Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
10з 100
Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Найкраще вікно сьогодні
15:00–17:00
ВН Віншахтске, оцінка вікна 21.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 18:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку ВН Віншахтске
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 0 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Молоді відкладення100% водопроводу
Молоді неконсолідовані відкладення; Дрібний матеріал легко вмивається в потік під час дощу. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 7,3Змодельована оцінка
Тип води Ca–HCO₃–SO₄
Мінералізація 197 мг/л, м'яка води (6,1 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
1 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Вести 35,6 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 91. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
45°C на глибині 1000 м
тепловий потік 115 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
54Потужність дози Ngy/H
Процентиль 70 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
327об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Au, Zn, Pb, Cu, Ag
Найближчий: Halda objektu č.120 (псувати купу), 70 м від води.
Золото в річкових осадах
0зразків із золотом
У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.
Мікроелементи у воді струмка
–
У пробах атласу поверхневої води немає вимірювання в межах 1 км від води.
Аналіз свердловин та підземних вод
54свердловин у радіусі 3 км
139 аналізів води поблизу
З них 54 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
46°C на гирлі свердловини
6 геотермальних свердловин у радіусі 10 км
Найтепліший: Banská Štiavnica – HR-1, 4,6 км від води.
Екологічні тягарі та полігони
3Ділянки в межах 3 км
3 сміттєзвалища
У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.
Поклади та руди
55записів у радіусі 5 км
11 родовищ, 44 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
12площ у радіусі 3 км
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Молоді відкладення100%SR 8,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Молоді відкладення: Молоді неконсолідовані відкладення; Дрібний матеріал легко вмивається в потік під час дощу.
Геологічний вік гірських порід
четверний100%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
антропогенні відкладення: заповнює, псує купи та звалища
1×
Четвертинний покрив
Типова товщина четвертинного покриву3,5m
2 – 5100%SR 48 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 1 з 1 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Кислотні вулканічні породи100%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody100%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Батовце і Рикинчецька депресія100%SR 4,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 7,28Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
6,1°dH, м'яка
Сума кальцію і магнію (1,09 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
197Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 59Мґ 24Na+K 17
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 53SO₄ 41
Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
ФторидиF0,142 мг/лпроцентиль 62
СульфатиSO451,2 мг/лпроцентиль 62
НатрійНа8,73 мг/лпроцентиль 49
ХлоридиЦл6,07 мг/лпроцентиль 40
КалійK2,21 мг/лпроцентиль 36
МагнійМґ7,70 мг/лпроцентиль 23
КальційЦа31,1 мг/лпроцентиль 20
БікарбонатиHCO385,0 мг/лпроцентиль 15
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
АмонійNH40,753 мг/лпроцентиль 91
Хімічне споживання киснюChSK4,82 мг/лпроцентиль 79
ФосфатиPO40,441 мг/лпроцентиль 78
НітратиNO32,37 мг/лпроцентиль 11
Метали
ЦинкЗн39,4 мкг/лпроцентиль 95
АлюмінійАл189 мкг/лпроцентиль 78
МарганецьМн43,8 мкг/лпроцентиль 59
ПраскаФе0,0621 мг/лпроцентиль 30
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
ВестиПб35,6 мг/кгпроцентиль 91
ВанадійV102 мг/кгпроцентиль 90
КадмійЦд0,618 мг/кгпроцентиль 89
ВісмутБі0,438 мг/кгпроцентиль 87
МідьЦу34,6 мг/кгпроцентиль 79
КобальтЦо10,0 мг/кгпроцентиль 72
АнтимонСб1,01 мг/кгпроцентиль 71
МолібденМо0,508 мг/кгпроцентиль 70
ЦинкЗн123 мг/кгпроцентиль 70
СеленСе0,248 мг/кгпроцентиль 50
РтутьГґ0,0969 мг/кгпроцентиль 47
Миш'якАс4,74 мг/кгпроцентиль 22
ЖерстьСн1,50 мг/кгпроцентиль 5
ХромЦр33,5 мг/кгпроцентиль 5
НікеельНі6,36 мг/кгпроцентиль 2
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
54Ngy/год в повітрі
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-8нТл
Діапазон від -8 до -8 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-19mGal
Залишковий -3,1 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
45 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 20 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 115 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Батовце і Рикинчецька депресія100%SR 4,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)192–819m н. р. м.
