки33% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 1 168 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л21 зразки48% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 3,80 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л21 зразки62% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 60 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеТрохи піднесений
Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л21 зразки95% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 150 м від води. Порівняння: процентиль 86 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л21 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
потік, річка
1
0,0500 Bq/l
0,0500 Bq/l
вільний свердловина
1
8,48 Bq/l
8,48 Bq/l
джерело
2
5,70 Bq/l
4,15 Bq/l
но
1
2,30 Bq/l
2,30 Bq/l
developed spring
1
31,0 Bq/l
31,0 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
1
15,6 Bq/l
15,6 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Фе116×
Цу89×
Види об'єктів майнінгу
вставати80×
псувати купу61×
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів14×
стовбур4×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Sádrovka št. (0.obzor, 540 m.n.m.)
вставати
гіпс
60 м
IX.obzor Jamy č.3
вставати
Цу, Фе
370 м
Sádrovka št. (І.обзор, 520 m.n.m.)
вставати
гіпс
1,0 км
Sádrovka št. (0.obzor, 540 m.n.m.)
вставати
гіпс
1,0 км
halda pri jame č.3
псувати купу
1,0 км
Sádrovka št. (ІІ.обзор, 485 m.n.m.)
вставати
гіпс
1,1 км
Johana šachta
стовбур
Цу,Фе
кінець XIX – початок XX століття
1,2 км
II.obzor Jamy č.3
вставати
Цу, Фе
1,2 км
Halda šachty Johana
псувати купу
Цу,Фе
1,2 км
Псувати купу
псувати купу
Цу,Фе
1,2 км
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Спішська Нова Вес
уранові руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
1,2 км
Спішська Нова Вес
мідні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
1,2 км
Спішська Нова Вес – Нововеска Гута
гіпс
Видобутий депозит – VSK, s.r.o.
1,4 км
Спішська Нова Вес – Нововеска Гута
ангідрит
Видобутий депозит – VSK, s.r.o.
1,4 км
Спішська Нова Вес – Ґретла, Тісовец
будівництво
Видобутий депозит – VSK MINERAL s.r.o.
1,8 км
Спішська Нова Вес – Ґретла, Тісовец
будівництво
Видобутий депозит – VSK MINERAL s.r.o.
1,8 км
Сміжани – Спішська Нова Вес
цегляна сировина
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,0 км
Сміжани – Спішська Нова Вес
цегляна сировина
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,0 км
Спішська Нова Вес
мідні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Ludovika Energy s.r.o.
2,3 км
Спішська Нова Вес
уранові руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Ludovika Energy s.r.o.
2,3 км
Спішська Нова Вес
уранові руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Лудовіка Енерґи, s. r. o.
2,3 км
Спішська Нова Вес
мідні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Ludovika Energy s.r.o.
2,3 км
Випадки руди на металогенній карті
Поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Спішська Нова Вес – Нововеска Гута
Уран-молібденові руди
Мо, У
середній депозит
920 м
Спішська Нова Вес – Нововеска Гута
Мідні руди
Цу, Мо
small deposit
1,3 км
Спішшка Нова Вес, Жомпи
Мідні руди
Цу, У
мінерологічне явище
1,8 км
Спішська Нова Вес, žilník Žompy
Мідні руди
Цу, Фе
мінерологічне явище
2,2 км
Спішська Нова Вес – Пісковик
Мідні руди
Цу, Мо
deposit occurrence
2,6 км
Спішська Нова Вес, Kráľovský prameň
Мідні руди
Цу, У
мінерологічне явище
2,6 км
Спішська Нова Вес-Нововеска Гута, žily Rybník a Medvedia hlava
Мідні руди
Цу, У
deposit occurrence
2,8 км
Гнілчік
Уран-молібденові руди
Мо, У, Цу
deposit occurrence
2,8 км
Спішська Нова Вес, Nová žila a Prvá až Štvrtá žila
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
3,2 км
Спішська Нова Вес, Piata žila a žila Zenóbia
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
3,3 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
996 свердловин у смузі 3 км, з них 98 гідрогеологічних і 898 інших; з номером архівного звіту 995.
Глибина свердловини
до 10 м184×
10–30 м106×
30–100 м261×
100–300 м229×
понад 300 м207×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Pb74
інженерно-геологічний
2,5 м
87338
10 м
Pb79
інженерно-геологічний
1,9 м
87338
30 м
Pb78
інженерно-геологічний
2,8 м
87338
50 м
Pb77
інженерно-геологічний
1,7 м
87338
70 м
Pb73
інженерно-геологічний
1,8 м
87338
70 м
Pb76
інженерно-геологічний
3,5 м
87338
70 м
R-152
інженерно-геологічний
5,0 м
80782
70 м
Pb80
інженерно-геологічний
1,0 м
87338
80 м
Pb82
інженерно-геологічний
1,2 м
87338
80 м
1210
депозит
302,3 м
79341
90 м
Pb75
інженерно-геологічний
3,2 м
87338
90 м
BK-ВМр-25
депозит
11,9 м
12892
100 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Данішовце – DH-1
–
0,1 л/с
1000 м
–
невикористаний
4,6 км
Арнутовце – HKJ-3
31 °C
11,8 л/с
1133 м
Ца-Мґ-HCO3
невикористаний
7,1 км
Летановце – HKJ-4
25 °C
8,0 л/с
607 м
Ца-Мґ-HCO3
невикористаний
9,2 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
2
6,1 км
HKJ-3
геотермальна вода
22 – 38
5 – 15
1
7,2 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Спішська Нова Вес – рушньове депо
SK2004900F
2,2 км
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Спішська Нова Вес
450 м²
1987
–
300 м
Спішске Нова Вес – Спішська Нова Вес
3 000 м²
1988
–
340 м
Куделнік І. – сміттєзвалище TKO – Спішська Нова Вес
35 000 м²
1991
контрольований
730 м
Куделнік ІІ. – Спішська Нова Вес
26 650 м²
1996
контрольований
960 м
Ліесковани
100 м²
1990
–
1,5 км
Ліесковани
210 м²
1983
–
1,6 км
Данішовце
1 000 м²
1987
–
2,6 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви3×
Ступінь активності
Потенціални3×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova3×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.