Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 ВВН Ружін, оцінка вікна 19. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води. Стояча вода Це стояча вода, тому тут водотік не оцінюється: вода не має течії, падіння чи схилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів). Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 4 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км. pH 7,9Змодельована оцінка Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Мінералізація 244 мг/л, м'яка води (8,4 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці. 10 з 15Елементи у верхніх 10% Найвищий: Нікеель 141 мг/кг Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 97. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень. 45°C на глибині 1000 м Атлас геотермальної енергії Словаччини. 52Потужність дози Ngy/H Процентиль 64 у Словаччині Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ. 0об'єктів у радіусі 3 км У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти. 0зразків із золотом 9 рудних мінералів в осаді У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота. 4 з 10Показники в 5% Найвищий: Хром 7,50 мкг/л Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 96 (1200m S od K781 Sivec). 46свердловин у радіусі 3 км 199 аналізів води поблизу З них 46 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими. – 6 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км. 1Ділянки в межах 3 км 1 екологічне навантаження Найближчий тягар: Malá Lodina – VD Ružín, 80 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду. 12записів у радіусі 5 км 4 родовища, 8 рудопроявів Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів. 5площ у радіусі 3 км 3 активних Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко. Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карта охоплює 0 з 1 точок на ватерлінії. Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці. pH 7,89Типовий діапазон Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків. 8,4°dH, м'яка Сума кальцію і магнію (1,50 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів. 244Мінералізація мг/л Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні. Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї. 52Ngy/год в повітрі Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода. -37нТл Діапазон від -37 до -37 нТл Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі. -12mGal Залишковий +9,1 мг Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води. Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче. Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути. Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром. Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді. Найбільше значення: 1200m S od K781 Sivec1993, 70 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: 900m od K682 Hornádske lúky1993, 780 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hornád1993, 960 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hornád1993, 960 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hornád, 960 м від води. Порівняння: процентиль 93 усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Hornád1993, 960 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: 1900m JV od K798 Suchý vrch1993, 370 м від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: 1750m SZ od K781 Sivec1993, 360 м від води. Порівняння: процентиль 76 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: 1200m S od K781 Sivec1993, 70 м від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: 1750m SZ od K781 Sivec1993, 360 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині. Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять. Найбільше значення: 900m od K682 Hornádske lúky1993, 780 м від води. Порівняння: процентиль 63 з усіх вибірок у Словаччині. Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота. Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці. Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 87 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 60 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 800 м від води. Порівняння: процентиль 45 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1993, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 39 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 25 з усіх вибірок у Словаччині. Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду. Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці. 46 свердловин у смузі 3 км, з них 18 гідрогеологічних і 28 інших; з номером архівного звіту 46. Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond. Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води. Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал. Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці ВВН Ружін
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Профіль висот: стояча вода
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці ВВН Ружін
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Геологія та геохімія водотоку ВВН Ружін
Вода за атласом
Елементи в річкових осадах
Тепло під ногами
Природне гамма-випромінювання
Старі шахтні виробки
Золото в річкових осадах
Мікроелементи у воді струмка
Аналіз свердловин та підземних вод
Геотермальна енергія
Екологічні тягарі та полігони
Поклади та руди
Зсуви та деформації схилів
Геологічна будова під водою
Четвертинний покрив
Тектонічні одиниці
Тектонічний поділ
Неотектонічні одиниці
Напрямок неотектонічних рухів
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Тип водоносного горизонту
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
Гідрогеологічна функція
Генетичний тип підземних вод
Хімічний тип підземних вод
Клас якості підземних вод
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Кислотність води
Жорсткість води
Розчинені речовини
Іонний склад води
Основні іони
0,137 мг/лпроцентиль 6045,8 мг/лпроцентиль 5714,3 мг/лпроцентиль 477,08 мг/лпроцентиль 442,01 мг/лпроцентиль 325,58 мг/лпроцентиль 3136,4 мг/лпроцентиль 24119 мг/лпроцентиль 24Поживні речовини та органічне забруднення
12,0 мг/лпроцентиль 802,62 мг/лпроцентиль 360,0439 мг/лпроцентиль 250,0250 мг/лпроцентиль 0Метали
0,541 мг/лпроцентиль 93209 мкг/лпроцентиль 8012,2 мкг/лпроцентиль 7214,0 мкг/лпроцентиль 29Елементи в річкових відкладеннях
Потенційно токсичні та мікроелементи
141 мг/кгпроцентиль 9721,1 мг/кгпроцентиль 96464 мг/кгпроцентиль 952,72 мг/кгпроцентиль 95158 мг/кгпроцентиль 951,72 мг/кгпроцентиль 957,99 мг/кгпроцентиль 9525,2 мг/кгпроцентиль 920,593 мг/кгпроцентиль 925,23 мг/кгпроцентиль 910,528 мг/кгпроцентиль 880,726 мг/кгпроцентиль 8886,3 мг/кгпроцентиль 7076,4 мг/кгпроцентиль 6617,3 мг/кгпроцентиль 59Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
5 078 мг/кгпроцентиль 961,79 %Процентиль 851 176 мг/кгпроцентиль 823,45 %Процентиль 816,54 %Процентиль 770,928 %Процентиль 544 115 мг/кгпроцентиль 360,763 %Процентиль 281,37 %Процентиль 28Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
900 мг/кгпроцентиль 95118 мг/кгпроцентиль 9237,0 мг/кгпроцентиль 8837,0 мг/кгпроцентиль 8168,2 мг/кгпроцентиль 7665,6 мг/кгпроцентиль 6515,1 мг/кгпроцентиль 60399 мг/кгпроцентиль 491,30 мг/кгпроцентиль 43122 мг/кгпроцентиль 37Природна радіоактивність і радон
Потужність дози гама-випромінювання
2,87 ppm77-й процентиль1,40 %Процентиль 727,03 ppm37-й процентиль1 353 Бк/м²41-й процентильГеофізичні поля: магніти і гравітація
Магнітна аномалія
Бугер гравітаційна аномалія
Геотермальний потенціал
Рельєф, клімат і ґрунти
Геоморфологічні одиниці
Геоморфологічні регіони
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
Карта коридору
Мікроелементи в поверхневих водах
Основні іони, мінералізація і рН
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Види хімічної води поблизу
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
Метали в підземних водах
Радон у водах
Тип сайту Зразки Найвищий радон Медіана джерело 9 18,2 Bq/l 3,10 Bq/l потік, річка 1 0,210 Bq/l 0,210 Bq/l Виробки шахт, родовищ і руд
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит Мінерал Статус і організація З води Седліце будівництво Видобутий депозит – VSK MINERAL s.r.o. 3,3 км Седліце будівництво Видобутий депозит – VSK MINERAL s.r.o. 3,3 км Седліце будівництво Видобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o. 3,4 км Седліце будівництво Видобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o. 3,4 км Випадки руди на металогенній карті
Поява Тип руди Метали Вид З води Кошіцка Бела, žily Pod Uhliská, Над Угліска, Nad mlynom, На Угліска, Азурдорка, Ровень-Курціково Складні залізні руди Фе, Цу deposit occurrence 4,3 км Кошіцка Бела, žily Jedlinka, Млинска, Предне Нове Складні залізні руди Фе, Цу deposit occurrence 4,4 км Свердловини та архівні звіти GeoFond
Глибина свердловини
Найближчі свердловини
Локація Вид Глибина Архівний звіт З води T-8 інженерно-геологічний 8,5 м 876110 м T-11 інженерно-геологічний 11,0 м 876110 м 1112 інженерно-геологічний 44,0 м 1117320 м 1114 інженерно-геологічний 35,0 м 1117330 м 1111 інженерно-геологічний 61,0 м 1117330 м T-9 інженерно-геологічний 8,0 м 876130 м Ружин свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою 7,0 м 8092 115Ac8.pdf40 м T-7 інженерно-геологічний 10,0 м 876140 м T-10 інженерно-геологічний 14,0 м 876140 м HR-10 гідрогеологічний 7,0 м 809240 м T-12 інженерно-геологічний 14,0 м 876150 м T-6 інженерно-геологічний 10,0 м 876150 м Геотермальна енергія та мінеральні води
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело Вид Температура води (°C) Врожайність (л/с) Рахувати Найближчий від води категорія a1 мінеральна вода < 15 < 5 6 7,8 км Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Екологічні навантаження
Локація Діяльність Субстанція Класифікація З води Мала Лодіна – ВД Ружин SK200500FK 80 м Зсуви та деформації схилів
Види деформацій
Ступінь активності
Поточний стан
Як читати ці дані
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельовіСопотніца (КЕ)
1 рибальська ділянка
КороповіВН Ружін
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіВН Якловце
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіКойшовски поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіОпатка
1 рибальська ділянкаVN Thurzov č. 1 та 2
1 рибальська ділянка
11з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Катіони (позитивні іони)
Аніони (негативні іони)
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 7,50 мкг/лМедіана 5,65 мкг/л6 зразки17% нижче межі кількісної оцінки
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 6,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л6 зразки83% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 6,70 мкг/лМедіана 3,10 мкг/л6 зразки50% нижче межі кількісної оцінки
МідьЦуВисокий (5%)
Найвища 8,80 мкг/лМедіана 3,05 мкг/л6 зразки33% нижче межі кількісної оцінки
КадмійЦдПідвищений (10 %)
Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,375 мкг/л6 зразки
Миш'якАсПідвищений (10 %)
Найвища 4,20 мкг/лМедіана 1,95 мкг/л6 зразки50% нижче межі кількісної оцінки
БарійБаТрохи піднесений
Найвища 90,0 мкг/лМедіана 30,0 мкг/л6 зразки
ЛітійЛіТрохи піднесений
Найвища 11,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л6 зразки67% нижче межі кількісної оцінки
СтронційСрнижче половини Словаччини
Найвища 160 мкг/лМедіана 115 мкг/л6 зразки
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
Найвища 14,3 мг/лМедіана 9,14 мг/л6 зразки
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л13 зразки85% нижче межі кількісної оцінки
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 9,10 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л13 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
АлюмінійАлВисокий (5%)
Найвища 0,120 мг/лМедіана 0,00500 мг/л13 зразки77% нижче межі кількісної оцінки
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л13 зразки46% нижче межі кількісної оцінки
Миш'якАсПідвищений (10 %)
Найвища 3,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л13 зразки77% нижче межі кількісної оцінки
АнтимонСбТрохи піднесений
Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л13 зразки85% нижче межі кількісної оцінки
МідьЦузвичайне значення
Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л13 зразки
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л13 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ЛітійЛінижче половини Словаччини
Найвища 6,00 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л13 зразки46% нижче межі кількісної оцінки
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л13 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ЦинкЗннижче половини Словаччини
Найвища 6,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л13 зразки38% нижче межі кількісної оцінки