Середня висота одиниць453m н. р. м.
Середній ухил10,6°
Середня температура січня-5,0°C
Середня температура липня16,5°C
Річні опади850mm
Геоморфологічні одиниці
Гори Штавніка100%SR 2,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Словацькі центральні гори100%SR 9,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
гірський клімат100%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Неогенові вулканіки100%SR 11 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Метали в підземних водах
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 2 750 мкг/лМедіана 15,0 мкг/л11 зразки9% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1991, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки55% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуПідвищений (10 %)
Найвища 5,10 мкг/лМедіана 1,30 мкг/л11 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1991, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбПідвищений (10 %)
Найвища 0,400 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л11 зразки73% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 230 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлТрохи піднесений
Найвища 0,0100 мг/лМедіана 0,00500 мг/л11 зразки73% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбТрохи піднесений
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки82% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 460 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛізвичайне значення
Найвища 9,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л11 зразки36% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 56 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґнижче половини Словаччини
Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 39 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрнижче половини Словаччини
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л11 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 29 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
джерело
1
16,7 Bq/l
16,7 Bq/l
джерело води для громадського постачання
1
6,58 Bq/l
6,58 Bq/l
відтік з шахти працює
1
11,2 Bq/l
11,2 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Ау211×
Зн138×
Пб136×
Цу136×
Аґ108×
Види об'єктів майнінгу
вставати205×
псувати купу71×
стовбур27×
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів21×
інший тип об'єкта3×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Halda objektu č.120
псувати купу
андезит
XVIII століття
70 м
Vodná štôlňa
вставати
андезит
XVIII століття
90 м
Лінія ямок для пінджів
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Ау,Аґ
120 м
Halda objektu č.122
псувати купу
Ау,Аґ
190 м
Königseg šachta
стовбур
Ау,Аґ
210 м
Halda objektu č.118
псувати купу
Ау,Аґ
220 м
Halda objektu č.114
псувати купу
андезит
XVIII століття
220 м
Halda objektu č.116
псувати купу
Ау,Аґ
240 м
Kutacia štôlňa
вставати
Ау,Аґ
250 м
Vodná štôlňa
вставати
андезит
XVIII століття
250 м
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Банска Годруша І
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Видобутий депозит – Slovenská banská, spol. s r.o.
2,4 км
Банска Годруша
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Slovenská banská, spol. s r.o.
2,4 км
Банска Годруша
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Slovenská banská, spol. s r.o.
2,6 км
Банска Годруша І
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Видобутий депозит – Slovenská banská, spol. s r.o.
2,6 км
Банска Годруша І
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Видобутий депозит – Slovenská banská, spol. s r.o.
3,0 км
Банська Штявниця – Пб, Зн, Цу, Ау, Аґ
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Видобутий депозит – Slovenská banská, spol. s r.o.
3,3 км
Банська Штявниця – Пб, Зн, Цу, Ау, Аґ
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Видобутий депозит – Slovenská banská, spol. s r.o.
3,3 км
Банска Годруша І
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Видобутий депозит – Slovenská banská, spol. s r.o.
3,8 км
Висока
мідні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава
3,8 км
Банська Штявниця І – Шобов
кварцит
Видобутий депозит – GEOPARK SLOVENSKO s.r.o.
5,0 км
Банська Штявниця І – Шобов
кварцит
Видобутий депозит – GEOPARK SLOVENSKO s.r.o.
5,0 км
Випадки руди на металогенній карті
Поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Штіавніцке Бане
Поліметалічні руди
Пб, Зн
deposit occurrence
730 м
Štivnické bane – Піарґ
Металеві руди з поліметалево-дорогоцінного
Пб, Зн, Цу, Ау, Аґ
середній депозит
1,1 км
Годруша – Myšia hora
Поліметалічні руди
Цу, Пб, Зн
deposit occurrence
1,4 км
Годруша – Rozália baňa
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
2,1 км
Rozália baňa – PIŽ
Поліметалічні руди
Цу, Пб, Зн
small deposit
2,2 км
Hodruša . Ochsenkopf, Амаліа, Бакалі, Розаліа, Záhadná a Medená žily
Металеві руди з поліметалево-дорогоцінного
Цу, Пб, Зн, Ау, Аґ
small deposit
2,8 км
Баніште
Золото-срібні руди
Ау, Аґ
deposit occurrence
3,1 км
Банська Штявниця
Металеві руди з поліметалево-дорогоцінного
Пб, Зн, Цу, Ау, Аґ
великий депозит
3,4 км
Банська Штявниця – Еміл а Алжбета шахта
Поліметалічні руди
Пб, Зн
small deposit
3,5 км
Банска Годруша І.
Золоті руди
Ау
small deposit
3,5 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
54 свердловин у смузі 3 км, з них 13 гідрогеологічних і 41 інших; з номером архівного звіту 54.
Глибина свердловини
до 10 м1×
10–30 м15×
30–100 м4×
100–300 м12×
понад 300 м21×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Штіавніцке Бане
моніторинг свердловини
15,3 м
85643 122Da21.pdf
20 м
Штіавніцке Бане
моніторинг свердловини
15,7 м
85643 122Da20.pdf
100 м
Штіавніцке Бане
моніторинг свердловини
16,0 м
85643 122Da18.pdf
100 м
Годруша
моніторинг свердловини
18,2 м
85643 122Da17.pdf
110 м
Штіавніцке Бане
моніторинг свердловини
7,3 м
85643 122Da19.pdf
120 м
KOV-39
структурний
1 346,0 м
20844
200 м
BLI-13/88
депозит
403,6 м
78727
770 м
BLI-12/88
депозит
638,0 м
78727
810 м
VŠJ-2A/90
депозит
300,0 м
78966
880 м
VŠJ-2/90
депозит
551,0 м
78966
880 м
Штіавніцке Бане
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
38,0 м
73049 122Da11.pdf
890 м
BLI-11/87
депозит
402,0 м
78727
900 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Вигне – HGV-3
29 °C
–
64 м
Ца-Мґ-HCO3-SO4
у вживанні
4,3 км
Банська Штявниця – HR-1
46 °C
–
910 м
На-Ца-SO4-HCO3
невикористаний
4,6 км
Возніца – R-3
35 °C
10,0 л/с
710 м
Ца-Мґ-SO4-HCO3
невикористаний
6,1 км
Лукавіца – Жарновиця – LKC-4
35 °C
10,0 л/с
876 м
Ца-Мґ-HCO3
невикористаний
8,7 км
Вигне – H-1
36 °C
5,0 л/с
92 м
Ца-Мґ-HCO3-SO4
у вживанні
9,1 км
Вигне – H-2
36 °C
2,5 л/с
65 м
Ца-Мґ-HCO3-SO4
у вживанні
9,2 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія d3
мінеральна вода
39-55
16-30
1
4,1 км
категорія Вигне
термальні купальні
–
–
1
6,9 км
категорія c2
мінеральна вода
23-38
5-15
2
7,6 км
категорія c1
мінеральна вода
23-38
< 5
3
7,7 км
категорія d1
мінеральна вода
39-55
< 5
3
8,9 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Штіавніцке Бане
–
2000
–
990 м
Стара Кремнічка
–
2001
–
1,3 км
Штіавніцке Бане
–
1950
–
1,5 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви7×
Блочні поля2×
Блочні поля + зсуви2×
Блокувати тріщини1×
Ступінь активності
Стабілізовани7×
Потенціални5×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova12×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.