Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 4 рибальських ділянок Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 15:00. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 04:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Дуже повільний водотік Рівнинна, майже стояча ділянка: спокійна, часто більш каламутна вода; дно зазвичай мулисте та піщане. Типово для коропових ділянок. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 4 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 4 з 4 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні Малий Дунай та на Житньому острові (Žitný ostrov)Забруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 126 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek82 % čiary vody 18 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 601 mg/l, tvrdá voda (19,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 1,39 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 52°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 76 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 91 °C (prírastok 39 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 30. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Veľký Grob (odkalisko), 610 m od vody. 3vzorky so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Najviac 2 zrná v jednej vzorke (40 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 8 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 60,5 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Čierna Voda). 4 123vrtov do 3 km 2561 rozborov vody v okolí Z toho 3986 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 81°C na ústí vrtu 18 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Galanta – FGG-2, výdatnosť 25,0 l/s, 8,3 km od vody. 32lokalít do 3 km 8 záťaží, 24 skládok Najbližšia záťaž: Svätý Jur – Brestová – skládka s OP, 50 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 27záznamov do 5 km 25 ložísk, 2 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 22 z 40 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,77typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 19,4°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,46 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 601mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 34 až 62 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 52 / 91 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 39 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 76 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Čierna Voda, 50 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dudváh, 1995, 80 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čierna Voda, 1995, 40 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čierna voda, 2011, 90 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dudváh, 1995, 80 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dudváh, 1995, 900 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slovačkov, kanál, 1999, 360 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál v časti Dolné lúky 200 m J od obce, 1999, 770 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Starý, potok, 1996, 550 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pusté Úľany, 2000 m J od K131, 1996, 50 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Čierna voda, kanál, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 1,5 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 500 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 790 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 140 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 4 123 vrtov v pásme 3 km, z toho 381 hydrogeologických a 3742 ostatných; s číslom archívnej správy 3986. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Дунай
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Чорна вода
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Бернолаково -13 см 4,4 °C Мошовце 12 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Чорна вода
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Найвищі нітрати
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (7)
Geológia a geochémia toku Čierna voda
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 12× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 3× kvartér holocén fluviálno-organické sedimenty: jemnopiesčité, ílovité až hnilokalové humózne hliny mŕtvych ramien a močiarov 3× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky 3× kvartér holocén organické sedimenty: rašeliny (slatiny a vrchoviská), humózne rašelinové hliny 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
26,5 мг/л87. percentil37,3 мг/л85. percentil86,3 мг/л85. percentil29,6 мг/л84. percentil6,06 мг/л81. percentil89,7 мг/л79. percentil304 мг/л78. percentil0,164 мг/л70. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,690 мг/л90. percentil0,685 мг/л88. percentil5,60 мг/л86. percentil13,4 мг/л83. percentilМетали
138 μg/l85. percentil0,305 мг/л85. percentil14,5 μg/l78. percentil132 μg/l68. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1,39 мг/кг95. percentil1,76 мг/кг95. percentil3,83 мг/кг89. percentil191 мг/кг88. percentil43,5 мг/кг86. percentil24,5 мг/кг81. percentil0,352 мг/кг81. percentil0,257 мг/кг80. percentil11,2 мг/кг79. percentil0,560 мг/кг76. percentil29,6 мг/кг69. percentil3,22 мг/кг68. percentil9,20 мг/кг62. percentil68,0 мг/кг50. percentil66,6 мг/кг40. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 317 мг/кг88. percentil1,94 %88. percentil6,33 %86. percentil2,77 %54. percentil1,51 %49. percentil813 мг/кг47. percentil5,50 %45. percentil0,787 %33. percentil3 642 мг/кг19. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
184 мг/кг81. percentil465 мг/кг60. percentil30,8 мг/кг57. percentil90,4 мг/кг55. percentil14,6 мг/кг55. percentil55,2 мг/кг34. percentil54,4 мг/кг33. percentil21,8 мг/кг21. percentil0,847 мг/кг20. percentil224 мг/кг10. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,61 ppm56. percentil1,27 %37. percentil6,49 ppm19. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 36 1 zrno 20 м 15 2 zrná 40 м 37 2 zrná 70 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 85 91,5 Bq/l 6,12 Bq/l vrt s prelivom 1 5,07 Bq/l 5,07 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 7 10,4 Bq/l 4,60 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 4 7,50 Bq/l 7,23 Bq/l potok, rieka 5 13,4 Bq/l 3,24 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 11,8 Bq/l 11,8 Bq/l upravený prameň 1 10,1 Bq/l 10,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Одкаліско Вельки Ґроб odkalisko štrkopiesky 610 м Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Пусте Уляни štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – NIBES s.r.o. 150 м Пусте Уляни štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – LEON Plus s.r.o. 180 м Вельки Ґроб štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 310 м Вельки Ґроб štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 310 м Вельки Ґроб štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 330 м Вельки Ґроб štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 340 м Вельки Ґроб štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ILKA s.r.o. 340 м Чіерна Вода štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Štrkopiesky Čierna Voda s.r.o. 490 м Нови Свет štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ILKA s.r.o. 1,4 км Нова Дедінка – штркова яма štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – BAU-RENT spol. s r. o. 1,6 км Реца І štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Talapka Cyril 1,8 км Вельке Уляни – Нове Осади štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 1,8 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody C ‐ 4 inžiniersko-geologický 12,0 м 10090810 м VN6a inžiniersko-geologický 3,0 м 9090010 м V-3 inžiniersko-geologický 8,0 м 8690920 м V-1 inžiniersko-geologický 9,0 м 8690920 м A ‐ 5 inžiniersko-geologický 10,0 м 10090820 м TK-2 inžiniersko-geologický 3,0 м 8763830 м C ‐ 1 inžiniersko-geologický 12,0 м 10090830 м B ‐ 2 inžiniersko-geologický 9,0 м 10090830 м J546 inžiniersko-geologický 20,0 м 9512830 м DP546 inžiniersko-geologický 14,0 м 9512830 м Кральова прі Сенці štruktúrny vrt s termálnou, minerálnou vodou 804,5 м 80563 143Bd84.pdf40 м VN83-1 životné prostredie – 9644440 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Кральова прі Сенці – VMK-1 30 °C 1,2 л/с 804,5 м На-Мґ-HCO3 nevyužívaný 40 м Кральова прі Сенці – FGS-1 23 °C 0,3 л/с 810 м На-Мґ-HCO3 nevyužívaný 40 м Кральова прі Сенці – FGS-1/A 52 °C 13,0 л/с 1500 м На-HCO3-Цл nevyužívaný 60 м Хорватски Ґроб – FGB-1/A 24 °C 3,5 л/с 500 м На-Мґ-Ца-HCO3 nevyužívaný 610 м Хорватски Ґроб – FGB-1 47 °C 1,9 л/с 1232 м На-Цл-HCO3 nevyužívaný 650 м Сенець – BS-1 49 °C 12,0 л/с 1350 м На-HCO3-Цл využívaný 2,1 км Влчани – FGV-1 68 °C 10,0 л/с 2500 м На-HCO3 využívaný 5,1 км Топольніки – FGT-1 74 °C 23,0 л/с 2501 м На-HCO3-Цл využívaný 5,2 км Дунайски Клатов – VDK-15 74 °C 15,4 л/с 2240 м На-HCO3-Цл nevyužívaný 5,2 км Сладковичово – FGG-1 62 °C 10,8 л/с 1990 м На-HCO3-Цл využívaný 5,2 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody FGS-1,1/A geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 380 м kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 14 880 м kategória Kráľová pri Senci termálne kúpalisko – – 1 1,0 км BS-1 geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 2,1 км VDK-15 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 2,8 км kategória Chorvátsky Grob termálne kúpalisko – – 1 3,2 км FGB-1,1/A geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 3,3 км FGG-1 geotermálna voda 55 – 80 5 – 15 1 6,0 км kategória Galanta termálne kúpalisko – – 1 6,0 км FGT-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 6,1 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Свети Юр – Брестова – складка с ОП SK1000300P 50 м PK (026) / Svätý Jur – Brestová – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi amoniak (NH4+) 59b. (27- 32) 70 м SC (001) / Boldog – S od obce – sklad pesticídov skladovanie a distribúcia agrochemikálií – poľnohospodárska výroba herbicídy (celkom) 74 b. (38-36) 390 м Boldog – S od obce – sklad pesticídov SK1000300P 390 м SC (010) / Senec – ČS PHM – smer Bratislava čerpacia stanica PHM – skladovanie a distribúcia tovarov ropné látky (najmä pohonné hmoty) / benzén 36b. (36) 2,1 км SC (010) / Veľký Biel – skládka KO pri jazere skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 32 b. (32) 2,7 км PK (1983) / Pezinok – Za Glejovkou – nelegálna skládka odpadu skládka priemyselného odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 75b. (32- 27- 16) 2,9 км SC (009) / Tomášov – Pri Malom Dunaji – skládka KO skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 57 b. (38-19) 2,9 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Томашіково 16 000 м² 1978 – 60 м Dolný Chotár – obecná – Dolný Chotár 6 200 м² 1976 – 130 м Сладковичово – Столічни поток – Сладковичово 27 600 м² 1978 monitorovaná 130 м Jurajov dvor – Pusté Úľany 50 м² – – 180 м Чіерни Брод – Кошути – – – 180 м Čierna voda – Pieskové duny – Čierna Voda 2 765 м² 1999 monitorovaná 200 м Nový dvor – Sládkovičovo – 1980 – 270 м Возокани 8 500 м² 1984 – 430 м Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
8з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 60,5 μg/lmedián 0,150 μg/l60 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 70,0 μg/lmedián 2,80 μg/l60 vzoriek12 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,0 μg/lmedián 1,00 μg/l60 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 79,0 μg/lmedián 5,00 μg/l60 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,00 μg/lmedián 2,50 μg/l60 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
БаріумБаvysoká (horných 5 %)
najvyššie 230 μg/lmedián 78,0 μg/l26 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l58 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 1,90 μg/l60 vzoriek
СтронціумСрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 620 μg/lmedián 350 μg/l41 vzoriek
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,690 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 33,2 мг/лmedián 11,3 мг/л60 vzoriek
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 700 μg/lmedián 8,00 μg/l191 vzoriek
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 36,7 μg/lmedián 0,500 μg/l191 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 81,2 μg/lmedián 0,250 μg/l191 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 654 μg/lmedián 0,250 μg/l191 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 28,2 μg/lmedián 1,70 μg/l191 vzoriek
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 0,500 μg/l191 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 43,0 μg/lmedián 0,500 μg/l191 vzoriek66 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,7 μg/lmedián 0,100 μg/l191 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5 135 μg/lmedián 181 μg/l191 vzoriek
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,360 мг/лmedián 0,0100 мг/л191 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l191 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л60 vzoriek100 % pod medzou stanovenia