Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 06:00–08:00 Ondavka č. 2, оцінка вікна 32. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 09:05. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 2 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 2 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – БодрогЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 31 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek60 % čiary vody 20 % mladé sedimenty, 20 % flyš Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Na+K–HCO₃ Mineralizácia 366 mg/l, tvrdá voda (18,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 106 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 85. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 78 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 58. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 4vzorky so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 3 zrná v jednej vzorke (660 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 з 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 2 370 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 100. percentil (Štefanovský, potok). 220vrtov do 3 km 837 rozborov vody v okolí Z toho 215 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 12 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 56lokalít do 3 km 2 záťaže, 54 skládok Najbližšia záťaž: Myslina – stará skládka TKO, 1,2 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 41záznamov do 5 km 6 ložísk, 35 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 129plôch do 3 km 3 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 5 z 11 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,09typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 18,4°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,29 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 366mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Na+K–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 47 až 55 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 78 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Štefanovský, potok, 1999, 160 m od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, potok, 40 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ONDAVA, 2005, 750 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, potok, 1999, 40 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, potok, 1999, 40 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 100 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 100 m od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 410 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 410 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 220 vrtov v pásme 3 km, z toho 87 hydrogeologických a 133 ostatných; s číslom archívnej správy 215. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Ондавка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Товарніанска Поліанка 9 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Ондавка
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Ondavka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× kvartér pleistocén – holocén zosuvy 1× flyš eocén zlínske súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
27,9 мг/л95. percentil57,7 мг/л95. percentil0,289 мг/л92. percentil377 мг/л90. percentil96,5 мг/л85. percentil72,6 мг/л77. percentil21,5 мг/л70. percentil9,72 мг/л52. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,247 мг/л73. percentil0,279 мг/л67. percentil3,17 мг/л50. percentil4,79 мг/л36. percentilМетали
47,4 μg/l61. percentil0,112 мг/л54. percentil58,0 μg/l47. percentil5,25 μg/l39. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
106 мг/кг85. percentil1,49 мг/кг80. percentil29,7 мг/кг70. percentil0,499 мг/кг69. percentil0,247 мг/кг50. percentil0,210 мг/кг47. percentil66,0 мг/кг45. percentil5,35 мг/кг31. percentil7,30 мг/кг31. percentil18,4 мг/кг25. percentil75,4 мг/кг25. percentil10,6 мг/кг16. percentil0,0731 мг/кг15. percentil1,85 мг/кг15. percentil0,0349 мг/кг5. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
956 мг/кг61. percentil1,51 %50. percentil1,96 %48. percentil4 373 мг/кг47. percentil0,821 %40. percentil2,36 %31. percentil673 мг/кг27. percentil4,85 %21. percentil0,589 %12. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
72,3 мг/кг79. percentil482 мг/кг75. percentil1,39 мг/кг48. percentil84,9 мг/кг40. percentil25,5 мг/кг38. percentil55,4 мг/кг36. percentil27,1 мг/кг36. percentil11,3 мг/кг29. percentil109 мг/кг23. percentil347 мг/кг16. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,41 %73. percentil7,68 ppm60. percentil2,41 ppm29. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 975 1 zrno 90 м 462 1 zrno 510 м 461 3 zrná 660 м 429 1 zrno 690 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 10 17,0 Bq/l 5,58 Bq/l джерело 10 37,3 Bq/l 12,7 Bq/l upravený prameň 9 58,2 Bq/l 20,9 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 5,97 Bq/l 4,56 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 12,1 Bq/l 12,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Бреков stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 2,5 км Бреков stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 2,5 км Маєровце zeolit Ťažené ložisko – SLOVZEOLIT spol. s r.o. Spišská Nová Ves 3,5 км Маєровце zeolit Ťažené ložisko – SLOVZEOLIT spol. s r.o. Spišská Nová Ves 3,5 км Кучін zeolit Ťažené ložisko – VSK PRO – ZEO s. r. o. 4,3 км Кучін zeolit Ťažené ložisko – VSK PRO – ZEO s. r. o. 4,3 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Маєровце Ortuťové rudy Гґ mineralogický výskyt 3,6 км Гуменне Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 3,9 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Гуменне-Товарне úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 м 14948 116Bc54.pdf40 м Товарніанска Поліанка širokoprofilový vrt 14,0 м 33258 116Bc61.pdf40 м Топольовка úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 67,0 м 70382 116Ba20.pdf50 м 4-92А Завадка hydrogeologický 7,5 м 10174860 м Товарне úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,5 м 31974 116Bc58.pdf110 м ЙРД Оградзани úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 16,0 м 9156 116Ba2.pdf110 м Товарне širokoprofilový vrt 11,0 м 33257 116Ad71.pdf110 м Словенска Волова-Ґрузовце štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 160,0 м 83963 116Ba25.pdf110 м Мисліна úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,3 м 9157 116Ba1.pdf130 м Товарне-JRD úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 м 31974 116Bc59.pdf140 м Гудцовце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 м 34477 116Bc65.pdf150 м Оградзани úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 м 48563 104Dc12.pdf220 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 12 530 м Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Myslina – stará skládka TKO SK2005700F 1,2 км Humenné – rušňové depo, Cargo a.s. SK1001500P 3,0 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Грубов 1 000 м² 1973 – 40 м Турцовце 300 м² 1987 – 80 м Башковце 500 м² 1989 – 80 м Турцовце 500 м² 1983 – 120 м Башковце 100 м² 1988 – 160 м Словенска Волова – Ґрузовце 150 м² 1983 – 160 м Оградзани 500 м² 1987 – 190 м Завадка – 1965 – 190 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
19з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2 370 μg/lmedián 5,00 μg/l15 vzoriek27 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 1,00 μg/l15 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l15 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 64,0 μg/lmedián 60,0 μg/l5 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 12,2 мг/лmedián 11,0 мг/л3 vzorky
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 31,6 μg/lmedián 0,550 μg/l68 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 0,500 μg/l68 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,1 μg/lmedián 1,20 μg/l68 vzoriek
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,500 мг/лmedián 0,0100 мг/л68 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 0,250 μg/l68 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 377 μg/lmedián 35,5 μg/l68 vzoriek
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,70 μg/lmedián 0,500 μg/l68 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 54,0 μg/lmedián 13,5 μg/l68 vzoriek
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l68 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l68 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л34 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l68 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

