Водотік

Любіцки поток

Басейн: Бодрог та ГорнадЛососеві – форельові
рибальські ділянки
2
довжина ділянок
21,8km
край
Пряшівський край
Аерофотознімок водотоку Любіцки поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Любіцки поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
  • Дуже висока0
  • Висока0
  • Середня0
  • Низька2

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Ľubický potok č. 2, оцінка вікна 33.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 15:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    4006008001 0001 2000 км5 км10 км15 км20 км№ 2№ 1
    Висотний профіль водотоку: від 1 041 до 619 м н. р. м. на 21,8 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    1 041 м н. р. м.
    Найнижча точка
    615 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    425 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    20 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,31

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Любіцки поток за 2019 рік
    2019знято 19 серп. 2019
    Аерофотознімок водотоку Любіцки поток за 2022 рік
    2022знято 27 серп. 2022
    Аерофотознімок водотоку Любіцки поток за 2025 рік
    2025знято 21 лип. 2025

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Любіцки поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Проблемні очисні споруди поблизу ділянок1 очисна споруда в радіусі 2 км від ділянки

    • COV Кезмарокнавантаження 151%0,6 км

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником.

    • залізо від 1 мг/л1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Любіцки поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 21 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій50% водопроводу

    50% фліш

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,2Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 228 мг/л, м'яка води (7,7 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Молібден 0,907 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 93. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км45 °C65 °C

    Heat underfoot

    45°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 65 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    46Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 20 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    1зразок із золотом

    12 рудних мінералів в осаді

    Найбільше 1 зерно в одному зразку (60 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.

    Мікроелементи у воді струмка

    1 з 7Показники в 5%

    Найвищий: кадмій 2,90 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 99 (Zadná dolina).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    134свердловин у радіусі 3 км

    656 аналізів води поблизу

    З них 134 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    62°C на гирлі свердловини

    5 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Veľká Lomnica – GVL-1, вихід 54,9 л/с, 6,8 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    32Ділянки в межах 3 км

    2 екологічні навантаження, 30 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Kežmarok – bývalé kasárne, 350 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    15записів у радіусі 5 км

    15 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    32площ у радіусі 3 км

    1 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій50%SR 72 %
    • фліш50%SR 4,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér50%
    • paleogén50%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív3×
    paleogénoligocén – miocénbielopotocké súvrstvie3×

    четвертинний покрив

    • deluviálne sedimenty100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву1,0m
    • 0 – 2100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • pozitívna jednotka (pohorie)83%SR 60 %
    • negatívna jednotka (medzihorské kotliny)17%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • stredný zdvih50%SR 32 %
    • veľmi malý zdvih33%SR 6,4 %
    • veľmi malý pokles17%SR 7,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • vnútrokarpatský paleogén100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • spišsko-šarišský paleogén78%SR 5,8 %
    • Popradská kotlina22%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • rajón pieskovcovo-zlepencových hornín75%SR 3,4 %
    • rajón náplavov horských tokov25%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • flyšová formácia75%SR 13 %
    • formácia kvartérnych sedimentov25%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území86%SR 95 %
    • Rajón potenciálne nestabilných území14%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 6 з 9 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт Šgúdš, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій56%SR 52 %
    • Піесковце44%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)56%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Pieskovce; Ner)44%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • medzizrnová67%SR 86 %
    • puklinová33%SR 12 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • kolektor100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • paleogén Levočských vrchov83%SR 1,2 %
    • kryštalinikum časti Vysokých Tatier a kvartér ich predpolia17%SR 1,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Levočská panva – Z a J časť56%SR 9,5 %
    • Levočská panva – SV časť44%SR 5,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,16Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    7,7°dH, м'яка

    сума кальцію і магнію (1,38 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    228Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • фторидиF0,101 мг/лпроцентиль 43
    • сульфатиSO434,1 мг/лпроцентиль 41
    • хлоридиЦл4,50 мг/лпроцентиль 31
    • МагнійМґ9,04 мг/лпроцентиль 28
    • кальційЦа40,4 мг/лпроцентиль 28
    • бікарбонатиHCO3132 мг/лпроцентиль 27
    • НатрійНа3,88 мг/лпроцентиль 19
    • калійK1,17 мг/лпроцентиль 13

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Chemical oxygen demandChSK3,45 мг/лпроцентиль 56
    • амонійNH40,0709 мг/лпроцентиль 35
    • фосфатиPO40,0481 мг/лпроцентиль 27
    • нітратиNO31,81 мг/лпроцентиль 6

    Метали

    • цинкЗн32,9 мкг/лпроцентиль 94
    • АлюмінійАл263 мкг/лпроцентиль 86
    • праскаФе0,255 мг/лпроцентиль 80
    • марганецьМн35,4 мкг/лпроцентиль 53

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • МолібденМо0,907 мг/кгпроцентиль 93
    • СеленСе0,420 мг/кгпроцентиль 80
    • хромЦр96,9 мг/кгпроцентиль 79
    • АнтимонСб1,10 мг/кгпроцентиль 74
    • нікеельНі28,6 мг/кгпроцентиль 66
    • кадмійЦд0,225 мг/кгпроцентиль 58
    • жерстьСн2,67 мг/кгпроцентиль 50
    • ВанадійV66,6 мг/кгпроцентиль 46
    • миш'якАс6,23 мг/кгпроцентиль 45
    • цинкЗн82,4 мг/кгпроцентиль 34
    • ртутьГґ0,0734 мг/кгпроцентиль 31
    • ВестиПб11,6 мг/кгпроцентиль 24
    • вісмутБі0,139 мг/кгпроцентиль 18
    • мідьЦу16,7 мг/кгпроцентиль 17
    • КобальтЦо5,53 мг/кгпроцентиль 11

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • НатрійНа1,14 %Процентиль 83
    • марганецьМн1 207 мг/кгпроцентиль 79
    • калійK1,71 %Процентиль 78
    • титанТі4 597 мг/кгпроцентиль 55
    • АлюмінійАл5,72 %Процентиль 53
    • фосфорP769 мг/кгпроцентиль 39
    • праскаФе2,50 %Процентиль 39
    • кальційЦа1,29 %Процентиль 24
    • МагнійМґ0,676 %Процентиль 23
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • рубідійРб100 мг/кгпроцентиль 76
    • БерилійБе1,83 мг/кгпроцентиль 74
    • барійБа505 мг/кгпроцентиль 71
    • літійЛі33,9 мг/кгпроцентиль 71
    • церійЦе63,8 мг/кгпроцентиль 66
    • БорB63,3 мг/кгпроцентиль 58
    • цирконійЗр414 мг/кгпроцентиль 54
    • галійҐа14,3 мг/кгпроцентиль 53
    • ітрійY27,3 мг/кгпроцентиль 48
    • стронційСр122 мг/кгпроцентиль 37

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія Šgúdš вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    46Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 45 до 49 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,36 %Процентиль 66
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,40 ppm17-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,18 ppm14-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 542 Бк/м²процентиль 52

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (Šgúdš) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -20нТл

    Діапазон від -23 до -17 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -48mGal

    Залишковий -6,2 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км45 °C65 °C

    Rock temperature with depth

    45 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 20 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Levočská panva – Z a J časť56%SR 9,5 %
    • Levočská panva – SV časť44%SR 5,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт Šgúdš.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)488–1 289m н. р. м.
    • Середня висота одиниць865m н. р. м.
    • Середній ухил13,6°
    • Середня температура січня-5,7°C
    • Середня температура липня14,6°C
    • Річні опади956mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Levočské vrchy75%SR 1,1 %
    • Podtatranská kotlina25%SR 3,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Podhôlno-magurská oblasť75%SR 4,5 %
    • Fatransko-tatranská oblasť25%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • horská klíma78%SR 33 %
    • kotlinová klíma22%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • prirodzene kyslé pôdy60%SR 8,5 %
    • pôdy náchylné na acidifikáciu40%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Vnútrokarpatský paleogén100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Kežmarok – bývalé kasárne – SK1001000P (350 m od vody)Kežmarok – OKTAN – SK1001000P (790 m od vody)Ľubica – nijaký (30 m od vody)Ľubica – nijaký (60 m od vody)Ľubica – nijaký (80 m od vody)Ľubica – nijaký (80 m od vody)Ľubica – nijaký (90 m od vody)Ľubica – nijaký (110 m od vody)Ľubica – nijaký (300 m od vody)Ľubica – nijaký (330 m od vody)Ľubica – nijaký (360 m od vody)Kežmarok – Ľubica – nijaký (560 m od vody)Kežmarok – nijaký (630 m od vody)Ľubica – nijaký (640 m od vody)Kežmarok – nijaký (700 m od vody)Kežmarok – nijaký (720 m od vody)Kežmarok – nijaký (750 m od vody)Kežmarok – nijaký (780 m od vody)Ľubica – nijaký (830 m od vody)Kežmarok – nijaký (830 m od vody)Kežmarok – nijaký (1,1 km od vody)Kežmarok – nijaký (1,3 km od vody)Kežmarok – nijaký (1,4 km od vody)Ľubica – nijaký (1,6 km od vody)Ľubica – nijaký (1,7 km od vody)Spišská Belá – Strážky – Kežmarok – nijaký (1,8 km od vody)Ihľany – Majerka – nijaký (1,9 km od vody)Spišská Belá – Strážky – Kežmarok – nijaký (2,0 km od vody)Ihľany – Ihla – nijaký (2,3 km od vody)Mlynčeky – nijaký (2,6 km od vody)Ihľany – Majerka – nijaký (2,7 km od vody)Mlynčeky – nijaký (2,8 km od vody)Kežmarok – GTK-1 – nekúpeľný (370 m od vody)Vrbov – Vr-2 – nekúpeľný (4,4 km od vody)Vrbov – Vr-1 – nekúpeľný (4,7 km od vody)Veľká Lomnica – GVL-1 – nekúpeľný (6,8 km od vody)Stará Lesná – FGP-1 – nekúpeľný (7,4 km od vody)Vr-1,2 – l3 (3,9 km od vody)FGP-1 – l3 (8,3 km od vody)a1 (720 m od vody)a1 (970 m od vody)a1 (4,5 km od vody)a1 (5,6 km od vody)a1 (7,8 km od vody)a1 (7,8 km od vody)a1 (8,3 km od vody)a1 (8,5 km od vody)a1 (9,3 km od vody)a1 (9,3 km od vody)a1 (9,5 km od vody)a1 (9,6 km od vody)Vrbov (5,5 km od vody)Stará Lesná (8,1 km od vody)Ľubica – Zadná dolina – stavebný kameň – pieskovec (100 m od vody)Ľubické Kúpele – stavebný kameň – pieskovec (160 m od vody)Kežmarok – stavebný kameň – pieskovec (slabo vápnit (190 m od vody)Ľubica (pri ceste) – stavebný kameň – pieskovec (330 m od vody)Ľubica – stavebný kameň – pieskovec (slabo vápnit (870 m od vody)Ľubica – Kamenná Dolka – stavebný kameň – pieskovec (1,3 km od vody)Ruskinovce – stavebný kameň – pieskovec (2,6 km od vody)Ihľany – stavebný kameň – pieskovec (3,1 km od vody)Ľubica (Javorinka) – stavebný kameň – pieskovec (3,3 km od vody)Strážky II – tehliarske suroviny (3,7 km od vody)Ihľany – stavebný kameň – pieskovec (3,9 km od vody)Tvarožná (Duránd) – stavebný kameň – pieskovec (4,2 km od vody)Žakovce – stavebný kameň – pieskovec (slabo vápnit (4,4 km od vody)Torysky II – stavebný kameň – pieskovec (4,5 km od vody)Krížová Ves – stavebný kameň – pieskovec (4,9 km od vody)Kežmarok – všeobecná geológia (230 m od vody)– Zosuvy (80 m od vody)LUBICKE KUPELE – Zosuvy (110 m od vody)Ľubica – Zosuvy (110 m od vody)– Zosuvy (120 m od vody)– Zosuvy (140 m od vody)Ľubica – Zosuvy (220 m od vody)LUBICKE KUPELE – Zosuvy (340 m od vody)LUBICA – Zosuvy (550 m od vody)LUBICA – Zosuvy (550 m od vody)LUBICA – Zosuvy (730 m od vody)LUBICKE KUPELE – Zosuvy (950 m od vody)KEZMAROK – Zosuvy (1,1 km od vody)LUBICKE KUPELE – Zosuvy (1,2 km od vody)LUBICA – Zosuvy (1,2 km od vody)LUBICKE KUPELE – Zosuvy (1,2 km od vody)KEZMAROK – Zosuvy (1,3 km od vody)KEZMAROK – Zosuvy (1,3 km od vody)– Zosuvy (1,3 km od vody)STRAZKY – Zosuvy (1,6 km od vody)STRAZKY – Zosuvy (1,6 km od vody)KEZMAROK – Zosuvy (1,7 km od vody)– Zosuvy (1,9 km od vody)– Zosuvy (2,2 km od vody)STRAZKY – Zosuvy (2,3 km od vody)VRBOV – Zosuvy (2,4 km od vody)STOTINCE – Zosuvy (2,6 km od vody)STOTINCE – Zosuvy (2,6 km od vody)MAJERKA – Zosuvy (2,7 km od vody)STOTINCE – Zosuvy (2,7 km od vody)MAJERKA – Zosuvy (2,7 km od vody)TVAROZNA – Zosuvy (2,9 km od vody)MLYNCEKY – Zosuvy (3,0 km od vody)Záľubica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (70 m od vody)Zaľubica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (90 m od vody)Zaľubica – monitorovací vrt (110 m od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (130 m od vody)Ľubica – monitorovací vrt (190 m od vody)Ľubica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (200 m od vody)Záľubica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (200 m od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (320 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (370 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (400 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (410 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (420 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (460 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (470 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (490 m od vody)Kežmarok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (520 m od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (600 m od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (700 m od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (750 m od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (760 m od vody)Ľubica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (770 m od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (820 m od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (840 m od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (840 m od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (850 m od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (880 m od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (880 m od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (900 m od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,4 km od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 km od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,6 km od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,8 km od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,8 km od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,8 km od vody)Kežmarok (1,8 km od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,9 km od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,9 km od vody)Kežmarok – monitorovací vrt (1,9 km od vody)Kežmarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 km od vody)Huncovce – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (30 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (70 m od vody)vodárensky využívaný prameň – Vývery podzemnej vody (90 m od vody)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Umelé hydrogeologicky významné objekty (120 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (200 m od vody)prameň sírnej minerálnej vody – Vývery podzemnej vody (370 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (920 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (940 m od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,1 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,3 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,5 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,7 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (1,8 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,0 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,1 km od vody)vrt s prelivom – Hydrogeologické vrty (2,2 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,5 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,6 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,7 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,7 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,7 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,8 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (2,8 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,9 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (2,9 km od vody)prameň – Vývery podzemnej vody (3,0 km od vody)zlato 1 ks – zlato (60 m od vody)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • кадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 2,90 мкг/лМедіана 1,05 мкг/л6 зразки

      Найбільше значення: Zadná dolina, 30 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: Ľubica, 2002, 910 м від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: Ľubica, 2002, 910 м від води. Порівняння: процентиль 86 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: Ľubica, 2002, 910 м від води. Порівняння: процентиль 82 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: Ľubica, 2002, 910 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАстипова вартість
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: Ľubica, 2002, 910 м від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • барійБанижче половини Словаччина
      Найвища 30,0 мкг/лМедіана 20,0 мкг/л12 зразки

      Найбільше значення: Ľubica, 2002, 910 м від води. Порівняння: процентиль 37 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Рутіл (TiO₂)137 зразків, не більше 1815 зерен
    • Анатас (TiO₂)129 зразків, не більше 315 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)128 зразків, не більше 55 зерен
    • Маґнетіт (Fe₃O₄)106 зразків, не більше 815 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)71 зразків, не більше 4115 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)70 зразків, не більше 5 зерен
    • Баріт (BaSO₄)61 зразків, не більше 55 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)43 зразків, не більше 1815 зерен
    • Пиріт (FeS₂)36 зразків, не більше 5 зерен
    • Халкопиріт (CuFeS₂)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Золото (Ау)1 зразків, не більше 1 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    зразокЗолото в зразкуЗ води
    LV-9631 зерно60 м

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)155 зразків, не більше 1815 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)138 зразків, не більше 4115 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)135 зразків, не більше 4115 зерен
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)132 зразків, не більше 315 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))63 зразків, не більше 55 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)47 зразків, не більше 55 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))45 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))36 зразків, не більше 15 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)2 зразків, не більше 472 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • літійЛіекстремальний (1%)
      Найвища 275 мкг/лМедіана 8,00 мкг/л51 зразки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрекстремальний (1%)
      Найвища 64,4 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л51 зразки47% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 830 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 24,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л51 зразки59% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 560 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 18,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л51 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлекстремальний (1%)
      Найвища 0,210 мг/лМедіана 0,0100 мг/л51 зразки49% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 980 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,300 мкг/л51 зразки27% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 980 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 5,80 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л51 зразки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л51 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 2,10 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л51 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 93 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнТрохи піднесений
      Найвища 460 мкг/лМедіана 6,00 мкг/л51 зразки20% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 89 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л51 зразки98% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 83 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФетипова вартість
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň, 1992, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    prameň2119,3 Bq/l5,18 Bq/l
    vodný zdroj pre individuálne zásobovanie110,1 Bq/l10,1 Bq/l
    upravený prameň611,5 Bq/l7,80 Bq/l
    potok, rieka10,290 Bq/l0,290 Bq/l
    vrt s prelivom19,20 Bq/l9,20 Bq/l
    studňa27,40 Bq/l7,31 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    134 свердловин у смузі 3 км, з них 51 гідрогеологічних і 83 інших; з номером архівного звіту 134.

    Глибина свердловини

    • до 10 м103×
    • 10–30 м11×
    • 30–100 м1×
    • 100–300 м4×
    • nad 300 m0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    V-2inžiniersko-geologický3,5 м8531930 м
    V-1inžiniersko-geologický4,0 м8531940 м
    K-10šinžiniersko-geologický4,5 м8614260 м
    K-10vinžiniersko-geologický3,5 м8614260 м
    BV-20inžiniersko-geologický3,5 м7647260 м
    K-11šinžiniersko-geologický4,5 м8614260 м
    Záľubicaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou102,0 м87964 102Ca3.pdf70 м
    Zaľubicaúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou32,5 м47406 101Db33.pdf90 м
    Zaľubicamonitorovací vrt7,2 м8527 101Db4.pdf110 м
    K-12šinžiniersko-geologický5,0 м86142110 м
    BV-31inžiniersko-geologický3,5 м76472110 м
    Kežmarokmonitorovací vrt6,0 м8527 101Db2.pdf130 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Kežmarok – GTK-147 °C1,5 л/с2500 мNa-HCO3využívaný370 м
    Vrbov – Vr-259 °C33,0 л/с2502 мCa-Mg-HCO3-SO4využívaný4,4 км
    Vrbov – Vr-156 °C28,3 л/с1742 мCa-Mg-HCO3-SO4využívaný4,7 км
    Veľká Lomnica – GVL-162 °C54,9 л/с2100 мCa-Mg-HCO3-SO4využívaný6,8 км
    Stará Lesná – FGP-158 °C22,0 л/с3616 мCa-Mg-HCO3nevyužívaný7,4 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 512720 м
    Вр-1,2geotermálna voda55 – 8016 – 3013,9 км
    kategória Vrbovtermálne kúpalisko––15,5 км
    kategória Stará Lesnátermálne kúpalisko––18,1 км
    FGP-1geotermálna voda55 – 8016 – 3018,3 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціядіяльністьсубстанціякласифікаціяЗ води
    Kežmarok – bývalé kasárneSK1001000P350 м
    Kežmarok – OKTANSK1001000P790 м

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Ľubica50 м²1960–30 м
    Ľubica40 м²1960–60 м
    Ľubica50 м²1960–80 м
    Ľubica100 м²1960–80 м
    Ľubica100 м²1980–90 м
    Ľubica150 м²1960–110 м
    Ľubica–1960–300 м
    Ľubica–1960–330 м

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви32×

    ступінь активності

    • Потенціални25×
    • Стабілізовани6×
    • Актівни1×

    Поточний стан

    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 00015×
    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova10×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S3×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick2×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти Шгудша не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © Šgúdš (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Деталі в методологія.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. ВО Яворіна1 рибальська ділянка · 14 км32Ľubický potok č. 232
    2. Кежмарок1 рибальська ділянка · 8,0 км30Ľubický potok č. 130

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Бодрог та Горнад