Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Буковец (Брусно), оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 02:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 9 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 134 mg/l, mäkká voda (4,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 3 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 228 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 96. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 132objektov do 3 km ťažené: Sb, Au, Fe, Cu Najbližšie: Štôlňa (štôlňa), 10 m od vody. 23vzoriek so zlatom 17 rudných minerálov v sedimente Najviac 8 zŕn v jednej vzorke (70 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 3 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 180 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Bukovecký potok). 93vrtov do 3 km 349 rozborov vody v okolí Z toho 93 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 18 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 6lokalít do 3 km 6 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 50záznamov do 5 km 5 ložísk, 45 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 3plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Mapa pokrýva 1 z 4 bodov čiary vody. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,04typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 4,4°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,78 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 134mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Bukovecký potok, 1993, 10 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bukovecký potok, 1993, 40 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bukovecký potok, 1993, 70 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 630 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bukovecký potok, 1993, 10 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hron, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Pohronský Bukovec, 400m VSV od K682, 1993, 100 m od vody. Porovnanie: 57. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 990 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,1 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,1 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,0 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,8 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 920 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 710 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 93 vrtov v pásme 3 km, z toho 20 hydrogeologických a 73 ostatných; s číslom archívnej správy 93. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Грон
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Буковец (Брусно)
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Буковец (Брусно)
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Bukovec (Brusno)
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
4,15 мг/л21. percentil0,0643 мг/л20. percentil6,49 мг/л18. percentil2,53 мг/л14. percentil18,9 мг/л13. percentil75,8 мг/л12. percentil20,4 мг/л10. percentil0,937 мг/л9. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,452 мг/л78. percentil2,38 мг/л29. percentil3,59 мг/л23. percentil0,0344 мг/л15. percentilМетали
37,8 μg/l95. percentil204 μg/l80. percentil8,89 μg/l18. percentil0,0326 мг/л11. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
228 мг/кг96. percentil18,5 мг/кг95. percentil0,686 мг/кг94. percentil31,4 мг/кг88. percentil39,3 мг/кг83. percentil3,75 мг/кг78. percentil129 мг/кг73. percentil0,489 мг/кг68. percentil0,324 мг/кг67. percentil0,239 мг/кг62. percentil0,129 мг/кг60. percentil8,63 мг/кг53. percentil67,4 мг/кг48. percentil20,2 мг/кг29. percentil41,1 мг/кг8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,26 %96. percentil1 228 мг/кг85. percentil1,15 %84. percentil6,61 %78. percentil1,20 %71. percentil2,63 %47. percentil1,83 %44. percentil4 058 мг/кг34. percentil588 мг/кг16. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
151 мг/кг97. percentil49,7 мг/кг96. percentil102 мг/кг95. percentil631 мг/кг88. percentil530 мг/кг85. percentil17,0 мг/кг75. percentil33,8 мг/кг71. percentil66,3 мг/кг67. percentil1,66 мг/кг65. percentil133 мг/кг47. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody BK-13/C 1 zrno 10 м BK-5/C 2 zrná 20 м BK-20 2 zrná 20 м BK-1 2 zrná 40 м BK-9/C 1 zrno 50 м BK-2/C 2 zrná 50 м BK-15/C 2 zrná 50 м BK-25 1 zrno 60 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан minerálny prameň 2 44,2 Bq/l 27,2 Bq/l upravený prameň 1 45,1 Bq/l 45,1 Bq/l джерело 10 293 Bq/l 18,8 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 1 12,9 Bq/l 12,9 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 3,16 Bq/l 3,16 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 13,3 Bq/l 13,3 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Штуолня štôlňa Цу,Фе 19.storočie 10 м Галда halda Цу,Фе 19.storočie 40 м Рижовіско iný druh objektu Цу 19.storočie 60 м Штуолня štôlňa Цу,Фе 19.storočie 90 м Галда halda Au rudy 90 м Štôlňa bez mena štôlňa Цу,Фе 19.storočie 100 м Штуолня štôlňa Au rudy 100 м Пінґа pinga, pingový ťah Сб,Ау 19.storočie 110 м Шахта šachta Цу,Фе 19.storočie 110 м Пінґа pinga, pingový ťah Сб,Ау 19.storočie 120 м Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Лом Разтока štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Roľnícke družstvo HRON Slovenská Ľupča 420 м Медзіброд zlaté rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,2 км Медзіброд zlaté rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,2 км Медзіброд zlaté rudy Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,2 км Medzibrod – Zadná dolina stavebný kameň Ťažené ložisko – Greško Miroslav – BIELOSTAV 4,0 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Matúšova dolina Antimónové rudy Сб mineralogický výskyt 190 м Ризнічки Antimónové rudy Сб mineralogický výskyt 260 м Погронски Буковец Medené rudy Цу mineralogický výskyt 330 м Сече Arzénové rudy Ас, Сб mineralogický výskyt 690 м Рамженуо Medené rudy Цу, Фе mineralogický výskyt 1,1 км Яворінка Antimónové rudy Сб mineralogický výskyt 1,2 км Seče hrebeň Antimónové rudy Сб mineralogický výskyt 1,3 км Сопотніца Antimónové rudy Сб mineralogický výskyt 1,3 км Ráztocká hoľa sever Zlaté rudy Ау mineralogický výskyt 2,0 км Ráztocké poľany Medené rudy Цу mineralogický výskyt 2,4 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody VPB-4 ložiskový 328,5 м 7913360 м PVB-6 ložiskový 300,0 м 7913360 м Погронски Буковец štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 100,0 м 63664 111Bd1.pdf100 м VPB-7 ložiskový 300,0 м 79133110 м Дубова monitorovací vrt 4,5 м 89422 111Db73.pdf200 м PVB-5 ložiskový 650,0 м 79133250 м PVB-3 ložiskový 650,0 м 79133310 м VNT-5 ložiskový 250,0 м 76112500 м S-1 inžiniersko-geologický 30,0 м 4771730 м S-3 inžiniersko-geologický 30,0 м 4771740 м S-2 inžiniersko-geologický 25,0 м 4771760 м BHV-17 ložiskový 10,0 м 84325770 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 14 550 м kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 2,5 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 3,5 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Погронски Буковец 40 м² 1985 – 80 м Разтока 750 м² 1978 – 1,5 км Глініска – Немецка – 1982 – 1,6 км Брусно 250 м² 1950 – 1,9 км Brusno – kúpele – Brusno 75 м² 1986 – 2,0 км Медзіброд – 1970 – 2,8 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Лососеві – форельовіСопотніца
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіЯсеніански поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіБрусніанка
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіГутна
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіМоштеніцки поток
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіВайсковски поток
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
28з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 180 μg/lmedián 68,0 μg/l5 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 2,90 μg/l5 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,50 μg/lmedián 3,70 μg/l5 vzoriek
БаріумБаzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 120 μg/lmedián 10,0 μg/l5 vzoriek
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l5 vzoriek
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,40 μg/lmedián 1,40 μg/l5 vzoriek20 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрbežná hodnota
najvyššie 170 μg/lmedián 80,0 μg/l5 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 12,5 мг/лmedián 9,08 мг/л5 vzoriek
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 146 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 6,50 μg/lmedián 0,900 μg/l27 vzoriek30 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,10 μg/lmedián 0,250 μg/l27 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l27 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l27 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 56,0 μg/lmedián 1,00 μg/l27 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,80 μg/lmedián 0,250 μg/l27 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 1,10 μg/l27 vzoriek
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0400 мг/лmedián 0,00500 мг/л27 vzoriek59 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 136 μg/lmedián 0,500 μg/l27 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia