Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
16з 100
Низька активність · середнє з 9 рибальських ділянок
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Дуже висока0
Висока0
Середня0
Низька9
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
00
06
12
18
Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 15:00.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 20:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Стан води на водотоці
Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників
Рівні води на водотоці
Станція
Статус
Зміна
Температура
Бродске
10 см
–
Девінска Нова Вес
127 см
–
Копчани
3 см
–
Моравски Свети Ян
123 см
5,8 °C
Висока прі Морава
91 см
–
Загорска Вес
26 см
5,5 °C
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Дуже повільний водотікРівнинна, майже стояча ділянка: спокійна, часто більш каламутна вода; дно зазвичай мулисте та піщане. Типово для коропових ділянок.
Висотний профіль водотоку: від 163 до 139 м н. р. м. на 106,7 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
163 м н. р. м.
Найнижча точка
138 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
24 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
0,2 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,23
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Morava
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 129 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій54% водопроводу
42% Інші скелі, 4% Глини і піски басейнів
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 7,9Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Мінералізація 665 мг/л, жорстка води (20,6 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
0 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Селен 0,480 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 85. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
41°C на глибині 1000 м
тепловий потік 54 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 74 °C (збільшення 32 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
50Потужність дози Ngy/H
Процентиль 51 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
0об'єктів у радіусі 3 км
У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.
Золото в річкових осадах
0зразків із золотом
6 рудних мінералів в осаді
У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.
Мікроелементи у воді струмка
5 з 9Показники в 5%
Найвищий: Мідь 57,0 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Chvojnica).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
4 748свердловин у радіусі 3 км
1634 аналізів води поблизу
З них 4326 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
73°C на гирлі свердловини
1 геотермальна свердловина у радіусі 10 км
Найтепліший: Šaštín-Stráže – RGL-2, вихід 12,0 л/с, 7,7 км від води.
Екологічні тягарі та полігони
62Ділянки в межах 3 км
16 екологічних навантажень, 46 сміттєзвалищ
Найближчий тягар: Unín – skládka odpadu, 210 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
113записів у радіусі 5 км
73 родовищ, 40 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
3площ у радіусі 3 км
3 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій54%SR 72 %
Інші скелі42%SR 4,1 %
Глини і піски басейнів4,2%SR 0,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний54%
вода42%
неоген4,2%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
11×
четверний
голоцен
флювіально-органічні відкладення: дрібно-піщані, від глиняних до гниття глинисті глини мертвих рук і боліт
2×
неоген
міоцен
Формування Холіча
1×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав90%SR 68 %
рівні відкладення терас4,8%SR 3,1 %
еолійські відкладення4,8%SR 3,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву8,5m
5 – 1081%SR 20 %
10 – 1519%SR 7,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (низькі пагорби)75%SR 14 %
негативна одиниця (низькі рівнини і басейни, неотектонічні западини)25%SR 13 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
дуже маленьке піднесення50%SR 6,4 %
невелике просідання20%SR 8,8 %
середнє піднесення10%SR 32 %
невелике піднесення10%SR 7,7 %
середнє осідання5,0%SR 6,8 %
дуже велике піднесення5,0%SR 2,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
інтрамонтані басейни100%SR 44 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Віденський басейн100%SR 4,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
водойма52%SR 4,8 %
регіон низовинних родовищ36%SR 20 %
регіон Оксбовських озер (мертві канали)8,0%SR 0,7 %
область гравійних відкладень4,0%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень92%SR 71 %
утворення патоки8,3%SR 0,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 24 з 42 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій85%SR 52 %
Глини15%SR 3,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)74%SR 27 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)11%SR 22 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Глини)7,4%SR 3,3 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Глини; Морске)7,4%SR 0,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Четвертинна частина Морава від Бродске до Високо Прі Морав41%SR 0,0 %
Четвертинна частина Морава до Бродске27%SR 0,0 %
Четвертинний і неогеновий південний і південно-східний райони Борської низовини15%SR 0,0 %
Неоген з Чвойніка Пагоркатина9,8%SR 0,0 %
Неоген центральної частини Борської низовини2,4%SR 0,0 %
кристалічна і мезозойська південно-східна частина Пезінок Карпат2,4%SR 0,0 %
інший2,4%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
потамогенна мінералізація100%SR 4,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-HCO3, або Ца-SO4-HCO3, або Ца-SO4100%SR 3,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
C42%SR 4,3 %
D17%SR 15 %
E17%SR 6,5 %
G17%SR 2,3 %
H8,3%SR 8,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 7,91Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
20,6°dH, жорстка
Сума кальцію і магнію (3,68 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
665Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 53Мґ 26Na+K 22
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 51SO₄ 32Цл 17
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
КалійK12,7 мг/лпроцентиль 95
СульфатиSO4137 мг/лпроцентиль 94
НатрійНа39,2 мг/лпроцентиль 94
ХлоридиЦл53,9 мг/лпроцентиль 92
КальційЦа99,3 мг/лпроцентиль 86
МагнійМґ29,3 мг/лпроцентиль 84
ФторидиF0,199 мг/лпроцентиль 80
БікарбонатиHCO3275 мг/лпроцентиль 70
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
Хімічне споживання киснюChSK9,23 мг/лпроцентиль 95
АмонійNH41,18 мг/лпроцентиль 94
ФосфатиPO40,888 мг/лпроцентиль 92
НітратиNO314,1 мг/лпроцентиль 84
Метали
МарганецьМн240 мкг/лпроцентиль 91
ЦинкЗн24,9 мкг/лпроцентиль 90
ПраскаФе0,188 мг/лпроцентиль 73
АлюмінійАл67,6 мкг/лпроцентиль 51
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
СеленСе0,480 мг/кгпроцентиль 85
МідьЦу41,2 мг/кгпроцентиль 85
КадмійЦд0,434 мг/кгпроцентиль 82
АнтимонСб1,92 мг/кгпроцентиль 82
ЦинкЗн156 мг/кгпроцентиль 82
РтутьГґ0,252 мг/кгпроцентиль 80
ХромЦр95,7 мг/кгпроцентиль 79
ВісмутБі0,328 мг/кгпроцентиль 78
МолібденМо0,566 мг/кгпроцентиль 77
НікеельНі29,0 мг/кгпроцентиль 68
КобальтЦо9,11 мг/кгпроцентиль 60
ЖерстьСн2,87 мг/кгпроцентиль 58
Миш'якАс7,01 мг/кгпроцентиль 55
ВестиПб15,9 мг/кгпроцентиль 52
ВанадійV60,8 мг/кгпроцентиль 31
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
50Ngy/год в повітрі
Діапазон від 36 до 62 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
низьке
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
+59нТл
Діапазон від 9 до 119 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-51mGal
Залишковий -11,7 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
41 / 74 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 32 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 54 мВт/м².
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)132–346m н. р. м.
Середня висота одиниць158m н. р. м.
Середній ухил0,7°
Середня температура січня-2,5°C
Середня температура липня19,9°C
Річні опади596mm
Геоморфологічні одиниці
Борська низовина62%SR 2,2 %
Нижня долина Морава31%SR 0,0 %
Пагорби7,7%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Нижня земля69%SR 2,5 %
Південно-моравський басейн31%SR 0,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
нижній клімат100%SR 38 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
грунти, дуже схильні до підкислення67%SR 2,4 %
грунти, схильні до підкислення31%SR 31 %
грунти слабо чутливі до підкислення2,8%SR 5,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
відносно чистий грунт76%SR 53 %
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a24%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Неоген100%SR 48 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 57,0 мкг/лМедіана 1,70 мкг/л65 зразки22% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Chvojnica2002, 280 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
БарійБаВисокий (5%)
Найвища 240 мкг/лМедіана 59,0 мкг/л65 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: pravostranný bezmenný prítok kanála Kúty -Brodské,2003, 520 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 7,80 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л65 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: mŕtve rameno Myjavy2004, 300 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіВисокий (5%)
Найвища 61,0 мкг/лМедіана 11,0 мкг/л65 зразки40% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 50 m pod mostom od štátnej cesty2004, 280 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л63 зразки86% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Morava2003, 40 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсПідвищений (10 %)
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л65 зразки54% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Švätá Studienka, cca 300 m od ústia do Liesk. pot.2002, 330 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрТрохи піднесений
Найвища 4,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л65 зразки74% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: mŕtve rameno rieky Morava, lok. Rozpad2003, 260 м від води. Порівняння: процентиль 87 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л65 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: bez mena2011, 440 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л65 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: bez mena, 440 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2Підвищений (10 %)
Найвища 33,9 мг/лМедіана 5,75 мг/л65 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Bez mena2004, 690 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Анатас (TiO₂)1 зразків, не більше 5 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)1 зразків, не більше 1815 зерен
Касітеріт (SnO₂)1 зразків, не більше 1 зерен
Магнетит (Fe₃O₄)1 зразків, не більше 5 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)1 зразків, не більше 55 зерен
Рутіл (TiO₂)1 зразків, не більше 815 зерен
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)1 зразків, не більше 815 зерен
Андалузіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 15 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))1 зразків, не більше 55 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)1 зразків, не більше 1815 зерен
Корунд (Al₂O₃)1 зразків, не більше 5 зерен
Кианіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 315 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)1 зразків, не більше 55 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 315 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)1 зразків, не більше 5 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))1 зразків, не більше 155 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)1 зразків, не більше 5 зерен
Цирконій (ZrSiO₄)1 зразків, не більше 315 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-SO4-HCO38×
Ца-Мґ-HCO3-SO46×
Ца-SO46×
Ца-HCO36×
Ца-Мґ-HCO33×
Ца-SO4-HCO33×
Ца-HCO3-SO43×
Ца-Мґ-На-HCO32×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас D17×
клас H14×
клас E7×
клас G3×
клас F2×
клас A2×
клас B2×
клас C1×
Метали в підземних водах
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 16,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л126 зразки61% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 91,0 мкг/лМедіана 2,25 мкг/л126 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 65,0 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л126 зразки34% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 450 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіекстремальний (1%)
Найвища 219 мкг/лМедіана 22,5 мкг/л126 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 34,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л126 зразки49% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1994, 620 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,890 мг/лМедіана 0,00500 мг/л126 зразки61% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнекстремальний (1%)
Найвища 7 000 мкг/лМедіана 89,5 мкг/л126 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1993, 790 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л126 зразки86% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 3,90 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л126 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: drén1994, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 16,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л126 зразки60% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л126 зразки71% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt, 300 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л59 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1994, 790 м від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
джерело води для громадського постачання
3
12,2 Bq/l
10,4 Bq/l
но
43
37,5 Bq/l
5,49 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
5
11,1 Bq/l
7,66 Bq/l
джерело
10
38,7 Bq/l
9,44 Bq/l
водосховище
5
4,56 Bq/l
1,03 Bq/l
потік, річка
6
1,44 Bq/l
0,800 Bq/l
вільний свердловина
10
24,9 Bq/l
9,27 Bq/l
свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою
1
6,61 Bq/l
6,61 Bq/l
developed spring
1
43,2 Bq/l
43,2 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Загорска Вес І
горючий природний газ
Видобутий депозит – NAFTA Production s.r.o.
600 м
Загорска Вес І
горючий природний газ
Видобутий депозит – NAFTA Production s.r.o.
620 м
Ґбели – Адамов
гравельні піски та піски
Видобутий депозит – Poľnohospodárske družstvo Gbely, a.s.
630 м
Цунін
горючий природний газ
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – NAFTA a.s.
660 м
Цунін
напівпарафінова сира нафта
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – NAFTA a.s.
660 м
Цунін
напівпарафінова сира нафта
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – NAFTA a.s.
660 м
Цунін
горючий природний газ
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – NAFTA a.s.
660 м
Висока
горючий природний газ
Депозит, де ведуться геологічні дослідження – Organizácia neurčená
820 м
Висока прі Морава ІІІ, časť B
гравельні піски та піски
Депозит з очікуваним використанням резервів – Organizácia neurčená
850 м
Загорска Вес
горючий природний газ
Видобутий депозит – NAFTA a.s.
860 м
Девінска Нова Вес
цегляна сировина
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Естеріан, a.s.
1,2 км
Висока прі Морава ІІІ
гравельні піски та піски
Видобутий депозит
1,2 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
4 748 свердловин у смузі 3 км, з них 402 гідрогеологічних і 4346 інших; з номером архівного звіту 4326.
Глибина свердловини
до 10 м2450×
10–30 м1306×
30–100 м145×
100–300 м237×
понад 300 м305×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
307
інженерно-геологічний
6,0 м
4856
20 м
406
інженерно-геологічний
2,0 м
4856
20 м
UP-1
інженерно-геологічний
11,0 м
84385
30 м
Цф Й-104
депозит
–
–
30 м
J-23
інженерно-геологічний
30,0 м
83719
30 м
km 82,100k
інженерно-геологічний
7,5 м
84385
30 м
314
інженерно-геологічний
3,5 м
4856
40 м
V-2
інженерно-геологічний
25,0 м
17260
40 м
km 79,700k
інженерно-геологічний
8,5 м
84385
40 м
km 79,700p
інженерно-геологічний
6,5 м
84385
40 м
km 84,700p
інженерно-геологічний
7,5 м
84385
40 м
308
інженерно-геологічний
5,2 м
4856
40 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Шаштін-Страже – RGL-2
73 °C
12,0 л/с
2605 м
На-Цл
невикористаний
7,7 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
15
1,9 км
категорія Ґбели
термальні купальні
–
–
1
2,1 км
категорія b1
мінеральна вода
15-22
< 5
3
2,8 км
RGL-2
геотермальна вода
55 – 80
5 – 15
1
8,5 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Унін – сміттєзвалище odpadu
SK2000200P
210 м
Унін – zberné naftové stredisko Cunín
SK1000100P
300 м
МА (028) / Висока прі Морава – Рудава – складка с ОП
сміттєзвалище komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi
фільтрувати / NH4+, метали
52 b. (32-16)
480 м
B4 (005) / Братислава – Девінска Нова Вес – польногосподарске дружство
сміттєзвалище komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi
фільтрувати / NH4+, метали
26 b. (26)
620 м
MA (025) / Сухоград – rameno Moravy SV od obce – сміттєзвалище s OP
сміттєзвалище komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi
фільтрувати / NH4+, метали
30 b. (30)
670 м
B4 (004) / Братислава – Девінска Нова Вес – огиб железніце
сміттєзвалище komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi
фільтрувати / NH4+, метали
26 b. (26)
850 м
B4 (001) / Братислава – Девінска Нова Вес – каменьолом Срдце
сміттєзвалище tekutých/pastovitých odpadov – zariadenia na nakladanie s odpadmi
нафтові речовини (В основному масла) / PAU, нафталін
71b. (31- 40)
1,3 км
Братислава – Девінска Нова Вес -Каменьолом Срдце
SK200010FK
1,3 км
MA (002) / Ґаяри – Staré kasárne – mokraď v CHKO Záhorie
сміттєзвалище komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi
фільтрувати / NH4+, метали
30 b. (30)
1,4 км
B4 (003) / Братислава – Девінска Нова Вес – асфальтний змішувальний завод
асфальтний змішувальний завод – споруда
PCB Total
16 b. (16)
1,7 км
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Девін – за цінторіном – Девін
–
1990
–
200 м
Унін – Боровіште – Унін
8 607 м²
1979
контрольований
230 м
Девінска Нова Вес – JRD – Девінска Нова Вес
–
1970
–
650 м
Devínske jazero II. – Девінска Нова Вес
–
1990
–
720 м
Devínske jazero I. – Девінска Нова Вес
–
1990
–
850 м
Копчани
18 000 м²
1988
–
950 м
Девін – Слованске набрежіе – Девін
–
1996
–
1,0 км
Devínske jazero III. – Девінска Нова Вес
–
1990
–
1,1 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви3×
Ступінь активності
Актівни3×
Поточний стан
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick2×
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova1×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.