Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z 2 revírů 06:00–08:00 Ondavka č. 2, skóre okna 32. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 06:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Měření hladiny, teploty a průtoků, počasí u toku a stav ze družic Jak klesá tok po proudu: spád, sklon a rychlost vody. Svižný tok Podhorská říčka se štěrkovým dnem a rychlým proudem. Zde se již daří lipanu a pstruhu. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Sklon a spád jsou orientační, zahrnují pouze úseky revírů. Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2019 do 2025: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 2 ze 2 revírů s údajem SHMÚ revírů toku má u nejbližšího místa nesplněnou normu alespoň v jednom ukazateli. 2 z 2 revírů s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Znečištění vody v povodí – BodrogZnečištěná voda – Slovensko Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 31 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek60 % čiary vody 20 % mladé sedimenty, 20 % flyš Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Na+K–HCO₃ Mineralizácia 366 mg/l, tvrdá voda (18,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 106 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 85. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 78 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 58. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 4vzorky so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 3 zrná v jednej vzorke (660 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 2 z 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 2 370 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 100. percentil (Štefanovský, potok). 220vrtov do 3 km 837 rozborov vody v okolí Z toho 215 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 12 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 56lokalít do 3 km 2 záťaže, 54 skládok Najbližšia záťaž: Myslina – stará skládka TKO, 1,2 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 41záznamov do 5 km 6 ložísk, 35 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 129plôch do 3 km 3 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 5 z 11 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,09typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 18,4°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,29 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 366mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Na+K–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 47 až 55 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 78 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Štefanovský, potok, 1999, 160 m od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, potok, 40 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ONDAVA, 2005, 750 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, potok, 1999, 40 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, potok, 1999, 40 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 100 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 110 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Ondavka, 2009, 100 m od vody. Porovnanie: 56. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 410 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 410 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 220 vrtov v pásme 3 km, z toho 87 hydrogeologických a 133 ostatných; s číslom archívnej správy 215. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Bodrog a Hornád
Právě u vody
Dnes na toku Ondavka
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Stav vody na toku
Vodní stavy na toku
Stanice Stav Změna Teplota Tovarnianska Polianka 9 cm – Výškový profil toku
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku Ondavka
Povrchové vody poblíž revírůnejbližší místo monitoringu SHMÚ, 2025
Nejvíce znečištěné revíryvšechny s nesplněnou normou
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Ondavka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Bodů kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× kvartér pleistocén – holocén zosuvy 1× flyš eocén zlínske súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
27,9 mg/l95. percentil57,7 mg/l95. percentil0,289 mg/l92. percentil377 mg/l90. percentil96,5 mg/l85. percentil72,6 mg/l77. percentil21,5 mg/l70. percentil9,72 mg/l52. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,247 mg/l73. percentil0,279 mg/l67. percentil3,17 mg/l50. percentil4,79 mg/l36. percentilKovy
47,4 μg/l61. percentil0,112 mg/l54. percentil58,0 μg/l47. percentil5,25 μg/l39. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
106 mg/kg85. percentil1,49 mg/kg80. percentil29,7 mg/kg70. percentil0,499 mg/kg69. percentil0,247 mg/kg50. percentil0,210 mg/kg47. percentil66,0 mg/kg45. percentil5,35 mg/kg31. percentil7,30 mg/kg31. percentil18,4 mg/kg25. percentil75,4 mg/kg25. percentil10,6 mg/kg16. percentil0,0731 mg/kg15. percentil1,85 mg/kg15. percentil0,0349 mg/kg5. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
956 mg/kg61. percentil1,51 %50. percentil1,96 %48. percentil4 373 mg/kg47. percentil0,821 %40. percentil2,36 %31. percentil673 mg/kg27. percentil4,85 %21. percentil0,589 %12. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
72,3 mg/kg79. percentil482 mg/kg75. percentil1,39 mg/kg48. percentil84,9 mg/kg40. percentil25,5 mg/kg38. percentil55,4 mg/kg36. percentil27,1 mg/kg36. percentil11,3 mg/kg29. percentil109 mg/kg23. percentil347 mg/kg16. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,41 %73. percentil7,68 ppm60. percentil2,41 ppm29. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 975 1 zrno 90 m 462 1 zrno 510 m 461 3 zrná 660 m 429 1 zrno 690 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 10 17,0 Bq/l 5,58 Bq/l zdroj 10 37,3 Bq/l 12,7 Bq/l upravený prameň 9 58,2 Bq/l 20,9 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 2 5,97 Bq/l 4,56 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 12,1 Bq/l 12,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Brekov stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 2,5 km Brekov stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 2,5 km Majerovce zeolit Ťažené ložisko – SLOVZEOLIT spol. s r.o. Spišská Nová Ves 3,5 km Majerovce zeolit Ťažené ložisko – SLOVZEOLIT spol. s r.o. Spišská Nová Ves 3,5 km Kučín zeolit Ťažené ložisko – VSK PRO – ZEO s. r. o. 4,3 km Kučín zeolit Ťažené ložisko – VSK PRO – ZEO s. r. o. 4,3 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Kovy Druh Od vody Majerovce Ortuťové rudy Hg mineralogický výskyt 3,6 km Humenné Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 3,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody Humenné-Tovarné úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 14948 116Bc54.pdf40 m Tovarnianska Polianka širokoprofilový vrt 14,0 m 33258 116Bc61.pdf40 m Topoľovka úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 67,0 m 70382 116Ba20.pdf50 m 4-92A Závadka hydrogeologický 7,5 m 10174860 m Tovarné úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,5 m 31974 116Bc58.pdf110 m JRD Ohradzany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 16,0 m 9156 116Ba2.pdf110 m Tovarné širokoprofilový vrt 11,0 m 33257 116Ad71.pdf110 m Slovenská Volová-Gruzovce štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 160,0 m 83963 116Ba25.pdf110 m Myslina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,3 m 9157 116Ba1.pdf130 m Tovarné-JRD úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 31974 116Bc59.pdf140 m Hudcovce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,0 m 34477 116Bc65.pdf150 m Ohradzany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 m 48563 104Dc12.pdf220 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 12 530 m Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalita Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Myslina – stará skládka TKO SK2005700F 1,2 km Humenné – rušňové depo, Cargo a.s. SK1001500P 3,0 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Hrubov 1 000 m² 1973 – 40 m Turcovce 300 m² 1987 – 80 m Baškovce 500 m² 1989 – 80 m Turcovce 500 m² 1983 – 120 m Baškovce 100 m² 1988 – 160 m Slovenská Volová – Gruzovce 150 m² 1983 – 160 m Ohradzany 500 m² 1987 – 190 m Závadka – 1965 – 190 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
24z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
OlovoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2 370 μg/lmedián 5,00 μg/l15 vzoriek27 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 1,00 μg/l15 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
MěďCumierne zvýšená
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l15 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 64,0 μg/lmedián 60,0 μg/l5 vzoriek
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 12,2 mg/lmedián 11,0 mg/l3 vzorky
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 31,6 μg/lmedián 0,550 μg/l68 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
SelenSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 0,500 μg/l68 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
MěďCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,1 μg/lmedián 1,20 μg/l68 vzoriek
HliníkAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,500 mg/lmedián 0,0100 mg/l68 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 0,250 μg/l68 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ZinekZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 377 μg/lmedián 35,5 μg/l68 vzoriek
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,70 μg/lmedián 0,500 μg/l68 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 54,0 μg/lmedián 13,5 μg/l68 vzoriek
OlovoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l68 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l68 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l34 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RtuťHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l68 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

