Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne de 4 parcours de pêche La plupart des parcours de pêche ont leur meilleure fenêtre autour de 15:00. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 02:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Mesure du niveau d'eau, de la température et du débit, météo près du cours d'eau et état par satellites Comment le cours d'eau descend vers l'aval : chute, pente et vitesse de l'eau. Cours d'eau très lent Un tronçon de plaine, presque stagnant : eau calme, souvent plus trouble ; le fond a tendance à être vaseux et sableux. Typique des parcours de pêche à la carpe. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La pente et la chute sont approximatives et n'incluent que les sections des parcours de pêche. Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2017 à 2023 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 4 des parcours de pêche du cours d'eau disposant de données SHMÚ ont une norme non respectée sur le site le plus proche pour au moins un indicateur. 4 sur 4 parcours de pêche disposant de mesures ont à proximité une eau souterraine dépassant le seuil pour au moins un indicateur. Pollution de l'eau dans le bassin Petit Danube et sur Žitný ostrov (Rye Island)Eau polluée – Slovaquie Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 126 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek82 % čiary vody 18 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 601 mg/l, tvrdá voda (19,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 1,39 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 48nGy/h dávkový príkon 30. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Veľký Grob (odkalisko), 610 m od vody. 3vzorky so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Najviac 2 zrná v jednej vzorke (40 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 8 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 60,5 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Čierna Voda). 4 123vrtov do 3 km 2561 rozborov vody v okolí Z toho 3986 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 81°C na ústí vrtu 18 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Galanta – FGG-2, výdatnosť 25,0 l/s, 8,3 km od vody. 32lokalít do 3 km 8 záťaží, 24 skládok Najbližšia záťaž: Svätý Jur – Brestová – skládka s OP, 50 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 27záznamov do 5 km 25 ložísk, 2 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 22 z 40 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,77typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 19,4°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,46 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 601mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 34 až 62 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Čierna Voda, 50 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dudváh, 1995, 80 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čierna Voda, 1995, 40 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čierna voda, 2011, 90 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dudváh, 1995, 80 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dudváh, 1995, 900 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slovačkov, kanál, 1999, 360 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál v časti Dolné lúky 200 m J od obce, 1999, 770 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Starý, potok, 1996, 550 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pusté Úľany, 2000 m J od K131, 1996, 50 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Čierna voda, kanál, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 1,5 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 500 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 790 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 140 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 3,0 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 4 123 vrtov v pásme 3 km, z toho 381 hydrogeologických a 3742 ostatných; s číslom archívnej správy 3986. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Danube
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau Čierna voda
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Quand est la meilleure fenêtrecombien de parcours de pêche ont leur meilleure fenêtre de deux heures à une heure donnée
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
État de l'eau sur le cours d'eau
Niveaux d'eau sur le cours d'eau
Station Statut Changement Température Bernolákovo -13 cm 4,6 °C Mošovce 12 cm – Profil altimétrique du cours d'eau
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau Čierna voda
Eaux de surface près des parcours de pêchesite de surveillance SHMÚ le plus proche, 2025
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Nitrates les plus élevés
Profil du cours d'eau de la source à l'embouchurenombre d'indicateurs non respectés en 2025 sur les sites SHMÚ
