Водотік

ВН Лядово

Басейн: ГронКоропові
ділянка
1
довжина ділянок
0,6km
край
Банськобистрицький край
Аерофотознімок водотоку ВН Лядово з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці ВН Лядово

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

ВН Лядово, оцінка вікна 18.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Профіль висот: водосховище

    Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води.

    Водосховище Це водосховище, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи ухилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки.

    1961982002022040,0 км0,2 км0,4 км
    Висотний профіль рельєфу (Водойма): від 203 до 198 м н. р. м. на 0,6 км.
    Висота рельєфу вздовж лінії рибальської ділянки, від початку (зліва) до кінця
    Рівень води приблизно
    198 м н. р. м.
    Найнижча точка профілю
    198 м н. р. м.
    Найвища точка профілю
    203 м н. р. м.

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів).

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку ВН Лядово за 2018 рік
    2018знято 9 серп. 2018
    Аерофотознімок водотоку ВН Лядово за 2021 рік
    2021знято 6 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку ВН Лядово за 2024 рік
    2024знято 30 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці ВН Лядово

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 3 або більше показників1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    • ВН ЛядовоВН Лядово · невиконана норма у 1 з 4 років3 показники

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1
    • залізо від 1 мг/л1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку ВН Лядово

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 1 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій100% водопроводу

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,0Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 382 мг/л, помірно жорстка води (12,4 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    4 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Жерсть 6,30 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 94. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 75 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    57Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 80 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    1об'єкт у радіусі 3 км

    Найближчий: Odkalisko (хвостосховище), 2,7 км від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 8Показники в 5%

    Найвищий: Миш'як 3,00 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 83 (Tuhársky potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    148свердловин у радіусі 3 км

    90 аналізів води поблизу

    З них 148 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    38°C на гирлі свердловини

    1 геотермальна свердловина у радіусі 10 км

    Найтепліший: Rapovce – GTL-2, вихід 11,2 л/с, 6,9 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    9Ділянки в межах 3 км

    2 екологічні навантаження, 7 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Lučenec – Práčovne a čistiarne pri mestskom parku, 2,0 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    14записів у радіусі 5 км

    8 родовищ, 6 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    0площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав1×

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Південний Словацький басейн100%SR 4,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 1 з 1 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Неоген Басейну Лученська100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,01Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    12,4°dH, помірно жорстка

    Сума кальцію і магнію (2,21 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    382Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • КалійK5,35 мг/лпроцентиль 76
    • НатрійНа15,7 мг/лпроцентиль 72
    • МагнійМґ21,9 мг/лпроцентиль 71
    • ХлоридиЦл21,6 мг/лпроцентиль 71
    • ФторидиF0,165 мг/лпроцентиль 71
    • СульфатиSO446,3 мг/лпроцентиль 57
    • БікарбонатиHCO3212 мг/лпроцентиль 50
    • КальційЦа52,5 мг/лпроцентиль 38

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK6,42 мг/лпроцентиль 90
    • АмонійNH40,226 мг/лпроцентиль 71
    • ФосфатиPO40,305 мг/лпроцентиль 69
    • НітратиNO32,70 мг/лпроцентиль 14

    Метали

    • МарганецьМн163 мкг/лпроцентиль 87
    • ПраскаФе0,233 мг/лпроцентиль 78
    • АлюмінійАл164 мкг/лпроцентиль 74
    • ЦинкЗн8,62 мкг/лпроцентиль 60

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ЖерстьСн6,30 мг/кгпроцентиль 94
    • РтутьГґ0,972 мг/кгпроцентиль 94
    • ЦинкЗн263 мг/кгпроцентиль 93
    • ВестиПб40,4 мг/кгпроцентиль 92
    • КобальтЦо12,4 мг/кгпроцентиль 88
    • ВанадійV91,7 мг/кгпроцентиль 84
    • ВісмутБі0,373 мг/кгпроцентиль 82
    • ХромЦр99,9 мг/кгпроцентиль 81
    • НікеельНі34,8 мг/кгпроцентиль 81
    • Миш'якАс10,1 мг/кгпроцентиль 76
    • КадмійЦд0,269 мг/кгпроцентиль 67
    • МідьЦу25,8 мг/кгпроцентиль 59
    • АнтимонСб0,616 мг/кгпроцентиль 48
    • СеленСе0,233 мг/кгпроцентиль 46
    • МолібденМо0,282 мг/кгпроцентиль 30

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • ФосфорP1 346 мг/кгпроцентиль 90
    • ТитанТі5 535 мг/кгпроцентиль 80
    • ПраскаФе3,33 %Процентиль 77
    • АлюмінійАл6,37 %Процентиль 72
    • НатрійНа0,997 %Процентиль 72
    • МарганецьМн1 017 мг/кгпроцентиль 66
    • КалійK1,48 %Процентиль 44
    • МагнійМґ0,811 %Процентиль 42
    • КальційЦа1,24 %Процентиль 22
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ЦерійЦе81,6 мг/кгпроцентиль 92
    • БарійБа649 мг/кгпроцентиль 90
    • ЦирконійЗр552 мг/кгпроцентиль 88
    • БорB78,6 мг/кгпроцентиль 87
    • ІтрійY33,0 мг/кгпроцентиль 76
    • СтронційСр167 мг/кгпроцентиль 74
    • РубідійРб98,0 мг/кгпроцентиль 73
    • ГалійҐа15,9 мг/кгпроцентиль 67
    • БерилійБе1,60 мг/кгпроцентиль 61
    • ЛітійЛі26,5 мг/кгпроцентиль 32

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    57Ngy/год в повітрі

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh9,72 ppm92-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU3,14 ppm87-й процентиль
    • Калій (K)K1,13 %Процентиль 14

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS137810 Бк/м²10-й процентиль

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -30нТл

    Діапазон від -30 до -30 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -6mGal

    Залишковий +2,2 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 75 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)160–390m н. р. м.
    • Середня висота одиниць207m н. р. м.
    • Середній ухил1,9°
    • Середня температура січня-3,0°C
    • Середня температура липня19,3°C
    • Річні опади650mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Південний Словацький басейн100%SR 4,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Лученец-Кошице депресія100%SR 7,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну100%SR 29 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт100%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Odkalisko – 3 – хвостосховище (2,7 км від води)Lučenec – Práčovne a čistiarne pri mestskom park – SK2003100P (2,0 км від води)Lučenec – Marián Šustek – M Fruit – SK2003100P (2,3 км від води)Lučenec – mesto – Lučenec – не можна оцінити (700 м від води)Lučenec – mesto – Lučenec – не можна оцінити (1,2 км від води)Lučenec bývalý prevádzkovateľ Ipeľské tehelne a. – постійний (1,9 км від води)Lučenec – Podjavorinská – Lučenec – не можна оцінити (2,1 км від води)Lučenec – постійний (2,6 км від води)Lučenec – mesto – Lučenec – не можна оцінити (2,6 км від води)Lučenec – постійний (2,9 км від води)Rapovce – GTL-2 – непросторовий (6,9 км від води)c1 (3,1 км від води)b1 (3,8 км від води)c1 (6,9 км від води)a1 (7,1 км від води)a1 (7,8 км від води)a1 (8,0 км від води)a1 (8,9 км від води)a1 (9,4 км від води)Halič – Kopáň – керамічні глини (3,3 км від води)Halič – Kopáň – вогнетривкі глини (3,3 км від води)Stará Halič – керамічні глини (4,1 км від води)Lučenec II – Fabianka – цегляна сировина (4,8 км від води)Halič – Kopáň – вогнетривкі глини (3,2 км від води)Halič – Kopáň – керамічні глини (3,2 км від води)Stará Halič – керамічні глини (4,0 км від води)Lučenec II – Fabianka – цегляна сировина (4,7 км від води)Lučenec – будівництво – алеврит, пісковик (1,3 км від води)Lučenec – Vinica – будівництво – алеврит, пісковик (1,5 км від води)Lučenec – Vinica – будівництво – алеврит, пісковик (1,7 км від води)Mašková – kóta 262,6 Skalica – будівництво – базальтова пірокластика (4,0 км від води)Tomášovce – гравійні піски (4,1 км від води)Tomášovce – гравійні піски (5,0 км від води)Ladovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (640 м від води)Ladovo – негативна свердловина (710 м від води)Ladovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (720 м від води)Lučenec-Sady – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (960 м від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (960 м від води)Dolná Telka – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (970 м від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,0 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,0 км від води)Lučenec-Sady – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,0 км від води)Lučenec-Sady – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,1 км від води)Lučenec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,1 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,2 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,3 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,3 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,4 км від води)Rapovce – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,4 км від води)– širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,4 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,4 км від води)Dolná Telka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)Lučenec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Lučenec-Rúbanisko – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Lučenec-Rúbanisko – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Lučenec – негативна свердловина (1,6 км від води)Lučenec-Rúbanisko – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Dolná Telka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Rapovce-Muľka – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Lučenec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,8 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,9 км від води)Lučenec – негативна свердловина (1,9 км від води)Lučenec – моніторинг свердловини (2,0 км від води)Lučenec – Шму спостереження (2,0 км від води)Lučenec – негативна свердловина (2,1 км від води)Lučenec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,1 км від води)Mučín – моніторинг свердловини (2,1 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,1 км від води)Lučenec – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,2 км від води)Lučenec – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (2,2 км від води)Lučenec – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (2,5 км від води)Lučenec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦузвичайне значення
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 66 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБазвичайне значення
      Найвища 48,0 мкг/лМедіана 48,0 мкг/л1 зразок

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 58 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л1 зразок100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Tuhársky potok, 200 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 22,4 мг/лМедіана 22,4 мг/л1 зразок

      Найбільше значення: Tuhársky potok2012, 200 м від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • СеленСеекстремальний (1%)
      Найвища 16,6 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л7 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 114 мкг/лМедіана 16,0 мкг/л7 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 240 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 208 мкг/лМедіана 124 мкг/л7 зразки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,600 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л7 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л7 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 240 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л7 зразки43% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 240 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0300 мг/лМедіана 0,00500 мг/л7 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 85 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л7 зразки71% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрТрохи піднесений
      Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л7 зразки29% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 240 м від води. Порівняння: процентиль 76 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    но438,6 Bq/l20,2 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • хвостосховище1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Хвостосховищехвостосховищепромитий каолін2,7 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Галіч – Копаньвогнетривкі глиниВидобутий депозит – LB MINERALS SK, s.r.o.3,2 км
    Галіч – Копанькерамічні глиниВидобутий депозит – LB MINERALS SK, s.r.o.3,2 км
    Галіч – Копанькерамічні глиниВидобутий депозит – LB MINERALS SK, s.r.o.3,3 км
    Галіч – Копаньвогнетривкі глиниВидобутий депозит – LB MINERALS SK, s.r.o.3,3 км
    Стара Галічкерамічні глиниДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – WMJ company, s.r.o.4,0 км
    Стара Галічкерамічні глиниДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – WMJ company, s.r.o.4,1 км
    Лученець ІІ – Фабіанкацегляна сировинаВидобутий депозит – IPEĽSKÉ TEHELNE a.s.4,7 км
    Лученець ІІ – Фабіанкацегляна сировинаВидобутий депозит – IPEĽSKÉ TEHELNE a.s.4,8 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    148 свердловин у смузі 3 км, з них 61 гідрогеологічних і 87 інших; з номером архівного звіту 148.

    Глибина свердловини

    • до 10 м69×
    • 10–30 м25×
    • 30–100 м14×
    • 100–300 м0×
    • понад 300 м2×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    KV-4інженерно-геологічний1,5 м83632440 м
    LCM-1інженерно-геологічний7,2 м86564610 м
    JM-2інженерно-геологічний8,0 м83632620 м
    LCM-4інженерно-геологічний7,0 м86564620 м
    Ладовосвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою7,4 м14515 124Cc5.pdf640 м
    JM-1інженерно-геологічний8,0 м83632640 м
    LCC-1006інженерно-геологічний6,0 м86770650 м
    LCM-2інженерно-геологічний7,0 м86564650 м
    LCM-3інженерно-геологічний7,0 м86564660 м
    LCC-1003інженерно-геологічний15,0 м86770670 м
    LCC-1007інженерно-геологічний6,0 м86770670 м
    LCC-1009інженерно-геологічний6,0 м86770680 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Раповце – GTL-238 °C11,2 л/с1501 мНа-HCO3у вживанні6,9 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія c1мінеральна вода23-38< 523,1 км
    категорія b1мінеральна вода15-22< 513,8 км
    категорія a1мінеральна вода< 15< 557,1 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Лученець – Прачовне а чістіарне прі местском паркуSK2003100P2,0 км
    Лученець – Маріан Шустек – М ФруітSK2003100P2,3 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Лученець – место – Лученець–1980–700 м
    Лученець – место – Лученець–1980–1,2 км
    Lučenec bývalý prevádzkovateľ Ipeľské tehelne a.s. LC – Лученець–1970–1,9 км
    Лученець – Подяворінска – Лученець–1960–2,1 км
    Лученець–1970–2,6 км
    Лученець – место – Лученець–1970–2,6 км
    Лученець–1985–2,9 км

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Лученець1 рибальська ділянка · 0,6 км9ВН Лядово9

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Грон