Водотік

Студени поток (Попрад)

Басейн: Бодрог та ГорнадЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
7,4km
край
Пряшівський край
Аерофотознімок водотоку Студени поток (Попрад) з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Студени поток (Попрад)

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Студени поток (Попрад), оцінка вікна 44.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Стан води на водотоці

    Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників

    Рівні води на водотоці

    СтанціяСтатусЗмінаТемпература
    Оравски Біели Поток39 см3,2 °C
    Джерело: SHMÚОновлено 8 лист. 2026 15:57

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    6006507007508008500 км2 км4 км6 км
    Висотний профіль водотоку: від 795 до 650 м н. р. м. на 7,4 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    795 м н. р. м.
    Найнижча точка
    639 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    156 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    21 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,07

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Студени поток (Попрад) за 2019 рік
    2019знято 19 серп. 2019
    Аерофотознімок водотоку Студени поток (Попрад) за 2022 рік
    2022знято 26 серп. 2022
    Аерофотознімок водотоку Студени поток (Попрад) за 2025 рік
    2025знято 10 серп. 2025

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Студени поток (Попрад)

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 1 до 2 показники1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ

    01234Зверовка, вище, ркм 20,0: без невиконаної норми (2024)Цеста Слободи, вище, ркм 9,3: 2 показники (2023)Цеста Слободи, вище, ркм 9,3: 2 показники (2023)ркм 20 (верхня течія)ркм 9 (у напрямку гирла)
    Показати станції в таблиці (3)
    • Зверовка, вищеркм 20,0жодної невиконаної норми
    • Цеста Слободи, вищеркм 9,32 показники
    • Цеста Слободи, вищеркм 9,32 показники
    • норма не виконана
    • жодної невиконаної норми
    • пункту немає в щорічнику

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Студени поток (Попрад)

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 7 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,7Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃–SO₄

    Мінералізація 161 мг/л, м'яка води (5,5 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Антимон 7,14 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 92. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    0 °C80

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 60 мВт/м²

    Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    52Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 64 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    8 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 10Показники в 5%

    Найвищий: кадмій 0,300 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 90 (Veľká Lomnica).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    103свердловин у радіусі 3 км

    331 аналізів води поблизу

    З них 103 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    62°C на гирлі свердловини

    11 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Veľká Lomnica – GVL-1, вихід 54,9 л/с, 2,0 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    28Ділянки в межах 3 км

    28 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    5записів у радіусі 5 км

    1 родовище, 4 рудопрояви

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    16площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • negatívna jednotka (medzihorské kotliny)100%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • stredný pokles100%SR 6,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • vnútrokarpatský paleogén100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Popradská kotlina100%SR 1,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 0 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)100%SR 22 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • kryštalinikum časti Vysokých Tatier a kvartér ich predpolia100%SR 1,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Levočská panva – Z a J časť100%SR 9,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,74Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    5,5°dH, м'яка

    сума кальцію і магнію (0,98 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    161Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • фторидиF0,116 мг/лпроцентиль 51
    • хлоридиЦл5,12 мг/лпроцентиль 35
    • сульфатиSO426,3 мг/лпроцентиль 28
    • НатрійНа3,91 мг/лпроцентиль 19
    • кальційЦа29,7 мг/лпроцентиль 19
    • МагнійМґ5,86 мг/лпроцентиль 15
    • бікарбонатиHCO383,2 мг/лпроцентиль 14
    • калійK0,993 мг/лпроцентиль 10

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK4,50 мг/лпроцентиль 75
    • амонійNH40,240 мг/лпроцентиль 73
    • фосфатиPO40,184 мг/лпроцентиль 58
    • нітратиNO32,34 мг/лпроцентиль 10

    Метали

    • праскаФе0,338 мг/лпроцентиль 86
    • АлюмінійАл232 мкг/лпроцентиль 83
    • марганецьМн67,5 мкг/лпроцентиль 70
    • цинкЗн4,92 мкг/лпроцентиль 36

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • АнтимонСб7,14 мг/кгпроцентиль 92
    • миш'якАс14,1 мг/кгпроцентиль 85
    • кадмійЦд0,439 мг/кгпроцентиль 83
    • МолібденМо0,585 мг/кгпроцентиль 79
    • нікеельНі32,4 мг/кгпроцентиль 76
    • вісмутБі0,313 мг/кгпроцентиль 76
    • жерстьСн3,56 мг/кгпроцентиль 75
    • цинкЗн119 мг/кгпроцентиль 68
    • ВестиПб19,3 мг/кгпроцентиль 67
    • ртутьГґ0,154 мг/кгпроцентиль 66
    • ВанадійV76,0 мг/кгпроцентиль 66
    • СеленСе0,287 мг/кгпроцентиль 59
    • мідьЦу23,7 мг/кгпроцентиль 50
    • хромЦр69,6 мг/кгпроцентиль 46
    • КобальтЦо6,84 мг/кгпроцентиль 25

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • НатрійНа1,40 %Процентиль 93
    • АлюмінійАл6,95 %Процентиль 85
    • калійK1,75 %Процентиль 82
    • марганецьМн1 171 мг/кгпроцентиль 77
    • праскаФе3,05 %Процентиль 67
    • фосфорP983 мг/кгпроцентиль 66
    • МагнійМґ0,797 %Процентиль 40
    • кальційЦа1,55 %Процентиль 34
    • титанТі3 894 мг/кгпроцентиль 28
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • стронційСр250 мг/кгпроцентиль 95
    • церійЦе80,4 мг/кгпроцентиль 91
    • літійЛі42,2 мг/кгпроцентиль 91
    • барійБа607 мг/кгпроцентиль 86
    • галійҐа17,0 мг/кгпроцентиль 75
    • рубідійРб98,6 мг/кгпроцентиль 74
    • БорB65,6 мг/кгпроцентиль 65
    • БерилійБе1,54 мг/кгпроцентиль 58
    • ітрійY28,9 мг/кгпроцентиль 57
    • цирконійЗр301 мг/кгпроцентиль 21

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    52Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 51 до 54 нГр/год

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    • Калій (K)K1,50 %Процентиль 84
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,56 ppm57-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,43 ppm30-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 843 Бк/м²65-й процентиль

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -23нТл

    Діапазон від -25 до -22 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -56mGal

    Залишковий -11,9 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    • Температура породи на глибині 1000 м35°C
    • Щільність поверхневого тепла60mW/m²

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Levočská panva – Z a J časť100%SR 9,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)555–1 095m н. р. м.
    • Середня висота одиниць732m н. р. м.
    • Середній ухил3,3°
    • Середня температура січня-4,8°C
    • Середня температура липня16,5°C
    • Річні опади725mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Podtatranská kotlina100%SR 3,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Fatransko-tatranská oblasť100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • kotlinová klíma100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • prirodzene kyslé pôdy75%SR 8,5 %
    • pôdy náchylné na acidifikáciu25%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Vnútrokarpatský paleogén100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Veľká Lomnica – nedá sa odhadnúť (40 м від води)Stará Lesná – nijaký (60 м від води)St.Lesná – Stará Lesná – nijaký (70 м від води)Veľká Lomnica – nijaký (90 м від води)Stará Lesná – nijaký (100 м від води)Stará Lesná – nijaký (130 м від води)Veľká Lomnica – nijaký (230 м від води)Stará Lesná – nijaký (230 м від води)Stará Lesná – nijaký (250 м від води)Veľká Lomnica – nedá sa odhadnúť (780 м від води)Veľká Lomnica – nijaký (860 м від води)Veľká Lomnica – trvalý (1,1 км від води)Veľká Lomnica – nijaký (1,3 км від води)Tatranská Lomnica – nijaký (1,5 км від води)Tatranská Lomnica – nijaký (1,6 км від води)Tatranská Lomnica – nijaký (1,6 км від води)Stará Lesná – Tatranská Lomnica – nijaký (1,8 км від води)Huncovce – nijaký (1,8 км від води)Stará Lesná – Tatranská Lomnica – nijaký (1,9 км від води)Tatranská Lomnica – nijaký (1,9 км від води)Tatranská Lomnica – nijaký (1,9 км від води)Stará Lesná – nijaký (1,9 км від води)Huncovce – nijaký (2,0 км від води)Mlynica – nijaký (2,1 км від води)Tatranská Lomnica – nijaký (2,1 км від води)Mlynica – nijaký (2,3 км від води)Tatranská Lomnica – nijaký (2,5 км від води)Nová Lesná – nijaký (2,9 км від води)Stará Lesná – FGP-1 – nekúpeľný (490 м від води)Veľká Lomnica – GVL-1 – nekúpeľný (2,0 км від води)Veľký Slavkov – VSČ-1 – nekúpeľný (4,0 км від води)Vrbov – Vr-2 – nekúpeľný (5,4 км від води)Vrbov – Vr-1 – nekúpeľný (5,8 км від води)Kežmarok – GTK-1 – nekúpeľný (6,0 км від води)Poprad – PP-1 – nekúpeľný (6,0 км від води)Gánovce – GA-1A – nekúpeľný (8,7 км від води)Gánovce – GA-1 – nekúpeľný (8,7 км від води)Gánovce – ŠHG-1 – nekúpeľný (8,9 км від води)Gánovce – ŠHG-2 – nekúpeľný (8,9 км від води)FGP-1 – l3 (500 м від води)Vr-1,2 – l3 (5,1 км від води)PP-1 – k4 (5,3 км від води)a1 (750 м від води)a1 (2,9 км від води)a1 (3,6 км від води)a1 (3,9 км від води)a1 (4,0 км від води)a1 (4,3 км від води)a1 (5,0 км від води)a1 (7,0 км від води)a1 (9,6 км від води)b1 (9,7 км від води)a1 (9,7 км від води)b1 (9,7 км від води)c1 (9,8 км від води)a1 (9,9 км від води)b1 (9,9 км від води)a1 (9,9 км від води)Stará Lesná (70 м від води)Vrbov (6,1 км від води)Veľká Lomnica I – штркопіески та пісок (420 м від води)Veľká Lomnica – štrkopiesky (120 м від води)Mlynica – stavebný piesok – zvetralá žula (2,1 км від води)Nová Lesná – stavebný piesok – zvetralá žula (3,3 км від води)Žakovce – stavebný kameň – pieskovec (slabo vápnit (4,3 км від води)VELKA LOMNICA – Зосуви (180 м від води)TATRANSKA LOMNICA – Зосуви (270 м від води)VELKA LOMNICA – Зосуви (540 м від води)VELKA LOMNICA – Зосуви (810 м від води)TATRANSKA LOMNICA – Зосуви (1,2 км від води)MATEJOVCE – Зосуви (1,4 км від води)– Зосуви (2,0 км від води)TATRANSKA LOMNICA – Зосуви (2,0 км від води)NOVA LESNA – Зосуви (2,1 км від води)MATEJOVCE – Зосуви (2,2 км від води)TATRANSKA LOMNICA – Зосуви (2,3 км від води)TATRANSKA LOMNICA – Зосуви (2,5 км від води)– Зосуви (2,8 км від води)– Зосуви (2,8 км від води)– Зосуви (2,9 км від води)– Зосуви (2,9 км від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (60 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (180 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (430 м від води)Stará Lesná – štruktúrny vrt s termálnou, minerálnou v (490 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (500 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (560 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (570 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (790 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (930 м від води)Veľká Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 км від води)Tatranská Lomnica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)Huncovce – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,5 км від води)Matejovce nad Hornádom – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,9 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • кадмійЦдПідвищений (10 %)
      Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Veľká Lomnica, 610 м від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Veľká Lomnica2002, 610 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 1,70 мкг/л5 зразки40% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Veľká Lomnica2002, 610 м від води. Порівняння: процентиль 86 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Veľká Lomnica2002, 610 м від води. Порівняння: процентиль 82 з усіх вибірок у Словаччині.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Veľká Lomnica2002, 610 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • стронційСрзвичайне значення
      Найвища 230 мкг/лМедіана 68,0 мкг/л3 зразки

      Найбільше значення: Stará Lesná, 600 m ZJZ od K8001996, 180 м від води. Порівняння: процентиль 60 з усіх вибірок у Словаччині.

    • миш'якАсзвичайне значення
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Veľká Lomnica2002, 610 м від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Stará Lesná, 600 m ZJZ od K8001996, 180 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • хромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Studený, potok1996, 50 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    • барійБанижче половини Словаччини
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Veľká Lomnica2002, 610 м від води. Порівняння: процентиль 10 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
      Найвища 16,1 мг/лМедіана 6,81 мг/л3 зразки

      Найбільше значення: Stará Lesná, 600 m ZJZ od K8001996, 180 м від води. Порівняння: процентиль 69 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Баріт (BaSO₄)11 зразків, не більше 55 зерен
    • Пиріт (FeS₂)6 зразків, не більше 5 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)5 зразків, не більше 4115 зерен
    • Маґнетіт (Fe₃O₄)5 зразків, не більше 1815 зерен
    • Рутіл (TiO₂)4 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)4 зразків, не більше 4115 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)2 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))5 зразків, не більше 815 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)5 зразків, не більше 55 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))3 зразків, не більше 5 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Турмаліни (komplexný borosilikát)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 372 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ртутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л26 зразки81% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1994, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • кадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л26 зразки92% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 790 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 6,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л26 зразки77% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,120 мг/лМедіана 0,0200 мг/л26 зразки27% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • цинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 324 мкг/лМедіана 11,5 мкг/л26 зразки23% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л26 зразки58% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • мідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 3,70 мкг/лМедіана 0,950 мкг/л26 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 60 м від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.

    • літійЛіТрохи піднесений
      Найвища 32,0 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л26 зразки35% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л26 зразки92% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.

    • хромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л26 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1994, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л26 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 80 м від води. Порівняння: процентиль 87 з усіх вибірок у Словаччині.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    studňa19,77 Bq/l9,77 Bq/l
    джерело910,3 Bq/l6,32 Bq/l
    потік, ріека11,58 Bq/l1,58 Bq/l
    upravený prameň417,4 Bq/l5,86 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Велька Ломніца Іштркопіески та пісокLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – РІВЕРСАНД а. с.420 м

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    103 свердловин у смузі 3 км, з них 13 гідрогеологічних і 90 інших; з номером архівного звіту 103.

    Глибина свердловини

    • до 10 м69×
    • 10–30 м28×
    • 30–100 м4×
    • 100–300 м0×
    • nad 300 m1×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Велька Ломніцаúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou40,0 м26844 101Da7.pdf60 м
    ČVL-1inžiniersko-geologický8,0 м87283100 м
    ČVL-2inžiniersko-geologický8,0 м87283110 м
    V-9inžiniersko-geologický5,0 м86106110 м
    J-8ainžiniersko-geologický10,0 м83644120 м
    J-8inžiniersko-geologický10,0 м83644140 м
    J-9inžiniersko-geologický8,0 м83644140 м
    Велька Ломніцаúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou6,2 м10497 101Da10.pdf180 м
    J-7inžiniersko-geologický15,0 м83644210 м
    J-10inžiniersko-geologický8,0 м83644310 м
    V-10inžiniersko-geologický3,0 м86106340 м
    V-8inžiniersko-geologický3,0 м86106350 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Стара Лесна – FGP-158 °C22,0 л/с3616 мЦа-Мґ-HCO3nevyužívaný490 м
    Велька Ломніца – GVL-162 °C54,9 л/с2100 мЦа-Мґ-HCO3-SO4využívaný2,0 км
    Вельки Славков – VSČ-157 °C–2400 мЦа-Мґ-HCO3nevyužívaný4,0 км
    Врбов – Вр-259 °C33,0 л/с2502 мЦа-Мґ-HCO3-SO4využívaný5,4 км
    Врбов – Вр-156 °C28,3 л/с1742 мЦа-Мґ-HCO3-SO4využívaný5,8 км
    Кежмарок – GTK-147 °C1,5 л/с2500 мНа-HCO3využívaný6,0 км
    Попрад – PP-148 °C61,2 л/с1205 мЦа-Мґ-SO4-HCO3využívaný6,0 км
    Ґановце – GA-1A27 °C1,9 л/с276 мЦа-Мґ-HCO3-SO4využívaný bez nahlasovania údajov8,7 км
    Ґановце – GA-123 °C2,8 л/с50 мЦа-Мґ-HCO3-SO4nevyužívaný8,7 км
    Ґановце – ŠHG-126 °C3,0 л/с150 мЦа-Мґ-HCO3-SO4nevyužívaný8,9 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія Стара Леснатермальні купальні––170 м
    FGP-1геотермальна вода55 – 8016 – 301500 м
    категорія a1мінеральна вода< 15< 512750 м
    Вр-1,2геотермальна вода55 – 8016 – 3015,1 км
    PP-1геотермальна вода38 – 5531 – 5015,3 км
    категорія Врбовтермальні купальні––16,1 км
    категорія b1мінеральна вода15-22< 539,7 км
    категорія c1мінеральна вода23-38< 519,8 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Велька Ломніца–1960–40 м
    Стара Лесна–1970–60 м
    Ст.Лесна – Стара Лесна40 м²1980–70 м
    Велька Ломніца–1970–90 м
    Стара Лесна400 м²1960–100 м
    Стара Лесна–1980–130 м
    Велька Ломніца–1985–230 м
    Стара Лесна–1970–230 м

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зосуви16×

    ступінь активності

    • Потенціални16×

    Поточний стан

    • Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0008×
    • SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova7×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Попрад1 рибальська ділянка · 7,4 км42Студени поток (Попрад)42

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Бодрог та Горнад