Водотік

Горни рибнік Петровец

Басейн: ГронКоропові
ділянка
1
довжина ділянок
0,5km
край
Банськобистрицький край
Аерофотознімок водотоку Горни рибнік Петровец з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Горни рибнік Петровец

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

Горни рибнік Петровец, оцінка вікна 9.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль: став

    Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води.

    Ставок Це став, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи нахилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки.

    2152202252300,0 км0,1 км0,2 км0,3 км0,4 км
    Висотний профіль рельєфу (Ставок): від 228 до 218 м н. р. м. на 0,5 км.
    Висота рельєфу вздовж лінії рибальської ділянки, від початку (зліва) до кінця
    Рівень води приблизно
    219 м н. р. м.
    Найнижча точка профілю
    218 м н. р. м.
    Найвища точка профілю
    228 м н. р. м.

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів).

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Горни рибнік Петровец за 2018 рік
    2018знято 9 серп. 2018
    Аерофотознімок водотоку Горни рибнік Петровец за 2021 рік
    2021знято 7 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку Горни рибнік Петровец за 2024 рік
    2024знято 30 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Горни рибнік Петровец

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1
    • залізо від 1 мг/л1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Горни рибнік Петровец

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 1 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій100% водопроводу

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,9Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Na+K–HCO₃

    Мінералізація 189 мг/л, м'яка води (5,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: вісмут 0,475 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 89. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 65 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    60Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 87 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    4об'єкти у радіусі 3 км

    Найближчий: Štôlňa č. 4 (štôlňa), 2,9 км від води.

    Золото в річкових осадах

    1зразок із золотом

    8 рудних мінералів в осаді

    Найбільше 2 зерна в одному зразку (760 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 9Показники в 5%

    Найвищий: миш'як 2,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 75 (Vyšný potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    174свердловин у радіусі 3 км

    134 аналізів води поблизу

    З них 162 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    23 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.

    Екологічні тягарі та полігони

    0Ділянки в межах 3 км

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    27записів у радіусі 5 км

    20 родовищ, 7 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    0площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér100%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív1×

    четвертинний покрив

    • deluviálne sedimenty100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву3,5m
    • 2 – 5100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • negatívna jednotka (medzihorské kotliny)100%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • stredný pokles100%SR 6,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • vnútrohorské panvy a kotliny100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • juhoslovenská panva100%SR 4,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 1 з 1 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)100%SR 22 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • neogén Lučenskej kotliny100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,88Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    5,0°dH, м'яка

    сума кальцію і магнію (0,89 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    189Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Na+K–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • НатрійНа15,9 мг/лпроцентиль 72
    • фторидиF0,160 мг/лпроцентиль 69
    • хлоридиЦл12,9 мг/лпроцентиль 59
    • калійK2,80 мг/лпроцентиль 47
    • МагнійМґ6,98 мг/лпроцентиль 20
    • бікарбонатиHCO396,8 мг/лпроцентиль 18
    • кальційЦа24,3 мг/лпроцентиль 14
    • сульфатиSO418,7 мг/лпроцентиль 13

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK8,22 мг/лпроцентиль 95
    • амонійNH40,369 мг/лпроцентиль 82
    • нітратиNO38,77 мг/лпроцентиль 67
    • фосфатиPO40,0825 мг/лпроцентиль 39

    Метали

    • праскаФе0,756 мг/лпроцентиль 95
    • марганецьМн79,6 мкг/лпроцентиль 75
    • АлюмінійАл103 мкг/лпроцентиль 62
    • цинкЗн8,22 мкг/лпроцентиль 58

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • вісмутБі0,475 мг/кгпроцентиль 89
    • мідьЦу41,6 мг/кгпроцентиль 85
    • ВестиПб25,3 мг/кгпроцентиль 82
    • АнтимонСб1,01 мг/кгпроцентиль 71
    • миш'якАс8,94 мг/кгпроцентиль 71
    • КобальтЦо9,23 мг/кгпроцентиль 62
    • жерстьСн2,75 мг/кгпроцентиль 54
    • ВанадійV69,7 мг/кгпроцентиль 54
    • СеленСе0,254 мг/кгпроцентиль 52
    • ртутьГґ0,0830 мг/кгпроцентиль 39
    • хромЦр65,4 мг/кгпроцентиль 38
    • цинкЗн77,3 мг/кгпроцентиль 27
    • кадмійЦд0,0986 мг/кгпроцентиль 25
    • нікеельНі15,6 мг/кгпроцентиль 14
    • МолібденМо0,137 мг/кгпроцентиль 7

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • титанТі6 021 мг/кгпроцентиль 86
    • АлюмінійАл6,24 %Процентиль 69
    • калійK1,52 %Процентиль 50
    • праскаФе2,45 %Процентиль 36
    • марганецьМн727 мг/кгпроцентиль 36
    • НатрійНа0,760 %Процентиль 28
    • фосфорP572 мг/кгпроцентиль 15
    • МагнійМґ0,341 %Процентиль 2
    • кальційЦа0,348 %Процентиль 2
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • цирконійЗр681 мг/кгпроцентиль 95
    • церійЦе87,7 мг/кгпроцентиль 95
    • барійБа639 мг/кгпроцентиль 89
    • ітрійY35,8 мг/кгпроцентиль 85
    • рубідійРб105 мг/кгпроцентиль 84
    • БерилійБе1,87 мг/кгпроцентиль 77
    • галійҐа15,0 мг/кгпроцентиль 59
    • БорB56,0 мг/кгпроцентиль 37
    • літійЛі26,6 мг/кгпроцентиль 32
    • стронційСр97,4 мг/кгпроцентиль 11

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    60Ngy/год в повітрі

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh10,6 ppm95-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU3,44 ppm94-й процентиль
    • Калій (K)K1,08 %Процентиль 9

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 174 Бк/м²75-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +0нТл

    Діапазон від 0 до 0 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -3mGal

    Залишковий +7,8 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Середня температура січня-3,0°C
    • Середня температура липня19,3°C
    • Річні опади650mm

    Клімато-географічні типи

    • kotlinová klíma100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Štôlňa č. 4 – 2 – štôlňa (2,9 km od vody)Štôlňa č. 3 – 2 – štôlňa (2,9 km od vody)Štôlňa č. 2 – 2 – štôlňa (3,0 km od vody)Štôlňa č. 6 – 2 – štôlňa (3,0 km od vody)a1 (2,5 km od vody)a1 (2,9 km od vody)a1 (3,2 km od vody)b1 (3,5 km od vody)a1 (3,8 km od vody)a1 (4,2 km od vody)a1 (4,2 km od vody)a2 (4,3 km od vody)a1 (4,3 km od vody)a1 (4,5 km od vody)a1 (4,5 km od vody)a1 (5,3 km od vody)a1 (5,5 km od vody)c1 (5,8 km od vody)a1 (6,3 km od vody)a1 (6,5 km od vody)b1 (6,6 km od vody)a1 (7,2 km od vody)a1 (7,2 km od vody)b1 (7,6 km od vody)a1 (8,1 km od vody)b1 (8,6 km od vody)a1 (8,6 km od vody)Hrabovo I – sklárske piesky (1,5 km od vody)Poltár – Vyšný Petrovec – kaolín (1,5 km od vody)Breznička – Červeň – tehliarske suroviny (2,1 km od vody)Pinciná – alginit (2,5 km od vody)Poltár – Horná Prievrana – kaolín (3,5 km od vody)Zelené – tehliarske suroviny (4,6 km od vody)Kalinovo III – Ceriny – keramické íly (5,0 km od vody)Poltár – Vyšný Petrovec – kaolín (1,4 km od vody)Hrabovo I – sklárske piesky (1,5 km od vody)Breznička – Červeň – tehliarske suroviny (2,1 km od vody)Pinciná – alginit (2,5 km od vody)Hrabovo – kaolinické piesky (2,5 km od vody)Kalinovo – azbest + azbestová hornina (3,2 km od vody)Poltár – Horná Prievrana – kaolín (3,5 km od vody)Zelené – tehliarske suroviny (4,7 km od vody)Kalinovo III – Ceriny – keramické íly (4,9 km od vody)Kalinovo IV – žiaruvzdorné ily (5,0 km od vody)Hrabovo I – sklárske piesky (1,5 km od vody)Pinciná – alginit (2,6 km od vody)Poltár – kaolín (3,1 km od vody)Hrabovo – Vyšný Petrovec – zlievarenské piesky (900 m od vody)Vyšný Petrovec – muskovit (1,8 km od vody)Nové Hony – zlievarenské piesky (2,1 km od vody)Poltár – zlievarenské piesky (2,3 km od vody)Pinciná – štrkopiesky (3,0 km od vody)Pinciná – štrkopiesky (3,1 km od vody)Breznička – stavebný kameň – fylit (3,1 km od vody)Pinciná – vulkanity (2,5 km od vody)Vyšný Petrovec-Maky – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,9 km od vody)Pinciná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 km od vody)Pinciná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 km od vody)Pinciná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,6 km od vody)Pinciná – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,8 km od vody)Poltár – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 km od vody)zlato 2 ks – zlato (760 m od vody)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,25 мкг/л2 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Vyšný potok, 2003, 50 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • барійБазвичайне значення
      Найвища 60,0 мкг/лМедіана 49,0 мкг/л2 зразки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 71 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСенижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбнижче половини Словаччина
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 43 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 37 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛінижче половини Словаччина
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 34 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрнижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 32 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦднижче половини Словаччина
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 430 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦунижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 22 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 25,7 мг/лМедіана 22,0 мг/л2 зразки

      Найбільше значення: Petrovský potok, 2003, 430 м від води. Порівняння: процентиль 83 усіх вибірок у Словаччина.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Анатас (TiO₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Баріт (BaSO₄)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематіт (Fe₂O₃)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)1 зразків, не більше 1815 зерен
    • Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Маґнетіт (Fe₃O₄)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Рутіл (TiO₂)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Золото (Ау)1 зразків, не більше 2 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    зразокЗолото в зразкуЗ води
    1302 зерна760 м

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 5 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))1 зразків, не більше 55 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)1 зразків, не більше 315 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)1 зразків, не більше 315 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))1 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 33 зерен
    • Turmalíny (komplexný borosilikát)1 зразків, не більше 315 зерен
    • цирконій (ZrSiO₄)1 зразків, не більше 55 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • літійЛіекстремальний (1%)
      Найвища 194 мкг/лМедіана 6,00 мкг/л11 зразки9% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л11 зразки91% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлекстремальний (1%)
      Найвища 0,230 мг/лМедіана 0,00500 мг/л11 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 1,70 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л11 зразки82% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 2,60 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л11 зразки55% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 98 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 881 мкг/лМедіана 102 мкг/л11 зразки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 94 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 2,40 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л11 зразки73% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л11 зразки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 2,30 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л11 зразки36% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки91% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 85 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбнижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 30 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    minerálny prameň244,4 Bq/l25,1 Bq/l
    studňa418,1 Bq/l9,04 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • štôlňa4×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидвидобутийзакінченийЗ води
    Štôlňa č. 4štôlňaazbest19802,9 км
    Štôlňa č. 3štôlňaazbest19802,9 км
    Štôlňa č. 2štôlňaazbest19803,0 км
    Štôlňa č. 6štôlňaazbest19803,0 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    депозитмінералСтатус і організаціяЗ води
    Poltár – Vyšný PetroveckaolínŤažené ložisko – GRAU s.r.o.1,4 км
    Hrabovo Isklárske pieskyLožisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená1,5 км
    Hrabovo Isklárske pieskyLožisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená1,5 км
    Hrabovo Isklárske pieskyLožisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená1,5 км
    Poltár – Vyšný PetroveckaolínŤažené ložisko – GRAU s.r.o.1,5 км
    Breznička – Červeňtehliarske surovinyLožisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená2,1 км
    Breznička – Červeňtehliarske surovinyLožisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená2,1 км
    PincináalginitŤažené ložisko – GEOCOMPLEX, a.s.2,5 км
    Hrabovokaolinické pieskyLožisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava2,5 км
    PincináalginitŤažené ložisko – GEOCOMPLEX, a.s.2,5 км
    PincináalginitŤažené ložisko – GEOCOMPLEX, a.s.2,6 км
    PoltárkaolínLožisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava3,1 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    174 свердловин у смузі 3 км, з них 6 гідрогеологічних і 168 інших; з номером архівного звіту 162.

    Глибина свердловини

    • до 10 м10×
    • 10–30 м120×
    • 30–100 м31×
    • 100–300 м9×
    • nad 300 m3×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    J-299aložiskový18,0 м8996130 м
    J-311ložiskový12,0 м8996280 м
    VLT-4/96ložiskový20,0 м82789690 м
    J-295aložiskový21,0 м8996700 м
    J-337ložiskový15,0 м8996750 м
    111ložiskový50,0 м4858840 м
    1001ložiskový264,0 м76309920 м
    J-315ložiskový17,0 м8996950 м
    VPO-5/97ložiskový20,0 м82923960 м
    J-293ložiskový21,0 м8996970 м
    J-338ložiskový13,0 м8996970 м
    J-206ložiskový14,0 м89961,0 км

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 5172,5 км
    kategória b1minerálna voda15-22< 543,5 км
    kategória a2minerálna voda< 155-1514,3 км
    kategória c1minerálna voda23-38< 515,8 км

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. ОЗ Крівань1 рибальська ділянка · 0,5 км7Горни рибнік Петровец7

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Грон