Afficher les sites dans le tableau (7)
Geológia a geochémia toku Čierna voda
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Points kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 12× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 3× kvartér holocén fluviálno-organické sedimenty: jemnopiesčité, ílovité až hnilokalové humózne hliny mŕtvych ramien a močiarov 3× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky 3× kvartér holocén organické sedimenty: rašeliny (slatiny a vrchoviská), humózne rašelinové hliny 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
26,5 mg/l87. percentil37,3 mg/l85. percentil86,3 mg/l85. percentil29,6 mg/l84. percentil6,06 mg/l81. percentil89,7 mg/l79. percentil304 mg/l78. percentil0,164 mg/l70. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,690 mg/l90. percentil0,685 mg/l88. percentil5,60 mg/l86. percentil13,4 mg/l83. percentilMétaux
138 μg/l85. percentil0,305 mg/l85. percentil14,5 μg/l78. percentil132 μg/l68. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1,39 mg/kg95. percentil1,76 mg/kg95. percentil3,83 mg/kg89. percentil191 mg/kg88. percentil43,5 mg/kg86. percentil24,5 mg/kg81. percentil0,352 mg/kg81. percentil0,257 mg/kg80. percentil11,2 mg/kg79. percentil0,560 mg/kg76. percentil29,6 mg/kg69. percentil3,22 mg/kg68. percentil9,20 mg/kg62. percentil68,0 mg/kg50. percentil66,6 mg/kg40. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 317 mg/kg88. percentil1,94 %88. percentil6,33 %86. percentil2,77 %54. percentil1,51 %49. percentil813 mg/kg47. percentil5,50 %45. percentil0,787 %33. percentil3 642 mg/kg19. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
184 mg/kg81. percentil465 mg/kg60. percentil30,8 mg/kg57. percentil90,4 mg/kg55. percentil14,6 mg/kg55. percentil55,2 mg/kg34. percentil54,4 mg/kg33. percentil21,8 mg/kg21. percentil0,847 mg/kg20. percentil224 mg/kg10. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,61 ppm56. percentil1,27 %37. percentil6,49 ppm19. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 36 1 zrno 20 m 15 2 zrná 40 m 37 2 zrná 70 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 85 91,5 Bq/l 6,12 Bq/l vrt s prelivom 1 5,07 Bq/l 5,07 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 7 10,4 Bq/l 4,60 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 4 7,50 Bq/l 7,23 Bq/l potok, rieka 5 13,4 Bq/l 3,24 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 11,8 Bq/l 11,8 Bq/l upravený prameň 1 10,1 Bq/l 10,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko Veľký Grob odkalisko štrkopiesky 610 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Pusté Úľany štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – NIBES s.r.o. 150 m Pusté Úľany štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – LEON Plus s.r.o. 180 m Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 310 m Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 310 m Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 330 m Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 340 m Veľký Grob štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ILKA s.r.o. 340 m Čierna Voda štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Štrkopiesky Čierna Voda s.r.o. 490 m Nový Svet štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ILKA s.r.o. 1,4 km Nová Dedinka – štrková jama štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – BAU-RENT spol. s r. o. 1,6 km Reca I štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Talapka Cyril 1,8 km Veľké Uľany – Nové Osady štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 1,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody C ‐ 4 inžiniersko-geologický 12,0 m 10090810 m VN6a inžiniersko-geologický 3,0 m 9090010 m V-3 inžiniersko-geologický 8,0 m 8690920 m V-1 inžiniersko-geologický 9,0 m 8690920 m A ‐ 5 inžiniersko-geologický 10,0 m 10090820 m TK-2 inžiniersko-geologický 3,0 m 8763830 m C ‐ 1 inžiniersko-geologický 12,0 m 10090830 m B ‐ 2 inžiniersko-geologický 9,0 m 10090830 m J546 inžiniersko-geologický 20,0 m 9512830 m DP546 inžiniersko-geologický 14,0 m 9512830 m Kráľová pri Senci štruktúrny vrt s termálnou, minerálnou vodou 804,5 m 80563 143Bd84.pdf40 m VN83-1 životné prostredie – 9644440 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Kráľova pri Senci – VMK-1 30 °C 1,2 l/s 804,5 m Na-Mg-HCO3 nevyužívaný 40 m Kráľova pri Senci – FGS-1 23 °C 0,3 l/s 810 m Na-Mg-HCO3 nevyužívaný 40 m Kráľova pri Senci – FGS-1/A 52 °C 13,0 l/s 1500 m Na-HCO3-Cl nevyužívaný 60 m Chorvátsky Grob – FGB-1/A 24 °C 3,5 l/s 500 m Na-Mg-Ca-HCO3 nevyužívaný 610 m Chorvátsky Grob – FGB-1 47 °C 1,9 l/s 1232 m Na-Cl-HCO3 nevyužívaný 650 m Senec – BS-1 49 °C 12,0 l/s 1350 m Na-HCO3-Cl využívaný 2,1 km Vlčany – FGV-1 68 °C 10,0 l/s 2500 m Na-HCO3 využívaný 5,1 km Topoľníky – FGT-1 74 °C 23,0 l/s 2501 m Na-HCO3-Cl využívaný 5,2 km Dunajský Klátov – VDK-15 74 °C 15,4 l/s 2240 m Na-HCO3-Cl nevyužívaný 