Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de 2 cotos de pesca 15:00–17:00 Šúrsky potok č. 1, puntuación de la ventana 18. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 09:05. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Curso de agua muy lento Un tramo de llanura, casi estancado: agua tranquila, a menudo más turbia; el fondo tiende a ser fangoso y arenoso. Típico de los cotos de pesca de carpa. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 2 de 2 de los cotos de pesca del curso de agua con datos de SHMÚ tienen una norma incumplida en el sitio más cercano en al menos un indicador. 2 de 2 cotos de pesca con mediciones tienen cerca agua subterránea por encima del límite en al menos un indicador. Contaminación del agua en la cuenca Pequeño Danubio y en Žitný ostrov (Rye Island)Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 17 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Iné horniny40 % čiary vody 40 % náplavy riek, 20 % íly a piesky kotlín Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 535 mg/l, tvrdá voda (16,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 11 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 80,8 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 51°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 24 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 53nGy/h dávkový príkon 65. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 5 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 43,4 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Blatina, potok). 3595vrtov do 3 km 688 rozborov vody v okolí Z toho 3541 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 47°C na ústí vrtu 2 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Chorvátsky Grob – FGB-1, výdatnosť 1,9 l/s, 3,7 km od vody. 20lokalít do 3 km 14 záťaží, 6 skládok Najbližšia záťaž: PK (026) / Svätý Jur – Brestová – skládka s OP, 140 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 11záznamov do 5 km 6 ložísk, 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 5 z 7 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,69typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,0°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,86 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 535mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 53nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 62 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 51 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 24 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 65 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Blatina, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatina, potok, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Blatina, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hraničný, potok, 1999, 520 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dolný tok, potok, 340 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok p. Čiernej vody, Šúrske kusky, 1999, 660 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: rameno časť Horné Viničné, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: rameno časť Horné Viničné, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: rameno časť Horné Viničné, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok p. Čiernej vody, Šúrske kusky, 1999, 660 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 270 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 270 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 870 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 470 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 270 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 3595 vrtov v pásme 3 km, z toho 186 hydrogeologických a 3409 ostatných; s číslom archívnej správy 3541. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Danubio
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Šúrsky potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Šúrsky potok
Aguas superficiales cerca de los cotos de pescasitio de monitoreo SHMÚ más cercano, 2025
Cotos de pesca más contaminadostodas con norma incumplida
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Perfil del curso de agua desde el nacimiento hasta la desembocaduranúmero de indicadores incumplidos en 2025 en los puntos SHMÚ
Mostrar sitios en la tabla (2)
Geológia a geochémia toku Šúrsky potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× neogén miocén ivanské súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Trieda kvality podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
29,6 mg/l90. percentil7,95 mg/l88. percentil88,2 mg/l85. percentil34,2 mg/l83. percentil0,183 mg/l76. percentil23,0 mg/l73. percentil259 mg/l66. percentil76,5 mg/l66. percentilŽiviny a organické znečistenie
1,85 mg/l95. percentil7,68 mg/l94. percentil0,997 mg/l92. percentil10,00 mg/l73. percentilMetales
0,324 mg/l86. percentil15,1 μg/l79. percentil63,6 μg/l69. percentil29,5 μg/l28. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
80,8 mg/kg95. percentil68,6 mg/kg95. percentil48,8 mg/kg95. percentil323 mg/kg95. percentil91,0 mg/kg95. percentil1,02 mg/kg93. percentil0,611 mg/kg93. percentil5,52 mg/kg92. percentil0,826 mg/kg91. percentil0,570 mg/kg91. percentil0,566 mg/kg90. percentil37,7 mg/kg86. percentil8,51 mg/kg51. percentil67,8 mg/kg49. percentil65,4 mg/kg38. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1791 mg/kg95. percentil1,20 %86. percentil1,52 %81. percentil4,36 %77. percentil6,32 %71. percentil1,63 %67. percentil2,87 %60. percentil3872 mg/kg27. percentil622 mg/kg21. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
21,4 mg/kg95. percentil571 mg/kg83. percentil182 mg/kg80. percentil94,6 mg/kg66. percentil62,0 mg/kg60. percentil29,4 mg/kg50. percentil1,10 mg/kg33. percentil23,9 mg/kg29. percentil47,3 mg/kg19. percentil261 mg/kg14. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,46 %81. percentil2,63 ppm58. percentil7,37 ppm52. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 29 91,5 Bq/l 10,0 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 3 5,97 Bq/l 1,52 Bq/l iné 1 1,08 Bq/l 1,08 Bq/l potok, rieka 5 13,4 Bq/l 4,69 Bq/l fuente 3 60,0 Bq/l 60,0 Bq/l upravený prameň 1 10,1 Bq/l 10,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Preposek 2 štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – TRELLING spol. s r.o. 400 m Pri Zelenej vode štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – TRELLING spol. s r.o. 810 m Pezinok tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. 1,6 km Pezinok tehliarske suroviny Ťažené ložisko – Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. 1,8 km Pezinok tehliarske suroviny Ťažené ložisko – Pezinské tehelne – Paneláreň, a.s. 1,9 km Podunajské Biskupice štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SEHRING BRATISLAVA, s.r.o. 4,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Pezinok – Vinohrady Zlaté rudy Au, Sb malé ložisko 4,4 km Pezinok – Zlatá žila Zlaté rudy Au, Sb malé ložisko 4,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody IP-5 inžiniersko-geologický 4,0 m 7302930 m 7 inžiniersko-geologický 2,4 m 1264530 m V10/8/ inžiniersko-geologický 18,0 m 9090030 m IP-6 inžiniersko-geologický 4,0 m 7302930 m V11/9/ inžiniersko-geologický 18,0 m 9090040 m IP-3 inžiniersko-geologický 10,0 m 7302940 m J534 inžiniersko-geologický 20,0 m 9512840 m IP-4 inžiniersko-geologický 4,0 m 7302940 m 8 inžiniersko-geologický 1,5 m 1264540 m 12a ložiskový 4,0 m 194550 m IP-1 inžiniersko-geologický 6,0 m 7302950 m 111 inžiniersko-geologický 3,3 m 1264850 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Chorvátsky Grob – FGB-1/A 24 °C 3,5 l/s 500 m Na-Mg-Ca-HCO3 nevyužívaný 3,7 km Chorvátsky Grob – FGB-1 47 °C 1,9 l/s 1232 m Na-Cl-HCO3 nevyužívaný 3,7 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 890 m FGB-1,1/A geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 4,5 km kategória Chorvátsky Grob termálne kúpalisko – – 1 4,9 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody PK (026) / Svätý Jur – Brestová – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi amoniak (NH4+) 59b. (27- 32) 140 m Svätý Jur – Brestová – skládka s OP SK1000300P 190 m SC (012) / Zálesie – Z od PD – skládka KO skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 36 b. (32) 340 m PK (1983) / Pezinok – Za Glejovkou – nelegálna skládka odpadu skládka priemyselného odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi nepolárne extrahovateľné látky (NEL) 75b. (32- 27- 16) 780 m SC (004) / Most pri Bratislave – Prucká sihoť – poľnohospodársky areál hnojisko – poľnohospodárska výroba hnojovica / NH4+ 30 b. (30) 780 m B3 (010) / Bratislava – Vajnory – BEZ Transformátory – areál závodu elektrotechnická výroba – priemyselná výroba Cd 33 b. (33) 1,1 km SC (008) / Most pri Bratislave – Z od farmy Prucké – skládka KO skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 32 b. (32) 1,1 km B2 (010) / Bratislava – Ružinov – pri Štefánikovej mohyle skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 32 b. (32) 1,5 km SC (007) / Most pri Bratislave – V časť – pochovaná skládka skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 50 b. 1,9 km B3 (007) / Bratislava – Rača – terminál Slovnaft skladovanie a distribúcia PHM a mazadiel – skladovanie a distribúcia tovarov ropné látky (najmä pohonné hmoty) / benzén 44b. (44) 2,1 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Svätý Jur – Brestová – Svätý Jur – 1980 monitorovaná 220 m Most pri Bratislava – 1958 monitorovaná 470 m Most pri Bratislava – 1960 – 470 m Stará jama – Pezinok – Pezinok 83 000 m² 1946 monitorovaná 1,6 km Rača – Púchovská ul. – Rača – 1995 – 2,3 km Rača pod Kamilkovou – Rača – 1980 – 2,8 km Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
6de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 43,4 μg/lmedián 3,50 μg/l10 vzoriek
ArsénicoAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 24,0 μg/lmedián 13,5 μg/l10 vzoriek
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,0 μg/lmedián 8,00 μg/l10 vzoriek
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 144 μg/lmedián 54,5 μg/l10 vzoriek
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,150 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 32,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 26,3 mg/lmedián 15,3 mg/l10 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 187 μg/lmedián 10,0 μg/l49 vzoriek
CromoCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 27,0 μg/lmedián 0,800 μg/l49 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 93,0 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,6 μg/lmedián 2,60 μg/l49 vzoriek
AluminioAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,530 mg/lmedián 0,0100 mg/l49 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
CincZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 532 μg/lmedián 137 μg/l49 vzoriek
AntimonioSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5,50 μg/lmedián 0,100 μg/l49 vzoriek51 % pod medzou stanovenia
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l49 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,80 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,250 μg/l49 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia