Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 06:00–08:00 Oľka č. 2, оцінка вікна 33. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 05:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Помірний схил Течія відчутна, мілини та плеса чергуються. Перехід між рівнинним та передгірним водотоком. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 2 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 1 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – БодрогЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 71 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek88 % čiary vody 6 % pieskovce a zlepence, 6 % flyš Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 505 mg/l, tvrdá voda (18,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 31,8 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 75. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 49nGy/h dávkový príkon 38. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 24vzoriek so zlatom 15 rudných minerálov v sedimente Najviac 6 zŕn v jednej vzorke (670 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 3 з 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 15,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Ondalík, potok). 171vrtov do 3 km 1456 rozborov vody v okolí Z toho 171 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 27 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 48lokalít do 3 km 1 záťaž, 47 skládok Najbližšia záťaž: Košarovce – Pastovník – sklad PHM, 490 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 38záznamov do 5 km 38 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 217plôch do 3 km 14 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 17 z 24 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,19typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 18,7°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,34 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 505mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 49nGy/h vo vzduchu rozsah 47 až 51 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Ondalík, potok, 1999, 50 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oľka, potok, 60 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oľka, potok, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oľka, potok, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondalík, 2009, 20 m od vody. Porovnanie: 71. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oľka, 2009, 100 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oľka, 2009, 100 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Oľka, potok, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Ondalík, 2009, 20 m od vody. Porovnanie: 53. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 240 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 890 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 890 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 370 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 890 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 300 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 730 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 171 vrtov v pásme 3 km, z toho 105 hydrogeologických a 66 ostatných; s číslom archívnej správy 171. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Олька
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Ясеновце 60 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Олька
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (2)
Geológia a geochémia toku Oľka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 11× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné piesčité štrky prikorytovej zóny 2× kvartér holocén proluviálne sedimenty: prevažne hliny a piesčité hliny s úlomkami hornín a zahlinenými štrkmi v nivných náplav 2× flyš eocén zlínske súvrstvie 2× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
125 мг/л93. percentil0,268 мг/л91. percentil103 мг/л89. percentil20,2 мг/л80. percentil296 мг/л76. percentil5,10 мг/л74. percentil18,8 мг/л62. percentil5,57 мг/л37. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0755 мг/л37. percentil2,62 мг/л36. percentil0,0618 мг/л32. percentil3,30 мг/л19. percentilМетали
39,5 μg/l56. percentil0,0962 мг/л47. percentil39,0 μg/l36. percentil3,34 μg/l24. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
31,8 мг/кг75. percentil91,0 мг/кг75. percentil0,358 мг/кг72. percentil0,471 мг/кг65. percentil64,6 мг/кг41. percentil7,53 мг/кг34. percentil0,110 мг/кг29. percentil0,443 мг/кг29. percentil17,2 мг/кг20. percentil0,0577 мг/кг19. percentil0,141 мг/кг19. percentil1,84 мг/кг15. percentil4,15 мг/кг14. percentil64,8 мг/кг13. percentil8,73 мг/кг7. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
865 мг/кг52. percentil1,52 %51. percentil4 239 мг/кг42. percentil1,68 %39. percentil2,25 %23. percentil0,695 %17. percentil4,64 %15. percentil0,565 %9. percentil466 мг/кг5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
488 мг/кг76. percentil68,2 мг/кг72. percentil14,4 мг/кг53. percentil1,42 мг/кг50. percentil28,2 мг/кг42. percentil83,8 мг/кг37. percentil24,1 мг/кг30. percentil111 мг/кг26. percentil51,8 мг/кг24. percentil321 мг/кг9. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,31 %53. percentil7,24 ppm46. percentil2,41 ppm29. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 1139 1 zrno 20 м 553 3 zrná 40 м 552 3 zrná 60 м 544 1 zrno 70 м 554 1 zrno 90 м 546 1 zrno 110 м 1188A 1 zrno 120 м 953 1 zrno 300 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан upravený prameň 12 45,8 Bq/l 23,8 Bq/l джерело 25 32,1 Bq/l 12,2 Bq/l studňa 15 31,4 Bq/l 3,50 Bq/l iné 1 0,670 Bq/l 0,670 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 16,8 Bq/l 16,8 Bq/l minerálny prameň 3 15,3 Bq/l 8,83 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 48,0 Bq/l 48,0 Bq/l potok, rieka 3 27,2 Bq/l 0,100 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Нова Келча Ortuťové rudy Гґ mineralogický výskyt ? 3,2 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Завада štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 70,0 м 83963 104Da5.pdf50 м Лукачовце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 м 7306 104Dc1.pdf50 м Вареховце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 100,0 м 83963 104Bc8.pdf60 м Добра над Ондавоу negatívny vrt 30,0 м 21968 104Cd9.pdf60 м Пакостов štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 150,0 м 83963 104Da3.pdf60 м O-7 inžiniersko-geologický 8,0 м 2078160 м HOP-16 hydrogeologický – 9163660 м Завада úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,8 м 16804 104Bc2.pdf70 м Ясеновце širokoprofilový vrt 40,0 м 25361 116Ab7.pdf70 м Вишна Сітніца štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 120,0 м 83963 104Da2.pdf70 м 0-3 inžiniersko-geologický 6,0 м 2078170 м O-2 inžiniersko-geologický 6,0 м 2078170 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 27 270 м Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Košarovce – Pastovník – sklad PHM SK2005700F 490 м Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Завада прі Ольке 400 м² – – 20 м Жалобін 30 м² – – 60 м Репейов 100 м² 1989 – 60 м Піскоровце – 1988 – 80 м Янковце 1 500 м² 1989 – 90 м Жалобін 40 м² – – 90 м Ґіґловце 250 м² – – 110 м Олька – Ніжна Олька 400 м² 1989 – 110 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
19з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 15,0 μg/lmedián 2,50 μg/l21 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,150 μg/l20 vzoriek65 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 1,00 μg/l21 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 60,0 μg/lmedián 47,0 μg/l17 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,5 мг/лmedián 9,64 мг/л15 vzoriek
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 138 μg/lmedián 0,500 μg/l114 vzoriek49 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 162 μg/lmedián 24,0 μg/l114 vzoriek
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l114 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,590 мг/лmedián 0,0100 мг/л114 vzoriek37 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 405 μg/lmedián 24,0 μg/l114 vzoriek
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,80 μg/lmedián 0,500 μg/l114 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,100 μg/l114 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,10 μg/lmedián 0,850 μg/l114 vzoriek
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l114 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,30 μg/lmedián 0,500 μg/l114 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л45 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l114 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



