Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 15:00–17:00 Kanál Malina č. 1, оцінка вікна 25. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 09:05. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Помірний схил Течія відчутна, мілини та плеса чергуються. Перехід між рівнинним та передгірним водотоком. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 1 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – МораваЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 45 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek92 % čiary vody 8 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 507 mg/l, tvrdá voda (16,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 5 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,827 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 58 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 83 °C (prírastok 38 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 39nGy/h dávkový príkon 5. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 2objekty do 3 km Najbližšie: Halda pri V-938 štôlni (halda), 3,0 km od vody. 2vzorky so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (820 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 4 з 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 9,20 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (ježovka, potok). 2 769vrtov do 3 km 1084 rozborov vody v okolí Z toho 2232 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – V okruhu 10 km nie je zaznamenaný geotermálny vrt ani zdroj. 19lokalít do 3 km 12 záťaží, 7 skládok Najbližšia záťaž: MA (005) / Jakubov – Na vŕškoch – skládka s OP, 300 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 84záznamov do 5 km 52 ložísk, 32 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km 2 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 12 z 16 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,82typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,7°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,97 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 507mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 39nGy/h vo vzduchu rozsah 29 až 57 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 83 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 38 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 58 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: ježovka, potok, 2004, 370 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Cabadovho jarku 350 m SV od obce Kuchyňa, 2004, 820 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál pretekajúci V okolo Záhorskej Vsi, cca 1 km od obce, 2003, 250 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Suchý, potok, 350 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kuchynská Malina, potok, 2003, 730 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok Cabadovho jarku 350 m SV od obce Kuchyňa, 2004, 820 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malina, potok, 2003, 130 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stupavský, potok, 2003, 220 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Morava, 2003, 660 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: pravostranný prítok potoka Malina pred rybníkom od Jakubova, 2004, 360 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 890 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 240 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drén, 1994, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 890 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 570 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 580 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 2 769 vrtov v pásme 3 km, z toho 176 hydrogeologických a 2593 ostatných; s číslom archívnej správy 2232. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Дунай
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Канал Маліна
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Канал Маліна
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Проблемні очисні споруди поблизу ділянок1 очисна споруда в радіусі 2 км від ділянки
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (4)
Geológia a geochémia toku Kanál Malina
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 10× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: prevažne piesky až štrkovité piesky dnových akumulácií v nivách a nízkych terasách 1× kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité a piesčité štrky s úlomkami hornín v nízkych náplavových kužeľoch 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
91,5 мг/л86. percentil23,0 мг/л83. percentil29,9 мг/л80. percentil5,79 мг/л79. percentil86,9 мг/л77. percentil19,6 мг/л65. percentil0,138 мг/л61. percentil234 мг/л57. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,760 мг/л90. percentil0,713 мг/л90. percentil6,05 мг/л88. percentil14,0 мг/л84. percentilМетали
176 μg/l88. percentil15,6 μg/l80. percentil0,122 мг/л57. percentil52,7 μg/l44. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,827 мг/кг95. percentil1,01 мг/кг95. percentil266 мг/кг93. percentil0,636 мг/кг93. percentil54,5 мг/кг90. percentil0,608 мг/кг89. percentil3,36 мг/кг88. percentil0,393 мг/кг87. percentil35,0 мг/кг82. percentil3,99 мг/кг81. percentil21,1 мг/кг73. percentil8,93 мг/кг71. percentil9,05 мг/кг59. percentil70,5 мг/кг47. percentil59,7 мг/кг29. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 531 мг/кг90. percentil1 208 мг/кг84. percentil3,77 %73. percentil2,49 %38. percentil0,798 %35. percentil0,735 %31. percentil3 556 мг/кг16. percentil4,54 %12. percentil1,19 %10. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
564 мг/кг82. percentil17,5 мг/кг78. percentil147 мг/кг60. percentil415 мг/кг54. percentil0,746 мг/кг16. percentil45,1 мг/кг16. percentil20,0 мг/кг15. percentil72,4 мг/кг14. percentil45,9 мг/кг11. percentil21,1 мг/кг8. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,16 %16. percentil5,94 ppm9. percentil1,64 ppm4. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 67 1 zrno 370 м 77 1 zrno 820 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 6 15,8 Bq/l 11,8 Bq/l studňa 24 37,5 Bq/l 5,99 Bq/l vodná nádrž 1 4,56 Bq/l 4,56 Bq/l potok, rieka 2 1,44 Bq/l 1,27 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 6 13,1 Bq/l 9,93 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Halda pri V-938 štôlni halda pyritové rudy 3,0 км V-938 štôlňa štôlňa pyritové rudy 3,0 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Фелд horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 30 м Фелд horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 30 м Фелд horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 30 м Якубов ropa poloparafinická Ťažené ložisko – NAFTA a.s. 740 м Якубов ropa poloparafinická Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,1 км Якубов horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,1 км Якубов horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,1 км Якубов ropa poloparafinická Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,1 км Якубов – Дубрава ropa poloparafinická Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,3 км Якубов – Дубрава horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,3 км Сухоград – Ґаяри horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – NAFTA Production s.r.o. 1,3 км Якубов horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 1,3 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Кухиня- Швансбах Antimónové rudy Сб malé ložisko 2,7 км Пернек-Кріжніца Antimónové rudy Сб malé ložisko 3,9 км Пернек Polymetalicko-drahokovové rudy Пб, Аґ mineralogický výskyt 4,5 км Кухиня-Скалната Antimónové rudy Сб ložiskový výskyt 4,7 км Карол Пиріт pyrit, arzenopyrit stredné ložisko 4,8 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody 3405 inžiniersko-geologický 15,0 м 809010 м V-84 inžiniersko-geologický 8,0 м 2419110 м ZM-96 inžiniersko-geologický 4,5 м 970310 м 2 inžiniersko-geologický 3,8 м 485610 м Цф Ла-86 ložiskový 208,0 м – 10 м S-2 inžiniersko-geologický 11,0 м 1634910 м ZM-19 inžiniersko-geologický 3,6 м 970320 м ZM-14 inžiniersko-geologický 3,5 м 970320 м S-17 inžiniersko-geologický 10,0 м 970320 м S-19 inžiniersko-geologický 8,0 м 970320 м ZM-98 inžiniersko-geologický 4,0 м 970320 м 4 inžiniersko-geologický 6,5 м 485630 м Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody MA (005) / Jakubov – Na vŕškoch – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 46 b. (30-16) 300 м MA (006) / Malacky – ČS PHM Pezinská ul. čerpacia stanica PHM – skladovanie a distribúcia tovarov nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 25b. (25) 490 м MA (012) / Malacky – bývalý závod ZŤS strojárska výroba – priemyselná výroba тетрахлоретен 36 b. (36); 570 м MA (008) / Kuchyňa – letisko vojenské letiská – vojenské základne nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 40b. (40) 570 м Kuchyňa – letisko SK1000100P 570 м MA (010) / Láb – Búrkové – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 51 b. (32-19) 1,3 км MA (009) / Kuchyňa – Nový dvor – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 51 b. (35-16) 1,3 км MA (1857) / Zohor – Rušňové depo, Cargo a.s. železničné depo a stanica – doprava nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 24 b. (24) 1,8 км MA (1857) / Zohor – Rušňové depo, Cargo a.s. železničné depo a stanica – doprava nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 24 b. (24) 1,8 км MA (031) / Zohor – bývalý Agrochemický podnik skladovanie a distribúcia agrochemikálií – poľnohospodárska výroba aldrin 33 b. (33) 2,1 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Зогор – NNO – Зогор 52 610 м² 1996 monitorovaná 310 м Зогор – NO – Зогор 11 500 м² 2004 monitorovaná 330 м Кухиня – 1979 – 630 м Пернек – 1980 – 1,5 км Devínske jazero I. – Devínska Nová Ves – 1990 – 1,5 км Devínske jazero II. – Devínska Nová Ves – 1990 – 1,7 км Devínske jazero III. – Devínska Nová Ves – 1990 – 2,6 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
15з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,20 μg/lmedián 2,50 μg/l37 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
БаріумБаvysoká (horných 5 %)
najvyššie 170 μg/lmedián 66,0 μg/l37 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l37 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,150 μg/l37 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,30 μg/lmedián 1,40 μg/l37 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 3,48 μg/lmedián 0,500 μg/l37 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l37 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 16,0 μg/lmedián 5,00 μg/l37 vzoriek84 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l37 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 36,2 мг/лmedián 11,2 мг/л37 vzoriek
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,40 μg/lmedián 0,500 μg/l81 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,0 μg/lmedián 1,00 μg/l81 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10 556 μg/lmedián 94,0 μg/l81 vzoriek
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,670 мг/лmedián 0,0100 мг/л81 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 21,0 μg/lmedián 0,500 μg/l81 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,250 μg/l81 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l81 vzoriek72 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,100 μg/l81 vzoriek65 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,1 μg/lmedián 1,30 μg/l81 vzoriek
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 74,0 μg/lmedián 8,00 μg/l81 vzoriek
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l81 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia