Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 15:00–17:00 Šúrsky potok č. 1, оцінка вікна 18. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 09:05. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Дуже повільний водотік Рівнинна, майже стояча ділянка: спокійна, часто більш каламутна вода; дно зазвичай мулисте та піщане. Типово для коропових ділянок. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 2 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 2 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні Малий Дунай та на Житньому острові (Žitný ostrov)Забруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 17 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Iné horniny40 % čiary vody 40 % náplavy riek, 20 % íly a piesky kotlín Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 535 mg/l, tvrdá voda (16,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 11 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 80,8 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 51°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 24 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 53nGy/h dávkový príkon 65. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 5 з 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 43,4 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Blatina, potok). 3 595vrtov do 3 km 688 rozborov vody v okolí Z toho 3541 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 47°C na ústí vrtu 2 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Chorvátsky Grob – FGB-1, výdatnosť 1,9 l/s, 3,7 km od vody. 20lokalít do 3 km 14 záťaží, 6 skládok Najbližšia záťaž: PK (026) / Svätý Jur – Brestová – skládka s OP, 140 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 11záznamov do 5 km 6 ložísk, 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 5 z 7 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,69typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,0°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,86 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 535mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 53nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 62 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 51 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 24 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Blatina, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatina, potok, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatina, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hraničný, potok, 1999, 520 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dolný tok, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok p. Čiernej vody, Šúrske kusky, 1999, 660 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: rameno časť Horné Viničné, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: rameno časť Horné Viničné, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: rameno časť Horné Viničné, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok p. Čiernej vody, Šúrske kusky, 1999, 660 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 270 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 270 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 870 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 470 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 270 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 3 595 vrtov v pásme 3 km, z toho 186 hydrogeologických a 3409 ostatných; s číslom archívnej správy 3541. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Дунай
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Шурски поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Шурски поток
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (2)
Geológia a geochémia toku Šúrsky potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× neogén miocén ivanské súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Trieda kvality podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
29,6 мг/л90. percentil7,95 мг/л88. percentil88,2 мг/л85. percentil34,2 мг/л83. percentil0,183 мг/л76. percentil23,0 мг/л73. percentil259 мг/л66. percentil76,5 мг/л66. percentilŽiviny a organické znečistenie
1,85 мг/л95. percentil7,68 мг/л94. percentil0,997 мг/л92. percentil10,00 мг/л73. percentilМетали
0,324 мг/л86. percentil15,1 μg/l79. percentil63,6 μg/l69. percentil29,5 μg/l28. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
80,8 мг/кг95. percentil68,6 мг/кг95. percentil48,8 мг/кг95. percentil323 мг/кг95. percentil91,0 мг/кг95. percentil1,02 мг/кг93. percentil0,611 мг/кг93. percentil5,52 мг/кг92. percentil0,826 мг/кг91. percentil0,570 мг/кг91. percentil0,566 мг/кг90. percentil37,7 мг/кг86. percentil8,51 мг/кг51. percentil67,8 мг/кг49. percentil65,4 мг/кг38. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 791 мг/кг95. percentil1,20 %86. percentil1,52 %81. percentil4,36 %77. percentil6,32 %71. percentil1,63 %67. percentil2,87 %60. percentil3 872 мг/кг27. percentil622 мг/кг21. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
21,4 мг/кг95. percentil571 мг/кг83. percentil182 мг/кг80. percentil94,6 мг/кг66. percentil62,0 мг/кг60. percentil29,4 мг/кг50. percentil1,10 мг/кг33. percentil23,9 мг/кг29. percentil47,3 мг/кг19. percentil261 мг/кг14. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,46 %81. percentil2,63 ppm58. percentil7,37 ppm52. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 29 91,5 Bq/l 10,0 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 3 5,97 Bq/l 1,52 Bq/l iné 1 1,08 Bq/l 1,08 Bq/l potok, rieka 5 13,4 Bq/l 4,69 Bq/l джерело 3 60,0 Bq/l 60,0 Bq/l upravený prameň 1 10,1 Bq/l 10,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Препосек 2 štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – TRELLING spol. s r.o. 400 м Pri Zelenej vode štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – TRELLING spol. s r.o. 810 м Пезінок tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. 1,6 км Пезінок tehliarske suroviny Ťažené ložisko – Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. 1,8 км Пезінок tehliarske suroviny Ťažené ložisko – Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. 1,9 км Подунайске Біскупіце štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SEHRING BRATISLAVA, s.r.o. 4,8 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Пезінок – Віногради Zlaté rudy Ау, Сб malé ložisko 4,4 км Пезінок – Злата жіла Zlaté rudy Ау, Сб malé ložisko 4,5 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody IP-5 inžiniersko-geologický 4,0 м 7302930 м 7 inžiniersko-geologický 2,4 м 1264530 м V10/8/ inžiniersko-geologický 18,0 м 9090030 м IP-6 inžiniersko-geologický 4,0 м 7302930 м V11/9/ inžiniersko-geologický 18,0 м 9090040 м IP-3 inžiniersko-geologický 10,0 м 7302940 м J534 inžiniersko-geologický 20,0 м 9512840 м IP-4 inžiniersko-geologický 4,0 м 7302940 м 8 inžiniersko-geologický 1,5 м 1264540 м 12a ložiskový 4,0 м 194550 м IP-1 inžiniersko-geologický 6,0 м 7302950 м 111 inžiniersko-geologický 3,3 м 1264850 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Хорватски Ґроб – FGB-1/A 24 °C 3,5 л/с 500 м На-Мґ-Ца-HCO3 nevyužívaný 3,7 км Хорватски Ґроб – FGB-1 47 °C 1,9 л/с 1232 м На-Цл-HCO3 nevyužívaný 3,7 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 890 м FGB-1,1/A geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 4,5 км kategória Chorvátsky Grob termálne kúpalisko – – 1 4,9 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody PK (026) / Svätý Jur – Brestová – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi amoniak (NH4+) 59b. (27- 32) 140 м Свети Юр – Брестова – складка с ОП SK1000300P 190 м SC (012) / Zálesie – Z od PD – skládka KO skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 36 b. (32) 340 м PK (1983) / Pezinok – Za Glejovkou – nelegálna skládka odpadu skládka priemyselného odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 75b. (32- 27- 16) 780 м SC (004) / Most pri Bratislave – Prucká sihoť – poľnohospodársky areál hnojisko – poľnohospodárska výroba hnojovica / NH4+ 30 b. (30) 780 м B3 (010) / Bratislava – Vajnory – BEZ Transformátory – areál závodu elektrotechnická výroba – priemyselná výroba Цд 33 b. (33) 1,1 км SC (008) / Most pri Bratislave – Z od farmy Prucké – skládka KO skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 32 b. (32) 1,1 км B2 (010) / Bratislava – Ružinov – pri Štefánikovej mohyle skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 32 b. (32) 1,5 км SC (007) / Most pri Bratislave – V časť – pochovaná skládka skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 50 b. 1,9 км B3 (007) / Bratislava – Rača – terminál Slovnaft skladovanie a distribúcia PHM a mazadiel – skladovanie a distribúcia tovarov ropné látky (najmä pohonné hmoty) / benzén 44b. (44) 2,1 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Свети Юр – Брестова – Свети Юр – 1980 monitorovaná 220 м Мост прі Братислава – 1958 monitorovaná 470 м Мост прі Братислава – 1960 – 470 м Stará jama – Pezinok – Pezinok 83 000 м² 1946 monitorovaná 1,6 км Rača – Púchovská ul. – Rača – 1995 – 2,3 км Рача под Камілковоу – Рача – 1980 – 2,8 км Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Štrkovisko Ľadová voda – Dunajek
1 рибальська ділянкаШтрковіско Іванка прі Дунайі
1 рибальська ділянкаШтрковіско Вайнори 2
1 рибальська ділянкаШтрковіско Зелена вода 1
1 рибальська ділянкаШтрковіско Вайнори 1
1 рибальська ділянкаБВН Стара Тегелня
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
6з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 43,4 μg/lmedián 3,50 μg/l10 vzoriek
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 24,0 μg/lmedián 13,5 μg/l10 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,0 μg/lmedián 8,00 μg/l10 vzoriek
БаріумБаvysoká (horných 5 %)
najvyššie 144 μg/lmedián 54,5 μg/l10 vzoriek
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,150 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 32,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 26,3 мг/лmedián 15,3 мг/л10 vzoriek
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 187 μg/lmedián 10,0 μg/l49 vzoriek
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 27,0 μg/lmedián 0,800 μg/l49 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 93,0 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,6 μg/lmedián 2,60 μg/l49 vzoriek
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,530 мг/лmedián 0,0100 мг/л49 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 532 μg/lmedián 137 μg/l49 vzoriek
АнтимонСбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5,50 μg/lmedián 0,100 μg/l49 vzoriek51 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l49 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,80 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,250 μg/l49 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia