Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 06:00–08:00 VVN Ružín, Fensterpunktzahl 19. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 14:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Geländehöhe entlang des Fischereireviers und der ungefähre Wasserstand. Stillgewässer Da es sich hierbei um stehende Gewässer handelt, wird das Fließgewässer hier nicht bewertet: Das Gewässer weist keine Strömung, kein Gefälle und kein Gefälle auf. Die Karte zeigt die Geländehöhe entlang des Fischereireviers. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Die Höhe ist ungefähr (Fehler von einigen Metern). Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 0 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 4 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 244 mg/l, mäkká voda (8,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 10 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 141 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 97. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 64. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 9 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 4 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 7,50 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (1200m S od K781 Sivec). 46vrtov do 3 km 199 rozborov vody v okolí Z toho 46 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 6 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 1lokalít do 3 km 1 záťaž Najbližšia záťaž: Malá Lodina – VD Ružín, 80 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 12záznamov do 5 km 4 ložiská, 8 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km 3 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,89typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 8,4°dH, weich Súčet vápnika a horčíka (1,50 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 244mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -37nT rozsah -37 až -37 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -12mGal reziduálna +9,1 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: 1200m S od K781 Sivec, 1993, 70 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 900m od K682 Hornádske lúky, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 960 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1993, 960 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1900m JV od K798 Suchý vrch, 1993, 370 m od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1750m SZ od K781 Sivec, 1993, 360 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1200m S od K781 Sivec, 1993, 70 m od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1750m SZ od K781 Sivec, 1993, 360 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: 900m od K682 Hornádske lúky, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 63. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,5 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 800 m od vody. Porovnanie: 45. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 25. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 46 vrtov v pásme 3 km, z toho 18 hydrogeologických a 28 ostatných; s číslom archívnej správy 46. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer VVN Ružín
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil: stehendes Gewässer
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer VVN Ružín
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VVN Ružín
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,137 mg/l60. percentil45,8 mg/l57. percentil14,3 mg/l47. percentil7,08 mg/l44. percentil2,01 mg/l32. percentil5,58 mg/l31. percentil36,4 mg/l24. percentil119 mg/l24. percentilŽiviny a organické znečistenie
12,0 mg/l80. percentil2,62 mg/l36. percentil0,0439 mg/l25. percentil0,0250 mg/l0. percentilMetalle
0,541 mg/l93. percentil209 μg/l80. percentil12,2 μg/l72. percentil14,0 μg/l29. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
141 mg/kg97. percentil21,1 mg/kg96. percentil464 mg/kg95. percentil2,72 mg/kg95. percentil158 mg/kg95. percentil1,72 mg/kg95. percentil7,99 mg/kg95. percentil25,2 mg/kg92. percentil0,593 mg/kg92. percentil5,23 mg/kg91. percentil0,528 mg/kg88. percentil0,726 mg/kg88. percentil86,3 mg/kg70. percentil76,4 mg/kg66. percentil17,3 mg/kg59. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5.078 mg/kg96. percentil1,79 %85. percentil1.176 mg/kg82. percentil3,45 %81. percentil6,54 %77. percentil0,928 %54. percentil4.115 mg/kg36. percentil0,763 %28. percentil1,37 %28. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
900 mg/kg95. percentil118 mg/kg92. percentil37,0 mg/kg88. percentil37,0 mg/kg81. percentil68,2 mg/kg76. percentil65,6 mg/kg65. percentil15,1 mg/kg60. percentil399 mg/kg49. percentil1,30 mg/kg43. percentil122 mg/kg37. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,87 ppm77. percentil1,40 %72. percentil7,03 ppm37. percentil1.353 Bq/m²41. percentilGeofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián prameň 9 18,2 Bq/l 3,10 Bq/l potok, rieka 1 0,210 Bq/l 0,210 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Sedlice stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 3,3 km Sedlice stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 3,3 km Sedlice stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 3,4 km Sedlice stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 3,4 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metalle Arten Od vody Košická Belá, žily Pod Uhliská, Nad Uhliská, Nad mlynom, Na Uhliská, Azurdorka, Roveň-Kurcikovo Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 4,3 km Košická Belá, žily Jedlinka, Mlynská, Predné Nové Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 4,4 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody T-8 inžiniersko-geologický 8,5 m 876110 m T-11 inžiniersko-geologický 11,0 m 876110 m 1112 inžiniersko-geologický 44,0 m 1117320 m 1114 inžiniersko-geologický 35,0 m 1117330 m 1111 inžiniersko-geologický 61,0 m 1117330 m T-9 inžiniersko-geologický 8,0 m 876130 m Ružín úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 8092 115Ac8.pdf40 m T-7 inžiniersko-geologický 10,0 m 876140 m T-10 inžiniersko-geologický 14,0 m 876140 m HR-10 hydrogeologický 7,0 m 809240 m T-12 inžiniersko-geologický 14,0 m 876150 m T-6 inžiniersko-geologický 10,0 m 876150 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 6 7,8 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Standort Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Malá Lodina – VD Ružín SK200500FK 80 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Salmonidengewässer (Forelle)Sopotnica (KE)
1 Fischereirevier
KarpfengewässerVN Ružín
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)VN Jaklovce
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Kojšovský potok
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Opátka
1 FischereirevierVN Thurzov č. 1 a 2
1 Fischereirevier
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
16aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,50 μg/lmedián 5,65 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
FührenPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,70 μg/lmedián 3,10 μg/l6 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
KupferCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,80 μg/lmedián 3,05 μg/l6 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,375 μg/l6 vzoriek
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,20 μg/lmedián 1,95 μg/l6 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 90,0 μg/lmedián 30,0 μg/l6 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 11,0 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
StronciumSrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 160 μg/lmedián 115 μg/l6 vzoriek
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 14,3 mg/lmedián 9,14 mg/l6 vzoriek
QuecksilberHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l13 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,10 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,120 mg/lmedián 0,00500 mg/l13 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
FührenPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l13 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l13 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
KupferCubežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,00 μg/lmedián 3,00 μg/l13 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ZinkZnnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 6,00 μg/lmedián 1,00 μg/l13 vzoriek38 % pod medzou stanovenia