5,2 km Sládkovičovo – FGG-1 62 °C 10,8 l/s 1990 m Na-HCO3-Cl využívaný 5,2 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody FGS-1,1/A geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 380 m kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 14 880 m kategória Kráľová pri Senci termálne kúpalisko – – 1 1,0 km BS-1 geotermálna voda 38 – 55 5 – 15 1 2,1 km VDK-15 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 2,8 km kategória Chorvátsky Grob termálne kúpalisko – – 1 3,2 km FGB-1,1/A geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 3,3 km FGG-1 geotermálna voda 55 – 80 5 – 15 1 6,0 km kategória Galanta termálne kúpalisko – – 1 6,0 km FGT-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 6,1 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lieu Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Svätý Jur – Brestová – skládka s OP SK1000300P 50 m PK (026) / Svätý Jur – Brestová – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi amoniak (NH4+) 59b. (27- 32) 70 m SC (001) / Boldog – S od obce – sklad pesticídov skladovanie a distribúcia agrochemikálií – poľnohospodárska výroba herbicídy (celkom) 74 b. (38-36) 390 m Boldog – S od obce – sklad pesticídov SK1000300P 390 m SC (010) / Senec – ČS PHM – smer Bratislava čerpacia stanica PHM – skladovanie a distribúcia tovarov ropné látky (najmä pohonné hmoty) / benzén 36b. (36) 2,1 km SC (010) / Veľký Biel – skládka KO pri jazere skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 32 b. (32) 2,7 km PK (1983) / Pezinok – Za Glejovkou – nelegálna skládka odpadu skládka priemyselného odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 75b. (32- 27- 16) 2,9 km SC (009) / Tomášov – Pri Malom Dunaji – skládka KO skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 57 b. (38-19) 2,9 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Tomášikovo 16 000 m² 1978 – 60 m Dolný Chotár – obecná – Dolný Chotár 6 200 m² 1976 – 130 m Sládkovičovo – Stoličný potok – Sládkovičovo 27 600 m² 1978 monitorovaná 130 m Jurajov dvor – Pusté Úľany 50 m² – – 180 m Čierny Brod – Košúty – – – 180 m Čierna voda – Pieskové duny – Čierna Voda 2 765 m² 1999 monitorovaná 200 m Nový dvor – Sládkovičovo – 1980 – 270 m Vozokany 8 500 m² 1984 – 430 m Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Štrkovisko Hrubá Borša
1 parcours de pêcheRašelinisko Veľký Grob
1 parcours de pêcheRašelinisko Tárnok
1 parcours de pêcheRašelinisko Pusté Úľany
2 parcours de pêcheRašelinisko P. Úľany
1 parcours de pêcheHlboké jazero v Senci
1 parcours de pêche
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
8de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 60,5 μg/lmedián 0,150 μg/l60 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
CuivreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 70,0 μg/lmedián 2,80 μg/l60 vzoriek12 % pod medzou stanovenia
ChromeCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,0 μg/lmedián 1,00 μg/l60 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 79,0 μg/lmedián 5,00 μg/l60 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
PlombPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,00 μg/lmedián 2,50 μg/l60 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 230 μg/lmedián 78,0 μg/l26 vzoriek
AntimoineSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l58 vzoriek69 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 1,90 μg/l60 vzoriek
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 620 μg/lmedián 350 μg/l41 vzoriek
SéléniumSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,690 μg/lmedián 0,500 μg/l60 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 33,2 mg/lmedián 11,3 mg/l60 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 700 μg/lmedián 8,00 μg/l191 vzoriek
SéléniumSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 36,7 μg/lmedián 0,500 μg/l191 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
ChromeCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 81,2 μg/lmedián 0,250 μg/l191 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 654 μg/lmedián 0,250 μg/l191 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
CuivreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 28,2 μg/lmedián 1,70 μg/l191 vzoriek
PlombPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 0,500 μg/l191 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 43,0 μg/lmedián 0,500 μg/l191 vzoriek66 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,7 μg/lmedián 0,100 μg/l191 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ZincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5 135 μg/lmedián 181 μg/l191 vzoriek
AluminiumAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,360 mg/lmedián 0,0100 mg/l191 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
MercureHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l191 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l60 vzoriek100 % pod medzou stanovenia